Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dota - strategie

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
IkariShinji
Wiadomość [#41]: 11.11.2006 o 16:13

Konto skasowane

Bo jest to jeden z najlepszych, jak nie NAJLEPSZY, dps hero(dmg dealer). Strafe do czegoś zobowiązuje.
Strafe+arrows+rapier=gg all.
Poza tym:
Jesteś fletcherem jesteś noobem!(1)
Tak, jesteś noobemtongue.gif(2)

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
McBurak
Wiadomość [#42]: 11.11.2006 o 16:43

Konto skasowane

ArKaTeL napisał:
Czyli fletcher noob takconfused.gifNie wiem czemu w lidze go stosują.

Ostatnio stosuja go raczej rzadziej, ale fakt, jest niezlym dps'owcem. Chociaz ostatnio raczej bierze sie Vipera, bo ma swietnego slowa.

ArKaTeL
Wiadomość [#43]: 12.11.2006 o 10:11

Konto skasowane

A dlaczego w lidze nie stosują Dwarwen Sniperaconfused.gifPrzecież ma on idealne ulti na wroga który zwiewa(ostattnio w gangu było 5 v 5, zabiliśmy każdego herosa z ich teamu tracać przy tym tylko jednego venomancera, który poszedł na pierwszy bój).Wydaję mi się że jak ma się dwarfa złożonego po null talismanie, tredsach, fast skadi, i burizie jest to chero z zajebistym zasięgiem, do którego żaden tank nie podjedzie.

IkariShinji
Wiadomość [#44]: 12.11.2006 o 11:12

Konto skasowane

Sniper=LOW DAMAGE, LOW HP, BAD ULTI. Sniper=bad hero.
Żaden tank nie podejdzie? No dobra, przychodzi viper/traxex/fletcher/magina/sven/sk...Wymieniać dalej?, tak czy siak przychodzą i sniper z 1k hp spada po paru sekundach. GGNORE NOOB!

Hubim7
Wiadomość [#45]: 12.11.2006 o 14:29

Konto skasowane

ArKaTeL napisał:
A dlaczego w lidze nie stosują Dwarwen Sniperaconfused.gifPrzecież ma on idealne ulti na wroga który zwiewa(ostattnio w gangu było 5 v 5, zabiliśmy każdego herosa z ich teamu tracać przy tym tylko jednego venomancera, który poszedł na pierwszy bój).Wydaję mi się że jak ma się dwarfa złożonego po null talismanie, tredsach, fast skadi, i burizie jest to chero z zajebistym zasięgiem, do którego żaden tank nie podjedzie.

zal.pl .... Tylko jednego venomancera straciliscie? a ilu ich było? Na pierwszy ogień jak już. Dwarwen smierdzi.

ArKaTeL
Wiadomość [#46]: 13.11.2006 o 19:39

Konto skasowane

Ej, a jaki item build dla atropos i w ogóle jakiś pradnik czy coś.

McBurak
Wiadomość [#47]: 13.11.2006 o 20:39

Konto skasowane

ArKaTeL napisał:
Ej, a jaki item build dla atropos i w ogóle jakiś pradnik czy coś.

To bylo pytanie? Moze prosba? Bo zabraklo mi jakichs znakow interpunkcyjnych albo wyrazen wskazujacych na charakter tej wypowiedzi.

Hubim7
Wiadomość [#48]: 14.11.2006 o 10:34

Konto skasowane

Ja zawsze dla atropa jechalem w skadi i bot`y

ArKaTeL
Wiadomość [#49]: 14.11.2006 o 17:17

Konto skasowane

Hmm, jak grałem atroposem, to przegrywałem z każdym nawet nie wiem jak grać, ShadowFiendem to jaki skill i item buildconfused.gifProszę o dokładne, bo necromastery na początek, potem zaraz aura, a na 1-25 lvl shadowraze bo nie potrzebne raczej, a itemy to chyba lothara, tredsy, desolator, burizaconfused.gif

IkariShinji
Wiadomość [#50]: 14.11.2006 o 18:32

Konto skasowane

Udajesz debila czy jesteś debilem? Do każdego hero jak leci się pytasz o build. Ciężko zobaczyć jak inni grają?
Shadowraze niepotrzebne? przy odpowiednim użyciu zadaje tyle dmg co ulti liona lvl 2. Wyjątkowo nieużyteczne, prawda?
Gem/wardy ownz lothar.
Deso i buri - nienajgorsze.
TIAAAAA WSZYSCY KOCHAMY ZNAK MNIEJSZOŚCI, ELMO FIX IT PLX!

[Edycja - IkariShinji w 14-11-2006 o 18:33]

ArKaTeL
Wiadomość [#51]: 15.11.2006 o 14:58

Konto skasowane

Akurat to ja nie wiem co to ten shadowraze daję ponieważ są ąz trzy ikonki tego samego, z czego każda z większą maną do zużycia, nie wiem po co komu wardy gemy na jednego herosa z lotharem, i tak jak go zabiją traci połowę z całego dmg z pokonanych więc wystarczy mały framing i masz znowu ten sam dmg co przedtem, czyli Lothar Desolator i Buriza dobreconfused.gifBo jak nie to powiedz jakie a nie drzesz się na mnie.

IkariShinji
Wiadomość [#52]: 15.11.2006 o 16:25

Konto skasowane

Shadowraze 1: w odległości 200 od hero zadaje 75/150/225/300 damage.
S2 : W odległości 450(czy tam 500) zadaje (patrz wyżej) damage.
S3 : W odległości 700 (Reszta patrz wyżej)
Pozatym to praktycznie jedyny sposób na używanie many, ulti raz na jakiś czas. Przy dobrym użyciu, za 225 many(której fiend WOGÓLE nie używa) zadajesz 650 na czysto, po zmniejszeniu damage od resist. Jeśli dobrze liczę, to jest więcej niż lvl 3 ulti liona!(850 damage i 25% res=637,5, ty zadajesz 650 po resie!)
No dobra, mówisz że wardów sie nie opłaca kupować? Napewno, a na rikiego też nie kupujesz?PRZECIEŻ TO TYLKO HERO Z INVISEM! lol.gif
Lothar S.U.X. Dla każdego. Powód? Tanie wardy za 375/gem za 750 ownz lothar. Zostaje ci 12 agi i 21 damage bonus. O tak, to jest warte tego, jakby na to nie patrzeć, 3800 golda!
Buriza - Nie wiedzieć czemu, wolę mkb. Zwłaszcza na hero którzy są mądrzy i mają tp/bot.
Desolator - 60 damage i orb effect z -5 armor za, hm...4400 golda. Dokładam 1000 i mam radiance, zdecydowanie lepsze. Dokładam 1200 golda do 4400, mam butterfly, ZDECYDOWANIE LEPSZE.

Shinji, your hated user.
Cholera, nie to forum!

[Edycja - IkariShinji w 15-11-2006 o 16:26

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :