Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 19:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Shenk - warto biegać?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
reredruM
Wiadomość [#21]: 20.03.2006 o 07:31

Konto skasowane

Wkurza mnie takie mowienie ze ci co graja z mh/botem itp sa lamami kretynami oszustami. Ciekawe skad maja legit gracze annihilusy? Sami na pewno nie sprzedali tych 80 sojek czy wiecej. Ci ktorzy robia pwe sprzedaja dupowane sojki. To samo sie tyczy dupowanych hr. Ja osobiscie mialem tylko cta legit , bo reszta hr z infinity coh forti byly dupowane na pewno. Jak chca byc w 100% legit niech zrobia prywatne legit we i robia rw tylko ze znalezionych hr.

sus3l
Wiadomość [#22]: 20.03.2006 o 08:27

Konto skasowane

wiesz... przed duppedami nie ma obrony. Ja nie sprzedałem żadnej sojki a zapolowałem na kilka annich bez mh i guzik mnie to prawde mówiąc obchodzi skąd oni je mieli. Chcesz być silny, musisz mieć hr'y, żeby taki być. A mh... jest zbędny, nagina grę do lamerskiego punktu widzenia. I co ja poradze na to że dupped runy są na bn? Nic. A co ja poradze że mh jest na bn? Nie używam go i nie szerze tego hacka. Runy tak czy siak znikną

[Edycja - sus3l w 20-03-2006 o 08:29]

gejkiller
Wiadomość [#23]: 20.03.2006 o 11:34

Konto skasowane

wyskoczą z rw? raczej nie znikną gdy będą włożone w przedmiot, dlatego dupowanie hr jest takie 'łatwe'

Ato_Boldon
Wiadomość [#24]: 20.03.2006 o 13:05

Konto skasowane

reredruM napisał:
Wkurza mnie takie mowienie ze ci co graja z mh/botem itp sa lamami kretynami oszustami.Bla, bla, bla ... .

ROTFL

Kim w takim razie sa ( no moze nie kretynami, ale ...)

-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
ziomalek16
Wiadomość [#25]: 20.03.2006 o 14:00

Konto skasowane

skonczcie ten temat ok? burdel sie tylko zrobi a zadna ze stron i tak sie nie da sie przekonac. ci co graja z hackami i mh beda twierdzic ze tak mozna itp, ci co nie uzywaja beda twierdzic ze mh, boty i hacki sa be i nie ladne.

Marqsblood
Wiadomość [#26]: 20.03.2006 o 18:05

Konto skasowane

Ze Shreka najciekawsze co mi wyleciało (pomijając wartość tc) to Giant Skull któremu do tego żeby był perf brakowało 1 str sad.gif , wpakowałem jewele 3x% ed/+str i merc z Tomb reaverem bez zbroji kosił wszystko co miał na drodze ^^

Z pryszcza to ze względu na moje zapędy kolekcjonerskie najbardziej się cieszyłem jak mi w dwa dni pod rząd set Bul-khatosa wyleciał biggrin.gif (najpierw mały mieczyk na drugi dzień duży ^^).

A no i najważniejsze to ze Shreka Ohm ale sie tak nie cieszyłem bo pare dni wcześniej też mi poleciał Ohm tylko ze ze skrzynki za mefem.

Niewola człowieka na tym polega, ze musi mieć więcej niż mu potrzeba.
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :