Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 18:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla NE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
kosiareks
Wiadomość [#61]: 30.05.2006 o 14:57

Konto skasowane

widzialem kiedy ze MooN pojechal ud ( destra, abosy wozy i z 3 fiendy) samymi driadami hahaha.gif

Magranas - Mój affli PvP lock diablotin.gif
WoPi
Wiadomość [#62]: 30.05.2006 o 22:27

Konto skasowane

a ja jako ze jestem troceh podpity ;] to powiem ze dzis gralem z jakims (czy tam wczoraj) ud i go pojechalem samymi talonami :PP i 7 hippo a mial pająki wyrmy wozki destro abo hehehe za dobry nie byl no ale pojedz ud talonami biggrin.gif hehehe biggrin.gif
qrde oczy mi sie kleją biggrin.gif i spac mi sie chce ale bede smialo sie 3mal
ps. chlopaki na WCG sie psotkamy bo ja znow jade ale tym razem bede nocowac hehehe :*

Vogelsang
Wiadomość [#63]: 31.05.2006 o 17:13

Konto skasowane

to jakiś dupny ten ud jak poszedł na talony bez destro ;p
że nie wspomne o nova + impale które masakruje talonki że aż miło....

LordShu
Wiadomość [#64]: 01.06.2006 o 01:00

Konto skasowane

Przed chwila gralem (humanem) na kolesia night elfa i nie zgadniecie co wymyslilbiggrin.gif Nie wiem czy ktos slyszal o czyms takimbiggrin.gif otoz gram sobie normalnie, pisze jakies tam standardowe powitanie, koles nic. jakis gbur se mysle, nie wazne, gram dalej, wysylam zwiad (a wlasnie gralismy na gnoll wood) po kolei do kopaln tak powierzchownie ale nic nie znalazlem, cos przeoczylem mowie, to lece moim am i reszta wojska, szukam typa nie ma go, NIGDZIE -.- se mysle no co jest grane, nie ma nigdzie obserwatorium goblinow, no to sie nie dowiem co sie stalo, wpadlem na to zeby zrobic pare mortarow i odslonic te kopalnie wszystkie a ze raca odslania calkiem spory fragment, to widze typa, siedzi schowany za drzewamibiggrin.gif zero bohaterow i wojska, same jedno drzewo i pare wispow, wyzarl tym troche drzew za kopalnia (taka sciezka to byla, czy cos tambiggrin.gif), schowal sie tam i zakorzenil, zostawil tylko zewnetrzna wasrtwe drzew, tak zeby go nikt bez obserwatorium nie mogl dostrzec i siedzibiggrin.gif sie go zapytalem czy zawsze tak gra (bo mial 19lvl) on mowi ze nie ale jego brat wygral okolo 10 partii ta strategiabiggrin.gif bo ludzie wychodzili bo mysleli ze nikogo nie mabiggrin.gif ja tez bym nie wiedzial, bo nigdzie nie bylo obserwatroium, ale na szczescie zrobilem pare mortarowbiggrin.gif cos niesamowitego, mam replaya, moge przeslac jak ktos chce zobaczyc, moje gg: 5054501, naprawde niezle, ale chyba raczej nieskuteczne;) chociaz niektorzy ludzie na prawde moga wyjsc, tym bardziej jak koles nie odpisuje, odpsial dopiero jak go znalazlembiggrin.gif pozdro

//a co w tym specjalnego? Wiele razy to widziałem, także jak sam próbowałem :P

[Edycja - Shunt w 01-06-2006 o 01:32]

WoPi
Wiadomość [#65]: 01.06.2006 o 09:26

Konto skasowane

Vogelsang napisał:
to jakiś dupny ten ud jak poszedł na talony bez destro ;p
że nie wspomne o nova + impale które masakruje talonki że aż miło....

ble ble ble a po co ą kochany scrolle ? i po co jest cyklon na hero i ja mu ubijam 4-4 unity tylko ze on mi ubija talona albo arch aja mu wyrme lub abo i tak chlopak przegrywa biggrin.gif

LordDavy
Wiadomość [#66]: 01.06.2006 o 18:17

Konto skasowane

ud talonami... lol chyba ten ud byl na jeszcze gorszej bombie niz ty biggrin.gif spiderki i wozy niszcza hipo i talony.... lol jeszcze mial destro? to dopiero niemozliwe pewnie je zostawil w bazie? hahaha.gif o scrollach to juz nie wspominam- pewnie nie zdazyl uzyc? biggrin.gif

WoPi
Wiadomość [#67]: 02.06.2006 o 00:55

Konto skasowane

qrde czemu nikt mi nie wiezy ze pokonuje ud talonami -.- i arch i hippo biggrin.gif

LordDavy
Wiadomość [#68]: 02.06.2006 o 01:48

Konto skasowane

repki prosimy repki.. grins.gif

WoPi
Wiadomość [#69]: 02.06.2006 o 17:03

Konto skasowane

dobra to jak bede grac to dam repki na ud i zobaczycie biggrin.gif niedowiarki ;]

Doomforge
Wiadomość [#70]: 02.06.2006 o 17:06

Konto skasowane

co takie oczy robicie? nigdy nie widzieliście dh+potm arch+talon vs UD na mapach bez tawerny? Cylon_anim.gif

WoPi
Wiadomość [#71]: 03.06.2006 o 13:55

Konto skasowane

dobra teraz chce pokazac w tym repku ze talony na orka nie są imba !!!
http://replays.pl/replay/22258 toc to prosto rozwalic :/

a co to vs ud to jeszcze qrde nie trafilem leprzego ud tylko tkaie noobki wiec noobkami sie nie bede chalic biggrin.gif i nawet nie wiem czy ten ziomek jest dobry ten orek ^ :]

[Edycja - WoPi w 03-06-2006 o 13:55]

OrcHammer
Wiadomość [#72]: 03.06.2006 o 15:30

Konto skasowane

WoPi, możesz mi napisać, jak się budować, gdy chcę jechać mass hunty. Tzn. zrobić huntkę jak najszybciej. Co robić wispami, ile do czego, kiedy itd.

BuBu
Wiadomość [#73]: 03.06.2006 o 19:02

Konto skasowane

WoPi napisał:
dobra teraz chce pokazac w tym repku ze talony na orka nie są imba !!!
http://replays.pl/replay/22258 toc to prosto rozwalic :/

a co to vs ud to jeszcze qrde nie trafilem leprzego ud tylko tkaie noobki wiec noobkami sie nie bede chalic biggrin.gif i nawet nie wiem czy ten ziomek jest dobry ten orek ^ :]

[Edycja - WoPi w 03-06-2006 o 13:55]

Fajne texty ^^ na początku ×D leżałem nomalnie jak to looknąłem...

Doomforge
Wiadomość [#74]: 03.06.2006 o 20:14

Konto skasowane

repek konkurencyjny - talony to żart xD
http://replays.pl/replay/21692

WoPi
Wiadomość [#75]: 04.06.2006 o 10:18

Konto skasowane

OrcHammer napisał:
WoPi, możesz mi napisać, jak się budować, gdy chcę jechać mass hunty. Tzn. zrobić huntkę jak najszybciej. Co robić wispami, ile do czego, kiedy itd.

http://replays.pl/replay/22299 msaz to moja ostatnia gra z tego pro turnieju mistrzostw polski biggrin.gif
jeszce bym walnol ta gre z ud ale nie zapisalem repa i to pojechalem arch+ talony!!! :] qrde uwierzcie biggrin.gif

Doomforge
Wiadomość [#76]: 04.06.2006 o 10:22

Konto skasowane

ja wierzę bo widziałem to 364723698234862 razy (czytaj : na każdej mapie bez tawerny tongue.gif)

BuBu
Wiadomość [#77]: 04.06.2006 o 11:57

Konto skasowane

Walnij WoPi też lossa z Lysym ^^

WoPi
Wiadomość [#78]: 04.06.2006 o 12:21

Konto skasowane

a nie mam biggrin.gif ale nie zle sie wq :PP hehehe biggrin.gif

OrcHammer
Wiadomość [#79]: 04.06.2006 o 12:54

Konto skasowane

Dzięki WoPi, ładnie go pojechałeś. ^_^

Vogelsang
Wiadomość [#80]: 04.06.2006 o 15:32

Konto skasowane

No niby ładnie, wszystko ok....ale ja dalej jestem nieprzekonany, bo dest jedzą ten ogień od talonów i cyklon też, potem dostają nova impale i jeszcze obszarowy atak desów z maną...no kurde ciężko w to uwierzyć że elf jeszcze nie jest trupem....no tak, tak wiem są scrolle ale 2 scrolle to 500 golda czyli mniej unitów, chyba że elf ma expa albo 10 expów to inna sprawa ;p

btw. i tak wszyscy wiedzą że random imba....... xD

REKLAMA
Strona 4 z 15.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :