Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 18:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Taktyka na BGroundach

Rikanor
Wiadomość [#1]: 02.05.2006 o 04:07

Konto skasowane

Ok tak sobie patrze na ta sekcje i widze ze nie ma tu raczej topica odnoszacego sie do taktyk na BG. Jezeli prowadzicie raidy na Wrsng czy AB to jakie strategie na ogol stosujecie, glownie chodzi mi o wrsng jednak. Co myslicie o rozlozeniu 3/4/3. 3 ludzi najlepiej lock, hunt, jakis paly na obronie przy fladze, 4 (z helerem) ustawionych na midfield robia sieczke tym ktorzy leca po nasz flage, i 3 na ataku (silenc attack): czyli dobra ekipa zlozona z druid/paly/priest albo druid/mag/priest. Jest to build ktory sprawdzil w 99% na SL(RpPvp), no byla jakas wpadka jak jakies debile oczywisicei sie dolaczyly ktore solo lecialy na klate brac 5 hordziakow. Build ten pozwala na szybki powrot do swojej grupy i ewentualnie odebranie szybko flagi jezeli ta zostala skradziona. Grupa 2 jest jednoczesnie atakiem jak i obrona, gdy druid skroi flage i leci z nia przez rampe nie ma bata ze horda ja odbierze. Gorzej jezeli horda zmienia taktyke i wystawia 2 na obronie i reszta sie zbieraja lecac po flage tutaj najwazniejsze to odebrac zycie szybko casterom i po smierci szybko sie zbierac zeby nadal tworzyc zwarty mur przed rampa.

Co do AB na moim servie Alliance tak w 80 % je wygrywa nawet z randomami i z niskimi lvlami, na wrsngu sie chlopaki niesety mieszaja ale tutaj daja na ogol popis. Szybkie wziecie GM i BS - tutaj taktyka jest prosta mozna jechac mountem caly czas skarpa i podgladac gdzie wiecej hordziakow uderzylo jezeli brakuje ludzi w GM to zlatujesz ze skarpy i bijesz sie o GM jezeli widzisz ze pomoc potrzebna w BS to tam lecisz ), horda na ogol leci na LM i jezeli nie walcza o BS to leca na Stajnie jezeli jej nie odbieraja to maja przesrane jezeli biora to zaczyna sie walka o farme i stajnie jednoczesnie z naszej strony. Priorytetem jest odebranie stajnii i spychanie ich z LM jezeli sie udalo wstawia sie po 2 na GM i LM i czeka np na bs skad mozna obserwowac gdzie uderzaja labo odrazu zrobic szturm na Farme jezeli horda sie o nia bije to znaczy ze sa kretynami i przegrywaja.

Mile beda slowa krytyki i podanie swoich propozycji.

Xsed
Wiadomość [#2]: 02.05.2006 o 11:10

Konto skasowane

U mnie na servie ze kazdy na kazdego biegnie zadnych taktyk nawet nie potrafia sie razem zgrac zeby isc razem bo wtedy latwo pojedynczych ludzi powybijac

Raphael
Wiadomość [#3]: 02.05.2006 o 14:23

Konto skasowane

normalnie nie moge tego czytać (horda) diablotin.gif

Mailarz
Wiadomość [#4]: 02.05.2006 o 17:05

Konto skasowane

HURAGAN FLAG KEEPER I GG LaeL

[Edycja - Mailarz w 02-05-2006 o 17:05]

Drapichrust
Wiadomość [#5]: 02.05.2006 o 18:01

Konto skasowane

O, mailarz cos napisal.. jak zwykle same pierdoły.
A co do mojej taktyki to na warsongu jest tak ze jedna grupa atakuje a druga broni.
Na AB to rożnie jest, zwykle dzielimy sie po pare osob na flage

Mailarz
Wiadomość [#6]: 02.05.2006 o 21:54

Konto skasowane

Drapichrust napisał:
O, mailarz cos napisal.. jak zwykle same pierdoły.
A co do mojej taktyki to na warsongu jest tak ze jedna grupa atakuje a druga broni.
Na AB to rożnie jest, zwykle dzielimy sie po pare osob na flage

2 na defa 3 w polu reszta po flage jak nie masz druta to ciezko jak nie z randomami
btw na defie po ally stronie najlepiej rogal i hunter ne

erybnik
Wiadomość [#7]: 30.05.2006 o 22:04

Konto skasowane

rozwala mnie takie cos: horda sie broni wszystkimi, alianci atakuja wszystkimi:P poszedlem raz wilkiem po flage, a u aliantow nikogo w bazie biggrin.gif ale potem sie juz zorientowali jak raz donioslem samotnie flage biggrin.gif

N00B-007
Wiadomość [#8]: 30.05.2006 o 23:25

Konto skasowane

Random team to w ogole parodia...0 zgrania..dym na srodku a Ty "lagalnie i kulturalnie" wynosisz sobie flage z ich flag r00mu bo cala reszta jest zajeta zergiem middle i nabijaniem HK :P

SPIDIS
Wiadomość [#9]: 31.05.2006 o 09:17

Konto skasowane

Dobry zgrany team robi 20000h w około godzine, jak nie ma kolejek. Niestety ze smutkiem stwierdzam ze więcej jest takich po stronie hordy.
Grać jako random to loteria wink.gif

Milkyway
Wiadomość [#10]: 18.06.2006 o 07:53

Konto skasowane

Moja grupa grała tak..Wszyscy na środku pola bitwy i siekali wszystko co sie probowało przedostać ,jeżeli jakimś cudem sie to udało to miał kose w drodze powrotnej,i JEDYNĄ attakującą postacią był druid ,który w moim mniemaniu jest najlepszym flag curierem.A jesli horda sie broni zbyt dobrze to idzemy w 5-6 na rampe i robimy przegrupke a ci co pozostali na srodku (healery i hunt) czekaja na naszego flag curiera lub hordy jesli bedzie wracaj z nasza falga.Nastepna opcja jezeli jush mamy flage i horda ma nasza,to dajemy druida / wara z flaga na dach i zostawiamy mu 2-3 healerów a reszta leci po flage,easy like a pie.

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Dudu
Wiadomość [#11]: 18.06.2006 o 10:14

Konto skasowane

Nikt tu nie wspomniał o tym, że wspaniałym sposobem na gankowanie flag jest pozostawienie przez warlocka Infernala biggrin.gif, który każdego curriera leje ile wlezie za próbe podniesienia flagi potluczony.gif

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
Barre
Wiadomość [#12]: 18.06.2006 o 12:59

Konto skasowane

Stables - 1 hunter
LM - 3 warrior healer dps
BS - 6 zerg
GM - 3 warrior healer dps
paladyni na farme :P

KKTHXBAI 2000-0

Qbajd
Wiadomość [#13]: 18.06.2006 o 13:07

Konto skasowane

Hmmm a ja kiedys po 4 przegranych bg zakrzyknełem po angielsku: eeee tam, nabijmy troche hk, i tak nie wygramy.... i wygralismy, 6 razy pod rząd. hahaha.gif Poruszalismy sie w grupie, dopiero pod baza hordy ktos szedl po flage, w miedzy czasie jakis 1 hordziak zazwyczaj kradl nam flage i zostawal w drodze powrtonej wylapywany. Wiem ze to moze nie jest jakas szczegolna taktyka, ale sie sprawdza lepiej w grach z randomami bo wszyscy zrozumieja o co chodzi, i zgodza sie ze tak czy siak raczej szanse sa nikłe (po stronie aliance). smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#14]: 20.06.2006 o 19:33

Konto skasowane

Prawda jest taka ze horda nie potrzebuej taktyk,zajebani palianici nie potrafia nic zrobic ,nic mnie tak nie (wulg.)a jak debilizm ally -.- Dzis postanowiłem posiedzieć na BG i przez 5 gier zadnej zasranej flagi nawet nie zdobilsimy ! Już wole iść do STV posolować horde niż z ta cukierkową armią spuś sobie nerwy po.gif Bardzo przepraszam za wulgaryzmy zawarte w mej wypowiedzi...

DooM
Wiadomość [#15]: 20.06.2006 o 21:31

Konto skasowane

po 1 2 3 mozesz sobie wymyslac taktyki ale i tak na nic sie nie zdadza
, nie przewidzisz jak bedzie wygldala gra
,lepiej ubrany przeciwnik przynajmnie u nas = baty dla nas , chociaz nie ma juz temu ktory pokona GOH na bruning legion smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#16]: 21.06.2006 o 08:07

Konto skasowane

Jak grasz premade to taktyka ma znaczenie....I gówno prada z tymi epickami ,u mnie w guildi ziomy jak maja 1-2 itemy z tier 2 to max a jak robimy guild premade to ciulamy tych co maja nawet tier 2 ,nie powiem że to idze łatwo bo to jednak tier 2 ale to jest mozliwe.

Elf Rulzzz
Wiadomość [#17]: 21.06.2006 o 08:52

Konto skasowane

zalezy , u mnie na serwie jest Team Premade ktory kazdego wymiecie (allianci), i mam szczrscie ze czasem jestemw tym teamie , ale jesli spotkamy taki am teamz hordy to jest ciezko , ale wiecej honorusmiley.gif

Drapichrust
Wiadomość [#18]: 21.06.2006 o 16:23

Konto skasowane

Hmm ciekawe czy juz coe kiedys spotkalem Elf Rulzzz bo gramy na tym samym serverze, tylko ja horda ;P

Elf Rulzzz
Wiadomość [#19]: 21.06.2006 o 22:21

Konto skasowane

Nick Tesa, gildia Infusion, zapodaj swojego nicka moze kojarzesmiley.gif

ale pewnie kojarzysz Premade Erebusa , bladeiry , Zemsty albo Deba?

Orzel
Wiadomość [#20]: 23.06.2006 o 11:13

Konto skasowane

...hmmm...taktyka ...*sigh*.... raczej braki , ale nie w taktyce raczej w wykonaniu... obok tego , że są 2x raid 5 osobowy - bo w końcu trzeba zdobyć 10 honoru więcej za jednego hordziaka to dochodzi do tego kompletna ignorancja innych walczących ( po tej samie stronie). Ileż to razy widziałem i odczułem na własnej skórze samotne walki gdzie reszta z teamu tylko się przyglądała lub co gorsza biegła dalej (no chyba ,że naszą flagą - to zrozumiałe - związanie innych walką) jednak kiedy lecisz z flagą a inni się biernie przyglądają bo masz na plecach z 4 przeciwników a on jest sam i nie chce zginąć w zamian za punkt to wtedy opuszczam bg.
Arathi Basin już nieco lepiej się prezentuje, ale tylko w początkowej fazie - tak 3:2 dla Alliance przez 3-4 min - delikatna przewaga , a potem zgniecenie przez hordę - przypadki te same jak powyżej - bierność oraz brak współpracy.
AV - to już inna bajka - masówka - ale pięknie wygląda ostrzał 10 hunterów w stojących w jednej lini smiley.gif
Ogólnie horda zazwyczaj wygrywa , nie zawsze ale często - jakaś lepsza współpraca, nie będę wnikał dlaczego...
Ale nie ma to jak jakiś BG na dobry początek dnia !

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :