Dziś jest: Poniedziałek, 28 września 2020, godzina 23:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gdzie jest Gornek??

kopaczu
Wiadomość [#1]: 31.10.2006 o 14:09

Konto skasowane

Witam. Zacząłem grę Orkeim jako Warlock i mam problem ze znalezieniem Gorneka... To jest pierwsze zadanie gdzie koleś który stoi przede mną każe mi iść do środka Den i pogadać z kolesiem o imieniu Gornek. Nie mogę go tam znaleść:/ Czy on jest gdzieś indziej? Jak ktoś grał orkiem lub trollem to na pewno wie. Z góry dzięki za pomocsmiley.gif

kAlinOski
Wiadomość [#2]: 31.10.2006 o 14:44

Konto skasowane

http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=3143

pirat?

_Randalf_
Wiadomość [#3]: 31.10.2006 o 14:54

Konto skasowane

raczej pirat bo on stoi przy wejsciu

kopaczu
Wiadomość [#4]: 31.10.2006 o 19:35

Konto skasowane

znalazlem go już smiley.gif wcześniej go tam nie było.... Pewnie chwilowy bład serwera. Dzieki. pozdro

HunterekPuchatek
Wiadomość [#5]: 31.10.2006 o 20:42

Konto skasowane

Blizzard nie miewa bledow servera.

Muradin
Wiadomość [#6]: 31.10.2006 o 20:57

Konto skasowane

A jak miewa to jest Server Down. :P

Może po prostu laga miałeś, albo nie zauważyłeś, ja osobiście szukałem jakiegoś zenka od questu dla rogala i nie zauważyłem znaku zapytania ani znaku na minimapie. hahaha.gif
Zdarza się :P

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Sygnr
Wiadomość [#7]: 07.11.2006 o 20:57

Konto skasowane

kopaczu napisał:
znalazlem go już smiley.gif wcześniej go tam nie było.... Pewnie chwilowy bład serwera. Dzieki. pozdro

przyznaj sie grasz na pirackich serv.. Blizzard nie miewa bledow servera.
nono.gif nono.gif

Clawarrow
Wiadomość [#8]: 07.11.2006 o 21:43

Konto skasowane

Sygnr napisał:
kopaczu napisał:

nono.gif nono.gif

miewa, miewa, bez przesady ;-) no chyba, ze np. NPC z sentinell hill biegajacy po placy w westfall za murlokami, zamiast stac na swoim miejscu, nie jest bledem, to sorry, przyznam racje ^^

pzdr

Melckor
Wiadomość [#9]: 07.11.2006 o 21:51

Konto skasowane

"miewa, miewa, bez przesady ;-) no chyba, ze np. NPC z sentinell hill biegajacy po placy w westfall za murlokami,"
Podobnie jak Uciekający Gryf Master w Winterspring , który przez chyba tydzień biegał po górach czasami i z 10 min jazdy od swojego miejsca (na BL)

ponuraq
Wiadomość [#10]: 07.11.2006 o 22:18

Konto skasowane

Sygnr napisał:
kopaczu napisał:

nono.gif nono.gif

ja np niedawno robiac questa altem lecac oddac zadanie przebieglem kolo miejsca gdzie powinien byc npc... nie bylo go po 5 minutach byl ale znaku zpaytania nie mial.. chyba po 10 minutachw rocilo do normy.. :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :