Dziś jest: Czwartek, 17 października 2019, godzina 05:57
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map \"Starcraft: Początek końca\" - kampania W3

Odpowiedź

Temat: \"Starcraft: Początek końca\" - kampania W3

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Bart_Illidan
Wiadomość [#141]: 29.08.2006 o 10:10

Konto skasowane

wy sie nie biezcie za zadne powazne projekty bo jak np gre bedziecie robic tak dlugo to zanim wyjdzie to 100 razy przestarzala bedzie i na chleb nie zarobicie tongue.gif tongue.gif
screeny ladne musze przyznac ja bym takiego nie zrobil terenu tongue.gif i w ogole fajnie to wyglada gl & hf w dalszej pracy i gogogo ftw

[Edycja - Bart_Illidan w 29-08-2006 o 10:12]

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Scarabeush
Wiadomość [#142]: 29.08.2006 o 10:22

Konto skasowane

Raziel?

O.o

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
kosiareks
Wiadomość [#143]: 29.08.2006 o 12:30

Konto skasowane

dobra zmienie nazwy jednostek z jezyka angielskiego na polski ( wykorzystam spolszczenie knighta200 ) .rzeczywiscie jest w kampie raziel bo potrzebowalem jeszcze jednego "mistyka" dla protossow a on wyglonda prawie jak protos beerchug.gif (no dobra prawie robi wielka roznice potluczony.gif )

Magranas - Mój affli PvP lock diablotin.gif
Modez
Wiadomość [#144]: 31.08.2006 o 08:46

Konto skasowane

Mi się screeny podobają, szczególnie te z massive zergami i tą monumentlaną wylęgarnią. biggthumpup.gif

nalas
Wiadomość [#145]: 31.08.2006 o 10:49

Konto skasowane

niektóre screeny mogą być, całkiem całkiem, nawet powiem, ile masz już tego ukończonego? jak jakiś problem to wiesz, pisz... =P jakieś intro byś walnął tu na forum...

Modez
Wiadomość [#146]: 31.08.2006 o 11:03

Konto skasowane

Aha, co do tego Raziela to może spróbuj wyciągnąc teksturkę i przemalować, albo poprosić kogoś o mały remix całości.

Lunar
Wiadomość [#147]: 31.08.2006 o 12:43

Konto skasowane

ja bym prosił o mniejszą ilość modeli i jednostek

zlitujcie się nad zintegrowanymi kartami smiley.gif

kosiareks
Wiadomość [#148]: 31.08.2006 o 12:43

Konto skasowane

O modezowi i nalasowi screeny sie podobaja, to juz biore sie od razu do robienia dalszych misji biggthumpup.gif tak jak w moim profilu kampa jest zrobiona w 50% ale jesli dzisiaj zrobie calosc to co planuje to juz bedzie w 60%.
tez myslalem o przemalowaniu texturki ale doszlem do wniosku ze texturka jest gut. najlepiej by bylo gdyby jakis modelarz moglby go tak przerobic ze raziel mialby na sobie jaks protoska zbroje tongue.gif eee nalas wiem ze ty masz 3d studio max i znasz sie na modelach wiec czy moglbys razielowi dorobic zbroje i tym podobne rzeczy zeby wyglondal bardziej na protosa? biggthumpup.gif

Edit

lunar i tak jak pewnie wiesz modeli nie mam zbyt duzo.jednostek w pierwszych 4 misjach u zergow za duzo nie bedze tylko w ostatniej misji pujde na calosc diablotin.gif aha i mam jeszcze jedno pytanie.
jak zrobic zeby gracz nie mogl uzywac kody whosyourdaddy i iseedeadpeople?
i jaka zroic trzeba kombinacje liter i cyfr zeby litery byly zielone? wink.gif

[Edycja - kosiareks w 31-08-2006 o 12:51]

Lunar
Wiadomość [#149]: 31.08.2006 o 12:50

Konto skasowane

interface - ikonki rób w normalnym klimacie(choćy zmiana kolorystyki w PS'ie)
wstęp tapetka - mi się podoba, bardzo rzadko widziałem
oko sargerasa - lepiej przeróbcie texturke na błękit
Potęgę zergów raczej nie pokazuje się w ilości ich jednostek, ale jest sporo aspektów do pokazania tego. Po pierwsze trzeba opracować skybox'a z wielce pochmurnym niebem, za którym są gwiazdy no i pchamy masę ich lotnictwa. Oprócz tego najlepiej pozakładaj filtry w cinematicach, rób przejścia na dowolne lingi rozszarpujące ciała marines. Osiągniesz ciekawszy efekt grozy. Przytłaczanie gracza armią wroga zostaw na koniec.

Równie dobre znaczenie ma przytłaczania wielkością struktur. Nie bój się (ale z umiarem) powiększać masowo mury, kolumny, czy słupy energii, która zadaje mocne obrażenia przechodzącym marines.

to tyle co mnie naszło patrząc na screeny, gl gl

PS - niech kody będą i niech w pełni działają. Nie muszę tłumaczyć dlaczego.

[Edycja - Lunar w 31-08-2006 o 12:51]

kosiareks
Wiadomość [#150]: 31.08.2006 o 12:56

Konto skasowane

Lunar napisał:
interface - ikonki rób w normalnym klimacie(choćy zmiana kolorystyki w PS'ie)
wstęp tapetka - mi się podoba, bardzo rzadko widziałem
oko sargerasa - lepiej przeróbcie texturke na błękit
Potęgę zergów raczej nie pokazuje się w ilości ich jednostek, ale jest sporo aspektów do pokazania tego. Po pierwsze trzeba opracować skybox'a z wielce pochmurnym niebem, za którym są gwiazdy no i pchamy masę ich lotnictwa. Oprócz tego najlepiej pozakładaj filtry w cinematicach, rób przejścia na dowolne lingi rozszarpujące ciała marines. Osiągniesz ciekawszy efekt grozy. Przytłaczanie gracza armią wroga zostaw na koniec.

Równie dobre znaczenie ma przytłaczania wielkością struktur. Nie bój się (ale z umiarem) powiększać masowo mury, kolumny, czy słupy energii, która zadaje mocne obrażenia przechodzącym marines.

to tyle co mnie naszło patrząc na screeny, gl gl

PS - niech kody będą i niech w pełni działają. Nie muszę tłumaczyć dlaczego.

[Edycja - Lunar w 31-08-2006 o 12:51]

hmm zastosuje wiele rzeczy ktore tutaj mowisz ale kody iseedeadpeople zniweluje za wszelka cene (nie powiem dlaczego potluczony.gif ) a whosyourdaddy tez musze usunac na jedna misje (pamietasz ag2 druga misje jak sie bronilo bazy?predzej czy pozniej i tak by sie na poczatku ekhu ekhu w bronieniu bazy wiec sam rozumiesz tongue.gif )

[Edycja - kosiareks w 31-08-2006 o 12:57]

Modez
Wiadomość [#151]: 31.08.2006 o 13:11

Konto skasowane

Użyj wyzwalacza który na przykład po wpisaniu danego kodu zafunduje graczowi jakiś komunikat o cheacie i momentalny 'defeat' ;]

kosiareks
Wiadomość [#152]: 31.08.2006 o 13:19

Konto skasowane

Modez napisał:
Użyj wyzwalacza który na przykład po wpisaniu danego kodu zafunduje graczowi jakiś komunikat o cheacie i momentalny 'defeat' ;]

ej to jest dobre ^^ juz to zaraz wprowadze ;p

Bart_Illidan
Wiadomość [#153]: 31.08.2006 o 13:30

Konto skasowane

kosiareks napisał:
Modez napisał:

ej to jest dobre ^^ juz to zaraz wprowadze ;p

zdaje mi sie ze to nie dziala :< przynajmniej kiedys tak czytalem na wc3campaigns... kiedys mozna bylo zainportowac do mapy jakis pusty plik i nazwac go cheats costam ale od ktoregos patcha przestalo to dzialac :<
o znalazlem ten temat gdzie pisza o tym na wc3campaigns
http://www.wc3campaigns.net(...)?t=81154

[Edycja - Bart_Illidan w 31-08-2006 o 13:34]

[Edycja - Bart_Illidan w 31-08-2006 o 13:49]

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Shunt
Wiadomość [#154]: 31.08.2006 o 18:38

Konto skasowane

Dobrze radzę - nie usuwaj kodów...
Jak nie usuniesz, to gracze, którzy nie będą sobie mogli w jakimś momencie poradzić i tak będą chcieli grać dalej, żeby chociażby fabułę poznać i na chwilę sobie kod włączą.
A jak zablokujesz to proste - trudne, denerwuje zamiast dawać frajdę -> od razu porzucić i usunąć kampanię.

kosiareks
Wiadomość [#155]: 31.08.2006 o 18:41

Konto skasowane

masz racje ale musze usunac whosyourdaddy w jednej misji. modez nalas i inni ktorzy mieli ag2 w rekach po tym przykladzie co podalem juz pewnie sie domyslaja dlaczego. :blahblah:

nalas
Wiadomość [#156]: 01.09.2006 o 00:12

Konto skasowane

mnie tam wszystko jedno, kodów nie używam i nawet choćbym nie mógł kilka razy przejść czegoś to bym nie użył, wole się poddać, nie wiem czemu ale jakoś taki szacunek do warka mam. co do modelu, to wyślij mi na lucas-88_(at)_o2.pl wszystkie modele i dokładny opis tego co chcesz żebym zrobił to to zrobie, i wcale nie w 3ds maxie :P oczywiście textury też wrzuc, wszystko mi spakuj i wyślij, najlepiej jak rysunki byś zrobił, tego co chcesz uzyskać, jak wyślesz maila to napisz mi na gg że to zrobiłeś, żebym wiedział kiedy poczte sprawdzać 3400168 powodzenia [pewnie się zaraz "ktoś" przywali żę jestem hackerem crackerem a kodów nie używam =P]

Lunar
Wiadomość [#157]: 01.09.2006 o 09:00

Konto skasowane

uh - zauważyłem na screenach, że teren jest mocno skalisty toteż przypomina warcrafta aż nadto. Może warto pokusić się o wykorzystanie 1 góra 2 tekstów terenu - piasku. Tak jak na tapetce. Gęsta mgła, od czasu do czasu burze piaskowe (kurzawy coriolisa biggrin.gif ) i ogromne wydmy do przejścia. Pomyśl o czymś takim ;) Bedzie ciekawszy efekt z małym wykorzystaniem modeli (za to wielką modyfikacją terenu, wiec polecam wykorzystać UMSWE edytor do np. kreaowania wielkich przepaści smiley.gif )

a jak narazie taki screen http://img174.imagesha(...)7qq3.jpg odstrasza mój sprzęt smiley.gif efekt pogodowy, ruchome textury ognia, włączony skybox i jeszcze od whooy'a skał diablotin.gif

[Edycja - Lunar w 01-09-2006 o 09:03]

Modez
Wiadomość [#158]: 01.09.2006 o 10:54

Konto skasowane

Jeszcze może ode mnie kilka uwag:

Co do terenu to Lunar ma rację, nie nadużywaj efektów i statycznych dodatków tego samego rodzaju oraz tych lamerskich pieter. Ściągnij programik UMSWE i rób pionowe ściany zwykłym pędzlem podwyższającym i potem wyrównującym/wygładzającym krawędzie. Tak zrobili w projekcie Acathla i źle nie wyszło.

Pomyśl nad ikonkami do całego interfejsu. Ten czerwony zestaw jakoś nie bardzo pasuje. Może zrób zwykły recolor w PSie na niebieski (niebiesko-szary?), dodaj jakąś ciekawą nową ramkę i będzie od razu lepiej. Tak samo jeśli chodzi o spelle: recolory, pobaw się brushami, wycinaj jakieś elementy z artów/screenów z netu. Wiem że to czasochłonne ale efekt będzie lepszy.

Następna sprawa to jednostki. Przemyśl doładnie nazwy, spelle, co by się w miare uzupełniały i mogły kooperować. Zrób krótkie opisy, ponazywaj wszystkie z wielkiej litery i dopracuj dialogi. GL HF.

kosiareks
Wiadomość [#159]: 03.09.2006 o 13:11

Konto skasowane

dobra wpadlem na fajny pomysl.przed kazda misja, na ekranie wczytywania bedzie tapeta "Poznaj swego wroga".bedzie tam pokazany np hydralisk, nazwa polska, lacisnka ( hahaha.gif ) i ich krotki opis.co sadzicie o tych nazwach :

Hydralisk - (zergus hydralikus) "hydra"
zergling - (zergus zerglingus) "zgredling? biggrin.gif "
drone - (zergus dronus) "robotnik"
overlord - (zergus overlordus) "nadzorca"
lurker - (zergus lurkurus) "hmm kopacz Cylon_anim.gif ?"
ultralisk - (zergus ultraliskus) "taran"
mutalisk - (zergus mutaliskus) "zmora"
defiler - (zergus defilurus) "plugawiec"
celebrate - (zergus celebratus) "mozgowiec"

jak by ktos mial tutaj pomysl co do nazw lacinskich i polskich niech wali smialo biggthumpup.gif

[Edycja - kosiareks w 03-09-2006 o 13:13]

Shunt
Wiadomość [#160]: 03.09.2006 o 19:05

Konto skasowane

Hmm? Czyli robisz kampanię humorystyczną, tak?

REKLAMA
Strona 8 z 10.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :