Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 18:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Turnieje (?)

majev
Wiadomość [#1]: 10.10.2006 o 10:04

Konto skasowane

Wiecie co, zastanawia mnie czy blizz wpadnie kiedys na pomysl by zrobic patch ktory bedzie pozwalał najlepszym graczom laczyc sie w teamy i zacznie organizowac Turnieje powiedzmy na specjalnie przygotowanych to tego arenach , nie mowie o WSG gdzie sa pugi albo premady tylko takim turnieju z prawidziwego zdazenia z regulami cos jak ESL w Counter- striku to by bylo cos zajebistego . byloby normalne losowanie i dane teamy przenosiliby na areny a gracze nie bioracy udzialu ( w postaci wow charow badz cos jak Source TV) moglyby ogladac dane mecze. Co o tym myslicie ? czesto sie zdaza ze gracze organizuja na arenie w STV takie male turnieje ale jest to tylko w obrebie danego realma. no i czesto sie zdaza ze wpada grupa niezapowiedziana i robi burdel smiley.gif

Co o tym sadzicie ?smiley.gif Poniewaz ostatnio na forum jakos nie zauwazylem bardzo interesujacych tematow, mam nadzieje ze rogorzeje tutaj ladna ( bez spamowa ) dyskusja smiley.gif

[Edycja - majev w 10-10-2006 o 10:06]

misiooo
Wiadomość [#2]: 10.10.2006 o 10:23

Konto skasowane

Mam The burning Crusade Alpha, i z tego co widze nowy system pvp (zakladka na interface) wyglada tak
Normalnie Honor itp bla bla, potem jest:
Arena:
2vs2
3vs3
5vs5

Win/Loses
Honor / Honor lost itp
Moze do tego bedzie mozna organizowac cos.. dam screena jak przyjde do domu ze szkoly smiley.gif

Goodrik
Wiadomość [#3]: 10.10.2006 o 10:38

Konto skasowane

Fakt pomysl jest kosmiczny smiley.gif Czekam na screeny :P

Ogar
Wiadomość [#4]: 10.10.2006 o 13:13

Konto skasowane

majev napisał:
Wiecie co, zastanawia mnie czy blizz wpadnie kiedys na pomysl by zrobic patch ktory bedzie pozwalał najlepszym graczom laczyc sie w teamy i zacznie organizowac Turnieje powiedzmy na specjalnie przygotowanych to tego arenach , nie mowie o WSG gdzie sa pugi albo premady tylko takim turnieju z prawidziwego zdazenia z regulami cos jak ESL w Counter- striku to by bylo cos zajebistego . byloby normalne losowanie i dane teamy przenosiliby na areny a gracze nie bioracy udzialu ( w postaci wow charow badz cos jak Source TV) moglyby ogladac dane mecze. Co o tym myslicie ? czesto sie zdaza ze gracze organizuja na arenie w STV takie male turnieje ale jest to tylko w obrebie danego realma. no i czesto sie zdaza ze wpada grupa niezapowiedziana i robi burdel smiley.gif

Co o tym sadzicie ?smiley.gif Poniewaz ostatnio na forum jakos nie zauwazylem bardzo interesujacych tematow, mam nadzieje ze rogorzeje tutaj ladna ( bez spamowa ) dyskusja smiley.gif

blizz juz o tym pomyslal i w TBC bedzie caly system aren i rewardow za walki na nich.

majev
Wiadomość [#5]: 10.10.2006 o 13:57

Konto skasowane

pieknie smiley.gif thx for info

Merain
Wiadomość [#6]: 10.10.2006 o 15:07

Konto skasowane

Ogar napisał:
majev napisał:

blizz juz o tym pomyslal i w TBC bedzie caly system aren i rewardow za walki na nich.

Pomyslal, czyli najprawdopodniej pomysl sciagnal z guild wars ;]

luvdisc
Wiadomość [#7]: 10.10.2006 o 18:09

Konto skasowane

Win/Loses
Honor / Honor lost itp

wszystko ok, ale ten "lost honor" mi sie nie podoba :S

majev
Wiadomość [#8]: 10.10.2006 o 19:17

Konto skasowane

w sumie blizz zapowiadal ze pvp system w bC bedzie na zasadzie zdobywania honoru ( ktory nie spada, przez co nie bedzie promowal chorego farmowania) i kupowania za niego itemow. wiec dziwne to w sumie.

Matelin
Wiadomość [#9]: 10.10.2006 o 20:20

Konto skasowane

Moze branie udziału w walkach na arenie czy tych turniejach będzie sie wiązało z ryzykiem stracenia honoru ale równiez - w przypadku wygranej - gwarantowało duzo lepsze rewardy. Maybe. W kazdym razie bardzo podoba mi sie ze blizz skonczył promowac NoLife'ów.

Ogar
Wiadomość [#10]: 10.10.2006 o 21:27

Konto skasowane

Matelin napisał:
W kazdym razie bardzo podoba mi sie ze blizz skonczył promowac NoLife'ów.

no, causale beda miec przeogromne szanse z team'ami full epic.

Verrillus
Wiadomość [#11]: 10.10.2006 o 22:18

Konto skasowane

Pomyslal, czyli najprawdopodniej pomysl sciagnal z guild wars ;]

O nie nono.gif to GW ściągneło to z ewentualnych zamysłów Blizza

Kaczorek
Wiadomość [#12]: 10.10.2006 o 22:29

Konto skasowane

verrillus, nie chce sie klocic, ale wiekszosc pomyslow na pvp blizz zaczerpnal z l2/gw.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
Merain
Wiadomość [#13]: 10.10.2006 o 23:01

Konto skasowane

Z tego co pamietam to pomysl aren w GW byl znacznie wczesniejszy niz bg w WoW

Goodrik
Wiadomość [#14]: 11.10.2006 o 08:10

Konto skasowane

Fakt Blizzard zaczerpną troche pomysłów z GW, ale jak dla mnie system PvP jest Lepszy w Wowie. A co do turnieji i tych zaczerpniętych z GW mysle ze Blizz doda cos od siebie i nabierze to niepowtarzalnosci, to jest tylko moje zdanie beerchug.gif

Merain
Wiadomość [#15]: 11.10.2006 o 10:03

Konto skasowane

Goodrik napisał:
Fakt Blizzard zaczerpną troche pomysłów z GW, ale jak dla mnie system PvP jest Lepszy w Wowie. A co do turnieji i tych zaczerpniętych z GW mysle ze Blizz doda cos od siebie i nabierze to niepowtarzalnosci, to jest tylko moje zdanie beerchug.gif

Imo jesli chodzi o PvP to L2>GW>WoW. W PvE WoW jak narazie bezkonkurencyjny.

Nacmar
Wiadomość [#16]: 11.10.2006 o 10:39

Konto skasowane

Kaczorek napisał:
verrillus, nie chce sie klocic, ale wiekszosc pomyslow na pvp blizz zaczerpnal z l2/gw.

Gdyby nawet to najwarzniejsze zeby to dzialalo i przyjemnie sie gralo.

[Edycja - Nacmar w 11-10-2006 o 10:40]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :