Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 16:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Patch 1.12

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
PA2TYK
Wiadomość [#61]: 23.08.2006 o 20:38

Konto skasowane

To nie ma sensu, crying.gif chodżcie się wszyscy najebac beerchug.gif

juro
Wiadomość [#62]: 23.08.2006 o 20:54

Konto skasowane

beerchug.gif

Elsin
Wiadomość [#63]: 23.08.2006 o 21:02

Konto skasowane

PA2TYK napisał:
To nie ma sensu, crying.gif chodżcie się wszyscy najebac beerchug.gif

Ja już prawie jestem,5 piwko kończe słuchając Slayera,jak dam radę wbić się na Revenholda to może coś pogram jak nie to h.. z tym.

Pozdrawiam

komono
Wiadomość [#64]: 23.08.2006 o 21:07

Konto skasowane

zrob jakies screeny!!

Fire Mage:Endi (18 / 43 / 0)
lvl:70
Server: Deathwing
FTH!!

Arcane Mage:Hashia
lvl:80
Server: The Mealstorm
http://eu.wowarmory.co(...)n=Hashia
PA2TYK
Wiadomość [#65]: 23.08.2006 o 21:36

Konto skasowane

komono napisał:
zrob jakies screeny!!

Dokładnie porób screeny i wystaw tu na forum.

Rafax_
Wiadomość [#66]: 23.08.2006 o 22:04

Konto skasowane

Spokojnie, za kilka godzin pewnie już wszystkie serwery będą działać. Aż tak ciężko poczekać?

juro
Wiadomość [#67]: 23.08.2006 o 22:39

Konto skasowane

H*j mnie zaraz strzeli a kolejki po 2k Cylon_anim.gif

ponuraq
Wiadomość [#68]: 23.08.2006 o 22:57

Konto skasowane

dobrze ze mi sie abonament sklnczyl:P teraz bym sie nie (wulg.)al :P

Moze mi ktos powiedziec jakie zmiany ogolnie wejda w patchu 1.12 ? krotko po polsku i te najwaznijesze i najciekawsze smiley.gif

Muradin
Wiadomość [#69]: 23.08.2006 o 22:59

Konto skasowane

I tu też....

Patrz moja wypowiedź z tematu [Stan Serwerów] na jednej z ostatnich stron.

Dajcie sobie na dziś siana i jutro spróbujcie. A ci którzy nie zasnom, to niech sobie pograją / porobią coś innego. Stresów i nerów sobie oszdzędzicie.

ZMIANY:
- X-realm PvP, czyli walczysz np. u boku swojego kumpla z Ragnarosa (tylko ten realm zpamiętałem z mojej grupy, więc..), a sam jednocześnie grając na Nepku. Proces odbywa się TYLKO na BG.
- Outdoor PvP, walka poza BG w Silithusie oraz EPL. Silithus to walka o surowce, WPL typ Capture the Point.
- Zmiany klasowe Rogala (talenty)
- Oczywiście zmiany w skillach/spellach wszytskich klas
- No i najważniejsza zmiana: jak zabijesz Tortured Sentielsa / Druida w Silithusie pojawia się tylko 1 Drone
- No i najbardziej wkurzająca zmiana. nawet po użyciu Vanisha strażnicy z neutrual townów będą cię lać, czyli nie stracą się z oczu

[Edycja - Muradin w 23-08-2006 o 23:04]

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Rafax_
Wiadomość [#70]: 23.08.2006 o 23:33

Konto skasowane

Ok, serwer na którym gram (Laughing Skull PvP) już działa. Nie wiem jak u innych, ale u mnie Horda ma przerąbane z tego co widzę w EPL. Masa Przymierza atakującego grupami (po 5-7 osób), a Hordy coś zbytnio nie widać (spotkałem tylko kilka osób). Oczywiście Przymierze obstawiło wszystkie wieże. Hm, mam nadzieję, że sytuacja się jeszcze zmieni tongue.gif

PA2TYK
Wiadomość [#71]: 24.08.2006 o 21:44

Konto skasowane

Mam problem od dzisiaj rano ciągle włancza mi się queue na wsg unavalible. Daje leave a to znowu sie włancza tak bez powodu nawet jak jestem w tanaris albo un goroconfused.gif Przez to nie moge chodzic na wsg tylko na ab ale i tak jest dół bo nie moge ststystyk battlegrounda sprawdzic crying.gif Może ktoś ma podobny problem. Prosze o pomoc 1zhelp.gif

killer0pl
Wiadomość [#72]: 24.08.2006 o 23:28

Konto skasowane

nie tylko ty to masz, to jest wielki lag podobno (takie info mam od gildi), kiedy klikam i would to join on the battleground czy jakos tak to czekam a lista bgs sie w ogole nie rozwija. Po 10 minutach dopiero zaczyna sie rozwijac, kiedy wybieram opcje first avaible to czekam kolejne 10 min zeby byc w kolejce ;F

PA2TYK
Wiadomość [#73]: 25.08.2006 o 00:41

Konto skasowane

No tak tyle że ja nie chce byc w kolejce i przec caly dzien przyciskalem leave a po 3 min od kliknięcia spowrotem mnie wsadza do kolejki.

killer0pl
Wiadomość [#74]: 25.08.2006 o 01:07

Konto skasowane

lol =]

udalo mi sie dolaczyc do AB (yes yes yes!), zapisalem sie do kolejki drugi raz, jest informacja ze moge dolaczyc do walki no i klikam w to enter battle jak glupi ale na bg mnie nie przenosi ;c, zal.

komono
Wiadomość [#75]: 25.08.2006 o 12:03

Konto skasowane

BG i AB dzialaja jak nalezy.Ale nie sprawdzalem AV (zniski lvl 40) Ale ludzie z tego co widzialem to sie zapisywali i wracali CALI :P

Fire Mage:Endi (18 / 43 / 0)
lvl:70
Server: Deathwing
FTH!!

Arcane Mage:Hashia
lvl:80
Server: The Mealstorm
http://eu.wowarmory.co(...)n=Hashia
killer0pl
Wiadomość [#76]: 25.08.2006 o 16:03

Konto skasowane

Juz teraz wszystko wporzadku mozna grac.

Nie jestem zbyt zadowolony z mojej grupy. Z tego co dzis gralem (jakies 3 godziny) niektore serwery nie reprezentuja zbyt wielkiego poziomu w PvP jak i w kulturze. Jakistam warrior dostal dzis opierdal ze jest lajza, noobem itd bo siedzial pod baza ally i wszystkich tam kosil (wsg) a inni zamiast szorowac po flage stali w bazie ;p Bozee...biggrin.gif no i jeszcze ten warr wyszedl z 52 killami i 1dnym zgonem =]

Ale sa tez plusy, przynajmiej sobie mozna pograc na AB nie czekajac 3 godziny na to zeby dolaczyc do gry, albo latac ze statusem unavailable ;p

[Edycja - killer0pl w 25-08-2006 o 16:05]

PA2TYK
Wiadomość [#77]: 25.08.2006 o 17:38

Konto skasowane

killer0pl napisał:
Juz teraz wszystko wporzadku mozna grac.

Nie jestem zbyt zadowolony z mojej grupy. Z tego co dzis gralem (jakies 3 godziny) niektore serwery nie reprezentuja zbyt wielkiego poziomu w PvP jak i w kulturze. Jakistam warrior dostal dzis opierdal ze jest lajza, noobem itd bo siedzial pod baza ally i wszystkich tam kosil (wsg) a inni zamiast szorowac po flage stali w bazie ;p Bozee...biggrin.gif no i jeszcze ten warr wyszedl z 52 killami i 1dnym zgonem =]

Ale sa tez plusy, przynajmiej sobie mozna pograc na AB nie czekajac 3 godziny na to zeby dolaczyc do gry, albo latac ze statusem unavailable ;p

[Edycja - killer0pl w 25-08-2006 o 16:05]

Niech ktoś mi powie jak moża wyłączyc status unavailable. Z góry dzięki.

juro
Wiadomość [#78]: 26.08.2006 o 00:47

Konto skasowane

mi tam wszytko dziala kilka sec i juz jestem na ab albo wsg

killer0pl
Wiadomość [#79]: 26.08.2006 o 00:57

Konto skasowane

Niech ktoś mi powie jak moża wyłączyc status unavailable. Z góry dzięki.

jezeli to sarkazm to nie bardzo Ci wyszedl bo nawet nie zrozumiales tego co pisze ;x
jesli nie to wydaje mi sie ze tego sie wylaczyc nie da ;'d

[Edycja - killer0pl w 26-08-2006 o 00:58]

Rafax_
Wiadomość [#80]: 26.08.2006 o 03:22

Konto skasowane

Ja dzisiaj utknąłem razem z całą grupą na WSG. Ani "leave battleground", ani "logout" nie działało. W końcu jedna osoba odkryła, że można wyjść używając komendy... /afk. Błędy te powtarzają się, ale nie za każdym razem.

REKLAMA
Strona 4 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :