Dziś jest: Czwartek, 1 października 2020, godzina 02:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Quest dla Paladyna

Driver44
Wiadomość [#1]: 19.11.2006 o 15:06

Konto skasowane

Witam. Mam trochę problemów z questem dla Pala - THE TEST OF RIGHTEOUSNESS. W opisie questa mam podane jakieś przedmioty :

1. Whitestone Oak Lumber 0\1
2. Jordan`s Refined Ore Shipment 0\1
3. Jordan`s Smithing Hammer 0\1
4. Purified Kor Gem 0\1

Nie wiem gdzie tego szukać - proszę o pomoc tylko może darujmy sobie te teksty : jakis link i TU JEST WSZYSTKO OPISANE - prosił bym o konkretną pomoc.

macki
Wiadomość [#2]: 19.11.2006 o 15:27

Konto skasowane

Z tego co wynika z thotbota to chyba dostałeś jakis list w ktorym powinno być wszystko opisane gdzie co znaleźć.

Maksymilian
Wiadomość [#3]: 26.12.2006 o 23:27

Konto skasowane

Ech czasami trza ludziom pomoc...

1. Ta czesc wypada z goblinow ktore sa w Deadmines (Westfall). Kreca sie kolo takiego duzego robota sterowanego przez jednego z nich.
2. Najpierw musisz udac sie do loch modan do miasteczka Thelsemar. Tam w jednym z budynkow chowa sie (naprawde sie chowa bo za pierwszym razem znalezienie go zajelo mi chyba 15 minut tongue.gif ) krasnal ktory da ci questa zwiazanego z ogrami w loch modan po drugiej stronie jeziora. Masz mu przyniesc jakas tam skrzynke ktora ogry zdaje sie mu ukradly. W zamian dostaniesz od niego te czesc ktorej potrzebujesz. Dla ulatwienia dodam ze ta skrzynka u ogrow jest mniej wiecej na srodku ich obozu (a nie w zadnej z ich jaskin).
3. Ta czesc jest wg mnie najtrudniejsza do zdobycia. Musisz udac sie do Silverplane (czy jakos tak tongue.gif ) Forest niedaleko undercity i odszukac tam instance Shadowfang Keep (SFK). Oczywiscie przyda ci sie party do jego zwiedzania. Jesli myslicie o zrobieniu calego to 5x25lvl wskazany a jesli chcesz sama czesc na bron to wystarczy ci 3-osobowe party na 21-22lvlu (pod warunkiem ze bedziecie rozwaznie grac). Potrzebny ci przedmiot znajduje sie w stajni kolo koni. Lezy tam sobie bezpiecznie w skrzyni czekajac na ciebie.
4. Zeby zdobyc te czesc udajesz sie do elfow w kalimdorze na przepiekne wybrzeza Darkshore. Jest tam wioska elfow gdzie musisz znalezc jednego z nich. Da ci on questa na zdobycie kamyczka od nag z instanca BFD (jest w Ashenvale nad brzegiem morza). Idziesz tam i pierwsza ewentualnie druga dowolona zabita naga elite wyrzuci ten kamyk. Bierzesz go zanosisz do elfa w Darkshore i on wzamian daje ci ten ktorego ty potrzebujesz.

No i teraz jak juz masz wszystko wracasz do tego goscia przed Ironforge dajesz mu wszyskie skladniki i dostajesz upragniona bron.

Nie cierpię pracować z tymi... Ludźmi.

Ech chyba czas zmienic klase...
>>> http://img509.imagesha(...)tua3.jpg <<<
>>> http://img117.imagesha(...)3vl8.jpg <<<

oger 123, Airvy - zaklad o dote2 vs lol - pamiętajmy...
pochw str 32

"Linki Luneya" - pamiętamy [*]
"Bany Lilly" - pamiętamy [*]
"List do blizzarda ciemiężonych użytkowników wowcenter" - pamiętamy [*]
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :