Dziś jest: Poniedziałek, 13 lipca 2020, godzina 06:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: kradziez cd-keya

kolczykos
Wiadomość [#1]: 27.12.2006 o 23:02

Konto skasowane

siemacie, ukradli mi cd-key:/
nieraz przerywa polaczenie i pisze ze jest uzywany przez kogos innego. Zawsze ten sam nick:/
co mam zrobicsad.gif

Toxicool
Wiadomość [#2]: 27.12.2006 o 23:05

Konto skasowane

W leb se strzel albo skocz z okna.

A tak na serio to wal do blizza ze skanem oryginalneo cd-keya. Oni powinni zablokowac tamten stary i dac Ci nowy tylko, ze to troche potrwa.

Powodzenia ;)

krecik123
Wiadomość [#3]: 27.12.2006 o 23:43

Konto skasowane

@Toxicool
? lol blizz na cos w ogole odpowie? hahaha.gif

@Topic
zglosc ten problem do cdprojektu, ze zostales okradziony, wymyslaj jakies dobre bajki, tylko nie tak ze sciagnales mh tongue.gif powiedza ci ze masz czekac tydzien, potem juz tylko wyslanie plytek i wymiana keya
to taka mala dygresyjka tongue.gif

drugi sposob, jesli nie chcesz sie uzerac z cdp to jak ci sie uda odpalic diablo siedz na nim przez miesiac :] no moze troche krocej, nie wylaczaj po prostu battlenetu, wtedy on nie bedzie mogl sie zalogowac i z czasem zrezygnuje

edit:
// łups my fall :] źle przeczytałem sorka, ale to co pisałem to tak na przyszłość tongue.gif

[Edycja - krecik123 w 28-12-2006 o 10:12]

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
KrzaQ
Wiadomość [#4]: 28.12.2006 o 00:15

Konto skasowane

skoro cie najpierw wywala a potem jest uzywany to moze wina twojego dostawcy internetu? smiley.gif

[img]http://debil.eu/kq.png[/img]
gejkiller
Wiadomość [#5]: 28.12.2006 o 02:21

Konto skasowane

hehehe, to może jak Cię rozłącza to poczekaj do 5min i wtedy wbijaj, bo z tego co wiem jakiś tam czas jesteś zalogowany na bn.cie dopóki nie odrzuci serwer, zatem możliwe że widzisz że używasz sam cdkeya nieużywając go, ;o

Bolo_Yeung
Wiadomość [#6]: 29.12.2006 o 14:45

Konto skasowane

A jaki to nick? Możliwe że faktycznie ten sam co podałeś przy instalacji D2.

Jeśli nie pamiętasz co podałeś podczas instalowania, proponuję wejść na BN, zostawić postać w grze i w tym czasie próbować wejsć z innego komputera tym samym kluczem, to Ci Twój nick wyświetli w komunikacie...

Czasem ci których za przyjaciół mieliśmy okażą się fałszywcami. Ale coś jednak z tych kilku lat przetrwa...
sorc33
Wiadomość [#7]: 18.01.2007 o 09:55

Konto skasowane

Mialem tak samo ale okazało się że to ja sam używam swuj kod bo bylem jeszcze zalogowany. musisz włończyć ponownie komnputer ,albo zrobić tak jak ja zainstalowałem odnowa i jest gitsmiley.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#8]: 18.01.2007 o 12:47

Konto skasowane

sorc33 ty na serio masz tyle lat ile w profilu masz wpisane? bo swuj i włończyć tak nie bardzo po polsku wygladaja...
i akurat w tym wypadku nie trzeba robic reinstall. samo cie wyloguje z bn po kilku minutach (max 5)

sorc33
Wiadomość [#9]: 18.01.2007 o 15:41

Konto skasowane

heh bez komentarza powiem tylko tyle nikt niejest idealny a jak ty jestes to naprawde ciesze sie razem z toba pozdrosmiley.gif

Magik de Lowe
Wiadomość [#10]: 18.01.2007 o 16:47

Konto skasowane

Kolejny świetny temat z płaczem o kradzieży :/ no i co sam się ukradł cdkey?Głupi byłeś i ściągałeś programy z linków od "znajomych" albo wspaniały kolega z podwórka przyszedł i spisał twego keya.Masz nauczke.Jest takiego powiedzonko(oczywiście nie do wszystkich) : "Polak przed szkodą głupi i po szkodzie głupi".Mam nadzieje, że twórcy tematu nie będzie to dotyczyć.

Pozdro,
Wkórzony na życie Magik tongue.gif

gejkiller
Wiadomość [#11]: 18.01.2007 o 19:45

Konto skasowane

Magik, a czytałeś cały temat? biggrin.gif

Magik de Lowe
Wiadomość [#12]: 19.01.2007 o 21:07

Konto skasowane

Nie do końca powiem szczerze smiley.gif Aczkolwiek teraz po przeczytaniu całego wątku wnioski wyciągam takie same."Ukradli mi keya!!!!!Co robić?" odpowiedź : "Zakup nowe d2 i uważaj do jasnej ciasnej na następny raz".Troche przesadziłem fakt, bo miałem zły dzień w szkole(cholerny elektryk tongue.gif ).

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :