Dziś jest: Czwartek, 14 listopada 2019, godzina 10:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Seriale

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
YuenPL
Wiadomość [#61]: 17.08.2006 o 00:50

Konto skasowane

doktor Quinn hahaha.gif

i - ciekawe, czy ktos zna - Full House
jak ktos zna, to jestem pod wrazeniem;]

http://gimeproject.pl/utada/utada.html
Thane
Wiadomość [#62]: 17.08.2006 o 01:04

Konto skasowane

z malymi olsenkami? ja znam biggrin.gif za gnoja mi sie podobalo, teraz raczej bym nie przelknal tongue.gif

Karo_l
Wiadomość [#63]: 17.08.2006 o 01:14

Konto skasowane

YuenPL napisał:
i - ciekawe, czy ktos zna - Full House
jak ktos zna, to jestem pod wrazeniem;]

'Pełna chata' - pamiętam jak to leciało na TVP2 chyba.

Ja seriali nie lubię w zasadzie żadnych. Nie odpowiada mi taka forma filmu. Jedyne seriale jakie jestem wstanie znieść to takie, w których brak istotnej ciągłości fabularnej między odcinkami. Lubię np. CSI (Las vegas, Miami, New York), bo tam każdy odcinek stanowi niemal zupełną całość.

ChosenOne
Wiadomość [#64]: 17.08.2006 o 01:19

Konto skasowane

no to YuenPL biggrin.gif wyskoczyłeś - Pełną Chatę to chyba każdy kojarzy.
Lost skończony i dobrze, bo to już był nałóg, mam też Prison Brek'a, ale naszczęście tak mnie nie wciągnął i jeden odcinek dziennie, jak najbardziej mi starcza.
Polecicie jakiś film z którymś z aktorów z Lost'a? najbardziej mnie ciekawią z Lockiem, Sawyerem, Sayidem i Hurleyem

All humans will, without exception, eventually die.
YuenPL
Wiadomość [#65]: 17.08.2006 o 01:24

Konto skasowane

nie ten Full House:P inny:P

ChosenOne
Wiadomość [#66]: 17.08.2006 o 01:30

Konto skasowane

Łeee Yuenowi chodziło o to http://www.filmweb.pl/Film?id=249569
Koreańska komedia romantyczna ... ble to już sobie obejrzyj Zbuntowanego Anioła, czy Adama i Ewę, albo chociażby Klan - mają więcej odcinków większa frajda biggrin.gif
a gdzie Ty to widziałeś ... na koreanPL biggrin.gif Tv?

[Edycja - ChosenOne w 17-08-2006 o 01:30]

All humans will, without exception, eventually die.
YuenPL
Wiadomość [#67]: 17.08.2006 o 01:37

Konto skasowane

nie ogladales to sie nie wypowaidaj:P fajne to jest i stfu:P

na youtube widzialembiggrin.gif

zajebiste to jest, radze ogladnac. Fajne jazdy sa i dobrze dobrana dwojka glownych bohaterow. Robia sobie dymy nawzajembiggrin.gif
15 odcinkow po godzinie

Gilgalad
Wiadomość [#68]: 17.08.2006 o 16:37

Konto skasowane

A ogląda ktoś Shoguna? Na TVP1 powtarzają go w soboty, ale został jeden - dwa odcinki tongue.gif Zacny serial, Toshiro Mifune jako lord Toranaga to po prostu mistrzostwo świata.

Wymiatacz napisał:
Gilgalad - jeśli mowa o Robin of Sherwood to jak najbardziej tak - pierwszy sezon wymiata :]

AFAIR później Robina grał taki(wulg.)owy blondasek tongue.gif

azjusz
Wiadomość [#69]: 17.08.2006 o 21:56

Konto skasowane

Ehkm, ja chcialem tylko powiedziec, ze na osloskopie jest Druzyna A i to juz 3 sezon. Koniec ogloszenia.

-Nat-
Wiadomość [#70]: 18.08.2006 o 13:32

Konto skasowane

Dwa seriale, ktore uwielbiam:

Dawson's Creek (Jezioro Marzen) - serial "mlodziezowy" (?), 6 sezonow, pierwsze 4 to 4 klasy szkoly sredniej, ostatnie 2 to studia i dorosle zycie bohaterow. Fenomen serialu polega na temacie przewodnim: przyjazni. Poza tym przyciaga stylem wypowiedzi bohaterow, zupelnie oderwanym od jezyka dzisiejszej mlodziezy.
Mam wypalone 4 pierwsze sezony, teraz jestem na poczatku 5go (niestety bede musial sam zaczac robic napisy bo nie ma :/ ). Oczywiscie ogladalem ten serial w TV i znam zakonczenie, ale i tak go sciagam, bo na Polsacie widzialem jedynie 50% odcinkow, a poza tym on po prostu diabelnie wciaga. smiley.gif

One Tree Hill (Pogoda Na Milosc) - rowniez serial "mlodziezowy", 3 sezony, wlasnie kreca 4ty. Widzialem dopiero 1 sezon - kumpel kupil na DVD biggrin.gif. Jest swietny, na poczatku wszystko kreci sie wokol szkolnej reprezentacji koszykowki, ale z kazdym odcinkiem coraz bardziej sie rozkreca. Po prostu diabelnie wciaga. Jak skoncze ogladac Dawson's Creek to zaczynam zasysac albo ublagam kumpla zeby kupowal nastepne sezony. ;)

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
YuenPL
Wiadomość [#71]: 18.08.2006 o 22:59

Konto skasowane

About Full House

"To niezwykłe połączenie sprawia, że przeplatajace się losy obu, a właściwie czworga bohaterów są niezwykle urozmaicone. Wynika to z mnóstwa pomyłek i komicznych sytuacji, które doprowadzają widzów do spazmów śmiechu smiley.gif Gra aktorów jest niesamowita, aż się czuje między nimi specyficzną chemię... Polecam każdemu kto chce się oderwać od codzinnej szarości i od nudnych brazylijskich tasiemców czy też naszych własnych coraz mniej udanych pozycji serialowych."

o! o! o!

+ nota 9,90/10

www.youtube.com -> search -> full house -> watch

[Edycja - YuenPL w 18-08-2006 o 22:59]

serinde
Wiadomość [#72]: 21.08.2006 o 10:09

Konto skasowane

Generalnie jak już seriale lubie to mam je nagrane i znam od dechy do deseczki biggrin.gif I wtedy włączam kiedy mam ochotę a nie kiedy mi w tv zafasolują [a poza tym tv mam tylko na wakacje a i tak średnio z tego przywileju korzystam biggrin.gif]

MASH - serial normalnie rozgramiający wszystko. Uwielbiam uwielbiam uwielbiam. Pełnometrażówka sucks ale odcinki przebijają wszystko.
Alternatywy 4 - piękne. Polskie seriale zakończyły się w czasach alternatyw i zmienników. To co teraz nazywają polskim serialem komediowym jest warte kupy na środku chodnika. Nie dość, że straszy to człowiek od czasu do czasu wdepnie. Na temat polskich telenowel się nie wypowiadam, bo podejrzewam, ze maja taka sama wartosc jak kazde inne telenowele.

Tristanja
Wiadomość [#73]: 21.08.2006 o 23:42

Konto skasowane

seriale ktore ja ogladam/ogladalam to

Allo, allo!
Czarna zmija

(i nie wiem czy latajacy cyrk MP da sie zaliczyc do seriali? :P jak tak to to rowniez ^^)

Wojna Domowa

6 stop pod ziemia

(a w poprzednim poscie gdzues tam to chyba pisalam o szpiegach i piratach to sie nei bede powtarzac ;P)

acha, jak bylam mala to Doctor Queen tez ogladalam i Ostry Dyzur i Archiwum X

edit:
Serinde - hahaha.gif ja mam takie same odczucia odn obecnych polskich komedii

[Edycja - Tristanja w 21-08-2006 o 23:45]

Raven
Wiadomość [#74]: 22.08.2006 o 13:51

Konto skasowane

6 stop pod ziemia dobre bylo biggrin.gif Sopranos tez biggrin.gif No i Detektyw Monk - jebotliwy biggrin.gif
Lost posysa za to Prison Break rulz biggrin.gif

A z klasyki to Allo allo i Plebania :>

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
RobaQ
Wiadomość [#75]: 22.08.2006 o 16:10

Konto skasowane

serinde napisał:
To co teraz nazywają polskim serialem komediowym jest warte kupy na środku chodnika.

Od lat nie widzialem polskiego serialu komediowego. Teraz sa emitowanie niemal wylacznie zachodnie formaty w wersji polskojezycznej.

En vallen, uit eerbiedigheit, We fall before Him tremblingly
Uit vreeze, in zwijm op ’t aenzicht neder; And kneel, confused, in awe together.
Wie is het? Noemt, beschrijft ons hem, Who is it ? Name, or picture then
Met eene Sarafijne veder. His Being with a Seraph's feather.
Of schort het aen begrijp en stem? Or is't beyond your tongue and ken ?
azjusz
Wiadomość [#76]: 22.08.2006 o 16:13

Konto skasowane

Teraz to tylko jest chyba "Swiat wedlug Kiepskich" (jesli liczyc to jako osobny projekt, a nie zerzniecie z zachodniej produkcji) i Rodzin zastepcza czy jak to sie tam nazywalo. A innych nie pamietam.

Gilgalad
Wiadomość [#77]: 22.08.2006 o 16:13

Konto skasowane

Aktualnie humor w polskich serialach komediowych ma twarz Cezarego Pazury z Trzynastego Posterunku.

I czemu nikt nie pisze o Czterech Pancernych? Toż to kultowy serial!

[Edycja - Gilgalad w 22-08-2006 o 16:18]

-Nat-
Wiadomość [#78]: 22.08.2006 o 23:12

Konto skasowane

Raven napisał:
(...)Sopranos tez biggrin.gif
(...)

Sopranos widzialem kilkanascie odcinkow, ma klimat, wezme sie za to po Dawson's Creek, One Tree Hill i Lost'ach ;)

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
Whiller
Wiadomość [#79]: 22.08.2006 o 23:32

Konto skasowane

Prison Break 02x01.
Oglądnął już ktoś ? Ja widziałem biggrin.gif W sumie ciekawe rozwiązanie, zobaczymy jak będzie dalej.
A Wy co sądzicie ? smiley.gif

lukus
Wiadomość [#80]: 23.08.2006 o 00:06

Konto skasowane

Co do prisona, ciekawie ciekawie ;) IMO federalni dobiora sie do michaela(znajda dysk w rzece etc), ale terrence jakims cudem wyjawi prawde, i burrows & michael zostana uniewinnieni smiley.gif mam nadzieje ze prison nie bedzie trwal 5 sezonow albo i wiecej potluczony.gif

[Edycja - lukus w 23-08-2006 o 00:12]

REKLAMA
Strona 4 z 89.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :