Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 16:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 1.12 nie dla AV

Hrun
Wiadomość [#1]: 25.08.2006 o 16:09

Konto skasowane

A wiec przed patchem 1,12 na moim serwie grało sie średnio 3-4 godzin na AV walczyło się z horda jak trzeba jedna i druga strona zbierała surowce na kawalerie i bossow i bylo super a teraz Oo wymieszały sie dobre serwery z jakimiś Noobskimi i serwerami full farmerów AV teraz trwa max 10 min Oo horda biegnie od razu do głównego bossa alianci to samo i to tak biegną żeby nie spotkać się WTF!? Jestem w grupie 5 zastanawiam się jak wygląda sytuacja w innych grupach.. :/

killer0pl
Wiadomość [#2]: 25.08.2006 o 16:30

Konto skasowane

Pisalem juz o tym w innym topie. Tez jestem troszke rozczarowanym...Chociaz u mnie z kolei jest troche odwrotnie i to sytuacja na WSG, zawsze trwalo to max 30min a wlasnie pol godziny temu wylaczylem 2 godzinna rozgrywke ze starem 2;0 dla hordy.

Na AV nie gralem takze na razie nie zdam relacji ;P

Jestem w grupie 1 - najbardziej najliczniejszej (tak mi sie wydaje przynajmiej) i ze tak powiem zal mi niektorych ludzi i ich wychowania ;)

Muradin
Wiadomość [#3]: 26.08.2006 o 00:38

Konto skasowane

Jesetśmy w tej samej grupie X-realm xD

Też takie coś przyuważyłem, na początku jak wołali "All Rush" to nierozumiałem o co chodzi. Dopóki nie sięgnełem pamięciom do mojej starcraftowej postaci i nie przypomniałem sobie Zergling Rushów to szedłem normalnie najpierw na cmentarz i wieże pośrodku bg. Ale z czasem się przystosowałem chociaż wcale to mi nie odpowiadało, ale co jeden samotny rogue ma zrobić. Dlatego idę z grupą i po 10 min już słychać "Stormpike firth in my keep?" albo "Stormpikes, your general ... (nie pamiętam xD)". Może to i przyśpiesza zdobywanie honoru, ale już wolę epicką bitwę z icem, ze zniszczonymi wszytskimi wieżami i postami oraz ze contested we wszytskich cmentarzach.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
DiablosKing
Wiadomość [#4]: 26.08.2006 o 10:19

Konto skasowane

Jestem w grupie 6 i narazie jeszcze nie moge ocenić czy jest lepiej czy gorzej. Na AB elegancka walka i po 25 minutach minimalna wygrana hordy. Na AV walczymy bronimy sie w bazie i udało nam sie ich odepchnać, push i jestesmy na moście do bunkrów ally. I wtedy zaczeło tak laagować, że nie dało się grać, po chwili wszyscy dawali /afk i koniec... Cylon_anim.gif

Jeżeli Blizz nie zrobi nic z tymi lagami to 1.12 nie będzie dla AV. sad.gif

Muradin
Wiadomość [#5]: 26.08.2006 o 23:56

Konto skasowane

Mnie zirytował natomiast bug przez który Ice'a nie można było przyzwać Cylon_anim.gif

Chociaż to się raz zdarzyło odkąd zaczełem chodzić od patchu and AV, a wcześniej byłem tylko pare razy i nie wiem czy się zdarzały takie bugi.

piedek
Wiadomość [#6]: 29.08.2006 o 22:30

Konto skasowane

Bo chodzi ot aby wygrac BG, wiecej HP sie nabije za szybkie wygranie 5 bg niz w 1 ktory traw 1h. Dletego ally wiekszosc przegrywa, lata biega bo calym BG zamiast w prosty sposob farmowac BG's. Zerszta cos sie dziwic jak srednia wieki po stronie ally to 13 lat.

Kulfon
Wiadomość [#7]: 29.08.2006 o 23:10

Konto skasowane

Jestem w gropie 3 i jak zwykle ally dostaje w dupe na karzdym bg... AV po staremu horda oczywiscie summonuje Ice Lorda i po grze raz zrobilismy szybki rush i wygralismy lol :P a tak to, jest jak bylo...

Simonus
Wiadomość [#8]: 30.08.2006 o 08:43

Konto skasowane

Emm przepraszam ale co ma wiek do tego? Ja wchodze na BG i jestem porządnie zdenerwowany bo horda chodzi zorganizowana, a na AB mamy 2-3 osobowe grupki które siedzą kto wie gdzie. Sam na AB nie utrzymam bazy:] szczególnie że gram magiem. a na AB to Ally może wygrać tylko rano - 12 ally vs 2 hordy, i raz mi sie w południe udało.

My last.fm
Armory
DarinaKa
Wiadomość [#9]: 20.09.2006 o 14:45

Konto skasowane

hmm ja szczerze powiedziawszy nie mam poojecia w jakiej grp jestem:P ale te nowosci na av bardzo mi sie podobaja bo:
1. AV jest tylko na rep, jezeli chcesz tam honor bic to n/c
2. nikomu sie nie chce siedziec 6h na bg stojac w miejscu
3. w reszcie bg nie zauwazylem zbytniej roznicy ale i tak generalnie jest dobrze( gram ally)

.:: Mój Lock ::
.:: Drama Theory Guild ::

.:: Sunwell Plateau 6/6 ::..
.:: Ulduar 6/9 HardMode ::.

[quote]
Jak zrobic w key bindings, żeby na F1 np. był jakiś spell. Po prostu nie mogę tego pojąć
[/quote]
Simonus
Wiadomość [#10]: 20.09.2006 o 15:31

Konto skasowane

Ally dostaje w dupe czesciej niz zwykle. To wszystko biggrin.gif i wlasnie komu sie chce toczyc te EPICKIE BITWY bo 4 h ;P

My last.fm
Armory
Muradin
Wiadomość [#11]: 20.09.2006 o 15:40

Konto skasowane

Mi się wydaje, że AB to w mojej grupie to teraz należy do Ally (cholerne premady xD, ale już nie chodzi o to).

Całkowity brak zorganizowania def-atk. Albo all atk, albo all def i to wkurza, szczególnie, że bije rep w AB w przerwach na farmienie fr i shadowcrafta.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :