Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 16:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Patch 1.12

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
killer0pl
Wiadomość [#81]: 26.08.2006 o 22:35

Konto skasowane

To byl lag, po 3 min wywalilo by Was z BG:P mialem to samo :]

ponuraq
Wiadomość [#82]: 10.09.2006 o 00:37

Konto skasowane

a ja tez sie tu wypowiem choc moze nie na ten temat na ktory powinienem...

Uwazalem za na kilrogg`u graja same lamy po stronie ally...
Ale to co dzisiaj zobaczylem na AB i WSG przeszlo moje najgorsze sny na temat pvp...

Mianowicie teraz wiem ze na serwach
grim batol
Aerie peak
Tarren Mill
Ravenhold

Graja jeszcze gorsze lamy i cioty niz na moim serwie przed patchem 1.12
Tragedia.. Nie chodzilem na BG chyba miesiac bo jak odpieprzyli nr majac 2;0 przewagi nad horda w 5 minut dostac 2:3 to odechcialo mi sie grac...
Dzisiaj zas.. Nie nie bede tego komentowal bo najnormalniej zygac mi sie chce na sama mysl o tym...

Jedno mnie w tym cieszy.. Horda z tych serwerow do inteligetnych tez nie nalezy... skoro 23lvl priestem klade 29 lvl warlocka xD to cos niebardzo ze skilem tego typa:/...
Nawet 2 razy rogacza 28lvl polozylem wiec....
Odnosze wrazenie ze to mialo byc to " wyrownanie sil w "pvp"- wpuscic debili z hordy do walki debili z ally..
Teraz tluka sie serwery n00bow miedzy soba i tak naprawde wygrana na ktorymkolwiek z BGesow to czysty przypadek potluczony.gif
jak w dosc silnym skaldzie przed patchem 1.12 walczylismy z horda na wsg to po godzinie nie mial nikt wiecej jak 70hk.. dzisiaj kazdy z hordy i ally mial po 120hk na AB w ciagu poltora godziny xD nigdy tak szybko sie nie dorobilem tylu hksowbiggrin.gif mimo wszystko wole po 2 godzinach miec 50hk i pomeczyc sie niz zdobyc 120k zabijajac wariora HF`em xD

[Edycja - ponuraq w 13-09-2006 o 11:37]

Ogar
Wiadomość [#83]: 10.09.2006 o 00:52

Konto skasowane

a ja z tych X-BG's sie bardzo ciesze.
podchodzilem do tego wynalazku dosc neutralnie, bo raczej gardze pvp na bg'sach, az ktos z gildi wpadl na pomysl zrobienie stalej pvp grupy (zmniejszenie kolejek do 3-5 min bylo zapalnikiem). zapisali sie kumple, to i zapisalem sie ja.
tak wiec przez ostatni tydzien, kilka godzinek dziennie, glownie po wieczornym raidzie, radosnie sobie latamy po warsongu, lub arathi basin, smiejac sie na tsie i screenujac/frapsujac co ciekawsze akcje.
moj poglad na battlegroundy zmienil sie calkowicie. teraz to nie jest lamerski zerg, tylko swietna zabawa z kumplami, a chronienie FC przed trzema hordziakami, starajacymi sie wyrwac mu flage, daje pewna satysfakcje i uswiadcza w przekonaniu o wlasnych umiejetnosciach ;]

tak naprawde wygrana na ktorymkolwiek z BGesow to czysty przypadek

jak grasz w pugu to normalne. zawsze tak bylo, jest i bedzie.

[Edycja - Ogar w 10-09-2006 o 00:54]

Rafax_
Wiadomość [#84]: 10.09.2006 o 02:54

Konto skasowane

U mnie Horda po tym patchu pogorszyła się na AB. Cześciej wygrywamy na WSG i AV, ale na AB zwykle dostajemy w dupę. Jakoś gracze teraz się tacy trafiają, którzy nie potrafiają dobrze skoordynować ataku i każdy ciągnie w swoją stronę. Przed patchem Hordzie rzadko zdarzało się przegrywać na AB.

[Edycja - Rafax_ w 10-09-2006 o 02:55]

Barre
Wiadomość [#85]: 10.09.2006 o 12:23

Konto skasowane

Frostmane; standing1 950k honor, standing2 920k honor..
/crai

ponuraq
Wiadomość [#86]: 13.09.2006 o 11:44

Konto skasowane

Ogar napisał:
to nie jest lamerski zerg, tylko swietna zabawa z kumplami, a chronienie FC przed trzema hordziakami, starajacymi sie wyrwac mu flage, daje pewna satysfakcje i uswiadcza w przekonaniu o wlasnych umiejetnosciach ;]

tak naprawde wygrana na ktorymkolwiek z BGesow to czysty przypadek

jak grasz w pugu to normalne. zawsze tak bylo, jest i bedzie.

[Edycja - Ogar w 10-09-2006 o 00:54]

Widocznie jestes w dobrej grupie jesli chodzi o serwery...
Nie mam pojecia w jakiej grupie jestem ale u mnie wlasnie jest to grupa lamusow biegajacych bez celu i przejmujacyh punkty tylko po to by uzyskac dodatkowy honor... niektorzy (po stronie ally jak i hordy) albo wychodza z bg jak dostaja wciry albo tak najnormalnie w przyplywie zlosci i bezradnosci (czyt. braku umiejetnosci w pvp) staja sobie na srodku planszy i.. tancza albo saidaja i czekaja bez ruchu az ktos ich wykonczy... nawet nie mam ochoty zabijac takiego "afk-ja"... Przed patchem bylo anwet znosnie.. Moze nie idealnie ale napewno nie tak n00bowato jak teraz... Jedyne co mnie w tym cieszy to szybki rpzyrost rang na pvp - 30 minut na AV- 1300-1700 honoru.. czyli ok 230 hk..

EDIT
JUz wiem jaka grupa serv kilrogg

[Edycja - ponuraq w 13-09-2006 o 11:55]

Ogar
Wiadomość [#87]: 13.09.2006 o 18:23

Konto skasowane

ponuraq napisał:
Widocznie jestes w dobrej grupie jesli chodzi o serwery...

akurat to w jakiej grupie serverow jestem ma male znaczenie - zazwyczaj lecimy pelnynm, 10 osobowym premadem.

[Edycja - Ogar w 13-09-2006 o 18:24]

Abduls18
Wiadomość [#88]: 27.10.2006 o 18:29

Konto skasowane

ale teraz sa po 15 osob sklady

kiedy przeczytalem o szkodliwosci picia ...
rzucilem czytanie biggrin.gif

Tauren, Hunter 80 lvl
http://eu.wowarmory.co(...)=Yepaczu

Orc, Warrior, 18 lvl
http://eu.wowarmory.co(...)cn=Yorrg
Ogar
Wiadomość [#89]: 27.10.2006 o 18:46

Konto skasowane

Abduls18 napisał:
ale teraz sa po 15 osob sklady

na AB.

WSG > AB.