Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 05:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla NE

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Chysiu
Wiadomość [#141]: 30.10.2006 o 16:56

Konto skasowane

Na rifle mamy arche
Na footy mamy dh/ panda + pit lord
Na mortare... Nie trzeba miec nic, przy dobrym micro, ponieważ zanim doleci ich pocisk...
No ale ja NIGDY nie grałem mass hunt, bo to jest suxbiggrin.gif
Jak elf mnie chce zjechać mass hunt, to tower w bazie, ze 4 arch, szybki tech i mass hiporaiders, przeważnie ja robie hipo, a on jeszcze sie nie skapnie i dalej jedzie w huntbiggrin.gif
Aa, ogólnie to raczej trudno żeby kanonierzy wkopali... Serio smiley.gif

WoPi
Wiadomość [#142]: 25.11.2006 o 01:06

Konto skasowane

Chysiu napisał:
Na rifle mamy arche
Na footy mamy dh/ panda + pit lord
Na mortare... Nie trzeba miec nic, przy dobrym micro, ponieważ zanim doleci ich pocisk...
No ale ja NIGDY nie grałem mass hunt, bo to jest suxbiggrin.gif
Jak elf mnie chce zjechać mass hunt, to tower w bazie, ze 4 arch, szybki tech i mass hiporaiders, przeważnie ja robie hipo, a on jeszcze sie nie skapnie i dalej jedzie w huntbiggrin.gif
Aa, ogólnie to raczej trudno żeby kanonierzy wkopali... Serio smiley.gif

Ty chyba sam nie wiesz co mowisz -.-
i wes wogole z tymi huntami -.- zagrasz z leprzym to nawet nie upniesz bazy do tych hippo swoich...

gronostaj
Wiadomość [#143]: 26.11.2006 o 15:57

Konto skasowane

wiecie co ja wam powiem ze gram od niepamietnych czasów nocnymi elfami nie wiem jakby mi sie grało w dodatku bo nie grałem ale mam taką nadzieje ze dobrze prtóbnowałem po prostu wszystkiego ale nie wiem niczego .....[poradzcie mi prosze prsrzeslijcie mi jakis dobry replay na regin of chaos ok confused.gif plzsmiley.gif sad.gif

gronostaj
Wiadomość [#144]: 26.11.2006 o 15:58

Konto skasowane

moaj poczta to jan_grab_(at)_wp.pl plz o odpowiedzsmiley.gif

Chysiu
Wiadomość [#145]: 30.11.2006 o 22:40

Konto skasowane

WoPi napisał:
Ty chyba sam nie wiesz co mowisz -.-
i wes wogole z tymi huntami -.- zagrasz z leprzym to nawet nie upniesz bazy do tych hippo swoich...

Heh, a jednak zdąrzam, poza tym tower w bazie i huntami nie podejdzie, a balisty to jeszcze nikt nie robił na mnie odrazu, także w tym czasie to już sadzam arche na hipo. Każdy mass jest sux przy dobrej obronie (mówie naturalnie o massach w early) takze nie wyjezdzaj mi z tekstami ze nie wiem co mówie, bo wiem doskonale.

BigVoodoo
Wiadomość [#146]: 03.12.2006 o 11:24

Konto skasowane

Mam jedno pytanie: czy opłaca się robić czarodziejskie smoki, a jeśli tak, to na co?

ArKaTeL
Wiadomość [#147]: 03.12.2006 o 14:13

Konto skasowane

Ja myślę że opłaca się na sorcki, necro itd. rzucać to coś co atakuje po rzuconym czarze, i goście giną.

Chysiu
Wiadomość [#148]: 03.12.2006 o 17:45

Konto skasowane

BigVoodoo napisał:
Mam jedno pytanie: czy opłaca się robić czarodziejskie smoki, a jeśli tak, to na co?

Na all casty, tj priesty, sorci, necro, glownie na tych, poprostu stajesz w srodku grupki smoczkiem, najlepiej paroma i uzywasz tego ich czarku zajefajnego:P

Exodian
Wiadomość [#149]: 21.01.2007 o 23:26

Konto skasowane

Mam takie pytanie troszkę pasuje pod temat bo dotyczy strategi NE smiley.gif
Gram NE a mój kumpel zawsze bierze Orc i robi taki mix:
bm; żaba potluczony.gif [ten troll leczący zapomniałem jak się nazywał]; 5-6 gruntów; 2 -3 raiderów; katapultę; a ja mam dopiero t2 i w tym momencie 6-7 arch, 2-3 hunty; i może 1 talosa; i oczywiście dh coolgleamA.gif
a teraz moje pytanie, jaka kontra była by dobra na taką taktykę i czym jeszcze może mnie zaskoczyć taki ork?

PS: byłbym wdzięczny za jakiegoś dobrego repa pokazującego dobre straty na orka, poza mass talos i arch, bo mam jeszcze słabe micro i często wtapiam jak próbuje takiej taktyki.
pozdrawiam biggthumpup.gif

ArKaTeL
Wiadomość [#150]: 23.01.2007 o 09:54

Konto skasowane

DH, nie robic huntów, po 6 archasz od razu tech na tier 2, dwa drzewce wiatru(czy jakos tak), i mass talon, alezaraz po tier 2 tier 3, czyli jak sie skończy to tier 3 bez czekania, i talony na master.

Chysiu
Wiadomość [#151]: 11.02.2007 o 11:43

Konto skasowane

WoPi napisał:
10%szans ze wygrasz biggrin.gif i lepiej rob na poczatku arch bo jak Ci wpadnie z tr+am+milicja+puszki to nie masz jak sie obronic :]

*ALT+Q+Z
*DH + padna + arch + miski + dryadki- tylko tym mozesz cos zrobic humanowi ale to i tak musisz go cisnąc i to ostro bo jak dojdzie do rifle+ knighty+mortary+casty to Alt+Q+Z
* dh + hunty- na początku to jest nawet dobre na huma a jak go nie rozwalisz w 10 min to Alt+ Q+Z :]
* warden + Kotg + arch + miski + dryadki biggrin.gif - wardenką meczysz go jak mozesz i ubijasz mu wszysko co sie da ale i tak nie rob sobie zludzen bo i tak przegreasz :]

http://replays.pl/replay/32316 - dowód na to, że nie ma żadnej imby ;]

segas
Wiadomość [#152]: 12.02.2007 o 04:10

Konto skasowane

akurat trafiles na glupiego huma..
nie robil spell brekareow.. te meteoryty by tak nie dzialaly..
po drugie ogolnie jakis dziwny ten hum byl..
a hero u elfa.. no.. nie zawsze jest tav na mapie ;/

ayway ladny win elfasmiley.gif
chociaz jak dla mnie hum tu zlamil na maxa smiley.gif

[Edycja - segas w 12-02-2007 o 04:11]

Chysiu
Wiadomość [#153]: 13.02.2007 o 21:52

Konto skasowane

No wlasnie jak obejrzałem repa to zobaczyłem... Że sie wogle nie nadawał ten hum;]
Apropo tawerny, to wlasnie dlatego mam same mapy z tawerna;]
No chyba że cw jest to wtedy gorzej;p
Jak zagram z lepszym humem to podeśle repa^^

segas
Wiadomość [#154]: 21.02.2007 o 23:59

Konto skasowane

http://replays.pl/replay/32296
ten rep.. no przeciez myslalem ze wyjde z siebie jak on mi tymi tankami sie wpierrrr do bazy sad.gif
zrobilem topica ale nikt mnie nie kocha i nikt nie odpisal no to tutaj dam :P

DaNoN3
Wiadomość [#155]: 04.03.2007 o 21:07

Konto skasowane

Siemka. Jestem początkujący elfem. Mam pytanie - Co robic lepiej na biesy? Łuczniczki czy hunty? Oczywiście uwzględniając koszty domu łowców itp.

deymos
Wiadomość [#156]: 05.03.2007 o 16:12

Konto skasowane

Luczniczki+dh i tech do miskow , ud raczej nie robi biesow na elfa ? ^.-

DaNoN3
Wiadomość [#157]: 06.03.2007 o 19:11

Konto skasowane

UD robi fiendy,(nie same ale z kilkoma ghulami) zdarzyło mi sie to kilka razy a ja nie potrzebnie budowałem wcześnie dom łowców i traciłem wood na techa. Dzięki za rade ;)

Po za tym mam kolejne pytanie: co robić w mirrorze elfa na mass driads mając do dyspozycji jednostki z Prasterego Drzewca Wojny - misie, dridy i olbrzymy. Co by sie najlepiej sprawdziło na driady? smiley.gif

torpida
Wiadomość [#158]: 06.03.2007 o 19:37

Konto skasowane

Orkiem to bym wiedział smiley.gif Ale u elfa to wydaje mi się, że wystarczyłyby misie + z tyłu ich umieszczone łuczniczki, ze względu na to, że dryady są nieopancerzone. Misie jako żywa tarcza spełniłyby się doskonale, natomiast łuczniczki, by zabijały dradziuśny.

deymos
Wiadomość [#159]: 20.03.2007 o 16:39

Konto skasowane

lol ten elf to naprawde imba :P

grywam random i wylosowalo mi 4 razy z rzedu elfa(to juz jest imba)

Ardhiel
Wiadomość [#160]: 31.03.2007 o 10:35

Konto skasowane

Mam do was prośbę. Co prawda, kiedyś już grałem w warcrafta i nawet dobrze mi szło, ale to było dawno i już wszystko zapomniałem sucker.gif crying.gif Czy może mi ktoś podać jakąś łatwą na początek, taktykę z archerkami i moon priest?? Tylko bez używania skrótów (tzn: możecie używać skrótów od jednostek, czy pojęć jak "rusch", bo takie podstawy to nawet ja znam, ale proszę unikać "bardziej zaawansowanych" skrótów...) Z góry dziękuje coolgleamA.gif

REKLAMA
Strona 8 z 15.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :