Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 18:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: -=DREAM TEAM=-

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
xMohaax
Wiadomość [#41]: 20.06.2006 o 18:38

Konto skasowane

taki hammer co botda zaklada to nie hammer ;)
a jak probuje charge laga to trza biegac duzo z zmiana na tytki + stormik

Kamallo
Wiadomość [#42]: 20.06.2006 o 21:21

Konto skasowane

xMohaax napisał:
taki hammer co botda zaklada to nie hammer ;)
a jak probuje charge laga to trza biegac duzo z zmiana na tytki + stormik

nie potrzeba botd ;) Wystarczy nawet zaka i stugnac amce ze smite po walnieciu jej z szarzy, to nawet nie bedzie wiedziala co sie stalo ^^ Ale nawet spirytem sie da zabic amke ;] Czasem sie nabijam z amek i mysla ze jestem smitem tylko dlatego ze je zabijam ze smita lataja z cta+spirit ^^ Potem są wielkie oczy typU - "ur hammer?? O_o" biggrin.gif

Edit:
Soud napisał:
chyba ze mu chodzi o sytuacje, gdy konczy ci sie sw tarcza i nie mozesz w ogole robic szarzy.

7k rozumiem na cl tak? Bo na lod to troche malo nawet na crap itemach...

generalnie ja jestm za:
wizz+eni+zaka+czako+magefisty albo trangi+amu fcr+verdungo

jak nas nie stac na sks albo mamy malo many, to dajemy duzo charmow z life/mana ew resy i jedziemy all jak leci
smiley.gif
trzeba tylko czetso pameitac o recast sw tarczy.

zaka = slow hammer... po co mi te kilkaset dmg jesli mialbym byc powolny? Powolny hammer to jest jak tarcza strzelnicza ^^
Po co Ci magefisty? Regeneracja many dla hammera - zbedne, +1 fire skills - zbedne. Lepsze trangi bo resa fajnego daja.
A jesli sie upierasz ze dmg duzo wazniejszy to sprobowalbys z szybkim hammerem moze sie zmierzyc? ^^

co do chargebuga to chodzilo mi o sytuacje, ze juz nie mozna szarzowac, co przytrafia sie po smierci podczas szarzy lub utracie holy shield podczas szarzy, wowczas "2x szybkie W" nie pomaga, tylko rejoin, a to jest bardzo irytujące. Ale ten bug z "zawisnieciem" tez jest denerwujacy.

[Edycja - Kamallo w 20-06-2006 o 21:40]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :