Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 02:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla UD [NOWY!]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Przemo770
Wiadomość [#61]: 31.01.2008 o 19:49

Konto skasowane

Thx za poparcie.Hmm czy ja wiem czy desy tylko na huma?Na mirror ud z fiendlami też są dobre, to jest skuteczne.Na orc to desy z manną nie zaszkodzą, najgorzej z ne.Driady archy dh z kulą i po desach.Jeśli się uparłeś tak na te wyrmy to zgadzam się z masterinho, szał będzie imba+dk z aurą do speeda i coilem.

maestrino
Wiadomość [#62]: 02.02.2008 o 11:32

Konto skasowane

Na mirror są też dobre deski, tylko trza uważać zeby przeciwnik nie zaczął robić desów bo zacznie się herokilling i będą kłopoty smiley.gif
Na orca nie polecam :/ Przeklęte baty :/ No chyba że mamy t3 i ulepszenia co najmniej 0-3 dla desów to można próbować (na 1 desa cprzypadają wtedy 3 baty). Jak robi wivy to polecam mass spiders z siecią i ostre walenie novą smiley.gif

LoL referral link
Ite.m.ek
Wiadomość [#63]: 02.02.2008 o 17:09

Konto skasowane

szkoda ze desy z kulą jadą po burrowach, towerach i 3/4 jednostkacj orka jak chcą :/

maestrino
Wiadomość [#64]: 03.02.2008 o 17:39

Konto skasowane

I co z tego? Bm zrobi scout zobaczy rzeźnie, zmassuje baty i po twoich destro. Co z tego że jedzie? nawet jak destro ukryjesz, to baty są szybkie, przejadą po mapie, wysadzą ci desy, a zostanie po nich tylko proch i zmarnowana kasa na statuy i upgrade.

LoL referral link
Przemo770
Wiadomość [#65]: 03.02.2008 o 19:07

Konto skasowane

Ale masz problem, zagrać biesami z webem.Taa zescoutuje bm a ja robie mass abo i co?
A takie moje przemyślenie(wiem już się chyba powtarzam):
Jak myślicie, czemu NE grają na ORC Talony?Bo orc mają słaby displeay.
Z tond wnioskuje aby grać na ORC necrosy.Oczywiście nie same z przodu abo i fiendy np. a z tyłu necrosy i meat wagon.Tutaj sw nie są zagrożeniem bo nuka użyjemy właśnie na sw.Mi start skutkuje, zwłaszcza na orc które ślepo powtarzają standardy prosów.

maestrino
Wiadomość [#66]: 06.02.2008 o 19:56

Konto skasowane

Tu muszę przyznać rację, necrosy na wszystkich upach są bardzo dobre na orca. Kocham okaleczenie kontra hero albo niedobite ridery smiley.gif do tego szał na DK i szkielety smiley.gif

LoL referral link
Przemo770
Wiadomość [#67]: 07.02.2008 o 15:06

Konto skasowane

Co do podanego strata na orc w tym poradniku, nie uważam aby był skuteczny.Mój kumpel co gra już w w3 na bnt 4 lata mówi że UD vs ORC powinien robić fiendle.Ja się z nim zgadzam po grunty masakrują ghule,a jak ORC dojdzie do t2,narobi wiw a my nie mamy aa.A w przypadku fiendli nie musimy uciekać przed orc w early game, a od razu na t2 mamy aa po upg. weba.Jak zacznie massować raudy to my abo i gg.A ghule miecie Chaine FSa i shockwave+stomp war TC.Fiendy jakoś wyhealujemy coilem i statuą.

Berig
Wiadomość [#68]: 17.02.2008 o 22:27

Konto skasowane

Gówno zrobisz fiendami na grunty 3-3 + siła berserkera ... Orek doda kilku sham z tarczą blyskawic, wlezie ci TC między fiendy i da stompa, przy okazji ogłuszy DK i nie bedzie heal ... W tym czasie tarcza zada znaczne obrazenia ... Orc moze tez zmassowac kodo (z 10) połknąc ci fiendy i zwiac na scrollu speeda ...

Czekamy na WarCraft IV ...
Przemo770
Wiadomość [#69]: 19.02.2008 o 08:19

Konto skasowane

lol.gif.Mam na myśli fiendle tylko w eg a tc zrobi to samo z ghulami.Zrobisz tak 4/6 fiendów a na tt3 to abo desy czy moja taktyka necro.

smokking
Wiadomość [#70]: 07.04.2008 o 13:44

Konto skasowane

A ze tak zapytam...udalo sie konus rushowac orców UD....i wygracsmiley.gif ?

ADHD wymyslili rodzice którzy nie mogli uwierzyc w głupote swoich dzieci...
maestrino
Wiadomość [#71]: 07.04.2008 o 16:56

Konto skasowane

UD nie jest stworzony do rushu na żadną rasę sad.gif Od tego jest orc i NE. Żaden zdrowomyślący człowiek nie będzie rushował orca UD bo i tak dostanie po dupie, czy chce czy nie.

LoL referral link
Przemo770
Wiadomość [#72]: 07.04.2008 o 17:52

Konto skasowane

NE można za to UDkiem sharasić i to ostro.Jak poleci banda ghuli i wytłucze wipsy i archy można do tego postawić tr'a jak się złapie NE na Fasttechu.

maestrino
Wiadomość [#73]: 07.04.2008 o 19:25

Konto skasowane

TR u UD? Raz spróbowałem i nie żałuję doświadczenia. Przynajmniej wiem, żeby już nigdy tego nie robić smiley.gif

[Edycja maestrino - 07.04.2008 o 19:26]

LoL referral link
Przemo770
Wiadomość [#74]: 07.04.2008 o 20:45

Konto skasowane

Nie mów tak ,bo tylko zniechęcasz ludzi.Tak to powinno wyglądać:
Klasyczna gra.UD ma dk i około 6 ghuli NE dh 4 arcy i techuje do misiów.UD podchodzi mu pod bazę i rżnie ghulami archy.ten lecą do studni.Ud sięna męczy zanim coś ubije ale zawsze mamy coila.Właśnie gdy teraz odgrywają się micro wars to co byście powiedzieli gdyby tam już stały 3 towery?A jeśli nie lubicie tak cisnąć bądź micro u was szwankuje to stoicie pod bazą NE i stawiacie towery.Wy macie przyśpieszony regen hp a ne ma po archach jak zacznie się ciskać.Potem tylko w przód towerami.Musicie uważać na wyrzutnie i także techować do abo.Potem wybierzcie się na creepy a dh będzie musiał sobie stać z 1lvl.Oto moja filozofia.

smokking
Wiadomość [#75]: 08.04.2008 o 12:36

Konto skasowane

Co wy gadacie...UD idealnei nadaje sie do rushowania...2 krypty do tego DK z auto szybkosci i gogogogobiggrin.gif kazdego da sie zrushowac...no poza orkami;/ a przynajmniej jeszcze mi sie nie udalobiggrin.gif...jak chcecie i pwoiecie mi ejszcze gdzie to moge wrzucic pliki z repamibiggrin.gif

patriota91
Wiadomość [#76]: 16.04.2008 o 19:51

Konto skasowane

Mógłby ktoś zapodać linka do replayu, UD vs Orc z użyciem ghuli. Już trzy przepatrzyłem i narazie same fiendy w akcji... -.-

smokking
Wiadomość [#77]: 17.04.2008 o 14:25

Konto skasowane

patriota91 napisał
Mógłby ktoś zapodać linka do replayu, UD vs Orc z użyciem ghuli. Już trzy przepatrzyłem i narazie same fiendy w akcji... -.-

e....neipolecam male szanse powodzenia...

Jak gram Ud vs Orc to duzo necrów biore...i modle sie zeby wystaczalo=D
ciezko jest rushowac orca....pwoeim wiecej jest to chyba nie mozliwe grajac UD

Berig
Wiadomość [#78]: 23.04.2008 o 14:29

Konto skasowane

Rushem nazywamy zwyczajowo atak na przeciwnika w early game (czasami nawet samym hero) ... Skąd wezmiesz necro ? ... tongue.gif

Czekamy na WarCraft IV ...
smokking
Wiadomość [#79]: 24.04.2008 o 09:49

Konto skasowane

Berig napisał
Rushem nazywamy zwyczajowo atak na przeciwnika w early game (czasami nawet samym hero) ... Skąd wezmiesz necro ? ... tongue.gif

chodzilo mi o to ze jak juz pokonac orka to massa.. i najlepsze do tego sa necrosy..bo orca ciezko jest zrushowac:P

Gothic
Wiadomość [#80]: 24.04.2008 o 12:02

Konto skasowane

Necrosy i ghule sa moja ulubiona strategia na orka
Ghule gina co chwila a na miejsce kazdego zabitego ghula wskrzeszane sa 2 szkielety coolgleamA.gif
a orkowie maja problem z dispelem wiec wygrywam przez masebiggthumpup.gif

A Hero is not one that never Falls
He is the one that gets up,
Again and again,
Never losing sight
of his dreams
REKLAMA
Strona 4 z 9.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :