Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Reset laddera - dyskusja

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
DontAskMeWhy
Wiadomość [#61]: 30.06.2007 o 09:55

non ladderze chyba...

PM Email
gejkiller
Wiadomość [#62]: 30.06.2007 o 11:55

Konto skasowane

koniec laddera ;] hr już taniutkie, gg

Rabarbar
Wiadomość [#63]: 09.07.2007 o 19:46

gadacie : blizzard dał dupy, zawiedliscie sie na nim itd a według mnie to zrobili ten reset pod tzw przypał. Jak na mój gust to w sierpniu na blizzconie wyjdzie 3 częśc diablo więc patch był zbędny. Oto na czym sie opieram:

Next Diablo Title at BlizzCon -

Network visitor nobbie spotted a couple of things that could point to Diablo III being announced at BlizzCon in August. First of all check the BlizzCon banner on the BlizzCon site - http://www.blizzard.com/blizzcon07/ , it shows the one and only Lord of Terror on the right hand side of the image. As he mentions. all other game characters on that banner are perfectly visible and are references to Blizzards already announced top titles (WoW, SC2). The plot also thickens with news that http://eu.diablo.com/ domain is now pointing to the BlizzCon website. Fingers crossed!

w małym skrócie : na jednym z linkow jest postac diablo w tle, jakby ukryta za postaciami z głownych projektów blizza, jakby oczekiwała na wyjście, strona oficjalna diablo ma przekierowanie na oficjalna stronke blizza o blizzconie, to chyba mówi za siebie? smiley.gif

[Edycja - Rabarbar w 09-07-2007 o 19:51]

[Edycja - Rabarbar w 09-07-2007 o 19:52]

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#64]: 09.07.2007 o 19:56

jesli to prawda to mam tyle do powiedzienia: KURWA. skad ja tyle kasy wezme zeby sobie kupic te gry ktore mam zamiar kupic sad.gif (w tej chwili na liscie must buy sa: wiedzmin, crysis, starcraft 2, assasin's creed). jak bede mial jeszcze dodac D3 to chyba bede musial isc jakiemus mlodemu natrzaskac na ulicy i komorke ukrasc potluczony.gif

PM Email
kazik82
Wiadomość [#65]: 09.07.2007 o 20:59

ten reset to najwieksza klapa blizza ... kurffa poprostu nalezy im sie łopatą w łeb ... jakos watpie zeby robili SC2 i D3 naraz ^^ Diablo RIP

PM Email
Rabarbar
Wiadomość [#66]: 09.07.2007 o 21:09

czy ja wiem czy to taki porblem?? po co by tyle o tym pisali, mysle ze wydanie dwoch gier naraz byłoby dobrym pomysłem bo zakupy zrobiliby nie tylko Ci co graja w jeden gatunek ale w obydwie serie i duzo ludzi z wowa, jesli byłoby za darmo
w kazdym razie "cross fingers!" i ja tez trzymam kciuki za D3 bo wow na privach to dupa a na oficjalnym n/c

PM Email
Crosser
Wiadomość [#67]: 10.07.2007 o 15:37

buehehehe tak juz to widze... powtrze po samym sobie i powiem, ze diablo umarlo wraz z sukcesem gry, ktora zawiera wiekszosc jego elementow i wiecej a w dodatku przynosi regularnie, co miesiac zyski liczone w milionach dolarow (czytaj: WoW). po co, na co mieliby tworzyc d3? zwlaszcza, ze przy wow wygladaloby toto jak dziecko gorszego boga. no i co nowego, oryginalnego mialiby tam umiescic, skoro juz nawet do WoW kopiuja pomysly z d2? ktos nie wierzy? no to zapewne nie jest na czasie, inaczej wiedzialby, ze jedna z wiekszych "innowacji" w The burning crusade bylo wprowadzeie... przedmiotow z socketami. czyzby deja vu? diablotin.gif

Krol nie zyje, niech zyje krol. Tyle, ze nowy monarcha nowego jest rodu...

PM Email
Rabarbar
Wiadomość [#68]: 10.07.2007 o 15:46

no cóż zdania są podzielone w każdym razie ja nie mowie ze jestem tego pewny ale po prostu mam nadzieje ze wyjdzie D3, bo diablo 2 to juz sam syf na bn i nie mam tam zamiaru więcej grać - przynajmniej dopoki nie wyjdzie nowy patch (w co wątpie) i nie rozwiązą jakos problemu czitów i innych gówien

PM Email
xMohaax
Wiadomość [#69]: 10.07.2007 o 18:01

Konto skasowane

imo wydawanie naraz 2 gier przez jedna firme jest zlym pomyslem marketingowym: jezeli wychodza dwie gry NARAZ nie wszyscy beda mogli sobie pozwolic na zakup ich, a wiec kupia jedna i beda czekac jakis czas az cena opadnie i kupia druga
natomiast jezeli gry wyda sie w pewnym przedziale czasowym to wieksza jest szansa ze 1 osoba kupi te gry w czasie ich wydania, kiedy ceny sa najwieksze :P
ja tak mysle chyba ze nie wiem o czyms :P no i jeszcze te me mysli cos nie moge wyrazic jakbym chcial do konca smiley.gif

kazik82
Wiadomość [#70]: 12.07.2007 o 09:32

xMohaax napisał:
imo wydawanie naraz 2 gier przez jedna firme jest zlym pomyslem marketingowym: jezeli wychodza dwie gry NARAZ nie wszyscy beda mogli sobie pozwolic na zakup ich, a wiec kupia jedna i beda czekac jakis czas az cena opadnie i kupia druga
natomiast jezeli gry wyda sie w pewnym przedziale czasowym to wieksza jest szansa ze 1 osoba kupi te gry w czasie ich wydania, kiedy ceny sa najwieksze :P
ja tak mysle chyba ze nie wiem o czyms :P no i jeszcze te me mysli cos nie moge wyrazic jakbym chcial do konca smiley.gif

dokładnie tez tak samo mysle, nie ma szans zeby wyszło w najblizszym czasie d3, ewentualnie wierze w to ze diablo jeszcze nie umarło w projekcie blizzarda i chłopaki po wydaniu sc2 wezmą sie za niego.

Szczerze ... chciał bym zeby serwery BN w diablo były płatne ... wtedy miał bym pewnosc ze nie bedzie tam takiego syfu jak jest teraz.

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#71]: 12.07.2007 o 10:48

nie wiem czy wiecie panowie i panie (czesc pewnie wie) ale na nowym BlizzCon ma byc zaprezentowana nowa gra tworzona przez Blizzarda. Nic nie sugeruje ale jakis czas temu Blizzard poszukiwal programistow, grafikow i innych ludzi do "tworzenia gry osadzonej w swiecie Diablo". mozemy sie ostro zdziwic juz niebawem

PM Email
Rabarbar
Wiadomość [#72]: 12.07.2007 o 19:55

ktos pisał w tym temacie ze tyle bylo dyskusji na forach blizza, pytali co jeszcze gracze chcieliby zobaczyc i wogole i ze nic z tego nie wynikło ale jak by nie patrzec mogą to zastosowac w nastepnej grze. Co do tego ze nie opłaca sie im wydawac dwoch gier naraz to ja sądze ze moze byc własnie inaczej - przeciez nie wszyscy grają w sc a skoro nie grają w sc to nie zagraja tez pewnie w sc2 (np ja) natomiast Ci co graja w sc na pewno kupia sc2 to samo ma sie do diablo, kto gra w 2 zagra na pewno w 3 wiec wszyscy byliby zadowoleni i sprzedaz nie byłaby wcale mniejsza czy cos. Owszem sa na pewno takei osoby które graja w obydwi egry i nie beda wiedziec co kupic, bo wiadomo gra nie bedzie na pewno tania po premierze, ale myślę że prawdziwi fani konkretnej gry nie będą mieli wątpliwości.

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#73]: 12.07.2007 o 21:17

ja tam nei wiem co masz za problem. ja i tak kupie obie biggrin.gif
gry blizza trzeba miec (no moze poza wowem)

PM Email
Crosser
Wiadomość [#74]: 14.07.2007 o 04:29

co chcesz od wowa, jakbym mial polamane obie nogi, dziewczyne za miastem i zadnych lepszych pomyslow na zmarnowanie pieniedzy to nie znalazlbym lepszego pozeracza czasu... no, moze poza pasjansem biggrin.gif

a tak nieco bardziej do tematu to cos... nie bardzo jest jak z takimi newsami sie spierac, zastanawiam sie tylko, co z tej "gry osadzonej w realiach diablo" wyjdzie... mysle, ze formula diabelka jakiego znamy juz sie wyczerpala, predzej walna jakiegos rtsa w 3d biggrin.gif

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#75]: 14.07.2007 o 19:24

to chce ze jest ten glupi abonament. jakby gra kosztowala nawet i 500 zl ale byla bez abonamentu to i tak bym ja mial. a placenie co miesiac za mozliwosc grania mi sie nie widzi. normalnie nie jestem w stanie sie psychicznie z tym pogodzic. i wcale nie chodzi o ilosc pieniedzy (niecale 50zl) ale o sam fakt ze cos takiego jest

PM Email
KrzaQ
Wiadomość [#76]: 15.07.2007 o 03:10

Co do resetu laddera - jedyne w czym dlai dupy, to mogli spatchowac wszystkie (a przynajmniej duza wiekszosc) metody dupowania zamiast tylko tych publicznych. No, ale lepsze to niz reset przed patchem na public dupe.

Co do nowych gier blizzarda:
blizzard raczej nie jest firma spieszaca sie z tworzeniem gier, trzeba im przyznac ze wydaja dopieszczone dziela, ale na przestrzeni ostatnich 10 lat wydali 4 gry i kilka dodatków. Jesli juz miałbym w coś uwieżyć, to w reaktywację projektu StarCraft: Ghost.

[img]http://debil.eu/kq.png[/img]
PM Email Strona domowa
Caradrayn
Wiadomość [#77]: 20.07.2007 o 20:39

MTT

Weźmy też pod uwagę fakt, że to, iż Blizzard (zakładając hipotetycznie) pracuje zarówno nad D3 i SC2 jeszcze nie oznacza, że te tytuły będą wydane w niewielkich odstępach czasowych, a tym bardziej, że będą wydane jednocześnie. Może się równie dobrze okazać, że prace nad D3 zaczęły się np. dopiero niedawno i tytuł ten ukże się długo po wydaniu SC 2.
Aha, a co do argumentu, że D3 nie wyjdzie bo to na WoW Blizz zbija kasę, to wcale nie zdziwiłbym się gdyby:
1. D3 było MMO;
2. było płatne potluczony.gif
to byłoby bardzo "blizzardish". Cylon_anim.gif

[Edycja - Caradrayn w 20-07-2007 o 20:40]

Przyjdź pod ten mur, jeśli źle ci tam, gdzie jesteś
to próbka tego, jak wygląda kosmiczna przestrzeń
w której życia brak - na pewno
a jeśli co ginie - to przedmiot
PM Email
Rabarbar
Wiadomość [#78]: 25.07.2007 o 16:05

wejdzcie od czasu do czasu na http://www.diabloii.net/ to zobaczycie rozne nowe wiesci, jesli ktos nie umie po angielsku to chodzi tam po prostu ze nawet ,,vice president of product development" potwierdzil ze jest to trzeci tytuł blizzarda, czyli nie zaden rts w 3d, nie starcraft, nie wow tylko diablo 3 najpewniej, wątpie zeby zrobili to w mmo, bo jest juz wow a straciliby rpga (czy hack 'n slash jak kto woli) w kazdym razie jak to powiedzial vice szef: "Team 3 is working on something really awesome. I can&#8217;t give you any hints, but it&#8217;s totally awesome." moze nie wyjdzi eteraz ale po prostu ogłoszą date premiery czy cos, moze jakis gameplay

PM Email
oldPRO
Wiadomość [#79]: 03.03.2009 o 22:21

UPDATE FORUM D2

Baishock poinformował dziś że Blizzard pracuje nad paczem 1.13 do Diablo 2 Lord of Destruction.

Spodziewany Reset laddera 17 czerwca 2009 roku.

[Edycja oldPRO - 03.03.2009 o 22:22]

PM Email
mikus
Wiadomość [#80]: 24.04.2009 o 20:28

Moze usuną teleport z enigmy

PM Email
REKLAMA
Strona 4 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :