Dziś jest: Środa, 21 października 2020, godzina 23:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dlaczego Protossi tak rzadko ...

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
BroodKiller
Wiadomość [#81]: 22.08.2006 o 21:29

Konto skasowane

Litości...ludzie, powagi trochę i szacunku... coolgleamA.gif

I tylko dodam, że nazywanie 496 dzieckiem neo jest dość poważnym bluzgiem - niejedną klawiaturę wytarł na tym forum i w necie.

[Edycja - BroodKiller w 22-08-2006 o 21:32]

chester
Wiadomość [#82]: 22.08.2006 o 22:45

Konto skasowane

pff sram na to ile postów to nie napisał wielmożny pan 496, co nie zmienia faktu że jest bad manner i to on krytykuje innych jakby byli zerami a jest odwrotnie w rzeczywistości. w moich oczach zawsze ten typ bedzie next child of neo.

496kontratakuje
Wiadomość [#83]: 23.08.2006 o 00:28

Konto skasowane

moze nie powinienes srac na tym forum?
forum to nie "kibel"
nie wiem, co to sa "dzieci neo", ale ty jestes na pewno czyms znacznie gorszym

496kontratakuje
Wiadomość [#84]: 23.08.2006 o 00:37

Konto skasowane

chester napisał:
ahahaha zieja z ciebie 496 hahah wielki gracz zna sie na wszystkim wszystko ma obcykane, o balansie wie wszystko najlepiej... TYLKO DLACZEGO KURWA SIEDZISZ NA TYM FORUM ZAMIAST WYMIEŚĆ WSZYSTKICH GRACZY W SC??

dlatego, zeby tacy idioci jak ty nie pisali glupot
jakich wiele zostalo napisanych na tym forum
i ktore ktos musi dementowac, bo bedziecie sie tylko poklepywac i utwierdzac w blednych przekonaniach

poza tym, moge robic co chce i to nie jest twoja sprawa

no wytłumacz mi.. skoro masz taaaaką rozległą wiedze.. pfff child of neo hahah.

wiem najprawdopodobniej najwiecej na temat starcrafta (nie liczac fabuly oraz modow) na tym forum
na pewno wiecej niz ty

Do tego:
"draco ma marne szanse na takich graczy jak mondragon"
koleś draco vs mondragon są na podobnym poziomie bo z kilku starć jakie stoczyli mają podobne win ratio (tzn ~50%) hahah

nie jestem twoim kolega
tak, tylko ze draco przegrywa po dlugotrwalych treningach a mondragon gra sobie tylko troche

"jakby gral dobrze, to by nie przegral - idź sie najeb, nie ma uniwersalnego gracza który tylko by wygrywał ;| Zresztą jak nie przegrasz to sie nie nauczysz ;|

moze dostaniesz bana za takie teksty?

bylo kilku graczy, ktorzy dominowali w swym czasie; swoja droga, co to ma wspolnego z balansem gry?

"nie przegrasz to sie nie nauczysz" - nie slyszalem czegos glupszego od dawna.

"umiesz zrobic mercedesa?
kazda jego czesc?
to jakim prawem twierdzisz, ze jest lepszy od syrenki? " daj se na luz koleś, dwa razy to samo w jednym poście, żal sie robi.

dwa razy, zeby moc odroznic ziarno od plew i wylowic takich idiotow jak ty

"a draco, na razie nic nie osiagnal" < heh a to pewnie nie wiesz że jest w OGN SparkyZ? hahah kiepski jesteś.

3-4 z progamerami, wow, szkoda ze nie podali z ktorymi
zobaczymy czy gdzies sie zakwalifikuje

A to że ktoś broni Polaka od takich dzieciaków jak ty to jest jak najbardziej normalne, bo skoro twoim zdaniem on nie umie grać to dlaczego jest jedynym foreigner pro?( reszta to koreańczycy + 2 chińczyków Lx i Pj).

sam napisal, ze PvZ ma kiepskie..

PS: ssij!

nie interesuja mnie twoje homoseksualne propozycje
nie musisz sie afiszowac swoja orientacja

widze ze zakochales sie w draco i bedziesz go teraz bronil, ale moze nie zasmiecaj tego watku swoimi obsesjami

Bogoczi
Wiadomość [#85]: 23.08.2006 o 00:58

Konto skasowane

Kurde nie napinajcie się, bo to jest żałosne... Drako napisał, że ma kiepskie PvZ, tylko to jego "kiepskie" to też można na kilka sposobów interpretować. Ja chciałbym mieć takie kiepskie PvZ jak on biggrin.gif Swoją drogą, nie sprzeczajcie się o to kto jest lepszy, bo to wygląda jakby takie małe dzieci się kłóciły się czy lepszy jest C. Ronaldo czy Ronaldinho...

Xsarg
Wiadomość [#86]: 23.08.2006 o 09:18

Konto skasowane

wiem najprawdopodobniej najwiecej na temat starcrafta (nie liczac fabuly oraz modow) na tym forum
na pewno wiecej niz ty

niestety z ciezkim bólem serca musze potwierdzić ten fakt 496 moze i jest ciezki we współżyciu ale jesli chodzi o battlenet i scene swoją wiedze ma
Bogoczi uspokój sie i po prostu przyjmij to do wiadomosci (496 ma taką wredną maniere ze moze przerzucać sie argumentami z dziecmi przez wieeele godzin z tobą naprzykład ,kiedys ze mną naprzykład ,z niezliczoną iloscią innych osób na przykład :P )

Brood:Jestem pod wrażeniem nie dosc ze piszesz na staredicie to jeszcze tutaj costam wklepujesz a jestes prawdobodobnie najstarszy na tym forum :P na studiach jest AŻ tak nudno ? :>

BroodKiller
Wiadomość [#87]: 23.08.2006 o 10:19

Konto skasowane

Xsarg napisał:
Brood:Jestem pod wrażeniem nie dosc ze piszesz na staredicie to jeszcze tutaj costam wklepujesz a jestes prawdobodobnie najstarszy na tym forum :P na studiach jest AŻ tak nudno ? :>

Eee tam - jak tu przyszedłem to 496 już dawno zapuścił tu korzenie i prowadził swoją kampanię. Mi też się swego czasu dostało, hehe, ale dzięki temu się nauczyłem i nie mam mu tego za złe, wręcz przeciwnie smiley.gif Walić studia, żyje SC od ponad 6 lat, z takich rzeczy się łatwo nie rezygnuje..

chester
Wiadomość [#88]: 23.08.2006 o 13:58

Konto skasowane

nie jestem twoim kolega - bynajmniej ja twoim - to że do kogoś powiem "koleś" to nie znaczy ze jest moim kolegą.

"nie przegrasz to sie nie nauczysz" - nie slyszalem czegos glupszego od dawna. - a jednak, przegrana daje Ci o wieeele większą szanse nauczenia sie czegoś. Bo jak Ci ktoś zagra jakiś zajebisty strat kilka razy (lub nawet 1 jedyny raz) to za każdą kolejną grą vs ten strat będziesz lepiej przygotowany i przygotujesz dobrą kontrę. Jakiś pro kiedyś powiedział "wygrana cieszy, przegrana uczy" i to jest jak najbardziej prawdziwe.

widze ze zakochales sie w draco i bedziesz go teraz bronil, ale moze nie zasmiecaj tego watku swoimi obsesjami - nie nie zakochałem sie w Draco, szczerze to wole SunCowa za to że gra zergiem, chociaż denerwuje mnie że jest bad manner i często wybucha nie potrzebnie. Draca niby "bronie" bo odczuwam respect dla kogoś kto osiąga duży sukces jako jeden z nielicznych ludzi na świecie.

3-4 z progamerami, wow, szkoda ze nie podali z ktorymi - ALE jednak z tymi 3 wygrał - czyż nie? Już samo to mówi coś za siebie...

zobaczymy czy gdzies sie zakwalifikuje - nie zrozumiałem o co ci tutaj chodziło - on już jest w OGN SparkyZ, tyle że chyba jeszcze niedostał jako tako licencji - to dopiero chyba po jakimś czasie (OGN mogą wybrać 2 pro rocznie i jednym z nich jest Draco)

niestety z ciezkim bólem serca musze potwierdzić ten fakt 496 moze i jest ciezki we współżyciu - hmmm przyznam - nie wiem, nie próbowałem, ale z nastawienia 496 wynika że ciężko będzie spróbować (dezaprobata na hasło ssij).

Ogólnie to powiem tak: 496 masz swoją wiedze i napewno jest ona większa od mojej, jednak za bardzo sie czepiasz "słowek" innych ludzi. Wyluzuj... nie będe tu pisał więcej na twój temat, i tego samego oczekuje od ciebie.

Wracajmy do balansu etc
pozdro

Asaran
Wiadomość [#89]: 23.08.2006 o 20:44

Konto skasowane

496 nie twierdzę, że nie masz racji, ale przedstawiam Tobie inny punkt widzenia - swój. Jesli tego nie szanujesz, twój problem.

Co do zetów - dzięki większemu hp są lepsze na czołgi, ale nie wiem czy z powodu hydr smiley.gif. Nie zmienia to faktu, że przy złym ataku padają jak muchy, a prot ma problemy z szybka odbudową skutecznej armii.

Syrenką jeździłem, a mercem (powiedzmy z tego samego roku) nie, więc trudno mi powiedzieć, co jest lepsze. Nie mam porównania smiley.gif, a opinie to za mało, chyba że mojego dziadka smiley.gif.

Draco jest dobrym graczem, i nie zmienia tego faktu ostatnia przegrana z mondrusiem. Ma słabe PvZ, ale o balansie mówi w oderwaniu od tego faktu, na podstawie obserwacji inncy rozgrywek pvz progamerów. Może uważasz, że to teoria spiskowa protoss userów i się specjalnie podkładają, aby zaniżyć staty smiley.gif - żart oczywiście. Moim zdaniem wcale nie brakuje im pomysłów, ale zwyczajnie uwidaczniają się te tysięczne procenty różnicy miedzy rasami,o których wspominał któryś szanowny przedmówca.
Starcraft ma już sporo lat i z tej gry wyciskane są ostatnie "soki".

Kimkolwiek jesteś masz dużą wiedzę o sc, ale nie bądź jak naukowiec ze szkiełkiem, który czasem nie dostrzega rzeczy oczywistych.

[Edycja - Asaran w 23-08-2006 o 20:46]

PaSzCzUr
Wiadomość [#90]: 11.02.2008 o 15:56

Konto skasowane

heh. musze przyznac ze protossi nie za zli.
mają jednak kilka wad. NP.strasznie dlugie szkolenie jednostek...
ale ta wade rekompensuje duza wytrzymalosc i sila ataku jednostek. NP.1 zealot win z 3 marinamiuzi2.gif.(oczywiscie jesli marinami gra komputer albo jakis noobek xDD)
nie martw sie,protossi sa gites.(pierwsza rasa jaką gralem w SC)
wiesz wiekszosc ludzi lubie terranow.(mysle ze najwiecej)ja tez ich lubie ale wiem ze nie ma to jak zraszowac kogos zerglingami i hydralidkami xDD. lub poprosty wejsc chlopakowi do bazy 12 dark templarami i po sprawie.
(a tak nawiasem mowiac, w BW protossi moga miec wzystkie rasy)coolgleamA.gif

I tu sie nie zgadzam z "kontraktuje"
protosi to bardzo droga rasa. 1 drago jest warty 2 hydraliski a przeciez one bez problemu zalatwa dragona.
zealot to 4 zerklingi.
moze dlatego protossi sa zadko uzywanom razom bo majom bardzo cienkie ulepszenia.
zergi nieraz wygrywaja z protossami dzieki szybkosci z upgreadow.sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

DiabloIIdiablotin.gif
WarCraftIIIsmash.gif
Ale najlepszy StarCrafuzi2.gif wink.gif potluczony.gif xDDDDDD
Zerdal
Wiadomość [#91]: 24.02.2008 o 11:43

Konto skasowane

Ta... zergi wymiatają, są niezbalansowani i wszyscy grają zergami... śmiech na sali.

Żeby daleko nie szukać wejdźcie sobie na stronę STAR INVITATIONAL -> będziecie mieli najświeższe info o preferencjach koreańskich Pro. Z tabeli, którą obserwuję od kilku dni, wynika że najczęściej wybierany obecnie jest (wśród najlepszych koreańców) Terran, później Prot. A najmniej jest Zergów (!) W dodatku częściej wygrywają pozostałe rasy, niż Zerg.
Tabela

Tak więc tezy, co po niektórych, którzy się tu wypowiadali są błędne, a Rasy w SC są świetnie zbalansowane - liczba użytkowników grających określoną rasą, zwiększa się wraz z wynalezieniem przez jakiegoś pro, nowych, skutecznych taktyk dla tej rasy.

... Aha, jakby co, to gram Zergiem :P Pewnie mnie jeszcze posądzicie o nie-obiektywność... :>

[Edycja Zerdal - 24.02.2008 o 14:37]

[img]http://img84.imageshack.us/img84/9476/kotekeo0yz3mk8.jpg[/img]
PaSzCzUr
Wiadomość [#92]: 08.03.2008 o 18:34

Konto skasowane

hehehe nie oskarzam cie o nic!!
moze i masz racje ale ja i tak mam swoje zdanie.
kazdy ma swojom ulubionom rase a terrAnie najczesxciej bo majom najlepsze upgreydy NP. noclear!!
hehe i rzycze wszystkim kobuietrom wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet xDD

DiabloIIdiablotin.gif
WarCraftIIIsmash.gif
Ale najlepszy StarCrafuzi2.gif wink.gif potluczony.gif xDDDDDD
Zerdal
Wiadomość [#93]: 19.03.2008 o 09:29

Konto skasowane

PaSzCzUr napisał
hehehe nie oskarzam cie o nic!!
moze i masz racje ale ja i tak mam swoje zdanie.
kazdy ma swojom ulubionom rase a terrAnie najczesxciej bo majom najlepsze upgreydy NP. noclear !!
hehe i rzycze wszystkim kobuietrom wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet xDD

10 błędów na 4 linijki tekstu.. niezły wyczyn. Btw, co to są "kobuietry"? potluczony.gif
A tak serio, to literówk i zupełny brak interpunkcji jeszcze bym przebolał, ale takie 'rodzyny' jak "majom", "ulubionom", "rzycze" - zbliżają Cię do poziomu analfabety. Nie że chcę Ci dokuczyć, ale wypadałoby przestrzegać podstawowych zasad pisowni języka polskiego, hm? Zresztą wyobraź sobie co się stanie gdy wyślesz taki naładowany 'rodzynami' list/sms do swojej dziewczyny/laski którą chcesz poderwać. Chyba nie chcesz, żeby wzięła Cię za opóźnionego w rozwoju?
Ot, taka moja przyjacielska rada.

Aha i jeszcze jedno - jak już piszesz coś po angielsku upewnij się, czy na pewno tak się to pisze..

[Edycja Zerdal - 19.03.2008 o 09:33]

[img]http://img84.imageshack.us/img84/9476/kotekeo0yz3mk8.jpg[/img]
acidtechno
Wiadomość [#94]: 18.07.2008 o 16:26

Konto skasowane

OMG nienawidze takich ludzi jak 496... Koles, moze i masz racje tam czy siam, ale nie nos sie z tym jakbys nie wiadomo ile rozumow pozjadal. Lisc edukacyjny dla ciebie!

Najwyrazniej, znasz sie na grze, natomiast na prowadzeniu normalnej, kulturalnej dyskusji (wiesz co to znaczy forum?) raczej nie... Pocwicz, k?

krecik123
Wiadomość [#95]: 18.07.2008 o 16:27

Konto skasowane

bo interesuje kogos twoja opinia na temat 496 ktory nie pisze tu juz od ponad roku i nic nie wprowadzasz do tematu :F

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
nataniel1
Wiadomość [#96]: 05.08.2008 o 13:06

Konto skasowane

protossami gra sie zadko dlatego ze wszystko wolno sie buduje jest wszystko drogie i trzeba miec pylony do budowania

BlekDef
Wiadomość [#97]: 05.08.2008 o 13:26

Konto skasowane

hahaha.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#98]: 10.08.2008 o 23:13

Konto skasowane

Wszystko zależy od micro... Hmm ktoś napisał że 1 zealot przegrywa na 4 lingi? Porównaj sobie 2 zealot vs 8 lingów w szczerym polu i na zealoty vs 12 lingów, przy czym zealoty stoją na rampie biggrin.gif 1 goona wymiotą 2 hydry? Zobacz zergów zasiec w stanie jest 1ht + 1zea + 1goon

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Zeratuleczek
Wiadomość [#99]: 20.08.2008 o 15:51

Konto skasowane

nooooooooooooooo
prossy mają kilka wad a mianowicie:

1.duży koszt budynków i jednostek
2.żeby stawiać budynki trzeba stawiać Pylony
ale są zalety:

1.najlepsza siła ataku
2.zrużnicowany arsenał jednostek i pojazdów

ale swoją drogą protossi nie są zli
wystarczą dobre chęci i już masz armie godną Aiur i Zeratula

acidtechno
Wiadomość [#100]: 20.08.2008 o 17:02

Konto skasowane

Protossi maja tez balony, ktorymi zabijaja wszystkie inne rasy.

REKLAMA
Strona 5 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :