Dziś jest: Wtorek, 2 czerwca 2020, godzina 20:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kradzież kont ?

matiaz
Wiadomość [#1]: 27.09.2006 o 17:00

Konto skasowane

Witam all wlasnie cos nie tak jakis koles o acc kapitan_klop na Europie chcial ludzi do klanu i prosil o wpisanie komend /dnd sorcranking nick/haslo mi cos nie pasowalo bo dlaczego mam dawac haslo i jednak nie pokazalem ale coz wpsialem i pojawil komunikat "wlaczono tryb, nieprzeszkadzac" i chcialem wejsc do gry ponownie i nie moge (przypominam ze nie bawilem sie w klany a na komendach takich nie znam gralem na innych serverach z innymi komendami) co sie dzieje "a ten koles" mowil ze pokaze sie jakie itemy ma dla nas :[

deymos
Wiadomość [#2]: 27.09.2006 o 17:54

Konto skasowane

no ukradł ci konto ,

wiesz dlaczego blizzard pisze zeby nigdy przenigdy niedawac nikomu passow ?sad.gif

kafar1hdw
Wiadomość [#3]: 27.09.2006 o 20:26

Konto skasowane

O kurde, ktoś się jeszcze na to nabiera? Tożto sztuczka stara jak świat... i mógł byś uporządkować wypowiedź bo trudno się czyta

matiaz napisał:
mi cos nie pasowalo bo dlaczego mam dawac haslo i jednak nie pokazalem ale coz wpsialem i pojawil komunikat

<Navigare Necese Est...>
Torgarn
Wiadomość [#4]: 27.09.2006 o 21:03

Konto skasowane

Imho nie podał hasła. Jeżeli tak to pewnie teraz zagrywa sie juz na CBN smiley.gif Mimo wszystko, prosze o sprecyzowanie, bo chaos faktycznie spowił ten temat.

matiaz
Wiadomość [#5]: 27.09.2006 o 21:04

Konto skasowane

Oki powtorze jak to wygladało "na czacie Europe -pol byl koles_1 co mowil "kto chce do klanu" wiec ja zapytalem a czy w klanie dostane wasze itemy ? mowil "tak a co?" wiec mowie "to spoko", stworzylem priv gre i wszedl rowniez inny koles_2 co chcial dolaczyc sie do klanu. Rozmowa zaczela od tego ile mamy lat ja mowie ze mam 24 lata , a drugi koles_2 = 16 lat . Drugim pytaniem bylo to "ile gramy w Diablo 2" , odpowiedzialem ze gram tyle co gra istnieje a na necie ponad 2 lata (gralem na Grota Trolla i tam byly inne komendy i nie bylo czegos takiego, jak kradziez kont, wiec nie wiedzialem jak zapobiec prze tym itd) a koles_2 = 1 rok . Na koncu koles_1 powiedzial zebym wpisal /dnd sorcranking acc/haslo a dla kolesia_2 /dnd barbranking acc/haslo i w tym momencie cos mi nie pasowalo i pytam dlaczego mam podawac haslo confused.gif mowi zebym mogl zobaczyc jakie ma itemy do zaoferowania w ramach wstapienia do klanu, z watpliwoscia jednak wpisalem :[ (byl moj blad:[), DOstalem komunikat "Właczono tryb, nieprzeszkadzać" mowil ze dobrze napisalem, a koles_2 nie umial wpisac i wpisal tak ze ja nawet widzialem co on napisal i jakie haslo (nie umial wpisac cos ze znakiem / ), nagle ten koles zniknąl z servera i juz domyslilem sie ze w balona zrobil i powiedzialem kolesiowi_2 ze widzial haslo i ze chyba okrac chce wiec powiedzial ze zmieni haslo , ja tez chcialem i nie udalo sie nam ! jedynie loguje i loguje do servera i nic, wyglalo ze wpieprzyl do naszego konta :[.

heh no coz i po ptokach tak myslalem tylko jakim cudem koles_1 moze widziec moje konto itd? a propo nie mozna lidera znalec by mu dac bana na zawsze za walek ? i do tego i tak trudno malo gralem wiec troche stracilem itemow :], ehh nie chce mi sie od nowa zaczynac:F, moj nick to byl "acc vego"

Dla przypomnienia spisalem kolesiowi_1-zlodziejowi acc "kapitan_klop" a kolesiowi _2 niestety zapomnialem zapisac bo wyszedlem zmienic haslo szybko i lipa wyszla.

[Edycja - matiaz w 27-09-2006 o 21:30]

[Edycja - matiaz w 27-09-2006 o 21:31]

THORGAL
Wiadomość [#6]: 28.09.2006 o 01:26

Konto skasowane

/dnd waclaw -konto/beczkowski-haslo nastepnie koles szepta do Ciebie i wyswietla mu sie dokladnie to co napisales acc i pass no juz ma gosc konto. Star

DreamTheater
Wiadomość [#7]: 01.10.2006 o 20:34

Konto skasowane

Gdy wpiszesz /dnd jakistext ktos kto do ciebie szepnie otrzyma wiadomosc TwojNick: jakistext.

jesli wpisales na przyklad /dnd matiaz/12345 to koles1 szepnal do ciebie i otrzymal wiadomosc "matiaz/12345"

Proste

addos
Wiadomość [#8]: 10.10.2006 o 15:09

Konto skasowane

Czekajcie ... nie do końca rozumiem wasze wypowiedzi...

Czy chodzi o to, że gdy napiszę: "/dnd addos/123456" to ktoś, kto do mnie szepnie otrzyma komunikat "addos/123456" ?
Czyli każdy kto do mnie szepnie, gdy ja wcześniej wpiszę tę komendę, otrzyma właśnie ten tekst "addos/123456" ?
Czy to zadziała 1 raz a później kolejne szepty będą już normalne, czy wszystkie szepty do mojego wylogowania będą dawać ten efekt ?

A tak w ogóle to co to za komenda, tzn. po co ona jest ?

krxpwse
Wiadomość [#9]: 10.10.2006 o 15:45

Konto skasowane

każdy otrzyma addos/123456 a tak wogóle to nie wiem jak mozna sie na to nabrac ~~

Reflux
Wiadomość [#10]: 10.10.2006 o 16:21

Konto skasowane

Echh kradziez kont to częsty proceder w d2 :P Ale mozna sie przed tym uchronic wystarczy ze nikomu nie ufasz i tyle.

JarKo
Wiadomość [#11]: 13.10.2006 o 05:49

Konto skasowane

addos napisał:
... A tak w ogóle to co to za komenda, tzn. po co ona jest ?

Z angielskiego ... Do Not Disturb (DND) i sluzy do tego , zeby Ci nikt glowy nie zawracal kiedy sobie tego nie zyczysz ... takie polskie "Nie Przeszkadzac".

addos
Wiadomość [#12]: 13.10.2006 o 09:50

Konto skasowane

Aha... no to rzeczywiście wpadł ktos na pomysł z tą komendą - oczywiście nie popieram, bo sam lubie grać uczciwie.
Ale tak przy okazji tego tematu zapytam się o pewną inną rzecz.

Czy jest to możliwe, żeby bez jakiejkolwiek ingerencji z mojej strony (tzn. pisząc komendy, o które ktoś prosi) ktos okradł / ukradł mi konto?
Mam na myśli jakieś programy, które mimo wszystko potrafią namieszać?

Pytam się, bo kiedyś obiło mi się o uszy, że do pewnej osoby ktoś za bardzo podskakiwał, więc ten go zbluzgał (żeby sobie poszedł i takie tam). Oczywiście żadnych komend nie pisał tylko dalej sobie grał.
A ten zbluzgany wyszedł z BN i za chwile okradł czy ukradł (już nie pamiętam) mu konto. Jest to możliwe?

DontAskMeWhy
Wiadomość [#13]: 13.10.2006 o 12:28

Konto skasowane

mial jakiegos trojana na kompie. trojan zczytywal wszystkie znaki wprowadzane z klawiatury, a nastepnie wysylal komus loga. potem tylko znajdz nazwakonta, a nastepne literki i cyferki to haslo smiley.gif

KotD
Wiadomość [#14]: 11.10.2007 o 13:09

Konto skasowane

Mam pytanie, może nie na temat, ale po części ma związek z tym tematem. Kiedyś zapisałem przez (/f add) kilku gości który próbowali mnie naciągnąć. Teraz wyświetlają mi się na liście przyjaciół. Jak ich z tej listy usunąć?smiley.gif W ogóle to gdzie można znaleźć cała listę komend używanych na BN?

Pozdrawiam

Uwaga! D2 uzależnia!
DontAskMeWhy
Wiadomość [#15]: 17.10.2007 o 09:14

Konto skasowane

/f r nazwakonta chyba

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :