Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 17:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bug?

Belm
Wiadomość [#1]: 18.03.2006 o 09:49

Konto skasowane

Przed chwilą miałem taką sytuację - zabiłem Baala na koszu moją czarką i wszedłem w czerwony portal. Chcę zrobić nową grę na hellu, ale opcja jest nieaktywna. Myślę sobie - pewnie dlatego, żę Nithla nie rozwaliłem, więc idę i zabijam go. Ale opcja ciągle wyłączona. Dopiero kiedy wyszedłem z Battlenetu i znowu wszedłem - mogłem rozpocząć grę na hellu. Mieliście coś takiego?

sus3l
Wiadomość [#2]: 18.03.2006 o 10:12

Konto skasowane

zwykły bug bn... po prostu czasem jak zabijesz baala to nie widać tego i musisz wrócić do okienka wyboru postaci i już jest ok biggthumpup.gif

oldPRO
Wiadomość [#3]: 18.03.2006 o 10:13

Konto skasowane

ekhm pozostawie to bez komentarza .... zawsze tak bylo ze po zrobieniu danego poziomu trudnosci aby wejsc na wyzszy trzeba bylo wyjsc i wejsc na bn

ziomalek16
Wiadomość [#4]: 18.03.2006 o 14:06

Konto skasowane

oldPRO napisał:
ekhm pozostawie to bez komentarza .... zawsze tak bylo ze po zrobieniu danego poziomu trudnosci aby wejsc na wyzszy trzeba bylo wyjsc i wejsc na bn

ekhm glupoty (wulg.)isz

gejkiller
Wiadomość [#5]: 18.03.2006 o 14:17

Konto skasowane

tylko do okienka wyboru postaci.

Joey_sc
Wiadomość [#6]: 18.03.2006 o 17:52

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
oldPRO napisał:

ekhm glupoty (wulg.)isz

Dokladnie, raz trzeba raz nie trzeba.

ziomalek16
Wiadomość [#7]: 19.03.2006 o 17:56

Konto skasowane

gejkiller napisał:
tylko do okienka wyboru postaci.

nieraz nawet nie trzeba wychodzic do okna wyboru postaci (mi sie to zwlaszcza trafialo jak konczylem norma). przy helu juz w 90% przypadkow trzeba bylo wychodzic do okna wyboru postaci

Marqsblood
Wiadomość [#8]: 20.03.2006 o 18:10

Konto skasowane

Zawsze było tak ze przy przjsciu z norm -> nightmare nie było problemu a przy przejściu nm->hell trzeba było wyjśc do okna wyboru postaci.

Niewola człowieka na tym polega, ze musi mieć więcej niż mu potrzeba.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :