Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 18:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla NE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Xsarg
Wiadomość [#81]: 04.06.2006 o 17:38

Konto skasowane

replays.pl/replay/22322 a Co powinnem zrobic wtakiej grze?

Iw@nov
Wiadomość [#82]: 04.06.2006 o 21:00

Konto skasowane

Osobiście gram na zawsze 1 hera - na UD biore Wardenke. Ale ogólnie to warto brać DH i pande, która zionięciem ownuje gargi z bardzo dużą skutecznością potem dobicie ich bohaterami z orbem jest bardzo łatwe. Mogłeś robić mniej driadek i więcej miśków, a z gargami radzić se tak jak napisałem. A tak wogóle to była zwykła standardowa gra, więc nie kumam czemu piszesz, jak akurat takie coś rozwalić. A propos, nie wierze, że gość miał 46 lvl biggrin.gif

WoPi
Wiadomość [#83]: 04.06.2006 o 23:39

Konto skasowane

Xsarg napisał:
replays.pl/replay/22322 a Co powinnem zrobic wtakiej grze?

w czasie oglądania :d to pisze ;]
1. zjarales z Dh i z potawieniem budynkow mogles zrobic AoW creep i lepiej ustawic studnie
2. na cholere tak uciekasz tym dh :d wystrczy go ruszyc troszke a nie uciekac na konec bazy biggrin.gif
3.z tymi arch po co wychodziles z bazy na "otwartą przestrzen"
4.po co leczysz dh tak na maxa szkoda studni :/(jak on ma dh i 3 ghule to to rozwalasz samym dh biggrin.gif
5. warden to n/c ;D (po co za nm biegles jak mial aure ;D)
6. za duzo biegasz :] (bezmyslnie:P)
7. omg biggrin.gif z tą kopalnią to zes zjaral czemu nie leczyles ;/ (uzywaj itemkow np. tej miksturki co leczy 200hp ;])
8.grasz za nerwowo
9.jak widzisz ze Ci ziomek sie ciągle zuca na hera to kupuje sie herosowi TP nieosiągalnosc miskurki wszelkiero rodzaju zwoje itp :]
mogels go pokonac w 2 miejscach ael zjarales bo sie bales zaatakowac Twoja wina :]
ps.ten ziomek nie mial 46 lv biggrin.gif wes biggrin.gif 46 -.- pff biggrin.gif ze mna moze zagrac z 16 lv ;D Elfem ;]

Vogelsang
Wiadomość [#84]: 05.06.2006 o 15:13

Konto skasowane

Wardenka wcale nie jest n/c...trzeba umieć używać. Fok + oddech pandy ownuje gargi bez niczyjej pomocy....
A Dh ? Co nim zrobisz ? Spalisz te 100 many ? Co to jest 100 many ? To prawie nic zwłaszcza z potem -.-

BuBu
Wiadomość [#85]: 05.06.2006 o 17:35

Konto skasowane

100 many * 4-5 spalań i mamy 500 many spalonej czyli hero staje się prawie bezużyteczny jak nie ma aur ani nic vs mana burn, dlatego taki ud nie jest wcale zły ;p (statuy, tamta um.licha, aura dk)

Vogelsang
Wiadomość [#86]: 05.06.2006 o 18:12

Konto skasowane

1.Zanim zrobisz trzeciego mana burn'a to już cię tak przenukuje że połowa armii będzie leżała w ziemi ;p
2.Są statuetki, poty itp.
3.Żeby zrobić mana burn to dh musi podejśc całkiem blisko powiedzmy dk, a wtedy o surround bardzo łatwo :P

BuBu
Wiadomość [#87]: 05.06.2006 o 19:52

Konto skasowane

1. od czego? (w 15sek. z mcirem?) ja też mam armię, inne bohy, zwoje etc.
2. no właśnie mówiłem o udzie ;p ale i tak to nie to samo, wątpie żebyś za każdym razem chodził z potem, bo sie po prostu nie opłaca, 1 pot - 1 czar(o ile kolo zdąży przed mana burnem) i znowu mana burn
3. blisko? to jest tak mniej więcej troche dalej niz rzut ostrzem hunterki, podbiegasz kawałek, palisz, wiejesz, etc. smiley.gif

Vogelsang
Wiadomość [#88]: 05.06.2006 o 20:21

Konto skasowane

I tak wardenka z fotk na 3 lvl'u jest lepsza niż dh z mana burn na 3 lvl'u ;p
Pomyśl jak działa na wyobraźnie atak pandy i wardenki który na samym początku bitwy wycofuje się bo gina wszystkie ghule a gargi mają czarwone hp ;p

Doomforge
Wiadomość [#89]: 05.06.2006 o 20:37

Konto skasowane

tak dobrze być nie może, czary mają dmg cap..

Vogelsang
Wiadomość [#90]: 05.06.2006 o 22:27

Konto skasowane

właśnie ze może xD

Doomforge
Wiadomość [#91]: 05.06.2006 o 22:31

Konto skasowane

jak masz 3 ghule + 3 gargi, to owszem. Ale przy większych ilościach maksymalny dmg czaru rozkłada się po jednostkach.. innymi słowy, im więcej, tym lepiej (bo mniej dmg dostaną i tym samym scrolle będą efektywniejsze)

WoPi
Wiadomość [#92]: 06.06.2006 o 00:34

Konto skasowane

1. wardenke kazdy nukuje odrazu bo to IMBA wielka o.O
2. Dh possiesz mane na początku dk i zuci max 1-2 coile (przeciez jak walczysz to nie masz maxa many -.-)
3. wardenką trzeba umiec grac zeby dobrze grac bo szybko pada
4.a co do statulek to statulkom tez mozesz possac ;]

WoPi
Wiadomość [#93]: 06.06.2006 o 00:35

Konto skasowane

Vogelsang a co do Ciebie to czemu jak ja z pandy na 3lv pmucham te gacki i ona all mają zielony psek zawsze i nigdy nic nie ginie ud -.-

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#94]: 06.06.2006 o 07:57

Konto skasowane

... nawet jak mają czerwony pasek to przeciez mamy healing scrolle nie Cylon_anim.gif?

//paski z różowego materiału są teraz bardziej trendy.

[Edycja - Shunt w 06-06-2006 o 15:43]

Vogelsang
Wiadomość [#95]: 06.06.2006 o 18:51

Konto skasowane

No co nie zmienia faktu że te 2 scrolle musi mieć ;p (500 gold w plery, a ud nieczęsto ma exe)
A co do wardenki i pandy kupujesz poty antymagii i po sprawie :P

Enethril
Wiadomość [#96]: 11.06.2006 o 22:46

Konto skasowane

Jedno pytanie: czy można skutecznie zastąpić DH, używanego w większości opisanych tu taktyk, Warden. Planuję powrót do gry po mniej-więcej rocznej przerwie, więc jedyną tu opisaną taktyką, którą kojarzę jest mass hunt na mirrory, gdzie warden nie działa tak dobrze jak potm na 100% xD Pozatym nie poto marnowałem kiedys 3 tygodnie na porządną naukę gry warden (jedyna rzecz jaką w miarę pamiętam) by rzucić to w cholerę dla jakiejs głupiej DecHy.

I 2 pytania do autora:

WoPi napisał:
vs UD
jak ud gra gacki to masz male szanse wygrac :]

vs HUM
*ALT+Q+Z

Co do gargów, czy gargów/ghouli mi specjalnych problemów nigdy nie sprawiały. Zazwyczaj rozjeżdżałem je warden na 3/4 lv i FL na 2/3 (zakończyłem przygodę z TFT przed nerfem tego 2, ale wydaje mi się, że panda może bez problemów go zastąpić), kilkoma archami, huntami i driadami. Jeśli warden nie dostała jakiegoś zajebistego focussa na starcie, to armia uD szła do piachu w mgnieniu oka. Pytanie brzmi: czy da się tak grać na 1.20

Pytanie 2, o huma. To ALT+Q+Z to żart, czy nadal nie naprawili tej imby? (główny powód dla którego quitnąłem W3) Cylon_anim.gif

Doomforge
Wiadomość [#97]: 11.06.2006 o 22:58

Konto skasowane

jeśli Ci o "imbę" chodzi, to nie, nie naprawili. Problem w tym, że nie ma żadnej imby, po prostu miśki+driady na huma to przestarzały i nieskuteczny strat, czego dowiódł Remind na race war. Jego poprzednicy grając standardem wdupili, wtedy Remind poszedł po rozum do głowy i zagrał bardzo ciekawymi stratami i niestandardowymi herosami, by ostro dokopać humom. Jakby kogoś to zainteresowało, na relpays.pl są repy.

Tylko nie mówcie że w warcrafcie już wszystko zostało wymyślone, bo mówiono tak w sumie już za 1.12 i policzcie ile stratów od tego czasu powstało. Nawet na orka elfy płakały - do dnia, w którym Moon zagrał mass talonami+summonami. Pewnie i na huma (którzy też przecież kopiują strat użyty przez Spella) znajdzie się coś nowego i ciekawego. Nie imbujcie plz ;]

WoPi
Wiadomość [#98]: 12.06.2006 o 09:22

Konto skasowane

Enethril jak Ci nie sprawia trudnosci gra na gacki to grasz z noobkami ktore nie umieją grac smiley.gif z dorbrym ud jest zajebiscie ciezko wygrac jak gra mas gackow :/

Enethril
Wiadomość [#99]: 12.06.2006 o 15:03

Konto skasowane

WoPi ----> ja jakiś tam ultra-pr0 nie jestem, nigdy 20lv na solo nie przebiłem. Nie mówię też, że gra z UD na gargach jest bezproblemowa. Nie wydaje mi się po prostu, żeby było to coś nadzwyczajnego, tak jak np. mortary/sorki/praktycznie dwolna jednostka u huma, nie jest to także najgorsze co może spodkać nas ze strony UD (T3 army się kłania). Gargi da sie skontrować odpowiednimi herosami/driadami/archami imo. Ok, pisząc, że armia UD szła do piachu w mgnieniu oka przesadziłem/wyraziłem się nieprecyzyjnie. Chodziło mi o to, że wardka z potem many, życia i nieśmiertelności jest niesamowicie skuteczna na mające mało hp gargi i jeśli nie dostanie szybkiego focussa (od czego są nasze poty) potrafi napsuć cholernie dużo krwi ud playerowi. Ofc jak warden zejdzie na samym starcie bitwy to mamy kaplicę. Nie wiem jak to wygląda z DH jako first, bo DH grałem rzadko.

Doom ---> w W3 nie da się nie mówić o imbie, to było w tej grze od zawsze. Jako elf player wiem o tym małe co nieco (talosi z nieprzerywalnym cyklonem oraz damage równemu hipposom przed 1.4 i driadki/hunty armored przed 1.5 >all). Powiedziałbym nawet, że poszczególne imby każdych z ras uczyniły tą grę zbalansowaną (tak, wiem, że to nie ma sensu tongue.gif ). A Moon czy Luci to koreańce a nie ludzie.

WoPi
Wiadomość [#100]: 12.06.2006 o 15:36

Konto skasowane

a ja przbilem ;pp 20lv solo i nawet przebilem 30lv i zatrzymalem sie na 35 :PP i wiem co mowie ze na gacki sie gra bardzo trudno szczegolnie jak sie nie ma drewna smiley.gif bo Ud ubija wispy i nei ma drwa biggrin.gif

REKLAMA
Strona 5 z 15.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :