Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: program do robienia filmow

badabing
Wiadomość [#1]: 27.02.2006 o 14:39

Konto skasowane

Hej mam do was nastepujace pytanko.Chielismy z kumplem nakrecic jakis filmik z wowa, ale znamy tylko jeden program ktorym mozna robic filmy, mianowicie fraps.
Niestety ten program strasznie zamula nam komputer i nie mozemy normalnie grac, no i mozemy nagrac tylko 30 sekund filmu co jest duzym ograniczeniem.
Czy znacie moze jakis inny darmowy program do robienia filmow??z gory dziekuje za pomoc.

Silverin
Wiadomość [#2]: 27.02.2006 o 15:54

Konto skasowane

Nowy komputer? ;) tak ogólnie, to prawdopodobnie każdy program będzie tak zamulał...

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
badabing
Wiadomość [#3]: 27.02.2006 o 16:24

Konto skasowane

Moj kumpel testowal frapsa na kompie z prockiem 1.7 Moze to troche za slaby procesor na nagrywanie filmow??!!
Wiem, ze sa inne programy do nagrywania filmow z gier(może one beda lepiej dzialac) wiec jesli ktos zna takowe to prosze o podanie ich nazwy.

Dhanter
Wiadomość [#4]: 27.02.2006 o 16:54

Konto skasowane

Jak kiedyś zapomniałem wyłączyć frapsa, to miałem 2GB filmu... potluczony.gif

[Edycja - Dhanter w 27-02-2006 o 16:54]

Ogar
Wiadomość [#5]: 27.02.2006 o 17:44

Konto skasowane

procek conajmniej 2ghz, z jak najwieksza iloscia cashe (minimum 512kb) i wszystkimi obecnie uzywanymi instrukcjami zaimplentowanymi w jadrze. HT mile widziane (a dwa rdzenie widziane jeszcze milej).

conajmniej 1gb _szybkiej_ pamieci ram (markowe 400mhz cl 2.5 to raczej minimum).

jak najszybszy dysk (7200rpm + 8mb cashe to minimum), podlaczony przez wydajny interface (Serial ATA, lub ATA/133) + plyta glowna z dobrym kontrolerem (NF4, NF3, VIA KT800).

grafa nie wazna (byle by tylko ciagnela wowa).

system zoptymalizowany pod jak najwieksze zapelnienie bufora systemowego.
duzy rozmiar pamieci podrecznej.

badabing
Wiadomość [#6]: 27.02.2006 o 17:48

Konto skasowane

Dzieki za konkretna wypowiedz w tym temacie beerchug.gif
Moze znacie jednak jakies inne programy do nagrywania niz fraps, bo ciagle takich szukam.

[Edycja - badabing w 27-02-2006 o 17:54]

zergoth
Wiadomość [#7]: 01.03.2006 o 18:09

Konto skasowane

Powiem tak,mozesz poszukac na www.board.counter-strike.pl w dziale filmy.Tam byl calkiem spory temat poswiecony tworzenia filmow.Mysle,ze spokojnie mozna do podpiac pod wow'a.Jak znajde link'a to napewno zapodam.Poza tym www.google.pl smiley.gif

badabing
Wiadomość [#8]: 01.03.2006 o 21:42

Konto skasowane

Dzieki za ta stronke z canterem - zerkne, a co do googli to juz szukalem ale nie znalazlem nic ciekawego w tym temacie yabol.gif

blizzkiller-pl
Wiadomość [#9]: 01.03.2006 o 23:41

Konto skasowane

gamecam [mam to na twardzielu ale nigdy nie instalowalem tongue.gif ]

badabing
Wiadomość [#10]: 02.03.2006 o 12:50

Konto skasowane

Dzieki, sprawdze ten programik biggthumpup.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź