Dziś jest: Czwartek, 1 października 2020, godzina 04:18
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Zadania Felstalkers-Gdzie znajdę :/???

Odpowiedź

Temat: Felstalkers-Gdzie znajdę :/???

Maaarianos
Wiadomość [#1]: 05.09.2006 o 23:41

Konto skasowane

Gdzie znajdę bestię nazwaną Felstalker. Jej 2 kopyta potrzebne są do zdobycia totemu ziemi. Mam już 18lvl i nie wiem gdzie ją znaleźć hehe :P ....ale ze mnie noob wiem o tym nie musicie mi mówić :P- Pomóżcie!!!

Maaarianos
Wiadomość [#2]: 05.09.2006 o 23:50

Konto skasowane

Wiem że mam iść na północ to oczywiste ale nie moge jakoś trafićsmiley.gif. Mam problem z tym qestem a totem by się przydał choćby od tak :P.

nabonid
Wiadomość [#3]: 06.09.2006 o 00:55

Konto skasowane

To chyba to :P
http://wow.allakhazam.(...)est=1516
http://www.thottbot.com/?qu=1516

Maaarianos
Wiadomość [#4]: 06.09.2006 o 02:21

Konto skasowane

Tylko powiedzcie mi z czego to wypada :P...Troche mnie to denerwuje męczyć się nad questem dla 4lvlu :P.Zabijam wszystko dookoła i z niczego to nie wypada.Wszystko co się rusza i ma kopyta sprawdzałem.Troszke słabo u mnie z angielskim co prawa tłumacze sobie wszystko ale tego znaleźć nie moge :/...Pomóżcie tylko konkretnie bo to mi spokoju nie daje z żadnym nawet wypełnianym w kilka osób qestem nie miałem takich problemów.

Quile
Wiadomość [#5]: 06.09.2006 o 02:35

Konto skasowane

Tam gdzie zaczynales gre cofnij sie biggrin.gif. Valley of Trials jesli dobrze mysle. Gdy tam jestes to idziesz na polnoc, gdzie chodza takie smieszne stworki przypominajace impy od warlockow, tylko troche wieksze. Tam powinno byc wejscie do jaskini. W jaskini chodza kolejne smieszne stworki przypominajace felhounda warlocka. Takiego bijesz i z tego powinno wypasc kopytko. Mam nadzieje ze pomoglam ^^.

Muradin
Wiadomość [#6]: 06.09.2006 o 15:39

Konto skasowane

Na następny raz wejdź w www.thottbot.com i wpisz w wyszukiwarce nazwę przedmiotu którego potrzemujesz. Znajdź go w liście / Przejrzyj okienko przedmiotu. Poszukaj następnie okna Dopped By (coś w tą mańkę). I tam powinno pisać z czego to leci. Jeśli niewiesz gdzie się mob znajduję, kliknij na imię moba, a następnie MAP. Tam będzie żołtymi kwadratami zaznaczone gdzie to znajdziesz. smiley.gif

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Maaarianos
Wiadomość [#7]: 07.09.2006 o 16:40

Konto skasowane

Bardzo dziękuję wszystkim za pomocsmiley.gif.

komono
Wiadomość [#8]: 07.09.2006 o 17:09

Konto skasowane

tylko czasami jest tak ze sa 2 kwadraty ale po 2 roznych stronach pamy.I ja z tych kwadratow (mapy) nie kozystam

Fire Mage:Endi (18 / 43 / 0)
lvl:70
Server: Deathwing
FTH!!

Arcane Mage:Hashia
lvl:80
Server: The Mealstorm
http://eu.wowarmory.co(...)n=Hashia
Maaarianos
Wiadomość [#9]: 09.09.2006 o 13:08

Konto skasowane

Miałem problem bo zabijałem te kopytne stworki ale tylko ze 4 w jaskini.Nie wiem czemu kopytka z nich nie wyleciały więc myślałem że to nie o nie chodzi i szukałem dalej...smiley.gif...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :