Dziś jest: Niedziela, 20 października 2019, godzina 00:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: wow - kilka pytan

ciem
Wiadomość [#1]: 05.03.2006 o 19:14

Konto skasowane

więc, mimo tego, ze uzylem opcji szukaj i probowalem na wlasna reke znalesc odpowiedzi na nurtujace mnie pytania, dalej ich nie znajduje. co wiecej, pojawia sie wiecej pytan. wiem, ze bycmoze narazam sie w tym momencie, bo pytam kolejny raz o to samo, ale chcialbym uslyszec jasne i szczegolowe odpowiedzi, ktorych (niestety) nie moglem znalesc w dotychczasowych wątkach :/

stan na tę chwile jest taki: zamierzam kupic wow'a, nie mialem nigdy wczesniej stycznosci z tą grą (czytalem masy recenzji itp). chcialbym w takim razie sie dowiedziec, czy oplaca mi sie kupowac WoW'a, dlatego chcialbym zadac kilka pytan:
1. po kupieniu wow'a (np. w empiku, bo tam zamierzam kupic) chcialbym zalozyc sobie konto na te 30 pierwszych dni. slyszalem, ze MUSZE podac nr. karty kredytowej (ktorej nie mam na chwile obecna) lub nr karty pre-paid (ktorej nie zamierzam kupowac, bo jest to wydatek rzedu 100zł, na ktory mnie po prostu nie stac). czy w takim razie musze sobie zakupic jedna z tych kart, aby móc wogole zalozyc konto?
2. czy w empiku mozna zakupic karte pre-paid? a jesli nie - to gdzie?
3. czy mozna zakupic karte pre-paid, ktora przedluza konto tylko o miesiac?
4. czy na prawde ta gra jest tak wspaniala, ze oplaca sie za nia zaplacic ponad 150zł i placic az 50zł miesiecznie czy lepiej zagrac sobie najpierw na piracie i zobaczyc, czy rzeczywiscie sie opłaca? (czego wlasnie niechcialbym robic, bo nie lubie pirackiego oprogramowania, ale jesli jest to niezbedne do sprawdzenia, czy warto wydac taką kase to bede musial jednak to zrobic)
5. czy na oficjalnych serwerach blizzarda wystepuja jakies monstrualne lagi i czy są one czestym zjawiskiem? (mam lacze 2mbps i obecnosc lagow z powodu mojego łącza jest raczej niemozliwa)
6. czy moj komp (athlon 1250mhz, 512ram, gf4 ti4200 128mb) pociagnie wow'a na najwyzszych detalach i nie bedzie mial problemu z wiekszymi lokacjami/duza iloscia graczy w jednym miejscu?

wybaczcie, ze po raz kolejny pojawia sie taki temat, ale, jak napisalem wczesniej, nie znalazlem jasnych odpowiedzi na powyzsze pytania (jesli mimo to moderatorzy stwierdza, ze niepowinno byc tego tematu, to nie bede plakac, jesli zostanie on usuniety. bardzo dobrze znam prace moderatorow i wiem, ze niepowinno sie ich podwazac - sam tego nie lubie :P) i odpowiadajacych na moje pytania (jesli oczywiscie takowi sie znajda) rowniez prosze o jasne i przejzyste odpowiedzi. nie jest to spowodowane tym, ze jestem jakis mało kapujący, czy cos, ale niechcialbym pozniej zalowac moich decyzji. ponad to, przepraszam za nadmierna ilosc wyrazu 'czy' :P

pozdrawiam

Silverin
Wiadomość [#2]: 05.03.2006 o 19:30

Konto skasowane

1. Możesz podac fałszywy numer albo jakis z generatora, ale ciiii, bo to nielegalne lol.gif
2. Z tego co wiem to można kupic tylko w internetowym sklepie CD-Projektu
3. Nie.
4. Piraty śmierdzą. Oryginał FOR TEH WIN FOR THE HORDE ROX.
5. Tak, ale to czy bedziesz WoW bedzie ci się ciąc zależy przede wszystkim od twojego RAMu.
6. Powinien pociągnac co najwyżej na średnich detalach, ale z 512 RAMu nawet nie marz o płynnej grze. Dokup jeszcze 512 tongue.gif

To chyba wszystko..

[Edycja - Silverin w 05-03-2006 o 19:55]

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Oli1
Wiadomość [#3]: 05.03.2006 o 19:33

Konto skasowane

1. Tak potrzebujesz karty kredytowej mozesz również skorzystać z generatora nr kart
2. Pre-Paida kupisz na www.gram.pl
3. nie można
4. Tak ta gra jest wspaniała że opłaca sie grać za 50zł miesięcznie (ponad 5 milionów ludzi to robi)
5. Przeważnie nie, aczkolwiek są momenty w których lagi sa nie do zniesienia
6. Komp niestety słaby i nie pograsz na najwyzszych detalach. Zrób detale najmniejsze a może nie bedziesz miał problemu ze stolicami czy end-intance

ciem
Wiadomość [#4]: 05.03.2006 o 21:04

Konto skasowane

dzieki za pomoc smiley.gif

N00B-007
Wiadomość [#5]: 05.03.2006 o 21:47

Konto skasowane

Jak dobrze pamietam to juz nie lyka nr-ow z generatora ale moge sie mylic

blizzkiller-pl
Wiadomość [#6]: 06.03.2006 o 00:23

Konto skasowane

chyba łyka ale TYLKO wtedy gdy nie musi pobierac z niej forsy