Dziś jest: Sobota, 13 sierpnia 2022, godzina 10:38
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Filmy

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
DontAskMeWhy
Wiadomość [#161]: 01.01.2007 o 21:41

Konto skasowane

ogladam sobie wlasnie borata i jestem pelen podziwu dla niego ze potrafi z siebie robic takie debila. a jeszcze wiekszych debili z ludzi mieszkajacych w US i A hahaha.gif

Rain
Wiadomość [#162]: 01.01.2007 o 21:46

Konto skasowane

nom Cohen jest zajebisty

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
KuntaKinte
Wiadomość [#163]: 01.01.2007 o 22:29

Konto skasowane

teraz kręci cos a'la borata tylko bedzie udawał Bruno , austriackiego geja hahaha.gif

ogladałem jakas zapowiedz tego z nim i płakał ze mało go nie zabili bo podszedł do grupy neonazistów i zaczal z nimi gadac o kremach nawilzajacych biggrin.gif

[Edycja - KuntaKinte w 01-01-2007 o 22:30]

Rain
Wiadomość [#164]: 01.01.2007 o 22:33

Konto skasowane

Bruno jest zajebisty pamietam jaka kiche odwalil jak wbil sie na pokaz mody i jakis cudem wymodlil sobie miejsce modela

powiem tak pomysly to on ma... ale jaja ma chyba jak arbuzy... bo za wiekszosc jego pomyslow mozna dostac zajebisty lomot

chociazby ta piosenka o zydach
http://video.google.co(...)-g+bruno

[Edycja - Rain w 01-01-2007 o 22:37]

[Edycja - Rain w 02-01-2007 o 01:02]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#165]: 01.01.2007 o 22:35

Konto skasowane

no to pozostaje czekac na jego nowe "dzielo". i miec tylko nadzieje ze bedzie choc tak porabany jak borat :P

KuntaKinte
Wiadomość [#166]: 01.01.2007 o 22:38

Konto skasowane

jakby ktos mnie wział na Borata do kina i nie powiedzial ze to Ali G to w zyciu bym nie pomyslal ze to on :>

Rain
Wiadomość [#167]: 01.01.2007 o 22:48

Konto skasowane

tu bruno w akcji
http://video.google.co(...)-g+bruno

Scarabeush
Wiadomość [#168]: 01.01.2007 o 22:54

Konto skasowane

Obejrzałem w końcu Foresta Gumpa. W końcu, bo wcześniej raz oglądałem, to kawałeczek bo miałem masę roboty, ponownie też chciałem obejrzeć ale nic nie zrozumiałem tongue.gif

A kiedy się rozumie film, to wszystko zaczyna się wydawać normalne. Świetny film. potluczony.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Cześ
Wiadomość [#169]: 02.01.2007 o 00:00

Konto skasowane

Wrocilem wlasnie z Apocalypto i 2 rzeczy nie mozna filmowi odmowic:
- oryginalny klimat (niestety fabula az tak bardzo nie, bo spora dawka hollywoodu jest, wiele motywow ktore juz byly no i troche naciagane, trudno wierzyc w to wszystko co sie dzieje)
- brutalny (nie mylic z krwawy, potokow krwi nie ma, raczej co chwile kogos zabijaja na rozne sposoby)

Ogolnie nawet mozna zobaczyc, ale nie polecam isc z dziewczyna bo sporo bylo zdegustowanych ;) zreszta trudno sie im dziwic. Ja jakos przetrwalem, balem sie troche przed pojsciem ze to bedzie film oparty na laniu krwi a tego bym nie zniosl, natomiast jezeli ktos grywal w Mortale czy inne takie to powinien juz miec zaprawiona psychike ;)

Whiller
Wiadomość [#170]: 02.01.2007 o 00:47

Konto skasowane

Rain napisał:
powiem tak pomysly to on ma... ale jaja ma chyba jak arbuzy... bo za wiekszosc jego pomyslow mozna dostac zajebisty lomot
[Edycja - Rain w 01-01-2007 o 22:37]

No oglądałem Borata i naprawdę podziwiam tego kolesia. No Fear ...

Gilgalad
Wiadomość [#171]: 02.01.2007 o 14:34

Konto skasowane

Wybraliśmy się wczoraj z chłopakami na Apocalypto i musze powiedzieć, że srodze się zawiodłem.
Reklamy mówiące o ukazaniu upadku wielkiej cywilizacji to pic na wodę i fotomontarz. Film to 2,5 godzinna opowieść o tym, jak postrzelony w brzuch koleś biega po dżungli i zabija ścigających go wojowników. Co i tak stanowi tylko pretekst do pokazania jak największej liczby trupów, ludzi rzygających krwią i innych tego typu przyjemnostek.

YuenPL
Wiadomość [#172]: 02.01.2007 o 14:39

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Film to 2,5 godzinna opowieść o tym, jak postrzelony w brzuch koleś biega po dżungli i zabija ścigających go wojowników.

nie.... film to 2.5 godzinna opowiesc o tym, ze najpierw 1.5h go niosa do jakiegos miasta, tam durnym sposobem unika smierci i potem biega i zabija... w czego 2/3 tych wojownikow ginie w tak glupi sposob, ze az dziw, ze oni dozyli tylu lat w tej dzungli... byle turysta z usa by dluzej przezyl.
tez sie zawiodlem... tytul zupelnie chybiony.... rownie dobrze, by mogli go nazwac "pralka" tak samo by pasowalo.
no i ze chlop z przestrzeonym brzuchem na wylot latal poltora dnia po dzungli, na ogol prawie sprintem, to ja nie mam pojecia. no i jak laska orodzila dziecko na stojaco, dwa razy sie tylko troche krzywiac, to tez nie wiem

http://gimeproject.pl/utada/utada.html
Gilgalad
Wiadomość [#173]: 02.01.2007 o 16:57

Konto skasowane

Dokładnie. Ponoć Mel kręcąc ten film silił się na moralizatorstwo, chciał ukazać wewnętrzny upadek cywilizacji itd. To czego jemu nie udało się przedstawić w 2,5 h filmie twórcy leciwego "Upadku Cesarstwa Rzymskiego" zmieścili w 30 sekundowej scenie końcowej, gdzie grupa patrycjuszy próbuje kupić urząd cesarza.
A Gibson pokazał tylko, że ma jakieś skrzywienie psychiczne na punkcie bólu i cierpienia.

YuenPL
Wiadomość [#174]: 02.01.2007 o 17:05

Konto skasowane

niby to zepsucie i wewnetrzny upadek mial byc w momencie jak byli w tym miescie i tam ten caly rytual... ale to bylo 20-30min filmu (zreszta dluzyzny straszne), a reszta, to nie wiadomo o czym w sumie... bo ni to film o upadku, ni o losach tego typa, ni o czym innym... widac, ze zabraklo doswiadczenia, moze talentu i z dobrego pomyslu wyszla kicha... bo poszczegolne sceny sa dobre, tylko jako calosc, to to sie nie ima

Cześ
Wiadomość [#175]: 02.01.2007 o 17:25

Konto skasowane

Gilgalad nie przesadzaj z tym upodobaniem do bolu, takie rytualy jak oni odprawialy naprawde przeciez byly (zreszta z tego co pamietam to interesujesz sie historia wiec powinienes to wiedziec) i to nie sa chore wymysly Gibsona. Pokazac tez mogli znacznie wiecej, ja sie balem ze bedzie jakis gore a znioslem film w porzadku mimo ze jestem wrazliwy (tylko na scene z jaguarem nie moglem patrzec). Na pewno trzeba tez oddac sprawiedliwosc za swietne charakteryzacje i odwzorowanie zwyczajow (no tu sie nie bede wypowiadac jako autorytet bo takimi kulturami to sie interesowalem jak bylem maly, ale wyglada wszystko autentycznie). Dla mnie najgorsze bylo hollywoodztwo (superbohater itd.) no i ta prosta fabula.

mabok
Wiadomość [#176]: 02.01.2007 o 17:26

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Dokładnie. Ponoć Mel kręcąc ten film silił się na moralizatorstwo, chciał ukazać wewnętrzny upadek cywilizacji itd. To czego jemu nie udało się przedstawić w 2,5 h filmie twórcy leciwego "Upadku Cesarstwa Rzymskiego" zmieścili w 30 sekundowej scenie końcowej, gdzie grupa patrycjuszy próbuje kupić urząd cesarza.
A Gibson pokazał tylko, że ma jakieś skrzywienie psychiczne na punkcie bólu i cierpienia.

Jesteś spokrewniony z autorem tego felietonu, czy tylko go cytujesz? ;>

serinde
Wiadomość [#177]: 02.01.2007 o 17:38

Konto skasowane

mabok, o co Ci chodzi?

YuenPL
Wiadomość [#178]: 02.01.2007 o 17:47

Konto skasowane

mabok napisał:
Gilgalad napisał:

Jesteś spokrewniony z autorem tego felietonu, czy tylko go cytujesz? ;>

jakis oszolom ten felietonista. choc film mi sie nie podobal, to z tym czlowiekiem sie zupelnie nie zgadzam... sam ma chhyba jakies zaburzenia, skoro sie dopatruje gejostwa i ekstazy w przemocy. ciekawe, co robil jaguar, jak napadal na ofiare? zabijal strachem? co sie dzialo z czlowiekiem, jak dostawal kolczasta pulapka? znikal? no bo jak jest pokazane ze jaguar gryzie czaszke, a kolczasta pulapka przebija, to zle. w sredniowieczu to nabijaniem na pal tez tylko straszyli

Rain
Wiadomość [#179]: 02.01.2007 o 19:23

Konto skasowane

zrelaksujcie sie przy tym (nakrecone w 1984 roku w uzbekistanie (animacja)) za takie cos w tamtych latach KGB i sybir
http://video.google.co(...)69560639

[Edycja - Rain w 02-01-2007 o 19:23]

Gothic
Wiadomość [#180]: 02.01.2007 o 19:49

Konto skasowane

a kto ogłądał Silent Hill?

A Hero is not one that never Falls
He is the one that gets up,
Again and again,
Never losing sight
of his dreams
REKLAMA
Strona 9 z 130.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :