Dziś jest: Wtorek, 10 grudnia 2019, godzina 04:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla UD [NOWY!]

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
saint942
Wiadomość [#121]: 26.08.2008 o 12:07

Konto skasowane

co do tych miskow, jak wspomnialem dh tepi wszystkie gargi.. da sie temu zaradzic?

mam male pytanko, do gosu players;p mam nadzieje ze takowi sa na forum;d, chodzi o to, czy dobra taktyka jest mass plugastwa (abo chyba) i gargi? ostatnio gralem z kumplem, hum, mass gryfy i casterzy i stracilem 1 abo i 2 gargi na tej taktyce, a kolega nie jest noobemsmiley.gif

Malygos
Wiadomość [#122]: 26.08.2008 o 12:19

Konto skasowane

Leczysz gargi, a abo rób na elfa...

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Ferenaer
Wiadomość [#123]: 26.08.2008 o 12:40

Konto skasowane

Słuchajcie, gram już trochę w warcrafta, ale nie powiem o sobie, że jestem pro :P.
Wczoraj grałem z kolegą orc v ud. Moja rasa to zazwyczaj Nieumarli, ale tym razem wziąłem sobie Orków. Na hero wziąłem fsa, no i na początku gra dość standardowa... Kumpel rushował we mnie ghulami i DK, jakoś się wybroniłem... Zdołał mnie opóźnić na tyle, że nie zrobiłem ani taurenów, ani shamanów. Wjechał we mnie abo+gargi+statuy i nie miałem szans. Wivy padały od gargów, Raiderzy i grunty od abo... Hero ledwo się utrzymywał przy życiu. Szkoda, że wtedy mój kolega nie wziął na drugiego hero Licha, bo z nową miałbym dopiero kłopot. Jedynbe wyjście jakie na to widzę to taureni, shamani i pasterze...
Powiedzcie, co o tym myślicie, możecie mnie zjechać, nie obrażę się :P

Malygos
Wiadomość [#124]: 26.08.2008 o 12:59

Konto skasowane

Szamanów z blodlustem=nie bo dispell mają, robisz pasterzy, raidery, łapiesz statuy w siatki, i rozwalasz, gargi też, abo też w siatki jak najdalej od raiderów i po kolei wykańczasz, i lepiej bierz BM'a, bynajmniej tyle wiem po obejrzieniu repów lyna i grubbego.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

Przemo770
Wiadomość [#125]: 26.08.2008 o 13:39

Konto skasowane

BM na ud sux.Zwłaszcza jak się chce harass po akolach-porażka.Gdy mnie ktoś harassuje może zabić jednego akolitę, a utracić bm'a.Lepszy FS(posyłasz wilki na akole a gruntem i FS'em micrujesz i dosyłasz kolejne grunty)
Na gragi są dobre baty ,bo jeden bat=1grag albo i więcej ,bo kamikaze ma splash dmg.
I nie daj ud dojść do tt3.Wiwy+baty>gargi.Armia bez biesów<wiwy

[Edycja Przemo770 - 26.08.2008 o 13:40]

Malygos
Wiadomość [#126]: 26.08.2008 o 13:50

Konto skasowane

Tyle że FS pada na jednego coila i nove....

F.EaRek
Wiadomość [#127]: 26.08.2008 o 14:08

Konto skasowane

A kto zadaje większe dmg: fs + wilki czy bm? odpowiem że fs .. chyba dobrze.. nie padnie jeżli bedziesz mial scrole może jakaś miksturka i trzymasz go w tyłach a nie w przodzie

saint942
Wiadomość [#128]: 26.08.2008 o 15:10

Konto skasowane

te trzymanie na tyłach nic nie da, po pierszwe, jeśli gracz jest choć trochę dowiadczony, jedna statua bedzię dodawać manę... nova i coil maja pare sekund CD wiec UD mogą nimi spamować ile wlezie, zakładając, ze fs ma 1 pot, jedna nova czy coil, i mam mniej nić polowa hp, używa pota, potem 2 coil, nova, mega red hp, 2 strzały lisza i fs pada.... ja mimo wszystko, i tak mam największe problemy z orkami...grając ud oczywiście

[Edycja saint942 - 26.08.2008 o 15:13]

Malygos
Wiadomość [#129]: 26.08.2008 o 15:29

Konto skasowane

Ork>UD według wykresu, któremu ja osobiście nie wierzę.

saint942
Wiadomość [#130]: 26.08.2008 o 15:32

Konto skasowane

tak, wszystko zalezy od micro, strategii, ale nie tylko... naprawde trudno jest orka pokonac nawet jesli sie umie grac... a wiekszosc graczy, przynajmniej jak tak trafiam, gra orkami... na ggc oczywiscie czasem na bnecie ...

Przemo770
Wiadomość [#131]: 26.08.2008 o 20:17

Konto skasowane

Malygos-wymyślono takie cóś jak pot immortal i pot invisible.Jak DK będzie coilować FS'a to nie będzie leczył Lisha proste i logiczne.A wiecie jak łatwo można ubić lisha?Stomp na dk ostry focus wiwek na lisha chockwave i chain(?).Ja osobiście jestem przekonany do grania necorsy.Zagrałem kilka gier ladderowych "tak jak się powinno" czyli biesy dk lish z orbem statuetki,desy,abo i zostałem zjechany przez żalowe raidy grunty.
Ciężko jest ogarnąć orkowi necorsy.Kupa kości rzuca się na co popadnie a martwe sw leżą po coilach i novach.BM na ww próbuje ja sprytnie wybić,lecz uciekają i są leczone przez coil.Cały focus skupia się na bm.ww pył i pada.
No może plan bitwy nieco zbyt optymistyczny ,ale tak to wygląda jak ja tak gram ;]

F.EaRek
Wiadomość [#132]: 26.08.2008 o 21:34

Konto skasowane

spoko kiedy gramy? i pokażesz jaki jesteś dobry

Przemo770
Wiadomość [#133]: 26.08.2008 o 21:39

Konto skasowane

Może adresuj swoje posty?
Ja gram na xpamie a powodów nie zdradzę.Mogę się pochwalić rozegranymi około 700 matchup'ami.

Malygos
Wiadomość [#134]: 26.08.2008 o 21:45

Konto skasowane

Granie na xpamie=pirat, true?

Przemo770
Wiadomość [#135]: 26.08.2008 o 21:47

Konto skasowane

Nope.
Mówiłem,że to sprawa prywatna a o posiadanie pirata,nie masz dowodów by mnie oskarżać.

Malygos
Wiadomość [#136]: 26.08.2008 o 22:17

Konto skasowane

Nie oskarżam, mi tam się tak kojarzy xpam ;p

Przemo770
Wiadomość [#137]: 26.08.2008 o 22:20

Konto skasowane

No wiesz, na xpamie gra masa cheaterów etc. ale i są dobrzy gracze jak sweet(1700-12).
A nawet jeżeli miałbym pirata(choć tego nie mówię) to komu to przeszkadza?Że okradłem biedny blizzard z 60zł?

F.EaRek
Wiadomość [#138]: 26.08.2008 o 23:13

Konto skasowane

MI to przeszkadza

saint942
Wiadomość [#139]: 27.08.2008 o 01:20

Konto skasowane

Pozwólcie, iż przypomnę, że to nie jest temat do żalenia się, że ktoś ma pirata czy też nie, ani do rozmów o xpamie... czymkolwiek by był

maestrino
Wiadomość [#140]: 27.08.2008 o 12:58

Konto skasowane

Przemo jeżeli masz pirata to wyjdź stąd i nie wracaj.

LoL referral link
REKLAMA
Strona 7 z 9.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :