Dziś jest: Sobota, 13 sierpnia 2022, godzina 10:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Filmy

Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
DontAskMeWhy
Wiadomość [#201]: 04.01.2007 o 15:29

Konto skasowane

"gdzie to moge odlozyc?" - po kolacji z wyzszymi sferami,

"Nie przeniosę się do mniejszego pokoju" - winda

Znasz jakiś dowcip o teściowej?
"Zabawiałem się ze swoją teściową."
Uprawiałeś seks ze swoją teściową?
"Tak"
Wątpię, aby to było dla Amerykanów śmieszne
"To nie jest dowcip" - emerykanskie zarty

"To bardzo dobrze, że pozwalacie,|aby upośledzony jadł z wami." - znow kolacja

"Dobra, mam cyfrowy zegarek z przyszłości.
Dam ci go.|Jest więcej warty niż to wszystko." - po tym jak zdemolowal sklep z antykami

Yano
Wiadomość [#202]: 04.01.2007 o 15:46

Konto skasowane

KuntaKinte napisał:

"musze zmienic zone , mojej obecnej stuknela wlasnie czternastka , jest juz zuzyta i ma pochwice jak rękaw szaty czarodzieja"

to moj ulubiony tekst tylko ze to bylo:

"kiedy kupilem sobie żone, dobrze gotowała , miała fajną pochwe i dobrze pracowala przy pługu..
ale po 3 latach kiedy miala juz 15 lat stała sie słaba, miala gruby głos, urosły jej włosy na klacie i jej pochwa obwisła jak rekaw szaty czarodizeja" hahaha.gif biggthumpup.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
korwin
Wiadomość [#203]: 04.01.2007 o 17:07

Konto skasowane

Yano pojedzie do Kazachstanu po nową żonę ;o

DontAskMeWhy
Wiadomość [#204]: 04.01.2007 o 22:49

Konto skasowane

diabel ubiera sie u prady - calkiem sie milo ogladalo. dalbym 8/10.

Yano
Wiadomość [#205]: 04.01.2007 o 23:33

Konto skasowane

ziomal jest kobietą!!! sucker.gif

Karo_l
Wiadomość [#206]: 04.01.2007 o 23:52

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał:
diabel ubiera sie u prady - calkiem sie milo ogladalo. dalbym 8/10.

Wolę książkę przeczytać. Moja dziewczyna dostała ją na gwiazdkę i tylko czekam jak skończy czytać, a mnie skończy się sesja egzaminacyjna smiley.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#207]: 05.01.2007 o 00:04

Konto skasowane

Yano napisał:
ziomal jest kobietą!!! sucker.gif

ta. wydalem sie. nie wiem co teraz zrobie crying.gif
a na serio:
raz, ze ksiazki nie bardzo lubie czytac, dwa, ze czasu brakuje wiec i tak bym nie przeczytal. a ze mialem 2h wolnego to chcialem obejrzec film jakis. na w pol zessanych ogladac nie bede a w calosci na dysku z nieogladanych mialem wlasnie diabla ubierajacego sie u prady. w nocy sie zessa kilka (nawet juz nie wiem co dodalem do tej kolejki biggrin.gif) wiec jutro bedzie co ogladac biggrin.gif

Robson
Wiadomość [#208]: 06.01.2007 o 20:48

Konto skasowane

Byłem na Pile 3, powiem tak, ani nie straszny, ani nie tak obleśny że się nie da oglądać, te ataki serca to chyba jakaś podpucha. Wynudziłem się strasznie (podobnie jak moi kumple), morał filmu niby jest (bo fabuła opiera się na psychice ludzkiej), aczkolwiek nie ma niczego zaskakującego. Ot taki sobie film. 4/10

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Tristanja
Wiadomość [#209]: 06.01.2007 o 21:24

Konto skasowane

przypadkowo, kumpel zamiast czystej cd na ktora mialam zgrac foto i filmy z sylwestra dal mi cd z filmem House Lake z Snadra Buldog i Kijanka Reeves i... malo jest filmow kategorii full romantic ktore mi sie podobaja... a to byl jedenz nich ;P
i chcialabym miec taki dom nad jeziorem jak tam byl

Zolrax
Wiadomość [#210]: 06.01.2007 o 23:52

Konto skasowane

Wróciłem chwile temu ze "Źródła"... jedyne co moge powiedzieć to 11/10 !

KozzioU
Wiadomość [#211]: 07.01.2007 o 00:52

Konto skasowane

Tristanja napisał:
przypadkowo, kumpel zamiast czystej cd na ktora mialam zgrac foto i filmy z sylwestra dal mi cd z filmem House Lake z Snadra Buldog i Kijanka Reeves i... malo jest filmow kategorii full romantic ktore mi sie podobaja... a to byl jedenz nich ;P
i chcialabym miec taki dom nad jeziorem jak tam byl

Moi starzy dzisiaj to ogladali... PSIPADEK? Cylon_anim.gif

Master-Blaster
Wiadomość [#212]: 07.01.2007 o 00:52

Konto skasowane

nie, napewno jestescie sobie przeznaczeni tongue.gif

Odi profanum vulgus et arceo
Yano
Wiadomość [#213]: 07.01.2007 o 00:59

Konto skasowane

Tristanja napisał:
Kijanka Reevesl

hahaha.gif hahahaha biggrin.gif biggthumpup.gif

Tristanja napisał:
Snadra Buldog

to bylo niesmaczne;p sandra to byla moja ulubiona aktorka, ale teraz juz mogla by byc moja babcią;p

mabok
Wiadomość [#214]: 07.01.2007 o 01:02

Konto skasowane

Sądząc z recenzji nienajgorzej zapowiada się Prestiż. Widział ktoś?

Whiller
Wiadomość [#215]: 07.01.2007 o 01:15

Konto skasowane

A ja właśnie obejżałem Saw 3 i w sumie całkiem polecam ;)
Mięska jest dużo, ale w takiej postaci innej troszke, bardziej skręcającej ;) Ogólnie się nie nudziłem, ale do jedynki to mu troche daleko. No i przesadzili z tymi testami biggrin.gif
Saw 1 > Saw 3 > Saw 2. Tak bym to umieścił smiley.gif

Pozd.

Tristanja
Wiadomość [#216]: 07.01.2007 o 13:22

Konto skasowane

Prestiż ponoc jest dobry, ale ja ne widzialam, slyszalam tylko opinie innych ludzi ktorzy to ogladali.

KozzioU - po prostu czarymary telepatia! xD

Yano
Wiadomość [#217]: 08.01.2007 o 03:32

Konto skasowane

SAW3 - hmm nienajgorszy, dalo si eogladac, chcialem zoabczyc tylko kawalek ale jednak zoabczylem do konca wiec bylo ok
, nie byl straszny ale saw nie jest po to zeby straszyc tylko zeby trzymac w napieciu, i trzymal, chociaz gozej niz jedynka tongue.gif ale lepiej niz saw2
chociaz wydawal sie taki rozwodiony, z jednej storny chcieli nawtykac roznych rzeczy a z drugiej strony sa dłuzyzny gdzie nic sie nie dzieje (ale negatywne, bo w jedynce tez sie nie nic nie dzialo ale jednak bylo ok)
zakonczenie nie bylo zbyt cudowne, najbardziej mi sie podobalo w jedynce, teraz nie bylo zaskoczenia tylko cos co człowiek juz mogl przewidziec ;p
wspomnienia poprzednich czesci byly troche niepotrzebne bo kazdy pewnei sie sam domyslal jak to wygladalo;p
pomysłowosc masakry taka sobie, tylko murzyn powodowal dreszcze , a wczesniejsze byly luzackie w miare;p
mimo ze to dziwny i po(wulg.) film z niedoróbkami to jednak warto poogladac szczegolnie jak ktos widzial 1 i 2, a jesli nie wiedzial to niehc pooglada wszystki trzy czesci bo czasem trzeba sie odmóżdżyc tongue.gif

hm ocene chyba bym strzelil 6+/10 jak na film , bo to jednak glupia masakra (chociaz w pasji byla wieksza)
a jak na piłe to 7/10 , (jedynce dal bym 8+/10 a dwojce 6+/10)

[troszke spoiler ale raczej mglisty]
zastanawiam sie czy koncowka sugeruje piłe4 czy nic nie sugeruje , w sumie slyszalem ze to ma trylogia;p z taką koncowką z jednej storny mozna nakrecic nowy nabijacz kasy ale z drugiej storny moze to ostatecznie zakonczenie , tyle ze wlasnie w stylu piły czyli niezby happy end ;p

[drugi mini spoiler]
ciekawe czemu na plakatach sa 3 zęby skoro wogole nic z zębami nie bylo robione;p

[koniec spoilerow]

booyakasha!!! i wanna play a game diablotin.gif potluczony.gif

[Edycja - Yano w 08-01-2007 o 03:33]

Robson
Wiadomość [#218]: 08.01.2007 o 20:37

Konto skasowane

It is your game. You have to choose. Death or Life.

Ale mnie tam nie trzymał w napięciu przez te dłużyzny no i był moment gdzie sie pogubiłem bo chyba była retrospekcja retrospekcji tongue.gif.

Też zauważyłem, nie było wątku z zębami, bez sensu plakat...

[Okrężenie o zakończeniu]:

No i moim zdaniem, już nie będzie więcej Pił, na siłę mogliby zrobić, ale niby o czym tu dalej? Tak to się skończyło że... a zresztą nieważne tongue.gif

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Yano
Wiadomość [#219]: 08.01.2007 o 20:42

Konto skasowane

[spory spoiler]

no po tekim zakonczeniu conajmniej jedna czesc mozna zrobic o tym ze ojciec przejmuje role mordercy zeby uratowac córke i wykonuje zadania mordercze zeby ją uratowac itp
ale to troche naciagane

Tristanja
Wiadomość [#220]: 08.01.2007 o 20:54

Konto skasowane

Zolrax napisał:
Wróciłem chwile temu ze "Źródła"... jedyne co moge powiedzieć to 11/10 !

podpisuje sie wszystkimi konczynami, jak dla mnie Źródło bije na glowe Pi i Requiem, choc chyab nei mozna tego tak porownywac, bo kazde z nich dziala na inne emocje ;)

REKLAMA
Strona 11 z 130.
Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :