Dziś jest: Poniedziałek, 28 września 2020, godzina 21:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ankieta diablo

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
kolorek
Wiadomość [#1]: 12.12.2006 o 21:26

Konto skasowane

Witam !!!

Nazywam się Łukasz Borysiewicz i jestem studentem V roku Pedagogiki Kulturoznawczej Uniwersytetu w Białymstoku. Niedługo czeka mnie pisanie pracy magisterskiej. Praca dotyczyć będzie ludzi grających w grę Diablo II, niestety nie mogę napisać o sobie jako graczu dlatego właśnie liczę iż pomożecie mi wypełniającprzygotowaną przeze mnie ankietę. Byloby super jesli powiecie o tej ankiecie swoim przyjaciołom grającym w Diablo im więcej osób ją wypełni tym uzyskane informacje będą bardziej miarodajne ofc wszelkie informacje jakie od was otrzymam będą wykorzystane tylko i wyłącznie na potrzeby mojej pracy. Z góry wielkie dzięki aha no i te osoby które wypełnią a bedą chciały niech piszą w tym temacie postaram się by była specjalna strona w mojej pracy z podziękowaniami dla was beerchug.gif

a oto link do ankiety ankieta

w ogóle piszcie jak wam się podoba moja ankieta coolgleamA.gif

Dune
Wiadomość [#2]: 12.12.2006 o 21:45

Konto skasowane

przydaloby sie jakies miejsce do wpisania maila zeby mozna dostac wiadomosc zwrotna o co dokladnie chodzilo w badaniu i jakie wyszly wyniki. sam studiuje psychologie i ludzie zazwyczaj cos takiego umieszczaja. poza tym dla mnie bylo to troche ciezkie do wypelnienia, bo sam przestalem grac kilka lat temu wiec z jednej strony wypelnialem zgodnie z tym co bylo jak sam gralem, ale z drugiej strony druga czesc kwestionariusza bardziej dotyczyla mnie jako osoby jaka jestem obecnie a nie wtedy, gdy gralem w diablo.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#3]: 12.12.2006 o 21:53

Konto skasowane

oka poszlo smiley.gif

gekon
Wiadomość [#4]: 12.12.2006 o 22:05

Konto skasowane

Jako, że sam kiedyś studiowałem w Białym i wspominam te czasy z rozrzewnieniem (ah te zarwane nocki nad Diabelkiem- teraz brak checi i czasu nawet na pare chwil :P) to ankiete masz wypelnioną. Pozdrawiam

kolorek
Wiadomość [#5]: 12.12.2006 o 22:57

Konto skasowane

dzieki chłopaki smiley.gif

co do informacji zwrotnej to wydaje mi się że na forum po prostu napisze jakie wyniki uzyskałem i do jakich wniosków doszedłem
ok lece spać narazie

kolorek
Wiadomość [#6]: 13.12.2006 o 15:15

Konto skasowane

dzieki wszystkim którzy wypełnili ankietę narazie zrobiły to 33 osoby czyli niexle całkiem mysle ofc czekam na wiecej. beerchug.gif

a tak z innej beczki to wczoraj dla jako nagrodę dla siebie sklejałem griefa w BA 14ed które było cholernie drogie niestety wyszło 370/33 czyli ias kupa, ale już wiem skad ta nazwa (żal) crying.gif trzeba bedzie chyba kleić jeszcze raz ale najpierw musze lo skombinowac potluczony.gif

RoXxXxXor
Wiadomość [#7]: 14.12.2006 o 21:11

Konto skasowane

griefa nie sklada sie w ba, ktore ma ed, bo grief szybk sie psuje, a naprawa takiego z ED to masa golda

DontAskMeWhy
Wiadomość [#8]: 14.12.2006 o 21:31

Konto skasowane

mozna naprawiac runami...

kolorek
Wiadomość [#9]: 14.12.2006 o 22:15

Konto skasowane

so do robienia w Ba z ed to... myślę że takie rzeczy nie moga stac na drodze do doskonałości a co do mojego to sklejałem drugi raz i wyszło 36/360 czyli znowu słabo ale tym razem zostaniue na jakiś czas bo są inne wydatki tongue.gif
pozdro

TrangOul
Wiadomość [#10]: 14.12.2006 o 23:29

Konto skasowane

Poszło smiley.gif .

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
KrzaQ
Wiadomość [#11]: 15.12.2006 o 04:06

Konto skasowane

RoXxXxXor napisał:
griefa nie sklada sie w ba, ktore ma ed, bo grief szybk sie psuje, a naprawa takiego z ED to masa golda

pvp koniecznie ba.
jak zrobysz w zwyuklym niesuperiorowym to za ~12000 masz naprawe to raczej nie tak duzo. a zasieg 3 sie przydaje

[img]http://debil.eu/kq.png[/img]
kolorek
Wiadomość [#12]: 16.12.2006 o 00:05

Konto skasowane

z ed to jakieś 250tyś za naprawe czyli juz ostro ale expować z nim fakt pewnie trudno potluczony.gif

Rain
Wiadomość [#13]: 16.12.2006 o 08:51

Konto skasowane

juz nie gram ale podalem dane najbardziej zblizone do tych prawdziwych

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
kolorek
Wiadomość [#14]: 15.01.2007 o 21:21

Konto skasowane

Dziekuje wszystkim bardzo serdecznie za aktywność, musze powiedzieć, że niespodziewałem się tak dużego odzewu. Moja ankietę wypełniło prawie 90 osób beerchug.gif
Jak ogarne materiał to przedstawię wyniki i wnioski z nich w tym temacie
pozdrawiam

rajter
Wiadomość [#15]: 15.01.2007 o 23:55

Konto skasowane

ja ciągle gram. ostatnio głównie na singlu. Ale tego się nie da oduczyć. Ankieta poszła

[Edycja - rajter w 15-01-2007 o 23:55]

Quartis
Wiadomość [#16]: 16.01.2007 o 14:37

Konto skasowane

ode mnie masz tez wypelniona smiley.gif

Smoczydło
Wiadomość [#17]: 21.01.2007 o 00:36

Konto skasowane

Moja też poszła. Wprawdzie dane dot. bnetu są sprzed około roku (kiedy jeszcze tam grałem), ale...

Hisagi
Wiadomość [#18]: 21.01.2007 o 14:45

Konto skasowane

I ja pomoglem ;]
Ale wez zrob cos z tymi polskimi znakami, bo zamiast nich to mialem jakies krzaki ;]

Sukub
Wiadomość [#19]: 28.01.2007 o 07:03

Konto skasowane

wypelnilam ;]

co mialo znaczyc te tabelki do wybierania jesli chodzi o kase?
co ma znaczyc ta ankieta?

pierwsze pytanie bylo dosc ograniczone 6 lat to malo jak gram ;] tyle ze na singlu bardzo dlugo gralam ;]

Kornicki
Wiadomość [#20]: 29.01.2007 o 15:27

Konto skasowane

poszło, powodzenia przy pracysmiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :