Dziś jest: Poniedziałek, 10 sierpnia 2020, godzina 20:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dlaczego Protossi tak rzadko ...

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Asaran
Wiadomość [#61]: 19.08.2006 o 21:39

Konto skasowane

A dobrego balansu jak brak, tak nadal brakuje...

Bogoczi
Wiadomość [#62]: 19.08.2006 o 23:26

Konto skasowane

Nie balansu brakuje tylko grać nie potrafisz...

[Edycja - Bogoczi w 20-08-2006 o 02:33]

496kontratakuje
Wiadomość [#63]: 20.08.2006 o 13:05

Konto skasowane

chester napisał:
Nie mówiliśmy o grze na wyspach, tylko ogólnie air tossa vs air zerga.

od bardzo dawna nie widzialem, aby jakis zerg stosowal tylko jednostki powietrzne na protossow. takie cos dzieje sie na wyspach - i konczy sie porazka, a co dopiero sie dzieje na mapach ladowych..

Filmik widziałem, ale zauważ że to jest PP 05... naprawde nie każdy gracz potrafi zrobić to co Reach.

to ze nie potrafisz grac, nie znaczy iz starcraft jest niezbalansowany

(również nie każdy potrafi powołać do życia taką armade statków jaka opisałem ale to inna historia). Do tego Reach miał tam dark archony, archony i high templarów o ktorych wczesniej nie wspominaliśmy...

to ze potrafisz produkowac tylko dwa rodzaje jednostek i walczyc przeciw dwom czy trzem rodzajom jednostek, nie znaczy ze powinno sie tak robic.
wlasnie przez takie myslenie przegrywasz.

Moze ci sie wydaje 496 ze sie wywyzszam wiedza czy cos - nie prawda, po prostu pisze co mysle i co moznaby zrobic smiley.gif

raczej sie obnizasz piszac takie glupoty.

A tutaj walka SunCow vs Herb o której wspominałem http://sc.gosugamers.n(...)?dl=6494

suncow to kiepski zerg, ale nie jest na tyle glupi, zeby wysylac mutaliski na protosa ktory ma 10 corsairow + templarow ze szotrmem + photon cannony + carriery

496kontratakuje
Wiadomość [#64]: 20.08.2006 o 13:06

Konto skasowane

Bogoczi napisał:
Gadacie głupoty! Pokazujecie tylko jakie noby jesteście. StarCraft jest grą w której nie ma i nie będzie idealnego balansu. Każda rasa ma odpowiednia broń na odpowiednia jednostkę wroga i wystarczy tylko troszkę pomyśleć, jak ja widzę posty w których porównujecie careery do ultrali to mi się śmiać chce... Gry które mają balans niczym WarCraft 2 to są słabe gry i baaardzo szybko się nudzą. SC ma to coś czego wy nie widzicie, sądząc po waszych postach, oczywiście ;)

balansu brakuje

Bogoczi napisał:
Nie balansu brakuje tylko grać nie potrafisz...

[Edycja - Bogoczi w 20-08-2006 o 02:33]

balansu nie brakuje

zdecyduj sie dziewczyno

Asaran
Wiadomość [#65]: 20.08.2006 o 16:13

Konto skasowane

Balans jest w miarę przyzwoity, ale nie jest dopracowany w stopniu, który uważałbym za dobry.

Do bogoczi:
Jeśli chodzi o gry typu TvP to spróbuj się wbić dragami i zetami na tanki i miny. Musisz czekać albo popełnisz zwykłe samobójstwo i w kilka strzałów stracisz całą armię (a do carrierów droga daleka). Jest wspominane na niekorych anglojezycznych serwerach, że blizzard nie uwzględnił iż terranie będą tak mechować (tak kochani - betatesty z balansem to taki lek na nieśmiertelność), więc dał im przewegę zasiegu strzału - piechota miała uzupełniać czołgi), ale okozało się, że rzeczywistość przerosła twórców w paru punktach.

Po drugie spróbuj grać z Zergiem na late game a zobaczysz balans. U protów dragi są za drogie, a dark archony mają zbyt krótko działający mealstorm. Nie wspomnę że Archon, powinien mieć więcej hp, aby stał się dobrą kontrą na ultry (swoja drogą przepakowane). Taki protoss user musi się namachać stormami i mealstormami, aby pokonać armię zerga w late game, podczas gdy zerg będzie masowo słał kolejne zastępy dwóch typów jednostek i wygra nawet jesli będzie miał słabsze zaplecze. Zerglingi są w BW za szybkie jak na tak tanią jednostkę.

Sami widzicie, że jakby lepiej wyważyć parametry zergów i zmniejszyc zasięg albo siłę rażenia tanków byłoby lepiej (wymienię jeszcze scv - za jaka cholerą ma on 60 hp). Ja tak uważam, ale jest to moje doświadczenie wyniesione z potyczek.

[Edycja - Asaran w 20-08-2006 o 16:14]

krecik123
Wiadomość [#66]: 20.08.2006 o 17:10

Konto skasowane

Tak jak asaran piszesz u terka ta mechanizacja to jest przeklensto, tanki daleki zasieg i miny na protosa to jest ciezko sie wybic, chociaz jest jedna taka taktyka co to powstrzyma, nie pamietam tylko jak to bylo dokladnie, wiem tyle ze terrana trzeba trzymac jak najdluzej w swojej bazie i uwazac aby ci dropa tankami nie zrobil, jednym slowem odciac go od expa.

// o widze ze 496 avata odzyskal :P

[Edycja - krecik123 w 20-08-2006 o 17:12]

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
496kontratakuje
Wiadomość [#67]: 20.08.2006 o 19:25

Konto skasowane

Asaran napisał:
Balans jest w miarę przyzwoity, ale nie jest dopracowany w stopniu, który uważałbym za dobry.

Do bogoczi:
Jeśli chodzi o gry typu TvP to spróbuj się wbić dragami i zetami na tanki i miny. Musisz czekać albo popełnisz zwykłe samobójstwo i w kilka strzałów stracisz całą armię (a do carrierów droga daleka). Jest wspominane na niekorych anglojezycznych serwerach, że blizzard nie uwzględnił iż terranie będą tak mechować (tak kochani - betatesty z balansem to taki lek na nieśmiertelność), więc dał im przewegę zasiegu strzału - piechota miała uzupełniać czołgi), ale okozało się, że rzeczywistość przerosła twórców w paru punktach.

Po drugie spróbuj grać z Zergiem na late game a zobaczysz balans. U protów dragi są za drogie, a dark archony mają zbyt krótko działający mealstorm. Nie wspomnę że Archon, powinien mieć więcej hp, aby stał się dobrą kontrą na ultry (swoja drogą przepakowane). Taki protoss user musi się namachać stormami i mealstormami, aby pokonać armię zerga w late game, podczas gdy zerg będzie masowo słał kolejne zastępy dwóch typów jednostek i wygra nawet jesli będzie miał słabsze zaplecze. Zerglingi są w BW za szybkie jak na tak tanią jednostkę.

Sami widzicie, że jakby lepiej wyważyć parametry zergów i zmniejszyc zasięg albo siłę rażenia tanków byłoby lepiej (wymienię jeszcze scv - za jaka cholerą ma on 60 hp). Ja tak uważam, ale jest to moje doświadczenie wyniesione z potyczek.

[Edycja - Asaran w 20-08-2006 o 16:14]

z calego postu wynika jedno
twoja rasa to protoss
i nie granie nia nie idzie ci zbyt dobrze

ale przeanalizujmy te glupoty ktore napisales

o wielki przedwieczny, jaki balans uwazalbys za dobry?
balans na twoim poziomie?
czy balans profesjonalnych graczy
tam jest w miare rowno
najmniej zbalansowane jest PvZ, od biedy ZvT
ale protossow bylo zawsze mniej, mimo wszystko pare razy wygrywali (choc zalezalo to troche od map)

\. Jest wspominane na niekorych anglojezycznych serwerach, że blizzard nie uwzględnił iż terranie będą tak mechować (tak kochani - betatesty z balansem to taki lek na nieśmiertelność), więc dał im przewegę zasiegu strzału - piechota miała uzupełniać czołgi), ale okozało się, że rzeczywistość przerosła twórców w paru punktach.

dziwne, skoro tego nie przewidzieli, to czemu nie wydali patcha ktory to poprawia? dlaczego nie ma patcha, ktory by zmniejszyl zasieg czolgow?
dlatego, ze PvT / TvP jest dobrze wywazone... jesli juz, to ludzie narzekaja na PvZ.
i blizzard to przewidzial dawno temu, tylko w czasach bety ludzie grali zle. teraz gdy graja dobrze, zadnego patch'a nie potrzeba.

Po drugie spróbuj grać z Zergiem na late game a zobaczysz balans. U protów dragi są za drogie, a dark archony mają zbyt krótko działający mealstorm.

o ile z maelstormem jest kwestia dyskusyjna (wiekszosc osob narzeka na koszt many a nie czas) to argument o za drogich dragoonach mozna miedzy bajki wlozyc.
i jak zmniejszysz ich cene, to zepsujesz TvP.. ach, przeciez nieudolnie grasz PvT wiec tansze dragoony tam ci pomoga i bedziesz myslal ze wszystko jest ok.

Nie wspomnę że Archon, powinien mieć więcej hp, aby stał się dobrą kontrą na ultry (swoja drogą przepakowane).

archon jest dobra kontra na ultraliski.

Taki protoss user musi się namachać stormami i mealstormami, aby pokonać armię zerga w late game, podczas gdy zerg będzie masowo słał kolejne zastępy dwóch typów jednostek i wygra nawet jesli będzie miał słabsze zaplecze. Zerglingi są w BW za szybkie jak na tak tanią jednostkę.

NIE
zerg musi korzystac z defilerow z dark swarm, dopiero wtedy moze pokonac archony i dopiero wtedy mozna mowic o braku balansu.

no i dragoony powinny kosztowac 50mineralow, wtedy bedzie ci sie latwiej gralo
a tak z ciekawosci, jaki jest twoj rank na pgtour? D-?

496kontratakuje
Wiadomość [#68]: 20.08.2006 o 19:26

Konto skasowane

krecik123 napisał:
Tak jak asaran piszesz u terka ta mechanizacja to jest przeklensto, tanki daleki zasieg i miny na protosa to jest ciezko sie wybic, chociaz jest jedna taka taktyka co to powstrzyma, nie pamietam tylko jak to bylo dokladnie, wiem tyle ze terrana trzeba trzymac jak najdluzej w swojej bazie i uwazac aby ci dropa tankami nie zrobil, jednym slowem odciac go od expa.

// o widze ze 496 avata odzyskal :P

[Edycja - krecik123 w 20-08-2006 o 17:12]

nie pamietasz jaka to taktyka ale pewie uwazasz ze PvT jest zle zbalansowane jak mniemam?

chester
Wiadomość [#69]: 20.08.2006 o 21:57

Konto skasowane

496kontratakuje napisał:

Filmik widziałem, ale zauważ że to jest PP 05... naprawde nie każdy gracz potrafi zrobić to co Reach.

to ze nie potrafisz grac, nie znaczy iz starcraft jest niezbalansowany

K.urwa koleś jaki ty jesteś po(wulg.)ony to szok ;| Wskazujesz mi na pimpest plays 05 i po tym że powiedziałem że nie każdy potrafi to zrobić wjeżdżasz na mnie że nie potrafie grac ;| idź człowieku mi z przed oczu - poczytaj swoje posty i sie zastanów troche nad sobą bo naprawde aż sie uśmiałem z tego co napisałeś... ;|

skąd sie tacy ludzie biorą to nie wiem... dzieci neo istnieją.. ;/

496kontratakuje
Wiadomość [#70]: 20.08.2006 o 23:25

Konto skasowane

to ze nie kazdy potrafi tak grac, nie znaczy ze starcraft jest zle zbalansowany.

Bogoczi
Wiadomość [#71]: 20.08.2006 o 23:44

Konto skasowane

Najpierw napisałem:

"Gadacie głupoty! Pokazujecie tylko jakie noby jesteście. StarCraft jest grą w której nie ma i nie będzie idealnego balansu. Każda rasa ma odpowiednia broń na odpowiednia jednostkę wroga i wystarczy tylko troszkę pomyśleć, jak ja widzę posty w których porównujecie careery do ultrali to mi się śmiać chce... Gry które mają balans niczym WarCraft 2 to są słabe gry i baaardzo szybko się nudzą. SC ma to coś czego wy nie widzicie, sądząc po waszych postach, oczywiście ;)"

troszkę źle to zinterpretowałeś... Idealny balans to jest w WarCrafcie 2 bo tam ludzie od orków różnią się tylko wyglądem, a logiczne jest, że gdy każda rasa jest oparta o zupełnie inne rozwiązanie i praktycznie żadna nie ma ze sobą powiązania, to nie da się zrobić idealnego balastu i zawsze w jakimś tysięcznym procencie jedna rasa nad drugą będzie miała przewagę.

496kontratakuje
Wiadomość [#72]: 21.08.2006 o 00:43

Konto skasowane

warcraft 2 nie jest zbalansowany
wszyscy graja orkami, bo bloodlust jest znacznie lepszy niz leczenie

Xsarg
Wiadomość [#73]: 21.08.2006 o 08:45

Konto skasowane

496kontratakuje napisał:
warcraft 2 nie jest zbalansowany
wszyscy graja orkami, bo bloodlust jest znacznie lepszy niz leczenie

oprócz tego grount>footmen

krecik123
Wiadomość [#74]: 21.08.2006 o 09:34

Konto skasowane

nie mowie ze nie ma balansu, balans jest, wygrac mozna wszystko to juz tylko zalezy od skilla i wykorzystanych jednostke kazdej rasy

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Asaran
Wiadomość [#75]: 21.08.2006 o 20:14

Konto skasowane

Do 469:

Kurcze, nie wiem, ale chyba grasz Terkiem, bo piszesz takie rzeczy. Zwykłe zerglingi+ultry są wystarczjącą siłą do stopniowego miażdżenia Prota w late game(tu dropik, tam dropik i w parę minu nie masz expów), nawet jesli ten ma lepszy econo. Zwyczjanie nie wyrabia z produkcją w late game.

Co do TvP:
Już lepiej radzę sobie z terkiem, ale nadal irytujące jest to, że on zwyczajnie rozstawi tanki w trybie siege i zalozy miny, i stoi jak na paradzie, mówiąc "no atakuj mnie".
Gdzie tu balans? Pozycja defensywna jest zawsze lepsza i w dodatku u Terka potęgowana przez czołgi.
Nie zmieniali 469 zasięgu u tanków, bo podnieśli wytrzymalość zetów o chyba 20 hp, co tylko dowodzi jak dlugo nie mogli sobie poradzić z równowagą sił. Moim zdaniem to i tak zbyt malo na czołgi. 70 za jednym strzałem dosyć częstym - prawie jak cios zeta taka częstotliowść. Za taką cenę?

Rangi na PGT nie mam, ale poczytaj sobie wywiad z Draco, ktory na bank powinien być u Ciebie autorytetem w SC (chyba, że jestes od niego lepszy. Zobaczysz, co mówi o balansie. Oczywiście skllem można poprawić grę, ale w przypadku równych umiejętności, decyduja naprawdę drobne przewagi (u zerga to szybka produkcja dużych ilości woja juz od początku, co może okazać się gwarancją zwycięstwa)

[Edycja - Asaran w 21-08-2006 o 20:17]

496kontratakuje
Wiadomość [#76]: 22.08.2006 o 11:22

Konto skasowane

Asaran napisał:
Do 469tongue.gif

widze ze masz nawet problem z napisaniem mojego pseudonimu poprawnie

Kurcze, nie wiem, ale chyba grasz Terkiem, bo piszesz takie rzeczy. Zwykłe zerglingi+ultry są wystarczjącą siłą do stopniowego miażdżenia Prota w late game(tu dropik, tam dropik i w parę minu nie masz expów), nawet jesli ten ma lepszy econo.

protoss stawia cannony + 1-2 high templarow, aby spowolnic atak i broni exp armia.
dopiero defilery stanowia zagrozenie, bo moga powstrzymac archony.

Zwyczjanie nie wyrabia z produkcją w late game.

jakos ostatnio coraz czesciej jest tak, ze protoss zajmuje polowe mapy, tak samo jak zerg, zwlaszcza na takich tragicznych mapach jak luna

Co do TvP:
Już lepiej radzę sobie z terkiem, ale nadal irytujące jest to, że on zwyczajnie rozstawi tanki w trybie siege i zalozy miny, i stoi jak na paradzie, mówiąc "no atakuj mnie".

to nie atakuj
PvT polega na spowalnianiu przeciwnika, do czasu az mozesz zabezpieczyc kilka nowych baz i albo stworzyc carriery, albo np. recall za pomoca arbitra - armie tracisz, ale mozesz odbudowac

Gdzie tu balans? Pozycja defensywna jest zawsze lepsza i w dodatku u Terka potęgowana przez czołgi.

to po prostu nie atakuj, tylko zajmij cala mape.

Nie zmieniali 469 zasięgu u tanków, bo podnieśli wytrzymalość zetów o chyba 20 hp, co tylko dowodzi jak dlugo nie mogli sobie poradzić z równowagą sił.

moze dowiedz sie lepiej czemu dodano zealotom 20hp
otoz te 20hp ma pancerz (hydralisk zadaje zealocie 5pkt obrazen -1 pancerza, czyli 5 ciosow na 20hp; a w przypadku tarczy tylko 2 ataki) i sluzy obronie przeciw hydraliskom, czesciowo zerglingom

Moim zdaniem to i tak zbyt malo na czołgi. 70 za jednym strzałem dosyć częstym - prawie jak cios zeta taka częstotliowść. Za taką cenę?

nigdy nie slyszalem, zeby ktos narzekal, ze PvT jest zle zbalansowane, oprocz zlych graczy
skoro twoje teorie sa prawda, dlaczego PvT/TvP ma bardzo rowny rozklad w statystykach
potencjalny problem, to raczej middle/late game, gdzie terran powoli zajmuje sobie mape, ma kilkanascie fabryk i wysyla ogromna grupe jednostek z ulepszniami (2-2)

Rangi na PGT nie mam, ale poczytaj sobie wywiad z Draco, ktory na bank powinien być u Ciebie autorytetem w SC (chyba, że jestes od niego lepszy. Zobaczysz, co mówi o balansie.

Draco nie jest dla mnie zadnym autorytetem
ma wyrazne problemy ze znalezieniem stylu gry
jego build'y wygladaja jak zaprojektowane na pokonanie gorszych graczy

jego PvZ sie bardzo poprawilo, ale nadal widac, ze ma problemy (ten jego rush +1 i speed.. co to ma byc)

i wiele nie osiagnal. mondragon, sen i testie prawie zawsze go pokonaja.
reach jakos pokonal mondragona (walka byla w miare rowna)

moim zdaniem protossi graja zle, dawniej jak pisalem, ze trzeba korzystac z reaverow PvZ, to ludzie sie smiali, a teraz corsair + reaver to standard..

wiele zalezy od map, ale przypomne np. Nal_Ra 10-0 PvZ na guillotine
zergowie wygrali ligi koreanskie tyle samo razy co protossi (albo nawet mniej) i jakos nikogo to nie obchodzi, porownaj sobie liczbe protossow bedacych pro
do liczby zergow

Oczywiście skllem można poprawić grę, ale w przypadku równych umiejętności, decyduja naprawdę drobne przewagi (u zerga to szybka produkcja dużych ilości woja juz od początku, co może okazać się gwarancją zwycięstwa)

[Edycja - Asaran w 21-08-2006 o 20:17]

najwiekszym problemem protossow jest to, ze nie wiedza czego sie spodziewac po zergu

Asaran
Wiadomość [#77]: 22.08.2006 o 19:43

Konto skasowane

Do 496

Dla mnie jestes 469, bo kręcisz okrutnie.

Piszesz nie atakuj terka?
Śmiechu warte. terek podjedzie do bazy prota wystrzeli z tych tanków i koniec armii i bazy nawet zety nie dojdą.

Gdzie ja napisałem, że terek versus prot jest źle zabalansowany? Jest lepszy z pewnością niż pvz, ale tanki dają ZA DUŻĄ przewagę, której prot nie może sprostać RZADNĄ szybko osiągalną jednostką Musi nadrabiać ilością i wtedy wychodzi, że musisz mieć 20 gate'ów na 10 fabryk terka! Trzeba wiecej kontrolować i produkować, aby mieć szansę na równą walkę, więc mi tu nie wypisuj, że wszystko jest ok, bo piszesz chyba o innej rasie.

Mondragon to raczej kiepski przykład. Draco ma z nim więcej wygranych (wg gosugamers), więc twoje słowa przypominają fanatyczny śpiew zerg userów.
Draco gra dobrze, a ostatnia przegrana z mondragonem potweirdza tylko, że zerg ma za szybko jednostki bojowe (prota jeden zet w produkcji i proby na 6 zerglingów i kolejne w drodze). Daj luz swoim wywodom, bo nie widzisz, jak dużą przewagę ma zerg w produkcji jednostek.

Kim jesteś, aby krytykować Draco? Może grasz protami, ale po Twoich wypowiedziach sądzę, że to zerg jak nic.

Statystka Draco to w ważnych meczach około 30 zwycięstw w stosunku do kilku klęsk (lepiej niż zergowski suncow i blackman), więc chyba jesteś koreański progamer, jesli uważasz, że jego gra jest zła(nie jest doskonała jak na Koreę, ale na Europę wystarczy).

Jest to rozumiem twoja opinia, ale to nie Ty jesteś w Korei, lecz on.

496kontratakuje
Wiadomość [#78]: 22.08.2006 o 20:23

Konto skasowane

Asaran napisał:
Do 496

Dla mnie jestes 469, bo kręcisz okrutnie.

dla mnie jestes idiota, bo jestes jak idiota smiley.gif

Piszesz nie atakuj terka?
Śmiechu warte. terek podjedzie do bazy prota wystrzeli z tych tanków i koniec armii i bazy nawet zety nie dojdą.

PvT polega glownie na spowalnianiu.

Gdzie ja napisałem, że terek versus prot jest źle zabalansowany?

np zdanie dalej piszac o "za duzej przewadze"

Jest lepszy z pewnością niż pvz, ale tanki dają ZA DUŻĄ przewagę, której prot nie może sprostać RZADNĄ szybko osiągalną jednostką Musi nadrabiać ilością i wtedy wychodzi, że musisz mieć 20 gate'ów na 10 fabryk terka!

no i co z tego ze musi miec wiecej fabryk? dobry gracz potrafi to kontrolowac
proponuje graj tylko ork vs ork w warcraft2
jeszcze nigdy nie slyszalem tak durnego argumentu, protoss musi tyle jednostek kontrolowac
to nie graj nimi, skoro to takie trudne
TvZ polega w duzej mierze na szybkosci i jakos zaden terran nie narzeka, ze nia ma 250apm zeby wszystko kontrolowac

btw. nigdy tego nie robie, ale jak cos juz piszesz caps lockiem, to sprawdz pisownie

Trzeba wiecej kontrolować i produkować, aby mieć szansę na równą walkę, więc mi tu nie wypisuj, że wszystko jest ok, bo piszesz chyba o innej rasie.

akurat protossi sa najwolniejsza rasa, przecietni gracze maja najmniej apm
moze jak ktos ma 80 czy cos, to rzeczywiscie to jest problem, ale pograj sobie TvZ, ciekawe co o tym napiszesz smiley.gif

nigdy nie slyszalem glupszego argumentu, graj w takim razie tylko ZvZ, TvT i PvP.

Mondragon to raczej kiepski przykład. Draco ma z nim więcej wygranych (wg gosugamers), więc twoje słowa przypominają fanatyczny śpiew zerg userów.

e?
draco ma marne szanse na takich graczy jak mondragon
nie ogladalem ostatnich gier, wiec ciezko mi sie wypowiedziec, ale zawsze mial ogromne problemy z tym graczem
a mondragon gra przewidywalnie.

Draco gra dobrze, a ostatnia przegrana z mondragonem potweirdza tylko, że zerg ma za szybko jednostki bojowe

jakby gral dobrze, to by nie przegral
reach czy nal_ra raczej wygraliby z mondragonem.

(prota jeden zet w produkcji i proby na 6 zerglingów i kolejne w drodze).[ Daj luz swoim wywodom, bo nie widzisz, jak dużą przewagę ma zerg w produkcji jednostek.

nie ma
to jest cos, czego nigdy nie zrozumiesz, skoro zerg ma taka przewage, to mi opisz przykladowa gre i jak ta przewaga sie pokazuje
bo problemy z balansem sa z zupelnie innych stron
po prostu mi opisz, co robi zerg, czego nie moze powstrzymac protoss
na wiekszosci map jest rampa i 2 zealotow czesto wystarczy, zeby ja zablokowac

pewnie twoj idol Draco, nie wyslal 3 probow zeby zatrzymac 9pool i na tej podstawie wyjasniasz sobie, ze PvZ jest zle zbalansowane? smiley.gif

Kim jesteś, aby krytykować Draco? Może grasz protami, ale po Twoich wypowiedziach sądzę, że to zerg jak nic.

Draco sam pisze, ze jego PvZ jest najslabsze.. i zawsze bylo slabe

rozumiem, ze zeby krytykowac draco, trzeba grac rownie dobrze?

umiesz zrobic mercedesa?
kazda jego czesc?
to jakim prawem twierdzisz, ze jest lepszy od syrenki?

Statystka Draco to w ważnych meczach około 30 zwycięstw w stosunku do kilku klęsk (lepiej niż zergowski suncow i blackman),

mozesz podac zrodla tych statysyk? a najlepiej na kogo gral? pewnie na europejczykow/amerykanow, gdzie poziom jest dosc niski
ok, paru zawodnikow jest dobrych, ale reszta raczej kiepska

co mnie obchodza statystyki suncowa i blackmana?

więc chyba jesteś koreański progamer, jesli uważasz, że jego gra jest zła(nie jest doskonała jak na Koreę, ale na Europę wystarczy).

heh, raz piszesz ze gra jest niezbalansowana, teraz piszesz ze draco, ktory sam pisze ze ma kiepskie pvz jest wystarczajace
zdecyduj sie
jak sie pisze o balansie, to ma sie na mysli DOBRA gre, a nie gre na poziomie europejskim
tylko ty nie piszesz o poziomie europejskim, tylko jeszcze nizej rownasz, moze do bgh?

Jest to rozumiem twoja opinia, ale to nie Ty jesteś w Korei, lecz on.

umiesz zrobic mercedesa?
kazda jego czesc?
to jakim prawem twierdzisz, ze jest lepszy od syrenki?

a draco, na razie nic nie osiagnal, po dlugim treningu wtopil z mondragonem (ciekawe jak, az sobie te replay'e obejrze)
widze tutaj jakies watki fanow draco sie pojawiaja, na prawde mnie nie obchodzi jak on gra, ale sam napisales, ze na poziomie europejskim, czyli do oceny balansu sie nie nadaje.

[Edycja - 496kontratakuje w 22-08-2006 o 20:26]

chester
Wiadomość [#79]: 22.08.2006 o 20:59

Konto skasowane

ahahaha zieja z ciebie 496 hahah wielki gracz zna sie na wszystkim wszystko ma obcykane, o balansie wie wszystko najlepiej... TYLKO DLACZEGO KURWA SIEDZISZ NA TYM FORUM ZAMIAST WYMIEŚĆ WSZYSTKICH GRACZY W SC?? no wytłumacz mi.. skoro masz taaaaką rozległą wiedze.. pfff child of neo hahah.

Do tego:
"draco ma marne szanse na takich graczy jak mondragon"
koleś draco vs mondragon są na podobnym poziomie bo z kilku starć jakie stoczyli mają podobne win ratio (tzn ~50%) hahah

"jakby gral dobrze, to by nie przegral - idź sie najeb, nie ma uniwersalnego gracza który tylko by wygrywał ;| Zresztą jak nie przegrasz to sie nie nauczysz ;|

"umiesz zrobic mercedesa?
kazda jego czesc?
to jakim prawem twierdzisz, ze jest lepszy od syrenki? " daj se na luz koleś, dwa razy to samo w jednym poście, żal sie robi.

"a draco, na razie nic nie osiagnal" < heh a to pewnie nie wiesz że jest w OGN SparkyZ? hahah kiepski jesteś.

A to że ktoś broni Polaka od takich dzieciaków jak ty to jest jak najbardziej normalne, bo skoro twoim zdaniem on nie umie grać to dlaczego jest jedynym foreigner pro?( reszta to koreańczycy + 2 chińczyków Lx i Pj).

nara

PS: ssij!
PS2: poćwicz elo

[Edycja - chester w 22-08-2006 o 21:01]

chester
Wiadomość [#80]: 22.08.2006 o 21:00

Konto skasowane

(dodały sie 2 posty niechcąco więc treść tego usunąłem bo sie powtarzała)

[Edycja - chester w 22-08-2006 o 21:02]

REKLAMA
Strona 4 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :