Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 18:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Druidem

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Silverin
Wiadomość [#141]: 16.09.2006 o 15:41

Konto skasowane

Nie zamierzam kontynuowac tej dyskusji, ale tak poza nia - bez healerów nie bylo by raidów :o nie wyobrazam sobie warrkow tluczacych ragnarosa bez priestow, druidow i shamów / paldków za ich plecami tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Cayan
Wiadomość [#142]: 16.09.2006 o 15:44

Konto skasowane

z cala pewnoscia moglbym stanac przed toba i ebz skrupolow powiedziec ci per bezmozgu/ciemniaku /cwiercinteligencie

OMG... kto wypuścił ponuraki z klatki?

A ja się pochwalę że spoxik bez mrugnięcia powiem Gilowi że dupa jest, Huraganowi że moje bożyszcze a Tobie poradzę żebyś położył się w cieniu... Kto mnie przebije?
As, as, as... Kek.

Panowie, to śmieszne! Ponuraq'u, właśnie okazało się że Ogar ma 60 lvl druid alta, w tym momencie dyskusja powinna się skończyć, bo, jak sam przyznałeś, druidem na raidy nie chodzisz, a i pewnie niezbyt wysoki level nim osiągnałeś. Nie bierz przykładu z polskich polityków, przyznaj się do błędu! A nawet jeśli nadal uważasz, że masz rację, to też się przyznaj, żeby był flejm'end i żeby wszyscy mogli wrócić do domu...

Silverin
Wiadomość [#143]: 16.09.2006 o 15:47

Konto skasowane

Cayan, daj sobie spokój. Niektórym nie udowodnisz swojej racji NIGDY. I tym razem nie odnosi się to tylko do ponuraqa ;]

And then not stab them?
And then not laugh?
ponuraq
Wiadomość [#144]: 16.09.2006 o 15:48

Konto skasowane

Cayan napisał:
z cala pewnoscia moglbym stanac przed toba i ebz skrupolow powiedziec ci per bezmozgu/ciemniaku /cwiercinteligencie

OMG... kto wypuścił ponuraki z klatki?

A ja się pochwalę że spoxik bez mrugnięcia powiem Gilowi że dupa jest, Huraganowi że moje bożyszcze a Tobie poradzę żebyś położył się w cieniu... Kto mnie przebije?
As, as, as... Kek.

hahaha.gif Cylon_anim.gif

Cayan napisał:
Panowie, to śmieszne! Ponuraq'u, właśnie okazało się że Ogar ma 60 lvl druid alta, w tym momencie dyskusja powinna się skończyć, bo, jak sam przyznałeś, druidem na raidy nie chodzisz, a i pewnie niezbyt wysoki level nim osiągnałeś. Nie bierz przykładu z polskich polityków, przyznaj się do błędu! A nawet jeśli nadal uważasz, że masz rację, to też się przyznaj, żeby był flejm'end i żeby wszyscy mogli wrócić do domu...

1. lvl bliski 51
2.polityki w to nie mieszaj nie goladam i nie wiem co sie dzieje w polskim tzw rzadzie
3. kktnxbye

Cayan
Wiadomość [#145]: 16.09.2006 o 16:09

Konto skasowane

Przecież ja nie mam żadnych racji. To zbyt niebezpieczne w naszym małym forumowym społeczeństwie.

Ja też nie oglądam polityki, ale lubię Szkło Kontaktowe za Andrusa i tak jakoś coś słyszę...

"Kkthxbye"? Uh, złe skojarzenia po Tibii, przepraszam...

Ah, tak po drodze, zwracam honor do kieszeni; nie doczytałem i nie zrozumiałem treści pańskiego posta, chyba ja pójdę położyć się w cieniu...
Ale za zwyzywanie Silverina to naprawdę jestem gotowy panau nałomotać, bo tak jakoś go lubię, he. Silver z Battlenetu to prawie jak ShadEnc z DnD... No, ale prawie, jak wiadomo...

Robi się z tej dyskusji prawidze PvP...

No, może jakiś optymistyczny akcent na zakończenie... o, na przykład (wulg.). Jestem z siebie dumny, nie ma co.

Aufwiederesehen, mama woła mnie na obiad, ale ja tu jeszcze wrócę... Jako nowy, lepszy spamer.

Merain...
"Już nigdy, nie bedzie takiej musztardy, takiego mleka, takich modków..."

[Edycja - Cayan w 16-09-2006 o 16:17]

Merain
Wiadomość [#146]: 16.09.2006 o 16:15

Konto skasowane

"Gdzie sie podziali tamci Modkowie..."

Muradin
Wiadomość [#147]: 16.09.2006 o 16:17

Konto skasowane

ponuraq napisał:
2.polityki w to nie mieszaj nie goladam i nie wiem co sie dzieje w polskim tzw rzadzie

Kto nie zna innych błędów, sam będzie je popełniał. Historia lubi się powtarzać...

Myślisz, że na rozmowach z innymi i obserwowaniem ich niewiele się dowiaduje? No to cię zaskocze, bo ja się tak uczyłem grać w WoWa (tak, trzeba umieć): na rozmowie i obserwacji.
Wyrób sobie dwie umiętności:
- umiętność dyskusji na forum (tak jak mówił, bodajże Sliverin)
- umiętność dostrzegania doświadczenia innych, Ogar (chyba się powtórze, ale powiem to, nie jestem po jego stronie) nie wynosi z tych raidów tylko reputacje i błyszczące epiki.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
ponuraq
Wiadomość [#148]: 16.09.2006 o 16:27

Konto skasowane

Muradin napisał:

Powiem ci tylko tyle...
Poczytaj jego posty, popatrz co wypisuje, za jekiego znawce sie uwaza, za jakiego wszystkowiedzacego jest spostrzegany i na koncu zobacz ile tych jego " super wywodow" jets zgodnych z prawda teoria czy chociazby spostrzezeniami w grze...

NUUUUUUBY tez maja 60lvl i chodza na raidy...

Tyle ode mnie...

Zegnam aczkolwiek bede zagladal i smial sie dalej z wiekszosci was..
Ba nawet pozwole sobie pocytowac kilka postow na forum naszej guildi zeby ludzie mieli dobry polew z wszechwiedzacyh...

EDIT

BTW do silverin`a muradina i merain nie mam praktycznie nic.. CI przynajmniej jak nie wiedza to nie pieprza bzdur jak niektorzy i nie staraja sie uchodzic w srodowisku forumowiczow za jakis pieprzonych guru..

[Edycja - ponuraq w 16-09-2006 o 16:29]

Silverin
Wiadomość [#149]: 16.09.2006 o 16:32

Konto skasowane

Cayan napisał:

Ale za zwyzywanie Silverina to naprawdę jestem gotowy panau nałomotać, bo tak jakoś go lubię, he. Silver z Battlenetu to prawie jak ShadEnc z DnD... No, ale prawie, jak wiadomo...

[Edycja - Cayan w 16-09-2006 o 16:17]

dzięki :* ale kto to do jasnej anielki jest ten ShadEnc? xD

a tak btw - niech któryś modek zamknie ten temat, bo tu sie rzeznia powoli robi...

edit : kawalek posta wyjebalo sad.gif

ponuraq - jesli chcesz sie w tej gildii utrzymac to lepiej nie wklejaj wlasnych postow tylko podkoloryzowane posty tych, ktorzy z toba dyskutowali ^^

[Edycja - Silverin w 16-09-2006 o 16:34]

[Edycja - Silverin w 16-09-2006 o 16:36]

And then not stab them?
And then not laugh?
ponuraq
Wiadomość [#150]: 16.09.2006 o 16:35

Konto skasowane

Silverin napisał:
ponuraq - jesli chcesz sie w tej gildii utrzymac to lepiej nie wklejaj wlasnych postow tylko podkoloryzowane posty tych, ktorzy z toba dyskutowali ^^

Lubie miec ost. zdanie...

Zachowuje oryginalnosc wypowiedzi.. i musze przyznac ze od kilku dni robia furore srod hilvlowcow i ze tak powiem "rotfl" jest kladziony przy kazdym cytowanym cytacie xD
i bije wszystkie tematy w stylu l2p n00b biggrin.gif

bye bye

[Edycja - ponuraq w 16-09-2006 o 16:35]

Kaczorek
Wiadomość [#151]: 16.09.2006 o 17:17

Konto skasowane

O (wulg.), przeczytalem Twoje wypociny ponuraq. Jedno slowo: wyjdz.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
ponuraq
Wiadomość [#152]: 16.09.2006 o 18:05

Konto skasowane

Kaczorek napisał:
O (wulg.), przeczytalem Twoje wypociny ponuraq. Jedno slowo: wyjdz.

cry more...

oh. juz poszedles?;> szkoda tak fajnie smierdzialo..

Ogar
Wiadomość [#153]: 16.09.2006 o 19:14

Konto skasowane

:<
szkoda mi cie ponuraczku. nie dlatego, ze zaraz pewnie dostaniesz bana, nie dlatego, ze zostales powszechnie wysmiany, ale dlatego, bo tata i mama nie nauczyli cie jak dyskutowac na poziomie.

o klasie druida wiem znacznie wiecej niz ty. raz, ze mam znajomych druidow, z ktorymi od dawna raiduje i widze jak sprwuje sie klasa druida w raidzie (czego ty jesszce dlugo nie zobaczysz), dwa, mam wlasnego druida, z ktorym nie mialem takich problemow w czasie lvlingu, jak ty (przeczytaj wlasne posty z tematu o druidzie).
wiem doskonale jakie sa zalety, a jakie wady tej klasy, co jest problemem i co jest powszechnie uznawane za "broken".

nie moge tez nie skomentowac twoich randomowych wrzutow, w stylu "oh. juz poszedles?;> szkoda tak fajnie smierdzialo.." (innych nie chce mi sie cytowac) - o (wulg.), ile ty masz lat? ;o

ogolnie to papa.

[Edycja - Ogar w 16-09-2006 o 19:15]

Merain
Wiadomość [#154]: 16.09.2006 o 20:10

Konto skasowane

A Modowie dalej na wakacjach huh. Dobra zanim topic pojdzie do kosza, niech ktos wytlumaczy mi to o_0 http://video.google.pl(...)mp;hl=pl Wiem, ze to w ogole nie dotyczy tematu topica, jednak moze odciagnie was na chwile od tej klotni ;p Dodam tylko, ze tego kolesia owy priest gangowal przez okolo 30min i ciagle bylo to samo...

[Edycja - Merain w 16-09-2006 o 20:39]

SimooN
Wiadomość [#155]: 20.09.2006 o 10:04

Konto skasowane

ponuraq napisał:
."Jestes totalnym noobek"

Na tym forum kazdy ponizej 50-60 LVL to n00b wiec rewelacji nie odkrykles xD

[Edycja - ponuraq w 18-07-2006 o 17:55]

phi noob to gracz o malym rozumku wiec mow za siebie..
a co do Twoich solo instantow i raidow to chcialbym zobaczyc Twoje eq...

Arhorn
Wiadomość [#156]: 13.10.2006 o 21:27

Konto skasowane

wy już nie macie co robić tylko sie kłocić to jest forum o pvp a nie forum pvp. i tak na mała zmiane tematu przyjemny filmik na temat shape shifter druta (wyciągnijcie wnisoki i bedze nowy temat) [url]http://video.google.com/videoplay?docid=2519053566117636701&q=world+of+warcraft&pl=true[/url] juz wczesniej został zamieszczony ale to taka mała repeta

Arven lvl 70 resto druid - sporeggar
Arhorn lvl 42 frost mage - maghteridon
Arhorn lvl 22 affli warlock - sporeggar
Merain
Wiadomość [#157]: 13.10.2006 o 22:02

Konto skasowane

Swego czasu ten wlasnie filmik zmotywowal mnie do gry druidem ;]

Ogar
Wiadomość [#158]: 13.10.2006 o 22:58

Konto skasowane

fajny noob warlock w pierwszej scenie :S

Avalang
Wiadomość [#159]: 16.10.2006 o 15:28

Konto skasowane

Cenki druid za malo chance to hit PVP set druida sax.

SzymonK
Wiadomość [#160]: 19.10.2006 o 14:28

Konto skasowane

jakie profesje wybrac dla druida PVP ? myslalem nad alchemia i hebrs lub enchanting /xxxxx

REKLAMA
Strona 8 z 9.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :