Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 11:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czy warto kupic D2 ??

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Bambus
Wiadomość [#1]: 24.05.2006 o 21:26

Konto skasowane

siema!
Mam pytanie czy obecnie warto kupic d2 , chodzi mi o to czy duzo ludzi gra na BN itp.
prosze o szybka odpowiedz smiley.gif

Smoczydło
Wiadomość [#2]: 24.05.2006 o 21:32

Konto skasowane

Bardzo dużo. Może nie aż tyle, co parę lat temu, kiedy czekało się w kolejce na założenie gry potluczony.gif ale jak niedawno wszedłem na czata (spróbować sprzedać jakiś itemek), to kątem oka zauważyłem coś w rodzaju: "there are 110000 players online". Wystarczy?

Bambus
Wiadomość [#3]: 24.05.2006 o 21:54

Konto skasowane

hehe spoko biggrin.gif to spodziewajcie sie +3 nowych graczy (ja + 2 kumple) , hehe thx ci wielkie za info :dbiggrin.gif

Yano
Wiadomość [#4]: 24.05.2006 o 22:39

Konto skasowane

to jest bardzo glupia gra i nie warto marnowac zycia na takie cos.. ja zamrnowalem 3 lata i teraz jestem żulem..

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
ziomalek16
Wiadomość [#5]: 24.05.2006 o 22:45

Konto skasowane

jak widac na zalaczonym obrazku gra potrafi przyciagnac biggrin.gif jesli masz malo czasu to nei zaczynaj nawet

Bambus
Wiadomość [#6]: 25.05.2006 o 09:29

Konto skasowane

czasu jest baardzo duzo biggrin.gifbiggrin.gif o to sie nie martwie smiley.gif

Robsonf
Wiadomość [#7]: 25.05.2006 o 11:23

Konto skasowane

To nic tylko kupić... i grać diablotin.gif

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
oldPRO
Wiadomość [#8]: 22.06.2006 o 22:20

Konto skasowane

Zmarnujesz przez to zycie ... lepiej isc na balet pozac jakies suki biggrin.gif , potancowac itp. dopiero jakos 7 miechow temu to zauwazylem i przez d2 zmarnowalem 3 lata zycia :/ , dlatego szczerze odradzam zakup tej Gry ....

Simply FryC
Wiadomość [#9]: 23.06.2006 o 08:43

Konto skasowane

to ciekawe co maja powiedziec ci od wow-a. sie obudza po 10 latach i dopiero stwierdza ze cos im umknelo biggrin.gif

ziomalek16
Wiadomość [#10]: 23.06.2006 o 12:41

Konto skasowane

najlepiej niech sie wogole nie budza biggrin.gif jak ktos jest oszolom i placi abonament za gre, to lepiej zeby juz sie nie budzil smiley.gif

niepoprawny
Wiadomość [#11]: 23.06.2006 o 14:37

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
najlepiej niech sie wogole nie budza biggrin.gif jak ktos jest oszolom i placi abonament za gre, to lepiej zeby juz sie nie budzil smiley.gif

Dziwne rozumowanie. Stać kogoś na kupno i utrzymanie drogiego auta - niech jeździ, z WoW-em podobnie, sama gra nie jest tania, dochodzi abonament, ale jeśli stać kogoś na to i czerpie z tego radochę - to co stoi na przeszkodzie? I żeby od razu nazywać kogoś oszołomem? Żeby iść do kina - też trzeba mieć mamonę. Fakt - można posłużyć się "alternatywnymi" źródłami rozrywki.

Wracając do tematu - grę D2 warto kupić pod warunkiem, że będziesz w nią grał. Nie dwa-trzy dni, tylko miesiące właśnie i raczej miałaby to być rozgrywka sieciowa. Wydatek < 60PLN (dwupak, oryginał). Gra ciągle - mimo cziteriady, duperiady, botów i programów dla niepełnosprytnych ( i to jest OSZOŁOMSTWO) - dość grywalna. Ja mam całość kupowaną w dniach premiery i nie żal mi wydanych pieniędzy. Raczej mi żal tych wszystkich oszołomków, którzy bez "wspomagaczy" nie pograją, a swoim "ISTnieniem" na BN skutecznie zniechęcają legit graczy.

Inna sprawa to dawkowanie sobie rozrywki... przy D2 właśnie machnąłem własny rekord grania non-stop (z małymi tylko przewami na siusiu, papu) potluczony.gif

[Edycja - niepoprawny w 23-06-2006 o 14:46]

[Edycja - niepoprawny w 23-06-2006 o 14:49]

Olekpl
Wiadomość [#12]: 23.06.2006 o 16:21

Konto skasowane

Zgadzam sie z przedmówcą gra wciąga choć ilość ludzi dupujących i oszukujących jak sie da jest tyle ze szkoda gadać.Strach wogóle teraz kupić jakiś item od innego gracza (ewentualnie zaufanego choć to też nie zawsze działa) w jednej grze kupisz a w następnej czarymary i przedmiot znika ;D

ziomalek16
Wiadomość [#13]: 23.06.2006 o 17:29

Konto skasowane

bo jak sie kupuje rw to tak jest. najlepiej samemu skladac. mi nic jeszcze nigdy nie zniklo, a do biednych nie nalezalem...

Olekpl
Wiadomość [#14]: 23.06.2006 o 19:03

Konto skasowane

Tak sie sklada ze akurat rw sam skladam ;D prawde mowiac mi jeszcze niewyparowal zaden przedmiot ani runa ale dobremu kumplowi juz dwie hr(mial sobie infiniy zrobic) i oko gryfa z (rbf5-5 light die) innemu kilka ist tez wyparowalo :P.iPotem sie okazalo dopiero ze kolesie od ktorych kupil te rzeczy to zwykli duperzy; Niedawno jeden inteligent opisal na jakims forum metode i jak ludzie zalapali to zaczeli dupowac wszystko co sie da nie jestem jakims mega graczem (gram raczej rekreacyjnie) ale czytalem na jakims forum ze nawet teraz zaka potrafi zniknac beerchug.gif

Simply FryC
Wiadomość [#15]: 23.06.2006 o 19:42

Konto skasowane

ktos napisal w ogoolnodostepnym miejscu, jak skutecznie dupowac? nie, nie warto kupowac D2 biggrin.gif

xMohaax
Wiadomość [#16]: 26.06.2006 o 09:09

Konto skasowane

apsolutnie :P
lepiej idz na piwo z kumplami smiley.gif a nie bedziesz w diabelka ciupal :P
3 lata siedzialem przed kompem zamiast na swierzym powietrzu ehh :P
pamietam jak siedzialem przy tym d2 jak na 1.09 wfa kupilem jezu ^^ od 7 rano do nocy na krowach bilem tym wfem... ehh to byly czasy... az sie lezka w oku kreci... az sie chce wracac... cholera no, mowie ci nie kupuj biggrin.gif

ziomalek16
Wiadomość [#17]: 26.06.2006 o 10:52

Konto skasowane

czytam sobie te ostatnie kilka komentarzy i nei wiadomo czy chwalicie czy odradzacie :P. wszystkim sie gra podoba, ale przy okazji wszyscy pisza zeby nie zaczynac, bo potem ciezko skonczyc :P

Simply FryC
Wiadomość [#18]: 26.06.2006 o 12:33

Konto skasowane

powiem tak - sa lepsze i ciekawsze sposoby na spedzenie zycia ;] bo to nie jest gra na dwa popoludnia w tygodniu

Akaki
Wiadomość [#19]: 27.06.2006 o 14:40

Konto skasowane

A dupa. Kto powiedział że celem jest jak najszybsze dociągnięcie do 9x poziomu i najlepszy możliwy sprzęt? Jeśli coś zabija tę grę, to właśnie to, całe te szopki z paroma dodatkowymi punktami atrybutów czy def. ktore jakoby mają niewyobrażalne znaczenie... A dupa! Ja na przykład bardzo lubię grać po koleji zaliczając wszystkie questy, grając tym co znajdę - mam assę na 74 lvl w wieśniaczej koronie, z niebieskim amu +1, zbroję z 4 topazami, magiczne szpony +2 i tym podobny Niegodzien Uwagi Żadnego Gosu Gracza Sprzęt - i co? I gra się genialnie. Fakt faktem że jeśli już do D2 siądę to miewam problemy z oderwaniem się, ale zdaję sobie sprawę że bezsensem jest siedzenie przy kompie od 7 rano do 2 w nocy. Są o wiele ciekawsze rzeczy ^^.

xMohaax
Wiadomość [#20]: 27.06.2006 o 22:57

Konto skasowane

no wlasnie kto tak powiedzial? :P
kazdy gra jak lubi grac, a np w postaciach do duelow jest wazne jak naszybsze nabicie lvlu bez bawienia sie z questami, bo co postaci pvp doda zabicie krwawej orlicy? :P
ale trzeba przyznac ze na samym poczatku gry, gdy sie malo o niej wiedzialo, nie znalo sie, nie mialo sie gosu itemow to byl wtedy zdecydowanie najlepszy klimat

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :