Dziś jest: Czwartek, 17 października 2019, godzina 06:11
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map \"Starcraft: Początek końca\" - kampania W3

Odpowiedź

Temat: \"Starcraft: Początek końca\" - kampania W3

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Modez
Wiadomość [#161]: 03.09.2006 o 19:37

Konto skasowane

Daruj w ogóle sobie ten pomysł i skup się na rzeczach które wypisałem w poprzednim poście, plx

nalas
Wiadomość [#162]: 03.09.2006 o 20:36

Konto skasowane

pomysł zły nie jest, ale jakbyś miał prawdziwe informacje, a nie jakieś bajki zmyślone :/ skojarzył mi się Red Alert 2

kosiareks
Wiadomość [#163]: 03.09.2006 o 21:23

Konto skasowane

Modez napisał:
Daruj w ogóle sobie ten pomysł i skup się na rzeczach które wypisałem w poprzednim poście, plx

Cylon_anim.gif jesli chodzi oto co wymieniles to prawie to wszystko juz zrobilem.jedyne co teraz musze zrobic to ten teren z tym ums cos tam smash.gif

Magranas - Mój affli PvP lock diablotin.gif
Scarabeush
Wiadomość [#164]: 04.09.2006 o 00:14

Konto skasowane

Daj to lepiej jako Easter Egg, gdy gracz zdobędzie na przykład wzgórze, na którym rozłożyli się Terranie.. Albo po zdobyciu jakieś przedmiotu, or smth like that.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Sethiel
Wiadomość [#165]: 04.09.2006 o 08:29

Konto skasowane

2 słowa ode mnie. Niezłe screeny, na prawdę gratuluje ale to co wcześniej: nie może być nasrane w jednym miejscu tyle efektów. Zależy też, czy chcesz zrobić klasycznego SC czy jakiegoś nowego. W klasycznym nie bliczyło się efekciarstwo.

Co do nazw- weź pierwszą lepszą książke SC i tam masz tłumaczenie jednostek na Polski. Zrób jeszcze roverlingi biggthumpup.gif

kosiareks
Wiadomość [#166]: 04.09.2006 o 09:03

Konto skasowane

Sethiel napisał:
2 słowa ode mnie. Niezłe screeny, na prawdę gratuluje ale to co wcześniej: nie może być nasrane w jednym miejscu tyle efektów. Zależy też, czy chcesz zrobić klasycznego SC czy jakiegoś nowego. W klasycznym nie bliczyło się efekciarstwo.

Co do nazw- weź pierwszą lepszą książke SC i tam masz tłumaczenie jednostek na Polski. Zrób jeszcze roverlingi biggthumpup.gif

raczej ja robie nowego. w orginalnym do byla tylko nawalanka. a w tym bedzie mozna przynajmniej spojrzec na piekny swiat sc.a tak wogle to po rozpoczeciu roku szkolnego biegne do arkadi po ksiazki o sc biggthumpup.gif

Magranas - Mój affli PvP lock diablotin.gif
Sethiel
Wiadomość [#167]: 04.09.2006 o 23:24

Konto skasowane

Też dobry pomysł, mniej akcji więcej interakcji ^^. Nice nice GJ & keep workin'.

Wespazjan
Wiadomość [#168]: 05.09.2006 o 16:15

Konto skasowane

kosiareks napisał:
Sethiel napisał:

raczej ja robie nowego. w orginalnym do byla tylko nawalanka. a w tym bedzie mozna przynajmniej spojrzec na piekny swiat sc.a tak wogle to po rozpoczeciu roku szkolnego biegne do arkadi po ksiazki o sc biggthumpup.gif

Na mnie obrazki zrobily wrazenie. Zwłaszcze te z zergami biggrin.gif
Kosiareks, swoją drogą to w fajnej szkole jesteś jak po wakacje lecisz kupowac książki o SC

wink.gif wink.gif

Mielo
Wiadomość [#169]: 05.09.2006 o 19:47

Konto skasowane

Sethiel napisał:Co do nazw- weź pierwszą lepszą książke SC i tam masz tłumaczenie jednostek na Polski. Zrób jeszcze roverlingi biggthumpup.gif

Roverliski?

[Edycja - Mielo w 05-09-2006 o 19:48]

Down:

Wiem, tylko poprawiam. Roverliski, nie roverlingi ;d.

[Edycja - Mielo w 01-10-2006 o 16:34]

Sethiel
Wiadomość [#170]: 05.09.2006 o 22:07

Konto skasowane

Na Bhekar Ro takie takie coś... Pso podobne którego Zerg queen zmutowała.

Nebin
Wiadomość [#171]: 28.09.2006 o 18:19

Konto skasowane

a skąd moge sciagnac ta kampanie albo wogole jakas inna kampanie z SC do W3 1zhelp.gif

Sethiel
Wiadomość [#172]: 28.09.2006 o 19:44

Konto skasowane

No cóż. Ta jeszcze nie powstała a w LoW' a możesz zagrać jak zamkniesz oczy i kopniesz w ruch wyobraźnie.

Shunt
Wiadomość [#173]: 28.09.2006 o 22:30

Konto skasowane

Jest "Zbudzony Bóg" - poszukaj, jest na stronie w3.battlenet.pl i chyba na warserwis.pl

Nebin
Wiadomość [#174]: 29.09.2006 o 10:33

Konto skasowane

mam problemik ze sciagnieciem tego "zbudzonego boga" jakbyście mogli to dajcie jakieś konkretne linki 1zhelp.gif

[Edycja - Nebin w 29-09-2006 o 19:38]

Shunt
Wiadomość [#175]: 29.09.2006 o 22:00

Konto skasowane

http://warcraft3.battlenet.pl/ftp/10/613/
A jak nie masz tu konta, to poszukaj sobie, może w googlach znajdziesz (albo ja później wrzucę na jakiś rapidshare czy coś - teraz niezbyt...)

Lunar
Wiadomość [#176]: 30.09.2006 o 07:55

Konto skasowane

kosiareks napisał:
Hydralisk - (zergus hydralikus) "hydra"
zergling - (zergus zerglingus) "zgredling? biggrin.gif "
drone - (zergus dronus) "robotnik"
overlord - (zergus overlordus) "nadzorca"
lurker - (zergus lurkurus) "hmm kopacz Cylon_anim.gif ?"
ultralisk - (zergus ultraliskus) "taran"
mutalisk - (zergus mutaliskus) "zmora"
defiler - (zergus defilurus) "plugawiec"
celebrate - (zergus celebratus) "mozgowiec"

o pozwolenie na zgredlinga będziesz musiał poprosić Skrzetuskiego bo to jego nick smiley.gif

krecik123
Wiadomość [#177]: 01.10.2006 o 16:03

Konto skasowane

właśnie czytałem sobie cały ten temat biggrin.gif fajnie ci to wszystko wychodzi
btw wiesz tak mniej więcej na kiedy byś planował wydanie tej kampanii?? smiley.gif

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Dark_Templar
Wiadomość [#178]: 03.10.2006 o 11:54

Konto skasowane

humorystyczną kampanie to ja robie smiley.gif jak skończę 1 misje to dam do pogrania i zkrytykowania smiley.gif

Komek
Wiadomość [#179]: 07.10.2006 o 15:41

Konto skasowane

Sethiel napisał:
No cóż. Ta jeszcze nie powstała a w LoW' a możesz zagrać jak zamkniesz oczy i kopniesz w ruch wyobraźnie.

Taaaaa... tylko że nie wiadomo skąd LoW' a ściągnąć... ( wiem że jest nieskończony ::: P ) Może ktoś wrzuciłby to gdzieś do sieci aby wszyscy mogli popatrzeć i potestować? Ja byłbym wdzięczny... I rusz tyłek "Kosiara" bo wszyscy czekamy wink.gif

//ekhm, czyżbyś nie zrozumiał, że LoW nie istnieje?

[Edycja - Shunt w 07-10-2006 o 20:06]

Scarabeush
Wiadomość [#180]: 08.10.2006 o 08:42

Konto skasowane

Shunt napisał:
//ekhm, czyżbyś nie zrozumiał, że LoW nie istnieje?

Istnieje, ale posiadają go tylko nieliczni.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
REKLAMA
Strona 9 z 10.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :