Dziś jest: Niedziela, 19 listopada 2017, godzina 20:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla UD [NOWY!]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Doomforge
Wiadomość [#1]: 01.10.2006 o 21:43

Konto skasowane

Zgodnie z obietnicą. Jako że jutro zaczynam studia i raczej nie będzie mi się chciało poradników pisać, zmusiłem się żeby zrobić to teraz =)

Stary poradnik można znaleźć tutaj. Miałem go wprawdzie tylko zaktualizować, ale nazbierało się tyle zmian że postanowiłem napisać nowy.

W obecnym patchu w sumie niewiele się zmieniło w samej mechanice gry. Nadal wygrana z orkiem przyprawia o zawrót głowy, podczas gdy huma można pojechać stosunkowo łatwo - ale i tak trudniej niż kiedyś.

Ogółem
Ogółem UD jest taki jak był. Coil Nova załatwia większość problemów, my zaś musimy tylko dotrwać do momentu gdy armia nie będzie już nam tak bardzo potrzebna ;) Idealna bitwa dla UD wygląda w ten sposób: Ty tracisz wszystko prócz hero (na nic innego nie licz, UD na dupne unity), przeciwnik traci wszystko prócz hero, tobie zostaje Coil i Nova, przeciwnikowi nic, więc zabijasz herosów i wygrywasz. ~~

Bardzo ważny jest też build. bez otoczonej perfekcyjnie kopalni głupi harras FSem lub footami skończy się stratą wszystkich akoli. Tego już was niestety nie nauczę, bo na każdej mapie inaczej się buduje. Ale można to wywnioskować z replayów. Jeśli chcecie COKOLWIEK osiągnąć UD, MUSICIE umieć perfekcyjny build na każdej mapie. Niestety ~~

Tak poza tym, to im liczniejszą przeciwnik ma armię, tym gorzej dla Ciebie. Najlepsze dla UD są małe i średnie bitwy, więc nie dopuszczaj do sytuacji gdy obaj z przeciwnikiem creepujecie całą grę by skończyć jedną bitwą gdzie obaj macie 80 supply. Na 90% wdupisz coś takiego. Walka podjazdowa, po czym atak. Obaj zatłuczecie sobie trochę jednostek - i o to chodzi. Armie zostaną małe, przez co bardziej liczyć będą się herosi. A herosów UD ma najlepszych, przynajmniej jeśli chodzi o realne poziomy do zdobycia dla trzech herów w grze na battlenecie.

No i koniecznie scoutuj. Przeciwnik zrobił expa? Albo go rozwalisz, albo przegrałeś (no, za wyjątkiem gry vs hum.) Twade realia. Na początku wysyłaj szkielety, potem zrób cienia i zapętl go żeby chodził po kopalniach. Jak zacznie robić, nie czekaj - idź i rozwal zanim skończy.

vs. HUM

Co tu dużo mówić, spełniło się to co prorokowała większość dobrych graczy: Humy skończyły z riflami, przez co jest już znacznie trudniej. Na stary standard (rifle) nadal można wygrać zupełnie bez micro grając DK+Lich+CL, ghule i desy - przy czym trzeba zaatakować dość wcześnie.

Właściwie to w tym "wczesnym ataku" leży cały szkopuł. Niezależnie od tego, czy hum massuje towery, hawki, rifle, czy knighty i zyro - wygrać można w jeden i ten sam sposób: Zaczynamy build nietypowo, od altara. Budynkami otaczamy kopalnię. Czwarty akolita, altar, ziggurat, krypta, Piąty akolita, sklep, drugi ziggurat -> w tej kolejności. Kiedy uzbieramy drewna na drugi zig, wysyłamy ghula na scouta. Potem idziemy tam DK - zabierać creepy coilem podczas gdy ghulami creepujemy zielone kropki (nic trudnego, chociaż początkujący mają z tym trochę kłopotu - no cóż, warto). Jeśli hum wbije nam się do bazy, zastać może jedynie bandę ghuli i dobry build - czyli straci parę footów i może nawet zmusimy AM do teleportu. Ledwo skończy się t2, robimy t3 i licha, dostawiamy 2 rzeźnie. Robimy upgrade do desów po skończeniu t3, kupujemy orba lichowi, budujemy statuę, idziemy coś większego screepować. Gdy dojdą dwie kolejne statuy, idziemy na maina przeciwnika z ghulami. Tuż przed jego bazą robimy manatrick (zamieniamy statuę w desa, wysyamy manę z innej statuy po czym ją też zamieniamy w desa) I Wbijamy się, zabijając wszystkich chłopów. Towery też nie dają rady.
Jeśli zrobiliśmy to szybko - hum ma przewalone. Jeśli techował - w tym momencie może nie mieć praktycznie NIC na desy i mamy gg. Jeśli ma rifle - wystarczy docreepować troszkę i dorobić CLa (prościuteńki win). Jeśli nie - no cóż, ma WIELKI problem.

Jeśli zauważymy że robi massówkę zyro, dodajemy pandę na trzeciego. To tyle.
Można też od początku iść w fiendy. Jeśli boisz się harassu hawkami na t2, to jest opcja dla Ciebie.

vs. ORC

Wspominałem już jak bardzo przewalone ma UD na orka? Chyba tak :P Powiem więcej - na LT nigdy nie grajcie z orkiem. Jeśli już musicie (CW, turniej etc) - grajcie orc vs orc. Nie bez przyczyny najlepsi UD świata na tej mapie rezygnują ze swojej rasy - szansa na wygraną z orkiem jest tu bliska ZERU. na innych mapach orkowie odgapili od Grubbego stawianie expa zaraz po skończeniu t2, tam też mamy przewalone.

Polecam strat terrora. Dk+Lich+DL, ghule i jakieś 2-3 fiendy do ściągania wiv. Wave wyszedł z mody, teraz wszyscy grają na stomp - więc ghule powinny przeżyć dłużej, co nie oznacza że przeżyją długo ~~. Strat ten opiera się na coilu, novie, usypianiu TC, dwóch orbach (jedna dla licha, druga dla DL) i - co najważniejsze - TRZECH różdżkach nekromancji i CO NAJMNIEJ dwóch scrollach. szybko uzupełnimy padające ghule szkieletami i zniwelujemy działanie chain+stomp lub chain+wave scrollami, podczas gdy nasi herosi i ghule zadają bardzo przyjemne obrażenia. Po co dwa orby? żeby obaj herosi mogli masakrować wivy gdy fiendy padną (a padną szybko ~~). Zresztą, zadaniem fiendów jest wyłącznie ściąganie wiv na ziemie, a zatłuką je ghule - dokończą zaś herosi ;p
Wspominałem o expie. Na szczęście gdy robimy mass ghule, jest generalnie łatwiej go rozwalić niż fiendami - jeśli nie zapomnimy o różdżkach necro. potem pamiętamy o cieniu ~~ ork z expem - natychmiastowa przegrana.

Inne straty: DK lich fiendy (jak dla mnie idiotyczny strat, ork wygrywa bez micro z raiderami i scrollem speeda+chainwave, ale ludzie lubią to dziwnym trafem - nawet pro ~~), ghule i fast tech do destro (działa ale na głupich orków tylko), CL+żuki+fiendy+banshee (malutka mobilność, orc stoi ci w bazie i nie pozwala creepować i dupa z CLa..) - opisałem je w starym poradniku, jak chcecie to zerknijcie tam.

vs. UD

Nie cierpię mirrorów, jestem w nich słabiutki jak barszcz ~~ No ale cóż. Są dwie metody: DK Lich CL fiendy desy oraz Lich DK DL ghule gargi. Co kto lubi - straty te są sobie mniej więcej równe. Nic tu szczególnego nie można wymyślić. Mirror UD wymaga NIENAGANNEGO builda - inaczej przyjdzie ci lisz z paroma ghulami, wybije wszystkich akoli, da TP i możesz wyjść z gry. Jeśli gramy na fiendy, naszym celem jest oczywiście pozbycie się ghuli. Jeśli gramy na ghule, to musimy mieć ze sobą parę scrolli by wytrzymać novę+impale oraz DLa by usypiał DK i uniemożliwiał leczenie fiendów coilem.
Ja osobiście wolę grać ghulami, ale wielu pro odnosi sukcesy grając fiendami w mirrorach.
Po więcej tricków zapraszam do starego poradnika ;p W tej materii bowiem nie zmieniło się za wiele.

vs. NE

Wielkie brawa dla Lucifera za wymyślenie standardu DK+Lich+naga (wzgędnie Dk+naga+lich) i mass abo. Jest on milion razy lepszy od zawodnych gargów, które sama panda jedzie (chociaż jeśli masz super micro to lepsze są mimo wszystko gargi, ale skoro tu siedzisz i czytasz mój poradnik to raczej nie masz ~~)
Oto i istota stratu: Robisz Dk i ghule. creepujesz z super fast techem do t2. Jak skończy się t2, natychmiast lich i t3. Jak uzbierasz kasę, stawiasz dwie rzeźnie. Najpierw dwie statuy, potemm już (jak skończy się t3) same abo. Wepchnij gdześ chmurę, jest niezła. Na t3 lich kupuje orba i bierzesz nagę, po czymidziesz ze wszsytkimi ghulami prócz 2-3 do drewna na elfa. Twoim celem jest zabić wszystkie archerki. Nieważne, że stracisz ghule - i tak nic z nich nie masz. Jeśli zdołasz zabić jeszcze dodatkowo np. hero - to już w ogóle malina. Potem wycofujesz się, creepujesz coś, bierzesz 5 abo które się w międzyczasie zbudowało i idziesz dokończyć gościa zanim pomyśli o mass miśkach czy innym szajsie.

Jeśli mimo wszystko nie uda ci się wygrać, to dorabiasz:
Desy w przypadku gdy kolo robi misie
Fiendy jeśli chce iśc w chimy (ale z desami, same fiendy są po to żeby sieć rzucić tylko więc nie więcej niż 3)
Wagony jeśli idzie w same driady.

I pamiętasz o OTOWEROWANYM expie.
Koniec filozofii. DK lich (z orbem) i naga (ze strzałami) = najlepszy focus i herokill w grze. Jeśli nie dasz elfowi zrobić ogromnej armii - wygrasz. Choćby i samymi hero.

Stary strat z gargami opisałem w starym poradniku.

To tyle. Over & out.

[Edycja - Doomforge w 01-10-2006 o 21:49]

//zmiana nazwy tematu ;P Poza tym może warto byłoby gdzieś zamieścić informację na jakiejś wersji gry był pisany poradnik - 1.20, tak?

[Edycja - Shunt w 02-10-2006 o 17:00]

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#2]: 02.10.2006 o 22:12

Konto skasowane

Moze tez troche pomoge, dopisze cos od siebie :P

Wiec:
Jeżeli gracie ghoulami, bardzo ważną umiejętnością jest SURROUND. Dzieki temu nie jednokrotnie uda wam się wygrać. Nie ma nic lepszego od ubicia herosa w early lub zmuszenie go do straty tp czyli zdobycia przewagi.

UvH:
Na małych mapach Hum prawie zawsze robi expa. Towery sa bardzo denerwujace, a humy robią je w co 2giej grze. Najlepsza kontra na to jest przyciskanie huma w early, jezeli ktos ma dobry multitasking to mozna walic 1wsza grupa ghouli w mainie - drugą w expie. Surround załatwia wszystko - AM sie tepuje lub ginie, gdy ginie masz dobra przewage bo przynajmniej przez chwile nie bedzie spammowal WE, jezeli da tp, uciekasz ghoulami z bazy i pomagasz mu anulowac expa smiley.gif MK + Pala sa strasznie denerwujacy na wysokich levelach, zawsze pamietajcie o potkach. Jezeli gracie fiendami, build Licha powinien byc nastepujacy: Nova, Frost Armror, Nova, Rytuał, Nova, Death and Decay. Jeżeli wystarczająco opóźnicie huma, destro często kończą grę.

UvO:
Ja gram fiendy destro, imo tym gra się lepiej niz stratem TeRRoRa. Start TeRRoR'a IMO jest dobry tylko, gdy ork gra BM + SH/TC. Jezli ork gra fsem to fiendy sa znacznie lepsze. Creepujemy, gdy atakuje staramy się najpierw UBIJAĆ WILKI nie tracąc szkieletów, później focusujemy grunty, staramy się wycofywać fiendy tak, aby jaknajmniej uzywac na nich coila, którym dobijamy low-hp grunty. Robimy 4ghoule, w przypadku gdy bedzie robił raidy, bierzemy je z bazy i focusujemy raidery. Scrolle + Frost Armor to podstawa. Bez tego chain + stomp skosi nam fiendy. "frostujemy" tylko zensarowane fiendy. Scroll of Protection tez sie przydaje. Wysokie levele coila i novy = gg dla fs'a, starajmy się go focusowac gdy nie widzimy wiekszych szans w otwartej walce.

UvU:
Ja tez wole gargi ghoule. IMO sa znacznie lepsze od fiendow. Jezeli przeciwnik robi Gargighoule to bierzemy LICHA na 1wszego, DK dopiero GDY LICH BEDZIE MIAŁ 5 LVL. Upy do gargów są przydatne. Scrolle to podstawa. Jeżeli przeciwnik gra fiendami, moze byc ciezko. Tutaj mamy drobna przewagę - ghoule sa szybkie, łatwo mozna nimi skosic kilku akoli a czasem nawet kopalnie, podczas gdy opp creepuje.

UvE:
BTW. MaDFrOG pierwszy zagrał nagą na Elfa :PP

Wiec, UvE to trudny mu. Ghoulrush i opozninianie elfa bardzo się przydaje. W tym czasie mozemy spokojnie techować do abosów lub gargów. Ciekawym stratem jest tutaj Mass Ghouli z DL'em, Sleep + Surround zabija bohatera lub zmusza oppa do uzycia tp. Pozniej push w jego bazie, jezeli uda nam sie ubic herosa/zmusic go do tp puszczamy techa i idziemy go cisnac. Na t2 mozemy dostawić obtowerowanego expa i bawić się w tzw "MapControl".

GarfFun
Wiadomość [#3]: 03.10.2006 o 13:13

Konto skasowane

Ja mam jedno pytanie. Od ktorego mniej wiecej patcha przestaje obowiazywac stary poradnik a zaczyna lepiej sprawdzac sie nowy? Czy to ma wogole jakis zwiazek ze zmieniajacymi sie statami czy tylko z moda na nowe taktyki?

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#4]: 03.10.2006 o 14:57

Konto skasowane

IMO to jest moda na inne taktyki u innych ras, a kontry na te nowe taktyki nie znajduja sie w starym poradniku.

Doomforge
Wiadomość [#5]: 03.10.2006 o 20:32

Konto skasowane

UnHolyPri3sT napisał:
Jeżeli gracie ghoulami, bardzo ważną umiejętnością jest SURROUND. Dzieki temu nie jednokrotnie uda wam się wygrać. Nie ma nic lepszego od ubicia herosa w early lub zmuszenie go do straty tp czyli zdobycia przewagi.

fakt, zapomniałem o tym wspomnieć - no cóż, pisałem trochę na szybko ;) Ciężko jednak otoczyć herosa dobrego gracza, zwłaszcza szybkiego (dh z butami ;x). Dużo łatwiej jest np. otaczać pojedyncze grunty. Idziesz kupą ghuli na przeciwnika kierując się na FSa. Koleś nim ucieka, ty w ostatniej sekundzie robisz zwrot i cyk - grunt otoczony. Dość proste a szalenie skuteczne.

Na małych mapach Hum prawie zawsze robi expa. Towery sa bardzo denerwujace, a humy robią je w co 2giej grze.

*w każdej

Najlepsza kontra na to jest przyciskanie huma w early, jezeli ktos ma dobry multitasking to mozna walic 1wsza grupa ghouli w mainie - drugą w expie. Surround załatwia wszystko - AM sie tepuje lub ginie

nie otoczysz AM

Jeżeli wystarczająco opóźnicie huma, destro często kończą grę.

A może nawet: destro zawsze kończą grę. Zagrane szybko (bardzo szybko) dają wina w 99%. Inna sprawa że trzeba mieć perfekcyjne macro.

Jezli ork gra fsem to fiendy sa znacznie lepsze.

Pozwolę sobie się nie zgodzić =) jeżeli masz fiendy, to koleś bezmyśnie wciska prawy klawisz myszki i focus, podczas gdy ubicie grunta jest całkowicie niemożliwe (zanim 2-3 fiendy mu zabiorą 1/2 hp to z 20 sekund mija ~~). Grając na ghule nie może sobie pozwolić na takie zabawy, bo otoczysz mu grunta albo (jak się zagapi albo jest idiotą) FSa i kupę może zrobić. A ghule dają mało xp, możesz pozwolić sobie na stratę 2-3 - w przeciwieństwie do fiendów. Poza tym ghule są dużo lepsze na raidery (bardzo szybko je zabijają) co jest istotne, ork bez raiderów ssie.

staramy się wycofywać fiendy tak, aby jaknajmniej uzywac na nich coila, którym dobijamy low-hp grunty.

Echh, ile masz fiendów w early? 2-3. Fiend traci pół hp od paru machnieć gruntów i wilków. 3 sekundy focusu i musisz go wycofać jeśli chcesz unikać coila. To co, po 10 sekundach grasz samym DK? : )

Robimy 4ghoule, w przypadku gdy bedzie robił raidy, bierzemy je z bazy

... i zostajemy bez drewna ; )

Scrolle + Frost Armor to podstawa. Bez tego chain + stomp skosi nam fiendy.

Scrolle dużo lepiej chodzą z ghulami. Na fiendy wystarczy parę siatek, po czym podchodzą kodo, zjadają (nic na to nie możesz poradzić) i zwiewają na scrollu speeda. Tracisz połowę armii. Na ghule taka sztuczka nie przejdzie.

Co do frost armora: Fajna zabawka, ale nie chroni przed powyższym trickiem. No i nie każdy ma micro jak WE.IGE.Ted żeby używać tego ultrawydajnie ; )

bierzemy LICHA na 1wszego, DK dopiero GDY LICH BEDZIE MIAŁ 5 LVL.

Działa, ale trzeba zaznaczyć że jest to bardzo ryzykowne. DK na 1 ginie prawie od razu, zostaje ci sam lich, który nie poradzi sobie na chamski focus nawet na 10 levelu. W takim przypadku lepiej mieć licha i DK na 3 niż jednego licha na 5.

To ofc nie jest krytyka Twojego posta, tylko takie małe uzupełnienie : )

GarfFun napisał:Czy to ma wogole jakis zwiazek ze zmieniajacymi sie statami czy tylko z moda na nowe taktyki?

Wiesz to jest tak: Pro "wymyśla" strat. Wszyscy zaczynają tak grać. Przeciwnik z przyzwyczajenia robi kontrę na poprzedni obowiązujacy standard i wdupia, bo nie jest przygotowany na coś nowego (dotyczy ludzi, którzy grają wyłącznie schematami - a dużo takich). Po paru miesiącach prób i błędów inny pro wymyśla kontrę. I wszystko się odwraca ; ) I tak w kółko.

Mały przykład: na początku NE przegrywali masowo na gargi (szacunek dla madfroga ;p). Potem jednak zaczął się abuse pandy - a z czasem zrezygnowano z m.in. wardenki (na korzyść dh), skończyły się hunty i talony, zaczęto za to robić mass dry na 3-3, mass exp wzorem Reminda, misie. To wszystko sprawiło że przeciętny UD miał piekło z przeciętnym elfem (prosi to inna bajka). A potem przyszły abo i NE znów mają kłopot z UD...

.. do czasu. :]

[Edycja - Doomforge w 03-10-2006 o 20:38]

IkariShinji
Wiadomość [#6]: 03.10.2006 o 21:47

leniwiec jak się patrzy

Ostatnio gram random, jak dostaje ud to w 50% gier wtapiam:s
Jak grać na ne który robi dry+bears?(gargi za szybko padaja od dh z orbem)
Oraz, jak grac na huma w stylu lame?(12 tankow wbijajacych sie do twojej bazy to niezbyt przyjemny widok).

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
PM Email Strona domowa
UnHolyPri3sT
Wiadomość [#7]: 04.10.2006 o 14:16

Konto skasowane

Otoczysz otoczysz, z aurą wszystko jest możliwe :P Nie mowimy przeciez o pingu 10-20 tylko 60-100. Wtedy zanim zobaczy ze cos kombinujesz i ruszy ama moze juz byc za pozno.

Fiendy sa lepsze. A gdy bierzemy ghoule od drewna mamy jakies 500-600 wooda w zapasie.

#6 tutaj ja zlamiłem :P Miało być uchroni nas przed focusem raidów + gruntów :P Przynajmniej to pozwala wytrzymać do nastepnego coila ;D

#7 Wiekszosc PRO'sów aka Susi, Gostop, FoV czy nawet Happy grają właśnie lichem az do 5 levelu, zeby łatwiej kosic gargi.

Donov
Wiadomość [#8]: 04.10.2006 o 15:29

No to ja tez powiem swoja opinie imo z tym lichem 5 lvl to dobry pomysl :> aczkolwiek trzeba miec roznego rodzaju poty na lichu i ten 5 lvl swietnie dziaala na gargi jak i na spidery smiley.gif

Piszesz ze na ensare i polykanie gruntow nie da sie nic zrobic :> prawda ! lecz nie do konca ;] przy dobrym micro mozesz zakopac fienda w momencie w ktorym leci siatkabiggrin.gif

W sumie tyle tylko napisze bo nie chce sie z wami klocic bo ja to taki noobek jestem :P

PM Email
Doomforge
Wiadomość [#9]: 04.10.2006 o 17:41

Konto skasowane

Grałem sporo na orca fiendami i miałem przewalone. Odkąd gram ghulami, idzie mi znacznie lepiej.

Donov: taa, zgadnij w którego fienda celuje raider w chaosie bitwy. A nawet jak zgadniesz, to potrzebujesz ping 0 i mega refleksu. Innymi słowy: to nie jest możliwe ;p

Vogelsang
Wiadomość [#10]: 04.10.2006 o 19:58

Konto skasowane

A co powiecie na temat sprzedawania na początku gry tp żeby przyspieszyć tcha lub mieć więcej ghuli ?

GarfFun
Wiadomość [#11]: 04.10.2006 o 20:48

Konto skasowane

IMO nieoplacalne, przynajmniej dla mnie wprawionych graczy ktorzy daja sobie otoczyc herosa. Za sprzedanie scrolla bys mial cos okolo 100 golda, a ozywienie hera kosztuje znacznie wiecej.

Noli
Wiadomość [#12]: 04.10.2006 o 21:25

350/2=175 golda za sprzedanie tp. ozywienie hero na 1 lvl=170 golda co nie zmienia faktu ze imo to kijowe rozwiazanie jest biggrin.gif

PM Email
GarfFun
Wiadomość [#13]: 04.10.2006 o 21:42

Konto skasowane

Dobra moj blad. Ale trzeba tez doliczyc czas potrzebny na ozywenie hera i zwiazany z tym exp ktory przepadl.

Vogelsang
Wiadomość [#14]: 05.10.2006 o 07:38

Konto skasowane

Tak, tylko zauważ że na początku dk otoczyć jest bardzo ciężko, szczególnie jak ma 2lvl (1 lvl aury) i bande ghuli do pomocy + skielety. No a jak się zdaży to uzyjesz tp i co ? Masz ghule i dk z 40Hp, a nie masz w szopie miksturek na początku :P Poza tym możesz creepnć z ghulami 2 lvl i jest duża szansa że trafi ci się różdżka tarczy błyskawic co praktycznie rozwala huma bo militia i chłopy ida do piachu aż miło, a ty cały czas robisz szkielety i dosyłasz ghule. Gosu nie jestem ale już troche czsu gram w ta gre i repów też mase oglądałem. W ten sposób ud dosyc często rozwala huma lub tak go spowalnia że hum ma tylko footy i rifle jak ty wyjeżdżasz już z desami.

OrcHammer
Wiadomość [#15]: 05.10.2006 o 08:46

Konto skasowane

Doomforge napisał:
Grałem sporo na orca fiendami i miałem przewalone. Odkąd gram ghulami, idzie mi znacznie lepiej.

Masz rację Doom, wczoraj grałem z kolesiem, ja ork, on ud i robił na mnie fiendy... On mi wchodzi do bazy z dk i 2 fiendami, ja mam 4 grunty... Efekt łatwy do przewidzenia.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#16]: 05.10.2006 o 12:48

Konto skasowane

OrcHammer napisał:
... On mi wchodzi do bazy z dk i 2 fiendami, ja mam 4 grunty...

To musiał jakiś noob być potluczony.gif

OrcHammer
Wiadomość [#17]: 06.10.2006 o 08:20

Konto skasowane

UnHolyPri3sT napisał:
OrcHammer napisał:
... On mi wchodzi do bazy z dk i 2 fiendami, ja mam 4 grunty...

To musiał jakiś noob być potluczony.gif

lol.gif A moja wina, że nooby na ladderze grają?

[Edycja - OrcHammer w 06-10-2006 o 08:21]

Donov
Wiadomość [#18]: 06.10.2006 o 18:09

poniekad twoja bo jakbys gral dobrze to by ci nie lsoowalo noobow ;d

PM Email
OrcHammer
Wiadomość [#19]: 06.10.2006 o 19:12

Konto skasowane

Donov napisał:
poniekad twoja bo jakbys gral dobrze to by ci nie lsoowalo noobow ;d

Nowe acc. ^^

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#20]: 07.10.2006 o 21:13

Konto skasowane

BTW. Mógłby ktoś zuploadować ten repek z incupa gdzie terror gral z lynem na tr? Nigdzie nie moge go znalesc Cylon_anim.gif

REKLAMA
Strona 1 z 9.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :