Dziś jest: Poniedziałek, 27 maja 2019, godzina 03:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Seriale

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Lunar
Wiadomość [#41]: 14.08.2006 o 23:04

Konto skasowane

A ja lubię mini-serial Horoskop Śmierci , Archiwum X i Milennium smiley.gif

opisywac tego pierwszego mi się nie chce (patrzcie do filmweb)

lecą we wtorki i czwartki na TV4 i TVP1 o godzinachtypu 20.00 i 21.00

sporadycznie oglądam South Park na MTV

[Edycja - Lunar w 14-08-2006 o 23:05]

ChosenOne
Wiadomość [#42]: 14.08.2006 o 23:06

Konto skasowane

Scorn napisał:
Tak, tylko że były 2 conany rysunkowe, jeden że podróżował sam i spotykał kolejnych ludzi a drugi z jakimiś dzieciakami. Pamiętam że pierwszy był über a ten drugi mi się nie podobał.

A czy ta druga wersja nie pomyliła Ci się z Heman'em?
Może z tej okazji, że dużo wyskusji o kreskówkach to jeszcze jeden topic biggrin.gif czy to już będzie za dużo?

All humans will, without exception, eventually die.
Dune
Wiadomość [#43]: 14.08.2006 o 23:24

Konto skasowane

no druzyna A wymiatala biggrin.gif mialem nawet pierwsze kilka odcinkow. wiece ze w pilocie Buzke gral inny kolo? smiley.gif

Szarti
Wiadomość [#44]: 14.08.2006 o 23:38

Konto skasowane

fanklub Drużyny A biggrin.gif
oni byli swietni, mozna by sie rozpisywac na ten temat, ale po co - trzeba ogladnac smiley.gif

Z miłościa jest jak z gruszką.
Gruszka jest słodka i ma kształt.
Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.
Dune
Wiadomość [#45]: 14.08.2006 o 23:39

Konto skasowane

wlasnie tylko jakies 14 odcinkow dorwalem, wiecej nie znalazlem sad.gif

Joey_sc
Wiadomość [#46]: 15.08.2006 o 04:13

Konto skasowane

Jeszcze Xena i Herkules byli fajni biggrin.gif

Spam na wszelki wypadek.

azjusz
Wiadomość [#47]: 15.08.2006 o 10:08

Konto skasowane

Jak juz jestesmy przy polsatowskich serialach to ja wymienie tez "Skrzydla" i "Alfa" biggrin.gif ... no i "Swiat wg Bundych" tongue.gif

Ostatnio popularny jest tez Detektyw Monk- ma chyba 2 czy 3 sezony. Nawet fajnie sie oglada

kubajanusz
Wiadomość [#48]: 15.08.2006 o 10:31

Konto skasowane

zagraniczne to Lost , Prison Break Miami Vice
polskie Fala zbrodni , Oficer (czekam na 4 serie teraz fali oraz 2 serie Oficerow) przyjemnie sie oglada te seriale Borys Szyc ftw

ChosenOne
Wiadomość [#49]: 15.08.2006 o 11:33

Konto skasowane

azjusz napisał:
Jak juz jestesmy przy polsatowskich serialach to ja wymienie tez "Skrzydla" i "Alfa" biggrin.gif ... no i "Swiat wg Bundych" tongue.gif

Nie obrażaj ich biggrin.gif
Bundy -> kiedyś mi się podobał, ale teraz jak ich widzę to stwierdzam, że to straszna hała.
Skrzydła -> pojedyncze dialogi/gagi świetne, ale całość przeciętna.
Alf -> podobnie, jak wyżej, każda scena z Alfem jest wyborna, bez Alfa kompletnie nudna.

Monk ro bi się popularny, chodź rzadko oglądam ...
... jak już jesteśmy przy tvnowskich biggrin.gif to bardzo lubię taki serial co za cholerę nigdy nazwy nie pamiętam, też taki dektewistyczno-policyjny/zagraniczny z taką blondynką w roli głównej.

EDIT: Mam, Dowody zbrodni (Cold Case) wtorki 20:50 (prócz dzisiaj)

[Edycja - ChosenOne w 15-08-2006 o 11:38]

All humans will, without exception, eventually die.
Scorn
Wiadomość [#50]: 15.08.2006 o 11:39

Konto skasowane

ChosenOne napisał:
Scorn napisał:
Tak, tylko że były 2 conany rysunkowe, jeden że podróżował sam i spotykał kolejnych ludzi a drugi z jakimiś dzieciakami. Pamiętam że pierwszy był über a ten drugi mi się nie podobał.

A czy ta druga wersja nie pomyliła Ci się z Heman'em?

Nie.

Wymiatacz
Wiadomość [#51]: 15.08.2006 o 13:37

Konto skasowane

Vegosan napisał:
Battlestar Galatica - super serial osadzony w czasach ,,Star Treck'' ale bez roznych potworkow.Gdy roboty ,,SILONI'' stworzone przez ludzi zaczynają sie buntować ziemia oraz statki ludzi zaczynają walke o istnienie.Choc narazie ogladalem 3 odcinki bardzo polecam! zdecydowanie lepsze od Star Trecka itp

Masz na myśli starą wersję czy nową ?(stara jest z lat 70-80 bodajże)

Teraz wymienię tu seriale, o których mało się słyszało - mini też :]

Firefly- fajny luźny serial SF - ok 12-13 odcinków plus dwa filmy

Shogun - Ahhhhh klasyka :] No poprostu serial wymiata :]

Space: Above and Beyond - serial Sf(wojskowy) bardzo dobry serial z fajnymi bitwami w przestrzeni kosmicznej. Emitowany na polsacie jako gwiezdna eskadra - niestety dość głupio się kończy bo nie został dokończony

Taken - serial Spielberga o kosmitach na ziemi i taki tam - mnie się zabardzo nie podibał, ale inni się zachwycają

Robin of Sherwood - najlepsze przedstawienie tej legendy według mnie :] Tajemnicza i piękna :]

Farscape - jeden z lepszych i dość oryginalnych seriali Sf

Babiolon5 - okrzykniety już jako najlepszy serial SF/ space opera - według mnie nie ma sobie równych - jeden z nielicznych seriali gdzie główna fabuła przewija się w każdym odcinku i aby zrozumieć wszystko co się dzieje w serialu trzeba oglądać wszystkie odcinki :]

Odezwę się jak przypomne sobie tytuły reszty :]

EDIT: Przypomniał mi się jeden taki co ostatnio oglądałem:
ReGenesis - serial opowiadający o zagrożeniach genetyką, wirusami, klonowaniu itp. Nawet fajny :]

[Edycja - Wymiatacz w 15-08-2006 o 13:43]

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
azjusz
Wiadomość [#52]: 15.08.2006 o 14:53

Konto skasowane

To Space:Above and Beyond to pamietam, fajne, ale wlasnie dziwnie sie konczy ze wszyscy naraz gina potluczony.gif .
A ten Robin to straszna lipa. Banalny, glupi i nudny, juz nawet Xena byla lepsza biggrin.gif

Akaki
Wiadomość [#53]: 15.08.2006 o 17:12

Konto skasowane

No właśnie, Babylon 5! Jak mogłem zapomnieć! Miód! Obcy byli naprawdę "obcy" - oddychający czymśinnym, mający 3 nogi, bezkształtni, w formie gazu, energii... A nie "dodajmy szpiczaste uszka i wariant #435464 pofałdowanego czoła i mamy nową rasę".

Ktoś wspominał "Ziemię 2" - pilot zrobił na mnie duże wrażenie, nie pamiętam właściwie dlaczego, ale sam serial mdły.

Gilgalad
Wiadomość [#54]: 15.08.2006 o 17:16

Konto skasowane

RobaQ napisał:
Najpierw wiadomosc: podjeto decyzje o producji Korgotha (ci co nie widzieli niech sciagna odcinek pilotowy)

[marcinkiewicz mode on] Yes, yes, yes![/marcinkiewicz mode]
Wymiatacz napisał:
Robin of Sherwood - najlepsze przedstawienie tej legendy według mnie :] Tajemnicza i piękna :]

Nie inaczej! No i zajebista muzyka Clannad!

A ja mam pytanie, bo w niedziele wieczorem z nudów obejrzałem 2 odcinki - warto ściągać pierwszy sezon 24?

Wymiatacz
Wiadomość [#55]: 15.08.2006 o 18:02

Konto skasowane

azjusz napisał:
To Space:Above and Beyond to pamietam, fajne, ale wlasnie dziwnie sie konczy ze wszyscy naraz gina potluczony.gif .

Kończy się tak dziwni bo projekt zarzucono.

A ten Robin to straszna lipa. Banalny, glupi i nudny, juz nawet Xena byla lepsza biggrin.gif

Bluźnisz heretyku jeden !!

Gilgalad - jeśli mowa o Robin of Sherwood to jak najbardziej tak - pierwszy sezon wymiata :]
A jeśli nie to podaj o jaki serial ci chodzi tongue.gif

"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
Tristanja
Wiadomość [#56]: 15.08.2006 o 23:20

Konto skasowane

NALik napisał:
Whiller napisał:

Co to jest Fanthagiro ? smiley.gif

Taka dupcia, co latała z mieczem i gadała z koniem i kaczką czy tam łabędziem biggthumpup.gif .

z kamieniem, moj drogi, z kamieniem. xD

Cześ
Wiadomość [#57]: 15.08.2006 o 23:26

Konto skasowane

A ja sobie sciagnalem pierwszy sezon Desperate Housewives i w pytke jest biggrin.gif ogladnalem wszystko w 3 dni, az mi sie pora chodzenia spac przestawila na 2 w nocy

Scarabeush
Wiadomość [#58]: 16.08.2006 o 09:40

Konto skasowane

A ja lubię sobie czasem Wzór obejrzeć.. Początkowe odcinki odrzucają, ale potem nie ma już czystej matematyki ;>

Mi kuzyn polecił Poziom 9. Super film, po prostu, rozwalił mnie. Paru haxXxorrów, którzy potrafią włamać się wszędzie, bez żadnego, nawet skomplikowanego, wytłumaczenia - jak? Taki dziwny serial..

Jeszcze mi się klimat z Cienia Anioła podobał, ale fabuła trochę ten tego.. Była taka sobie xD

I jeszcze mnie Skrzydła rozwalają.. Te teksty Lołela są świetne xD

[Edycja - Scarabeush w 16-08-2006 o 09:41]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Krzychlord
Wiadomość [#59]: 16.08.2006 o 11:12

Konto skasowane

Miasteczko Twin Peaks

Wymiatacz
Wiadomość [#60]: 16.08.2006 o 22:28

Konto skasowane

Ha przypomniał mi się serial wszecg czasów!!! :
M*A*S*H -AAARRRRRRRRR ;]
http://pl.wikipedia.or(...)erial%29

Oraz zaliczany już do klasyki unas :
"Przystanek Alaska" :]

[Edycja - Wymiatacz w 16-08-2006 o 22:32]

REKLAMA
Strona 3 z 89.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :