Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 18:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wiek grajacych w Diablo

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
addos
Wiadomość [#121]: 07.08.2007 o 14:00

Konto skasowane

31 lat. Moja żona czasami lubi patrzeć ale sama jakoś jeszcze nie grała. Znajomi (małżeństwa smiley.gif ): 1-sza para: on 33, ona 31; 2-ga para: on 34, ona 30.

Gram prawie od samego początku (D1). Wszystko dzięki temu, że kolega był zmęczony i chciał trochę odpocząć a mnie zostawił z włączoną grą. D2 LoD okazało się dla mnie jeszcze lepsze niż D1. Wg mnie to żadna gra nie jest w stanie pobić całej serii Diablo. A od 2001 jestem szczęśliwym posiadaczem oryginalnego D2 LoD i nigdy nie żałowałem wydanych pieniędzy a dałem wtedy za komplet coś ok. 180 zł smiley.gif Teraz jest sporo taniej.

A tak swoją drogą to okazuje się, że przedział wiekowy jest imponujący - nie spodziewałem się takiej rozpiętości wiekowej.

[Edycja - addos w 07-08-2007 o 14:02]

Blader
Wiadomość [#122]: 11.08.2007 o 09:59

Konto skasowane

14

jassqu
Wiadomość [#123]: 31.08.2007 o 13:10

Konto skasowane

Uu..dużo tych under 20 playerów nie ma smiley.gif ja mam 16 lat smiley.gif

pharao99
Wiadomość [#124]: 31.08.2007 o 15:14

Konto skasowane

Jak to nieduzo? 8 na 10 on cbn to standart wieku10-19, przedwczoraj do lez sie usmialem jak dwoch "zawodnikow" podsluchalem: "do wakacji musze miec 95 poziom, a przed 3 klasa 99" i wierzcie mi, nie chodzilo im o 3 liceum/gimnazjum/cokolwiek tam giertych zarzadzil... Wystarczy zreszta popatrzec na poziom dialogow na kanalach...

Dobra, bez offtopa, lat mam 26 czy 7, gralem jeszcze w jedynke, prawie w sumie od poczatku, na ciezkiej zajawie, w czym dzielnie sekundowal mi taki jeden lekarz, facet mojej starej co juz wtedy mial kolo 35... Na dwojke to juz czekalismy zamowiona w cdprojekcie^^ i napieprzamy wiernie (mialem ok. 2 lat przerwy, wrocilem miesiac czy 2 temu... Mam na mysli bn, bo singiel to zawsze na relaks: miliard w srode miliard w sobote-zaszlachtowanych^^). Ogolem najmlodszy osobnik jakiego widzialem przy Diablo to cora mojej wychowawczyni sprzed lat, wiek 9, najstarsi to rzeczona wychowawczyni, ok 40, ww lekarz juz po 40 i moj stary- grande finale 50(!)- jak skonczyl Tormenta to stwierdzil, ze cos jest w tych grach i postanowil sprobowac mojego hita^^ Btw. znam przynajmniej 2 fajne laski co graja, ale to juz inny tematbiggrin.gif

I na koniec Wam powiem, ze uwielbiam z nimi grac, bo to jedyne momenty kiedy D2 wyglada jak za pierwszych dni- nie jakis szalony mf/trade/uber hunting i nazad, tylko wyglupy, zajawki (zobaczylibyscie niektore buildy, haha), marzenia (nawet teraz, gdy kod zlamany, wciaz wierzymy, ze znajdziemy cos nowego^^) Jednym slowem KLIMAT

I korzystajac z okazji pozdro im wszystkim!

For fuck sake, die, will'ya?!?
baqarah
Wiadomość [#125]: 31.08.2007 o 17:12

Konto skasowane

22

@pharao99 - dokladnie wiem o co chodzi. D1 pokazal mi moj kuzyn. Nigdy nie zapomne mojego pierszego D1 multiplayer - siedzielismy rodzina (dwoch kuzynow, brat i ja) we czterech i gralismy przez 10 godzin non-stop w diabelka... Kto sie zmeczyl odchodzil od kompa i zwalnial miejsce. Chyba pierwszy multiplajer na jednym kompie ;).

D2 zaczelo sie jeszcze kiedy moj kuzyn namietnie run-owal Lazarusa (kto gral w D1 to wie smiley.gif). Ogolnie to byl szok i kolejne godziny spedzone przy diabelskich pomiotach. Heh, jaki to byl fun wtedy, kiedy znalazlo sie jakis "dobry" rare przedmiot... Wszystko oczywiscie singiel, bo malo kto mial neta wystarczajacego do gry na bn-ecie...

Potem pamietam jeszcze mojego barba (po dluuuugim czasie dobil do ~70 lvl, bylem z niego dumny :P) i nekromante, ktory zabijal zelazna dziewica i iron golemem (tak tak, wtedy baal zginal po raz pierwszy i dowiedzialem sie, ze eteryczne zbroje unikatowe potrafia wypasc. Swoja droga troche bylem rozczarowany biggrin.gif). Ehhh lezka sie w oku kreci.

Wspominam dobrze tez czasu sprzed roku - wtedy zawalilem cala sesje tylko dlatego, ze zamiast sie uczyc cale noce spedzilem na graniu z kumplem smiley.gif. ~60 level w kilkanascie godzin? Da sie zrobic biggrin.gif.

A najlepszy klimat? Kiedy kumpel da mi swojego nowo-znalezionego CZAKO, bo go poprosilem (sam wtedy swojego nie mial!). Ja potem odstapilem mu swojego zbednego okulusa. Potem innym kumpel robil Frenzy Barba - moj Highlord byl dla niego jak znalazl! Moja Orbaczke Bul-Kathosa odziedziczyla chyba jakas assasinka, ale juz nie jestem pewien komu ja dalem. Dlatego teraz wole sobie popykac czasem singla, BN i te dzieciaki troche mnie jednak denerwuja...

Doodek
Wiadomość [#126]: 09.10.2007 o 19:08

Konto skasowane

W listopadzie 16 latek mi stuknie hehe.

Ja grałem 2 lata temu jak neta nie miałem jeszcze w singla ech.. ;)) mój Palek 62 lvl wymiatał biggrin.gif

DonMateo
Wiadomość [#127]: 09.10.2007 o 20:29

Konto skasowane

Dziwne, że dopiro teraz to zauważyłem... potluczony.gif
W kwietniu przybędzie 17 wiosenka ;]
Z /f l to najstarsza osoba ma 23 lata (coś mało, nieprawdaż?!), jedna ma 15, druga 17. A pozatym, to kuzyn (12 latek mu stuknie niedługo) Aha... No i kumpel z reala w moim wieku. To by było wsio...
A w diabełka, to mniej więcej rok się już gra (chyba najkrócej z tych, co sie tu wypowiedzieli xD)
___

Zapomniałem o jeszcze jednym kumplu z reala- w tej chwili ma bodajże 18 lat

[Edycja DonMateo - 09.10.2007 o 20:30]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Dzaga
Wiadomość [#128]: 04.11.2007 o 11:21

Konto skasowane

Jmam 22 latka a ma kobjeta 19 też czasem ciska w diablo. kumpel 20, drugi 27 aj jest tego zdeczka pozdro

Puchacz
Wiadomość [#129]: 16.11.2007 o 18:22

Konto skasowane

16 latek
Grałem w D2 przez 3,5 lat i dalej mi się chce grać, choć gram w WoWa, ale myśle że ten Hellgate: London nie ma szans z D2(grafa to nie wszystko), sam H:L mam i uważam, że stare dobre D2 jest znacznie, ale to znacznie lepsze biggrin.gif

Mój Battletag : Kynareth#2737
Demon Hunter , w trakcie levelowania
paulietta
Wiadomość [#130]: 03.02.2008 o 13:25

Konto skasowane

u mnie w rodzinie graja 3 osoby tata (36 XD ) chrzesny (ok 47) i ja (16) ^^ wiec bywa to roznie... ale diablo jest tak zeje... fajne ze wszyscy chca grac
pozdroo smiley.gif

kostrzewski
Wiadomość [#131]: 29.03.2008 o 09:50

Konto skasowane

ja mam 25
moj funfel ma 25 a jego stary ma 53 i gra z nami na BN biggrin.gif

to jest dopiero czapa biggrin.gifbiggrin.gif

Blade2006
Wiadomość [#132]: 29.03.2008 o 19:06

Konto skasowane

Ja mam 22 . Ciekawe syn z ojcem gra , no nieźle smiley.gif

[img]http://img170.imageshack.us/img170/4812/sygnaturadbur5.gif[/img]
Ilidanek
Wiadomość [#133]: 20.05.2008 o 07:22

Konto skasowane

A ja nawet nie jestem dorosły mam 12 lat i się ciesze.

zubek
Wiadomość [#134]: 04.05.2009 o 13:54

Konto skasowane

Ja mam 13 lat i gram w diablo jakoś 5 może 6 lat. Oczywiście pierwszy raz zagrałem u kuzynów w ściąganą wersje na prywatnym serwie hahaha.gif . Potem troche czasu mineło kupiłem sobie Diablo 2 z dodatkiem i tak sobie pykam. Oczywiście nie przez cały czas, ponieważ gram pare miesięcy robie sobie kilka miesięcy przerwy by pograć w inne gry, puźniej zakładam nowe konto i gram znowu. Nigdy nic mnie tak nie wciągnęło od kiedy grałem w Diggera. Diablo jest jak bumerang, zawsze do mnie wraca. Połowa mojej klasy ma tak samo więc kiedy jedna osoba zacznie grać zaraz ciągnie reszte i jeszcze niekturzy sobie po jakimś czasie Diablo kupują, bo tyle o nim słyszą.
Ogólnie rzeby już nie przynudzać Diablo to najleprza gra w jaką grałem i popiera mnie w tym prawie cała moja klasa (pisze ten post na informatyce).

Mutalisek
Wiadomość [#135]: 04.05.2009 o 17:18

Konto skasowane

mniej graj ,więcej ortografii sie ucz

Batonex
Wiadomość [#136]: 28.12.2009 o 01:36

Konto skasowane

Mam 20 lat w diabelka2 gram od premiery. Na bn gram od 4 lat z przerwami. Wiekszosc /f l jest podobna do mnie wiekiem. Czytajac ten temat zaowarzylem ze kiedys bylo wiecej ludi po 20 teraz narobilo sie sporo dzieciakow bez kultury i bn traci klimat (nie mowie o wszystkich dzieciakach)

REKLAMA
Strona 7 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :