Dziś jest: Niedziela, 31 maja 2020, godzina 14:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla NE

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
deymos
Wiadomość [#161]: 31.03.2007 o 12:05

Konto skasowane

niema takiej strategi ;] , jak chcesz grac archers+priestesska to musisz byc conajmniej ''dobry'' , jak juz to kaplanka + hunterki

quasit
Wiadomość [#162]: 31.03.2007 o 13:33

Konto skasowane

Proponuje taktyka "bunkier", ktora w wykonaniu moim i mojego kumpla w 2v2 ar przynosila nam 80% wygranych. Jest ona bajecznie prosta. Obstawiasz baze kolejnymi walami moonwelli, a przy waskim wejsciu do bazy 2 ancient of war. Miedzy moonwelle ustawiasz mnostwo luczniczek, miedzy 2 ancienty priessteske i.. czekasz...(oczywiscie creepujac co jakis czas). Przychodzi przeciwnik, ty go rozwalasz (moonwelle lecza twoje jednostki, przez co prawie nic nie tracisz). Po bitwie w 2 ancient of wind ktore postawiles oczwiscie wczesniej zaczynasz produkcje hippo. Przeciwnik ponownie przychodzi. Rozwalasz go drugi raz, siadasz luczniczkami na hippo i lecisz do jego bazy. I koniec smiley.gif Nie dosc ze fun tactic to jeszcze wygrana w kieszeni ;] Ale to musisz miec wszystko wyliczone do tego co i jak. Bo jak za wolno wszystko tworzysz to po tobie.

Lancerer
Wiadomość [#163]: 01.04.2007 o 08:14

Konto skasowane

No tylko że za drugi razem przeciwnik może pomyśleć i zrobić katapulty i wtedy będziesz musisał do niego podbiec.... a to nie jest łątwe w takiej sytuacji...

MONSTERSGAME 2
quasit
Wiadomość [#164]: 01.04.2007 o 08:48

Konto skasowane

od tego masz kaplanke i kilka (okolo 5) hippo w bazie. Nie opisalem dokladnie tej taktyki bo sie spieszylem.

Noli
Wiadomość [#165]: 22.04.2007 o 18:55

Konto skasowane

jasne jasne... ty kampisz on creepuje => wpadnie ci dk +lisz na 5 lvlu z armia, zobaczy murek i wybuduje 3-4 wozy. ty podlecisz hippo to ci je zlapie fiendami w siec i po hippo , kaplanka dostanie nuke i odleci do nieba a ty bedziesz mial po studniach i pozniej armi. 80% to nie ma cudow zebyscie zrobili.

deymos
Wiadomość [#166]: 22.04.2007 o 20:50

Konto skasowane

masz w podpisie cos o dzieciach neo a sam odpowiadasz na posty po 21 dniach ? -.-

BigVoodoo
Wiadomość [#167]: 02.05.2007 o 10:43

Konto skasowane

Ostatnio zacząłem grać laddera, ale jestem little noobem, więc mam dwa pytania:
1.Czemu panda jest taka dobra na ud ,a dh + naga to najczęściej brane combo?
2.Podałby mi ktośnicki najlepszych gracz ne, żeby sobie replaye obejrzeć?

JesseJames
Wiadomość [#168]: 02.05.2007 o 10:58

Konto skasowane

1. Pander jest dobry na ud bo ma dobre spelle, to proste: opary i podmuch jadą wszystko jeśli dasz mu zapas many. DH ma burn many a Naga frost arrow - dobry na herosów i nie tylko) - plus błyskawice które masakrują słabsze unity.
2. Znam tylko Moon'a z nelfów bo gram HUM'em.

WoPi
Wiadomość [#169]: 02.05.2007 o 11:41

Konto skasowane

BigVoodoo napisał:
Ostatnio zacząłem grać laddera, ale jestem little noobem, więc mam dwa pytania:
1.Czemu panda jest taka dobra na ud ,a dh + naga to najczęściej brane combo?
2.Podałby mi ktośnicki najlepszych gracz ne, żeby sobie replaye obejrzeć?

1 panda jest dobra bo ma cos w rodzaju novy u lisha albo jak to sie mowi wali kilka jednostek na raz jednym czarem wiec chyba sie oplaca
2 SK.HoT SouthSea WE.IGE.ReMinD MYM]Moon 4K.Creo BeT.Check sCa.PaTo mouz.SaSe SK.Deadman NoA.Shy 4K-Creolophus fnatic.Satiini no i nasz rodak najleprzy elf w Polsce Prae.Paladyn no i to chyba tyle bardziej znanych elfow jakie pamietam smiley.gif

Amerigo
Wiadomość [#170]: 19.05.2007 o 21:23

Konto skasowane

ja mam problem-,- mam zrobic 6 archow i szybko do t2 lecz gdy juz mam te t2 i robie 2x aow to ten juz ma tc i bm i z 5 siepaczy a 5 siepaczy ownuje arche jak chce a sczegolnie 6 archow...

BuBu
Wiadomość [#171]: 21.05.2007 o 17:29

Konto skasowane

dh ssiesz mane, archerki za aowem i leczonko dość często (micro!), używaj też drugiego hero ;] ogólnie to to najtrudniejszy moment w ne vs orc, możesz też grać huntki zamiast archerek jest dużo łatwiej ;p drzewka w twojej bazie czynią cuda ;)

[Edycja - BuBu w 21-05-2007 o 17:30]

cohen
Wiadomość [#172]: 13.06.2007 o 22:23

Konto skasowane

Jak poradzić sobie z mortarami u ludzika?? idzie mi całkiem nieźle dopóki gość nie wyprodukuje 2-3 mortarów - wtedy mogę właściwie wyjść z gry. Zanim do nich się dorwę połowa armii mi leży sad.gif Sorcka mi spowalnia (zanim faerie dragon ją ukatrupi chwilę schodzi)bohaterów a gość focusuje mortarami tak, że właściwie jest po zawodach >:[

Avart
Wiadomość [#173]: 18.06.2007 o 10:27

Konto skasowane

to też jest jeden z trudniejszych momentow gry ale aby tego uniknac musisz latac hero i meczyc typa tak aby niemial czasu pomyslec o ataku a armia i 2 hero robisz cc i jak tak troche pobiegasz okolo 3 min to masz juz miski w bazie i ci moze hum ........ ja osobiscie gram na huma dh panda pit lord or warden dr tinker

Skupcio
Wiadomość [#174]: 01.07.2007 o 09:10

Konto skasowane

Ja mam ostatnio wielki problem z humkiem. Robie archy i dh standardowo ale jak hum mi wjedzie milicja+tr+am+footy to nie mam szans. Co robić w takiej sytuacji ? Najczęściej wykorzeniam sobie drzewce ale one zanim dojdą do towerków to padną. Proszę o pomoc.

TraczU
Wiadomość [#175]: 01.07.2007 o 17:09

Konto skasowane

Nie jestem jakims pro, ale bardzo wazna role odgrywa build bazy. musisz tak ustawic swoje drzewka zeby atakowaly wszystkich w prawie kazdym miejscu w bazie a na tyle stalo pare luczniczek kolo studzienek, a DH miesza szeregi wroga. Drzewka mogą duzo. Gorzej wlasnie z tower rushem wtedy niszczyc mu chlopow i budynki w trakcie budowy. i caly czas tak ciupac ;/

[Edycja - TraczU w 01-07-2007 o 17:10]

GarfFun
Wiadomość [#176]: 17.07.2007 o 16:57

Konto skasowane

Elfa znam tylko z ogladanych repow ale:
Jak podczas scauta widzisz ze przeciwnik szykuje tr(tartak, wiecej chlopow niz byc powinno) to stawiasz drugiego AoWa, jak przyjda to go wykorzeniasz, jednoczesnie archami bijesz wiezyczki(padaja po kilku strzalach- oczywiscie dopoki sie nie "ulepsza"). I nie zapomnij o dispelowaniu zywiolaka ognikami.

EDIT: nie patrzylem na date dodania pytania:P Ale moze komus innemu sie przyda.

[Edycja - GarfFun w 17-07-2007 o 16:57]

maestrino
Wiadomość [#177]: 27.08.2007 o 15:46

Konto skasowane

Warden mass hunt - strat na orka

Jaki drugi hero?

LoL referral link
Gutek316
Wiadomość [#178]: 31.08.2007 o 00:00

Konto skasowane

Jeśli przeszkadzam przepraszam

Na humana:
Robisz DH +archy (jesli umiesz nimi microwac, jesli nie zabardzo to hunty juz lepszcze), potem naga najlepiej albo panda, potem standart misie + driady racej mozesz dodac smoczki jesli nie ma rifli lub zyro, a jesli czujesz w moczu ze bedzie robil tr to graj tak ze pierw stawiasz aowa z studnia, poniej oltarz i DR
Podsomuwujac z humem masz przejebane bo jest imba

Na UDA:
Radze DH na 1st hero, radze archy tu robic bo zanim zrobisz scout to nie wiesz czy idzie ghule czy friendy, a jak friendy a ty hunty zrobisz to masz GG przy rushu, potem jak szedl ghule zapewne bedzie probowal imba-mass garg wiec wez pande bo ma imba aoe i rob expy od razu po zrobieniu t2 tak z 3 towerkami choc elfa towerki to syf, jesli koles wie cos o grze zapewne bedzie robil abo wiec mozesz pozniej miski dodac. Jesli idzie friendy to archy, fast tech do misi i robisz atk kilka (misie to jedyna normalna jednostka u elfa wiec wystarczy kilka na mass friend) zapewne kolo bedzie chcial wymassowac destro z imba mana wiec zacznij massowac driady. Rob tak z 3 expy bo tylko expy moga wygrac z ud (ja robie zazwyczaj 5-6). a i orba na ten mu kup do kazdego hera.
Z ta imba rasa tylko pomoga ci wygrac expy

Na ORCA:
No tu masz troche szans ale nie za bardzo, tutaj wymasuj troche wispow na poczatku poniewaz wezmie zajebistego i niepokonanego bma i zajebie ci kilka wispow podczas techu, albo wezmie slabego fsa i bedziesz musial zdetonowac kilka przy wilkach. Ja robie standartowo na 1st hera DH ale duzo ludzi praktykuje wardenke. Potem masz do wyboru kilka takty:
DH + BM + Tinker + mass talon - talony sa imba wiec ork noob nie zjedzie, ale doswiadczony gracz potrafi to zjechac drapiac sie po dupie
DH + BM or Naga + hunty + driady + talony - nie radze bo wszystkie jednostki bez pancerza i gg podczas tr z katami i riderami
DH + Naga + driady + misie - standart takyka elfa nudna w huj, raczej najbardziej skuteczna

Na ELFA:
Masz do wyboru 3 taktyki, kazda lamerska w huj:
POTM + mass hunt + glewie + tr (dla umiejacych grac jest ta opcja z tr) no co tu dodac? Jedziesz massem, praktykowana taktyka na malych mapach i przez nooobow
DH + Naga + poczatkowo archy + mass misie - raczej wszyscy tak graja
DH + BM + talony + chimery - ostatnio tak pare gosiakow gra ale to mass driadami skontruje ci

Mam nadzieję, że się komuś przyda
Pozdro!

Macie może rady jak W NAJSZYBSZY SPOSÓB dojść do misqow bo trochę mam zbyt wolny czas zdążyłem zauważyć;]confused.gif? sad.gif

[Edycja - Gutek316 w 31-08-2007 o 00:13]

pierdzimak
Wiadomość [#179]: 31.08.2007 o 09:31

Konto skasowane

Gutek a ja mam pytanie - czy to jest aby TWÓJ poradniik? Bo nie dalej jak dwa dni temu nie rozumiałeś co znaczy Bm i wszystkim wciskałeś kit, że potm + archy zjedzie wszystko a teraz poradnik piszesz?

Linkin park rulez! uzi2.gif
Gutek316
Wiadomość [#180]: 31.08.2007 o 09:38

Konto skasowane

Nie mój, ale w następnej odpowiedzi na ten poradnik miałem napisać, że właśnie nie jest mójbiggrin.gif
Postanowiłem go tu wkleić, ponieważ tutaj jest rzeczywiście mnóstwo informacji, a tutaj jest wszystko zawarte krótko i zrozumiale (już rozszyfrowałem wyrażeniabiggrin.gif) więc nie powinien mieć chyba nikt do mnie pretensjismiley.gif
Powracam do mojego pytania!
Zbyt wolno dochodzę do misqow i driad! Może ktoś szczegółowo opisać jak przyspieszyć czas i uzyskać tym samym przewagę nad rywalami?

REKLAMA
Strona 9 z 15.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :