Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 13:09
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Zabawa w WoW i GW

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
majev
Wiadomość [#21]: 16.07.2006 o 23:47

Konto skasowane

Panie Grzyb, Sorry ale twoj skill na tym bg to serio byl ...do kitu dla mnie jestes tylko człekiem który poświęcił miesiace na range...ale nic wiecej - ok rob jak chcesz twoje zycie - ja opisuje to co widzialem , szkoda ze nie mam lepszego kompa ( za malo ramu ) bo tez bym Frapsem strzelil pare rzeczy , nie popisuje sie nic z tych rzeczy, ale gralem na pvp tyle czasu ze teraz ( 4/8 might 4 zal z zg + zin'rokh i pare gowien do dps [ jestem 31/5/15 i 90% itemow mam na tanka ]) potrafie bardziej przywalic niz ty tym swoim gearem...fakt warek + healer to cos wspanialego ale sam warek ( skill ! ) potrafi tez zrobic ladna krzywde... postaram sie kupic ram i troche nagrac

pozdrawiam

ForrestGda
Wiadomość [#22]: 16.07.2006 o 23:56

Konto skasowane

Ogar napisał:
to "tylko", to niemalze polowa klas.
wybacz, ale jesli bylbys skilled, to problemy mialbys jedynie z frost magami. i to tylko w duelach

A co wojownik tak wymiata ? Że tylko frost mag go potrafi zjechać ? biggrin.gif

majev
Wiadomość [#23]: 17.07.2006 o 00:09

Konto skasowane

nie wojownik , dodał przeciez Skilled , fakt warrior ze skillem potrafi pasc tylko pod ciezarem frostboltow.... nie mowie zawsze i ze inne klasy sa dla niego zabawa ale Frost mage vs Warrior w duelu to prawie 99% ze frost mage wygra, chyba ze jest jakis totalnym noobem ktory dostał chara z 60 lvl i nie umie grac , w innych przpadkach ( czytaj : przewaznie) mage kosi warka jak chce:P

Merain
Wiadomość [#24]: 17.07.2006 o 00:10

Konto skasowane

E tam warek, niech warlockom i priestow nerfna jakos ten fear, bo to co teraz sie wyrabia to przechodzi ludzkie pojecie. Ostatnio wybiegalem caly fear warlocka kiedy on caly czas rzucal shadow bolty a felhunter mnie lal po tylku i fear nawet nie zerwalo...

majev
Wiadomość [#25]: 17.07.2006 o 00:14

Konto skasowane

jesli jestes warkiem to masz spore szanse z lockiem , lecisz na niego on pewnie zrobi coila to ty po tym szybko na zerker stance i zerker shout smiley.gif i przez 10 sekund on moze sobie fearowac smiley.gif do tego pummel stopmy czy kim tam grasz i szanse sa dosc spore smiley.gif ale fatk... O.o nerf shadow priests...

Crom
Wiadomość [#26]: 17.07.2006 o 00:42

Konto skasowane

GG zerk shout nie dziala na Coil. Coil to Horror effect.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Ogar
Wiadomość [#27]: 17.07.2006 o 00:44

Konto skasowane

majev napisał:
lecisz na niego on pewnie zrobi coila

raczej sedduction zrobi ;]
ja coila w ogole nie uzywam w 1vs1 z warriorami (jedynie w wyjatkowo pechowych sytuacjach, gdy mi wejda ressisty, a jemu crity).

ps. fear is fine. l2p.

majev
Wiadomość [#28]: 17.07.2006 o 00:51

Konto skasowane

nie mowie o duelach :] aha jeszcz cos napisalem ze po coilu robisz zerka smiley.gif nauczcie sie czytactongue.gif ale koniec tych wywodowtongue.gif

Na temat :

Film:

muza - ok

treść - nie ok

całość -mizerna

and its all imo =) wiec sie nie czepiac smiley.gif

Ogar
Wiadomość [#29]: 17.07.2006 o 00:54

Konto skasowane

majev napisał:
nie mowie o duelach :]

ja tez nie.

majev
Wiadomość [#30]: 17.07.2006 o 00:55

Konto skasowane

to dobrzesmiley.gif

Crom
Wiadomość [#31]: 17.07.2006 o 00:58

Konto skasowane

Dobra. Zle przeczytalem, ALE wytlumacz mi co to jest zerker shout? Chyba zerker rage miales na mysli.

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Ogar
Wiadomość [#32]: 17.07.2006 o 01:00

Konto skasowane

mi sie wydaje, ze jemu o imi. shout chodzilo (aoe fear wannabe).
ale cholera wie (kocham ludzi, ktorzy wzbogacaja gre o wlasne nazewnictwo

majev
Wiadomość [#33]: 17.07.2006 o 01:00

Konto skasowane

wybacz ofc rage , 1 w nocy troche spiacy smiley.gif mam nadzieje ze to nie sprawiło problemów ze zrozumieniemtongue.gif

Pozdrawiam

Crom
Wiadomość [#34]: 17.07.2006 o 01:01

Konto skasowane

Domyslilem sie po dalszym opisie ale chcialem sie upewnic ;)

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
ForrestGda
Wiadomość [#35]: 17.07.2006 o 01:15

Konto skasowane

majev napisał:
nie wojownik , dodał przeciez Skilled , fakt warrior ze skillem potrafi pasc tylko pod ciezarem frostboltow.... nie mowie zawsze i ze inne klasy sa dla niego zabawa ale Frost mage vs Warrior w duelu to prawie 99% ze frost mage wygra, chyba ze jest jakis totalnym noobem ktory dostał chara z 60 lvl i nie umie grac , w innych przpadkach ( czytaj : przewaznie) mage kosi warka jak chce:P

Aa.. tyle to wiem że skilled >> all smiley.gif)

Grzybowski daj jeszcze jakieś filmy w swoim wykonaniu.

Muradin
Wiadomość [#36]: 17.07.2006 o 01:49

Konto skasowane

Fajne, że stoisz w miejscu.

Warr co stoi w miejscu i walczy z rogalem nie ma szans. Tylko się obracasz....
Warr częstwo też przegrywa z rogalem co używa riposte. Pare sekund to dla rogua sporo czasu aby ci wbić pare 'k' obrażeń. Poza tym w zwykle gdy za bardzo zjedziesz owego rogala to ci zrobi klasyczny restealth Blind+bandaże+Vanish. On ma full życia ty połowe i on jest jeszcze w stealthu... Kto wygra?
Nie kojarze sobie co warr używa przeciw restealthu jednak wiem, że lock i priest są w zapobieganiu tego najlepsi.

biggrin.gif

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Merain
Wiadomość [#37]: 17.07.2006 o 09:30

Konto skasowane

Nie no zname jednego kolesia 14 ranga warek na The Maelstorm i chlopak rozjedza wlasciwie wszystko co z nim chce walczyc ;] Co do Feara, ja bym go nerfnal, ze po zakonczeniu jego dzialania postac dostaje immune na 10-15s. Bo wlascwie jesli nie ma sie trinketu ( a i z tym jest ciezko ) to druidem zrobisz cale nic warlockowi, chyba ze jestes resto i uda Ci sie zabic jego piekelnego pieska, wtedy jest duza szansa na pokonanie go.

Clawarrow
Wiadomość [#38]: 17.07.2006 o 17:26

Konto skasowane

@Grzybowski:
Czlowieku, spojrz na Siebie. Co ty wogole tutaj robisz? Cieszymy sie razem z Toba Twoja ranga 14 i Twoim skillem, nie obchodzi mnie czy grasz na klawiaturze czy na czyms innym. Ale spojrzmy prawdzie w oczy: chyba kazdy Twoj post jaki przeczytalem na tym forum, jest o Tobie. Rozumiem, tez lubie swoja wlasna osobe, ale bez przesady. Jak juz powiedzialem, cieszymy sie z Twojej rangi, ale naprawde na Nas nie robi to wielkiego wrazenia. Bo fakt faktem, jak juz kiedys napisal Ogar: BG to farma, niewazne czy masz skilla czy nie, wazne jest ile czasu temu poswiecisz, jedni robia to dluzej inni krocej...
Mozesz powiedziec, ze to zazdrosc, ale z gory mowie ze tak nie jest... nie zazdroszcze Ci niczego i mysle ze kazdy z Nas tutaj na forum powie to samo. Wiec powiem krotko, nie L2P tylko L2L, jesli tylko domyslisz sie co ten skrot moglby w Twoim przypadku znaczyc. i Przestan pisac posty tylko o sobie nie majace nic do dyskusji w stylu ze ciachasz jakiegos tam shadow priesta czy nie. No chyba, ze Twoj poziom samooceny i zachwytu Twojego wlasnego ego juz dawno jest tak wysoko, ze jest za pozno na jego obnizenie.

szczerze Ci powiem, ciesze sie ze mam tylko jakiegos szarego kaplanka na 58 poziomie, ze mam tylko private'a i ze naprawde spedzam malusio czasu w tej grze, chociaz uwielbiam warcrafta i jego swiat ;-)

@Ogar: gdzies kiedys przeczytalem u Ciebie "grasz na BLu?" :P wiec chce zerwac stereotyp, tam sa tez normalni ludzie (wyjatek potwierdza regule, ale ciii:P) gram tam i mimo iz spotkalem wielu nieciekawych ludzi (lekko mowiac) mozna tez spotkac ludzi naprawde w porzadku biggrin.gif i tak trafilem do Furies, gildii, ktora stoi niziutko z rajdami, bo dopiero mamy zrobione cale ZG, ale u nas to sie nie liczy i nie gramy na zasadzie "gief epix!!!!1111oneone" biggrin.gif (ludzie sa swietni a atmosfera cudowna :P)wiec to tyle.

i teraz cos do tematu:

filmy na niezbyt wysokim poziomie :P ale ja bym nie zrobil lepszych bo poprstou moj komputer na to nie pozwala ;-)

przepraszam za uniesienia, jezeli cos przeskrobalem to napiszcie mi "grabisz sobie" :P :P

pozdrawiam.

[Edycja - Clawarrow w 17-07-2006 o 17:27]

[Edycja - Clawarrow w 17-07-2006 o 17:27]

Muradin
Wiadomość [#39]: 17.07.2006 o 20:38

Konto skasowane

To co napisałeś do Grzybowskiego chyba do niego niedotrze, bo sam założył dwa tematy, że opuszcza forum. I życie wróci do normalu....

Ja się ciesze, że gram na jakimś realmie o którym mało kto słyszał (chyba :P), przynajmiej mniej powstaje stereotypów na jego temat biggrin.gif

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
zibenn
Wiadomość [#40]: 17.07.2006 o 20:45

Konto skasowane

Polacy PWNED
Przeczytalem wszystko tu w temacie. JAk zawsze jak ktos ma lepiej to zmieszac go z blotem. Jestescie naprawde idiotami. Wbil 14 range , to z samego szacunku za czas poswiecony na wbijanie tej rangi niektorzy nie powinni tak glosno kometowac - zreszta 14 ranga bez skila = bezmuzgie farmowanie i kipsleap na outdoor co dla mnie jest- impossible.
Ma 14 rangie i git, sami sporobcie ja wbic potem ocenajcie.
Nie weim dlaczego tak zaaregowaliscie.
Sam powiedzal - nie wierzysz - zapraszam na serw.

polacy pwned

" nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość " Shellerini
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :