Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 08:31
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: znikające przedmioty ....

gresb
Wiadomość [#1]: 07.12.2006 o 17:23

Konto skasowane

witam mam do was pytanie .. moze wy cos poradzicie ..
Wczoraj zrobiłem zbroje enigme (sam znalazłem zbroje z 3 dziurami)robiąc koledze taksi zobaczyłem ze zbroja zniknęła, pomyslalem ch.. tam , kupiłem sobie isty a do istow dostalem enigme (ze sklepu d2market).
Dzisiaj pograłem z 10 minut .. wyszedłem z jednego servera wszedłem na inny, patrze a tu nie ma mojej enimy ....?? WTF !!?? kto mi powie co sie dzieje i jak temu mozna zaradzic ;)
zbroja ani 1 ani druga nie była zdupowana ....

KrzaQ
Wiadomość [#2]: 07.12.2006 o 19:36

Konto skasowane

gresb napisał:
witam mam do was pytanie .. moze wy cos poradzicie ..
Wczoraj zrobiłem zbroje enigme (sam znalazłem zbroje z 3 dziurami)robiąc koledze taksi zobaczyłem ze zbroja zniknęła, pomyslalem ch.. tam , kupiłem sobie isty a do istow dostalem enigme (ze sklepu d2market).
Dzisiaj pograłem z 10 minut .. wyszedłem z jednego servera wszedłem na inny, patrze a tu nie ma mojej enimy ....?? WTF !!?? kto mi powie co sie dzieje i jak temu mozna zaradzic ;)
zbroja ani 1 ani druga nie była zdupowana ....

byla, inaczej by nie znikla.

chyba ze uzywales wszelkiej masci "maphackow/dupehackow/etc" dowolnego pochodzenia, tudziez jakis twoj kumpel zna twoje haslo

[img]http://debil.eu/kq.png[/img]
gresb
Wiadomość [#3]: 07.12.2006 o 20:01

Konto skasowane

własnie te rzeczy odpadaja ... a jak wytłumaczysz wyskoczenie za mape używając teleportu ? smiley.gif 2 razy mi sie zdazyło - i to wlasnie w tych grach po których eni znikała ... przeinstalowałem gre moze to była moja wina (mojego oprogramowania)

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 07.12.2006 o 22:03

Konto skasowane

przedmioty znikaja tylko wtedy gdy sa dupowane, badz ktos zna twoje haslo i porzycza te itemy nie majac ochoty ich oddac smiley.gif

MaD-ziO
Wiadomość [#5]: 08.12.2006 o 18:42

Konto skasowane

a wogle akurat co jak co przedmioty ze sklepów internetowych jak d2market to 100% duppowane sh..... i tego możesz być pewien ^^ i nie twierdź wtedy, że była legit :P

KrzaQ
Wiadomość [#6]: 08.12.2006 o 20:09

Konto skasowane

MaD-ziO napisał:
a wogle akurat co jak co przedmioty ze sklepów internetowych jak d2market to 100% duppowane sh..... i tego możesz być pewien ^^ i nie twierdź wtedy, że była legit :P

z tym ze powazne sklepy (np d2market) sprzedaja itemki nieznikajace (przynajmniej rw's)

[img]http://debil.eu/kq.png[/img]
NeVeR
Wiadomość [#7]: 17.12.2006 o 16:00

Konto skasowane

Srry ale musze to powiedziec, ten kto kupuje itemy jest najwiekszym loserem na d2 ~~

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :