Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla NE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
WoPi
Wiadomość [#41]: 19.05.2006 o 00:12

Konto skasowane

Doomforge napisał:
MYŚLĄCY ork zaczyna tr kawałek od bazy elfa, tak, żeby go nie było widać.. dopeiro gdy już ma jakieś towery zaczyna tr w samej bazie tongue.gif
Przyznam szczerze, że jak elf się nie połapie (a nie zawsze tak bywa) to w zasadzie ma losa ;p

ach byly te czasy kiedy sie wyzywalo orkow bo kazdy towerowal Elfa smiley.gif to byly czasy.... ehhh... ale dobrze ze juz sie tego tak czesto nie praktykuje smiley.gif

Vogelsang
Wiadomość [#42]: 19.05.2006 o 07:35

Konto skasowane

bo teraz każdy powie że elf imba ;p

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#43]: 19.05.2006 o 16:07

Konto skasowane

no a moze nie jest imba :>?

BuBu
Wiadomość [#44]: 19.05.2006 o 17:23

Konto skasowane

ehhh szlag mnie trafia -,- to zmień rasę i graj imbą -,-
qrde denerwuje mnie jak ludzie mówią to imba imba tamto a moja rasa jest najgorsza -,- kurde nauczcie sie grać na daną taktę i nie będzie imba

Doomforge
Wiadomość [#45]: 19.05.2006 o 18:39

Konto skasowane

dobrze powiedziane..

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#46]: 20.05.2006 o 08:33

Konto skasowane

Mi nie chodzi o to, ze jakas takta jest imba or sth, spójrzcie na to z innej strony, gdzie ne > all (po za humem, gdzie mozna postawic tylko = )... Taka jest prwada, tą rasą mozna zlamic poczatek i wygrac koncowke z ogromna przewaga, nie robiac znaczacych ruchów armią, mimo iz przeciwnik robi to 2x lepiej niz elf -.-

Doomforge
Wiadomość [#47]: 20.05.2006 o 09:27

Konto skasowane

elfem zwalić początek to raczej zonk i przegrana... jedyną rasą, która może zwalić początek, jest hum ; )

OrcHammer
Wiadomość [#48]: 20.05.2006 o 10:37

Konto skasowane

Racja Doom, elfem jak koleś na początku ma przewagę to gg. A humem grałem, zwaliłem początek i też gg. biggrin.gif Tak więc nie zwalajcie początków. :P

Doomforge
Wiadomość [#49]: 20.05.2006 o 10:48

Konto skasowane

tzn. hum może walić początek ile chce, pod warunkiem że ma expa, bo bez niego to wiadomo - gg. :P Ale z expem (a na sporej ilości map można spokojnie postawić i obronić fe bez większych kłopotów) można stracić wszystko a potem przymassować i wygrać. :]

WoPi
Wiadomość [#50]: 20.05.2006 o 11:00

Konto skasowane

UnHolyPri3sT napisał:
Mi nie chodzi o to, ze jakas takta jest imba or sth, spójrzcie na to z innej strony, gdzie ne > all (po za humem, gdzie mozna postawic tylko = )... Taka jest prwada, tą rasą mozna zlamic poczatek i wygrac koncowke z ogromna przewaga, nie robiac znaczacych ruchów armią, mimo iz przeciwnik robi to 2x lepiej niz elf -.-

to zes .... powiedzial
to czemu ja sobie grając i cisnac ud jak szmate rozwalalem kazdą jednostę mu mając 5 DH i 5 pandy + 10 aryadek i 6 misiow przegralem bo ten mi wyskoczyl z 2 lv artchasa 2 lisha 1 cl 10 abo i 3 wyrmami+ 4 pającki (nie licząc 20 towerow przy expie i w bazie) Tylko ud moze takie cos zrobic ze jak dojdize do tr3 to masz male szanse wygrac
HUM campi sie w bazie naq... narobi 7 kano i knightow i co mi padają dryadki w 4s a misie w 10 -.- bo tez sie kampi + mass towers

BuBu
Wiadomość [#51]: 20.05.2006 o 14:05

Konto skasowane

Doomforge napisał:
tzn. hum może walić początek ile chce, pod warunkiem że ma expa, bo bez niego to wiadomo - gg. :P Ale z expem (a na sporej ilości map można spokojnie postawić i obronić fe bez większych kłopotów) można stracić wszystko a potem przymassować i wygrać. :]

no nie wiem... build bazy tez jest wazny bo latwo mozna wykorzystać bląd za dużo miejsca etc. Elf'a początek jest chyba najważniejszy zwłaszcza vs hu/ud i orc jak robi tr albo jak ty idziesz w arch, przynajmiej tak mi sie zdaje bo gram tylko elfem, oczywiście odpowiednie ustawienie budynków też jest ważne, np. burrowy odpowiednią atakujące jednostki przy rushu, nerubian, tower huma co zre mane, aow nacierajacy ghoule i wiele wiele innych
Co do wypowiedzi unhol'a to zmień rase bo mnie to już wkurza... ŁuPi ma rację że t3 uda to jest naprawdę potęga

Vogelsang
Wiadomość [#52]: 20.05.2006 o 23:08

Konto skasowane

WoPi...
1.Na morty + knighty robisz himy + hypo
2.Jak można dac dojśc udowi do wyrmów maąc kilka driad i miśków Oo ?
Z resztą wydaje mi się że mając Dh i pande na 5 lvl'ach to wystrczy mu poubijać jednostek tyle żeby dojść do 6 biggrin.gif
6 lvl pandy i dh to juz gg praktycznie. (że nie wspomne o expie który elf ma prawie zawsze a ud prawie nigdy)

WoPi
Wiadomość [#53]: 20.05.2006 o 23:38

Konto skasowane

sam nie wiesz co mowisz :] pomysl NIGDY SIE NIE GRA NA HUMA AIR !!! a dlaczego a dlatego bo ma howki :]
2 z tym ud to CI kazdy powie ze tr3 ud to jest sieka przez calą gre moze przegrywac az tu IC wyjeidze z wyrmami i wes wygraj :] powodzenia zycze :]
i CI sie zle wydaje biggrin.gif
a z tymi expami to wiesz ud zawsz ma expa a jak nie ma to nie daje Ci dojsc bo jata tymi je.... gackami albo destro po mapie i CI rozwala :]

WoPi
Wiadomość [#54]: 22.05.2006 o 00:01

Konto skasowane

dzis nawet sobie gralem z takim ud biggrin.gif opowiem wam :] (31 lv ziomka -.-):]jego acc biggrin.gif
mapa"gaj terenasa" czy jakso tak taka mala zielona :] (1v1only)
wdapam mu dh i ubijam mu pająka -.- creepuje do 2lv mając 6 arch pande i dh ide zobaczyc czy nie ma expa (tam na dole zolty creep:PP) widze go!! ma cale 5 pajakow i dh zabijam mu 3 pająki (on mi 2 arch) dorabiam sobie talony (exp postaiony wczesniej biggrin.gif moj ofc :]) spotykam go 2gi raz i mi nukuje DH biggrin.gif debil :] i ja tp ale on nie ma 2ch pająkow biggrin.gif potem sobie mysle "jaki noob -.- ale noobki są nieprzewidywalne" wiec wysylam wispa mu do bazy i co widze widze artchasa na 3 lisha na 2 i budujące sie 2 koscieliska czy jaos tak :] a ja mowie "omg -.-" to ja mu do bazy wpadam z dh panda 5 arch 5 talonow a ten mi wywala sie z 4 towerami o.O ja tracąc prawie all biggrin.gif uciekam i massuje(bez skojarzen) hippo i dryadki mam cale 5 hippo i 3 dryadki i 3 arch :P (potem dolecialy 2 dryadki) ide do niego a ten juz ma dh 4lv lish 3lv 4 biesy i 3 wyrmy i go tluke i tluke szmate az wygralem biggrin.gif (boski jestem co nie :]) ale zebym sie nie kapnol ze on bedize gral wyrmy to by bylo gg -.- i mowcie mi ze tr3 ud nie ownuje elfa

[Edycja - WoPi w 22-05-2006 o 00:04]

Vogelsang
Wiadomość [#55]: 22.05.2006 o 06:53

Konto skasowane

Na tej mapce masz łatwo dostępne labolatorium goblinów wiec ze scoutem bazy raczej nie powinno być problemu. A tak wogóle jak widisz że robi t3 i nie ma rzeźni to na bank bedzie wyrm. A jak bedzie wyrm to trzeba mu nie dac dojść, więc ja robie duży atak gdy dopiero techuje do t3. No i nie wpadam mu do bazy na chama bo nawet jak ma dk + lich 6-7 fiendow to dostane w dupe (ehhh te nerubiany....) tylko ze 4 glewie i nawalanka na odległosc.

btw. WoPi fajna godzina na pisanie posta ;p

HugoN
Wiadomość [#56]: 22.05.2006 o 10:10

Konto skasowane

WoPi mógłbyś się pochwalić na jakim koncie z nim wygrałes bo w liście jego i Twoich gier nie ma zapisanego tego spotkania. A co do tej Twojej historii to mi się ona i tak wydaje jakoś niespójna i dużo lepiej byś zrobił jakbyś zamiast pisać wrzucił repke.

[Edycja - HugoN w 22-05-2006 o 10:10]

WoPi
Wiadomość [#57]: 22.05.2006 o 15:17

Konto skasowane

Fluk :]
(jak cos to moge oddac komus biggrin.gif bo itak nie bede grac na nim )

[Edycja - WoPi w 22-05-2006 o 15:42]

Vogelsang
Wiadomość [#58]: 23.05.2006 o 21:12

Konto skasowane

a repek ? xD

ArthasComPl
Wiadomość [#59]: 30.05.2006 o 09:48

Konto skasowane

NE nie jest imba, widziałem na jakimś repkó że gościu pojechał NE samymi szkieletami wojownikami DL i, necrosami , wozami żarcia.

BuBu
Wiadomość [#60]: 30.05.2006 o 13:20

Konto skasowane

wispy bears, some dry
wispy - detonacja szkielow
bears - wozy mięsa + hero
dry - necro (tutaj uwaga nimi na wozy ;p)
Warto zauważyć że można zwiewać przed ostrzałem katów (w tym mortarów). Chodzi mi o to że jak kata wypuści pocisk to w tym czasie ty możesz zejść z linii strzału i nie odpadnie ci nic hp ;p. Tylko to już wyższa szkoła jazdy ;)

REKLAMA
Strona 3 z 15.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :