Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 18:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PVP Druidem

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Ogar
Wiadomość [#81]: 13.09.2006 o 23:25

Konto skasowane

mamy w gildi druida ze sprzetem za 13 range + macka z aq.
latal w feralu (kilka buildow, zarowno pod dps, jak i tanking) i wrocil do healing builda, stwierdzajac, ze jako feral jest poprostu bezuzyteczny.

kilka faktow:

druid moze tankowac nefa. i co z tego? od tankowania mamy 3 prot specc warriorow.

druid moze robic ladny dps. i co z tego? rogala / furry warka nigdy nie dogoni.

wiec na co nam feral druid? dla tej smiesznej aury? rofl.

podsumowujac: resto druid w wiekszym stopniu przyczyni sie do progressu gildi, niz jakies feral dziwadla.

[Edycja - Ogar w 13-09-2006 o 23:25]

ponuraq
Wiadomość [#82]: 13.09.2006 o 23:29

Konto skasowane

Merain napisał:
ponuraq, wez wystopuj z tym poluczaniem innym co? Kolejny madrala przez kabelek. Nie dosc, ze madrzysz sie niesamowicie, to jesz za przeproszeniem "gowno" wiesz o tej grze bo nawet nie wylewelowales ani jednej postaci do 60 i porzadniej jej nie ubrales... , a zachowujesz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadal. Znajac, zycie to zaraz sie z kims powyzywasz i dostaniesz bana jak tak dalej bedziesz postepowal. Tak, wiec gl&hf.
EDIT: Co do Druida. To fakt, ze 1 czy 2 miejsca w raidzie sie znajda, ale przewaznie juz sa zajete, bo kazdy resto tylko czeka zeby sie na feral respecnac... W koncu ta aura +3% do criticala swoje daje ;p

[Edycja - Merain w 13-09-2006 o 23:19]

Kurwa skoncz z tym stereotypem "nie majac 60 lvlu nie amsz pojecia o grze" skad wiesz ze nie wylewelowalem jakiejs postaci do 60tki ?? Znasz mnie z forum od kilku miesiecy skad mas zpewnosc ze przed tym nigdy wczesniej nie gralem w wowa i nie osiagnalem np hunterem/magiem czy shammym 60lvlu ?? Kurwa mac nie musze miec 60 poziomu i full geara zeby stwierdzic jak sie sprawuje dana rasa na danym lvlu w danej sytuacji... Wiem jak bedzie wygladac moj pvp na 60lvl moim priestem iw iem jak bedzie wygladac moj pvp na 60lvlu moja magiczna szamanka czy tez jakims warioriem... Ubzduraliscie sobie ze 60lvl i brak fioletowego uzbrojenia- nuuuuuuub i(wulg.) mu w dupe...
Gowno prawda Mam amse znajomych blue gearch na kilku serwerach majacych 60lvl ktorzy fioletowych "wypasiencow" potrafia rozniesc bez problemu ale nie kurw aoni sa nuuby i graja z nuubami wezcie sie w glowy jebnijcie..

Zygac mi sie chce jak czytam takie (wulg.)y i mam biegunke widzac kjolejny post ogara czy innego blazna ktory uwaza ze jest imba bo jecgo "clotch wypas warek" czy hunter albo pala kladzie wszystko co sie rusza... no to sie ciesz ze kladziesz powiem ci tak jak ty wszystkim.. Zabijales najwidoczniej AFKeje albo trafiles na noobow i dlatego padli... albo mieli lagi i nie wiedzieli co sie dzieje... Ty ogar tez wyleveluj swojego alta druida i zobaczys zjak wyglada pvp... i sproboj wtedy polozyc (wulg.)rlocka moze (wulg.) zmienisz zdanie

EDIT

Jeszcze jedno... Pogodzcie sie z faktem ze nie kazdy robi druida z m,ysla oinstance i guildowych wypadach... Jedni robia postaci do pvp inni do instance, jedni do leczenia inni do tankowania a jeszcze inni robia 60lvl i sprzedaja konto za 1000zl lejac na to cyz to bedzie full green/purple/blue gear i srajac na to cyz bedzie super healerem czy tylko masyznka doz arobienia kilkuset zlotych...
Jedni nie patrza na toc yz beda chodzic gdzies i ubijac stworki by zbierac sety a jedni przywiazuja do tego ogromna wage... Jedni sa noobami a inni... tez sa noobami tylko madrzejszymi..

[Edycja - ponuraq w 13-09-2006 o 23:34]

Ogar
Wiadomość [#83]: 13.09.2006 o 23:35

Konto skasowane

ponuraq napisał:
Kurwa skoncz z tym stereotypem "nie majac 60 lvlu nie amsz pojecia o grze" skad wiesz ze nie wylewelowalem jakiejs postaci do 60tki ?? Znasz mnie z forum od kilku miesiecy skad mas zpewnosc ze przed tym nigdy wczesniej nie gralem w wowa i nie osiagnalem np hunterem/magiem czy shammym 60lvlu ?? Kurwa mac nie musze miec 60 poziomu i full geara zeby stwierdzic jak sie sprawuje dana rasa na danym lvlu w danej sytuacji... Wiem jak bedzie wygladac moj pvp na 60lvl moim priestem iw iem jak bedzie wygladac moj pvp na 60lvlu moja magiczna szamanka czy tez jakims warioriem... Ubzduraliscie sobie ze 60lvl i brak fioletowego uzbrojenia- nuuuuuuub i(wulg.) mu w dupe...
Gowno prawda Mam amse znajomych blue gearch na kilku serwerach majacych 60lvl ktorzy fioletowych "wypasiencow" potrafia rozniesc bez problemu ale nie kurw aoni sa nuuby i graja z nuubami wezcie sie w glowy jebnijcie..

Zygac mi sie chce jak czytam takie (wulg.)y i mam biegunke widzac kjolejny post ogara czy innego blazna ktory uwaza ze jest imba bo jecgo "clotch wypas warek" czy hunter albo pala kladzie wszystko co sie rusza... no to sie ciesz ze kladziesz powiem ci tak jak ty wszystkim.. Zabijales najwidoczniej AFKeje albo trafiles na noobow i dlatego padli... albo mieli lagi i nie wiedzieli co sie dzieje... Ty ogar tez wyleveluj swojego alta druida i zobaczys zjak wyglada pvp... i sproboj wtedy polozyc (wulg.)rlocka moze (wulg.) zmienisz zdanie

krotki komentarz z mojej strony: SKOCZ Z OKNA IMO (w miedzy czasie zajmij sie tez ta biegunka).

ps.

(wulg.) skoncz z tym stereotypem "nie majac 60 lvlu nie amsz pojecia o grze"

to nie jest stereotyp, tylko najprawdziwsza prawda.
nie masz 60 lvlu, to stfu, bo piszesz takie glupoty, ze balance druid w pvp gearze all (az smutno czytac).

[Edycja - Ogar w 13-09-2006 o 23:37]

ponuraq
Wiadomość [#84]: 13.09.2006 o 23:37

Konto skasowane

Ogar napisał:
krotki komentarz z mojej strony: SKOCZ Z OKNA IMO (w miedzy czasie zajmij sie tez ta biegunka).

[hooooooooooooooooop... o (wulg.)... to tylko parter...]

A tak powaznie to nudzis zjuz tymi tekstami.. brak ci argumentow? to sie nie wypowiadaj..
Nie chce mi sie juz z toba gadac bo trace resztki szacunku do samego siebie i trace wiare w ludzi..

I zal czytac jak tot woj evill wralock wymiata... z pewnoscia wymiata do najblizszegowyjscia z AV AB czy WSG pod tymwzgeldem wymiatasz ko(s)micznie

[Edycja - ponuraq w 13-09-2006 o 23:38]

Kulfon
Wiadomość [#85]: 13.09.2006 o 23:38

Konto skasowane

Tak ponuraq najlepiej zacznij grac priestem ofc resto i na bg's stoj sobie cichotko stylu i lecz grope bo chyba tylko na tyle cie stac biggthumpup.gif

ponuraq
Wiadomość [#86]: 13.09.2006 o 23:40

Konto skasowane

Kulfon napisał:
Tak ponuraq najlepiej zacznij grac priestem ofc resto i na bg's stoj sobie cichotko stylu i lecz grope bo chyba tylko na tyle cie stac biggthumpup.gif

hahaha.gif

poczytaj posty xD i zaparaszam na ktorykowliek serwer z grupy 8 i wpsolne bg.. porozmawiamy..
23lvl priest bnijacy 29 lvl warlocka... i ktot u jest imba biggrin.gif

Ogar
Wiadomość [#87]: 13.09.2006 o 23:43

Konto skasowane

ponuraq napisał:
brak ci argumentow?

argument jest jeden - nie masz o czyms zielonego pojecia, to sie nie wypowiadaj.
to, ze koledzy, wujkowie, tata, mama, siostra, brat, opowiadali ci jak wyglada pvp na 60 lvlu, nie czyni z ciebie znawcy.
zagrasz sam, wtedy bedziesz mogl zabierac glos. narazie gowno wiesz (udowodniles to chociazby tym zachwalaniem gearu za pvp rank jako doskonalego eq dla balance druida)

I zal czytac jak tot woj evill wralock wymiata... z pewnoscia wymiata do najblizszegowyjscia z AV AB czy WSG pod tymwzgeldem wymiatasz ko(s)micznie

od kiedy mam nowe dyski to krece pvp movie, wiec niedlugo bedziesz mial okazje zobaczyc na wlasne oczy ;]
nawet poswiece ci specjalny dzial "co sie dzieje, gdy moonkin spotyka warlocka" ;D

ponuraq
Wiadomość [#88]: 13.09.2006 o 23:49

Konto skasowane

Ogar napisał:
ponuraq napisał:
brak ci argumentow?

argument jest jeden - nie masz o czyms zielonego pojecia, to sie nie wypowiadaj.
to, ze koledzy, wujkowie, tata, mama, siostra, brat, opowiadali ci jak wyglada pvp na 60 lvlu, nie czyni z ciebie znawcy.
zagrasz sam, wtedy bedziesz mogl zabierac glos. narazie gowno wiesz (udowodniles to chociazby tym zachwalaniem gearu za pvp rank jako doskonalego eq dla balance druida)

Pokaz mi gdzie zachwalalem bo jak narazie to wycztuje tu jedynie to ze takowy gear jest dosc dobrym do pvp... a nie najlepszym super imba...

od kiedy mam nowe dyski to krece pvp movie, wiec niedlugo bedziesz mial okazje zobaczyc na wlasne oczy ;]
nawet poswiece ci specjalny dzial "co sie dzieje, gdy moonkin spotyka warlocka" ;D

Jestem za..
Zrobie to samo przy wymianie dysku..
EW. poprosze obecnych moonkinow ballance/resto by nakrecili w koncu filmiki...

a teraz spadam sobie uprzyjemnic czas killem kilku smieszny warlockow m,oim jakze smiesnzym i zalosnym shadow priestem.. bo szkoda moich nerwow tutaj..

kulfon
Tak ponuraq najlepiej zacznij grac priestem ofc resto...

RESTO priest hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

WYJDZ !!!!!! hahaha.gif

[Edycja - ponuraq w 13-09-2006 o 23:53]

DeathClaw
Wiadomość [#89]: 13.09.2006 o 23:55

Konto skasowane

Ogar napisał:
mamy w gildi druida ze sprzetem za 13 range + macka z aq.
latal w feralu (kilka buildow, zarowno pod dps, jak i tanking) i wrocil do healing builda, stwierdzajac, ze jako feral jest poprostu bezuzyteczny.
sprzet za 13range moze sobie wsadzic w d..e bo ani do dpsu czy do tankowania sie nie nadaje.. to tak jakby warr tankwoal w sprzecie za range pvp.
Ogar napisał:
kilka faktow:
druid moze tankowac nefa. i co z tego? od tankowania mamy 3 prot specc warriorow.

druid moze robic ladny dps. i co z tego? rogala / furry warka nigdy nie dogoni.

wiec na co nam feral druid? dla tej smiesznej aury? rofl.

warr/rague nie da ci battle resa, nie rzuci innervate na priesta, nie zalozy sprzetu do leczenia i nie bedzie leczyl w sytuacji gdy trzeba wiecej healerow, rogue nie przytankuje adda gdy macie malo tankow... itp itd to sie nazywa wszechstronnosc

Ogar
Wiadomość [#90]: 13.09.2006 o 23:56

Konto skasowane

ponuraq napisał:
Pokaz mi gdzie zachwalalem bo jak narazie to wycztuje tu jedynie to ze takowy gear jest dosc dobrym do pvp... a nie najlepszym super imba...

nie mam czasu cytowac poszczegolnych fragmentow, ale (jak juz kilka innych osob zauwazylo) wypowiadasz sie bardzo autorytatywnie, na tematy calkowicie ci obce.

zapewniam cie, ze gdybys pogral chociaz jeden dzien 60 lvlowym moonkinem (albo 60 lvlowym warlokciem przeciwko takiemu oomkinowi), to by nie bylo calej tej "dyskusji".

a teraz spadam sobie uprzyjemnic czas killem kilku smieszny warlockow m,oim jakze smiesnzym i zalosnym shadow priestem.. bo szkoda moich nerwow tutaj..

HF. low lvl BG's to wspaniala zabawa ;]

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

sprzet za 13range moze sobie wsadzic w d..e bo ani do dpsu czy do tankowania sie nie nadaje.. to tak jakby warr tankwoal w sprzecie za range pvp.

wylapal tez troche itemkow z BWL (malfurion bulwark, wszystko z taunt draginhide, boots of shadowflame) do tankowania.

warr/rague nie da ci battle resa, nie rzuci innervate na priesta, nie zalozy sprzetu do leczenia i nie bedzie leczyl w sytuacji gdy trzeba wiecej healerow, rogue nie przytankuje adda gdy macie malo tankow... itp itd to sie nazywa wszechstronnosc

od ressow, innerv, healingu oraz decursive mamy 4 druidow.
od tankowania mamy 3 tankow.
od dpsu mamy warrkor, rogali, huntow, magow, lockow.

na 30-40 lvlu druid moze zastapic kazda z tych klas, na 60 lvlu juz nie.
wszechstronnnosc to ladne slowo i naprawde fajnie by bylo, gdyby druid mogl spelniac rozne role w end gamie. ale tak nie jest.

w feral gearze, gdy dpsujesz, to robisz mniejszy dps niz rogal/warr/mag/warlock.
jak padnie tank, to teoretycznie mozesz wskoczyc w miska i przejac mobka. w praktyce nic z tego nie bedzie, bo masz na sobie gear pod dpsing i do tego gowniane agroo gain
jak padna healerzy, to teoretycznie mozesz wskoczyc w castera i healowac, ale tu znow klania sie gear do dpsu i mala ilosc many/healing/spirit.

caly raid skorzysta na tym lepiej, jesli invitniety na twoje miejsce zostanie resto drood, lub - jesli healing jest ok - tank warrior, lub jakas pure dps classa.

[Edycja - Ogar w 14-09-2006 o 00:11]

Kulfon
Wiadomość [#91]: 14.09.2006 o 00:03

Konto skasowane

Taki madry jestes to sprobuj drutem a nie tu za shadow priestem sie chowasz.
btw. jak chcesz wogule domnie startowac to zdobac pierw 60lvl ktory i tak pewnie dla ciebie jest nieosiagalny.
Na istacje nie, questy za daleko kurde najlepiej ic expic na bg'sach.

DeathClaw
Wiadomość [#92]: 14.09.2006 o 00:15

Konto skasowane

Ogar napisał:
jak padnie tank, to teoretycznie mozess wskoczyc w miska i przejac mobka. w praktyce nic z tego nie bedzie, bo masz na sobie gear pod tannking i do tego wiadomo jak gowniane agroo gain ma drood.

miales na mysli gear pod healing chyba?... z tym aggro gainem to prosze, nie wypowiadaj sie jesli nie masz o tym zielonego pojecia.
Ogar napisał:
jak padna healerzy, to teoretycznie mozesz wskoczyc w castera i healowac, ale tu znow klania sie gear do dpsu i mala ilosc many/healing/spirit.
caly raid skorzysta na tym lepiej, jesli invitniety na twoje miejsce zostanie resto drood, lub - jesli healing jest ok - tank warrior, lub jakas pure dps classa.

hmm chyba sie nie zrozumielismy... mialem na mysli raid w ktorym zaleznie od bossa/trashu dostosowuje sie ilosc dpsu/tankow/healerow... i moim zdaniem to najbardziej efektywna metoda

Ogar
Wiadomość [#93]: 14.09.2006 o 00:20

Konto skasowane

DeathClaw napisał:
z tym aggro gainem to prosze, nie wypowiadaj sie jesli nie masz o tym zielonego pojecia.

imo mam wiecej pojecia niz ty.

warrior tank specc z TF (procc to taki free sunder) generuje nieporownywalnie wieksze agroo, niz druid ze wszystkimi talentami pod miska.

zrodlo tych danych - wlasne obserwacje KTM threat mettera (polecam).

hmm chyba sie nie zrozumielismy... mialem na mysli raid w ktorym zaleznie od bossa/trashu dostosowuje sie ilosc dpsu/tankow/healerow... i moim zdaniem to najbardziej efektywna metoda

u nas takie rzeczy robi sie przed raidem.

z ciekawosci zapytam - jakie sa twoje doswiadczenia w end gamie?

Merain
Wiadomość [#94]: 14.09.2006 o 08:35

Konto skasowane

Ogar co chyba zle patrzyles ;p Akurat druid w misku generuje znacznie wiecej aggro niz prot warrior, jednak nie ma on shield blocku i parry orazu paru innym skilli, ktore daja warriorowi wieksza wytrzymalosc na ataki, dlatego tez rzadko bywa tankien w instance, gdyz healerzy mieli by ciezsza robote, ale mozna by wtedy wiecej dpsowac. Inna sprawa jest fakt, ze znacznie trudniej jest zdobyc dobry sprzet do tankowania dla druida niz, dla warriora. Warek ma set pod tankowanie, druid ma pod healing. Jednak nie rozumiem, dlaczego Blizz tworzac taka wszechstronna hybryde ograniczyl ja sprzetem w pve ( Healer ), pvp ( DD ). Druid wymaga jeszcze sporo pracy, aby jego przdatnosc w tych 4 funkcjach jakie moze pelnic byla tak samo przydatna... Co do druidow na rajdzie, to jak najbardziej 1 lub 2 powinno byc, bo jednak mimo tego, ze robimy mniejszy dps niz rogal czy mag ( chociaz w dobrym sprzecie nie jest to do konca prawda ) to nadrabia to innervate, battle res ( kazdy dodatkowy jest na cene zlota ) oraz aura leader of da pack, ktora mimo, ze daje tylko 3% do criticala to w ogolnym rozrachunku podcza dlugiej walki z bossem max dmg cap znacznie sie podnosi. Kazdy dodatkowy crit tankujacego warriora, to wieksza mozliwosc dpsowania dla innych klas.
A tutaj taki maly filmik pokazujacy naprawde cholernie wyskilowanego druida rank 13 feral ( nie tam, zaden poroniony pomysl z balance ) http://www.warcraftmovies.c(...)id=18844 - pan Keeper w akcji.

Co do ponuraqa: sluchaj czlowieku, ja Ci radze zapisac sobie gdzies te twoje posty na kompie, dobic 60lvl, zdobyc jakis sprzet, a potem jeszcze raz je przeczytac. Uwierz mi, ze niezla bedziesz mial z siebie beke ;] Bo te twoje teoretyczne wywody ni jak sie maja do praktyki.

[Edycja - Merain w 14-09-2006 o 08:37]

Ogar
Wiadomość [#95]: 14.09.2006 o 09:28

Konto skasowane

Merain napisał:
Ogar co chyba zle patrzyles ;p Akurat druid w misku generuje znacznie wiecej aggro niz prot warrior

swoimi dwoma wspanialymi tauntami (z czego jeden kilkuminutowy CD) i maulem?
warrior ma sundera, ravage, heroic strike, wiekszy atack speed (no chyba, ze jest noob i tankuje z wolna bronia), a wiec wiecej rage.

besides, troche end game zwiedzilem i wiem jak warrior tankuje i ile dmg moge wsadzic, wiem jak druid tankuje i ile dmg moge wsadzic przed zerwaniem agroo.

warrior > druid w tym porownaniu.

a jak jeszzce warrkowi damy thunderfurry, z imba proccem, to druid wyglada zalosnie.

oraz aura leader of da pack, ktora mimo, ze daje tylko 3% do criticala to w ogolnym rozrachunku podcza dlugiej walki z bossem max dmg cap znacznie sie podnosi. Kazdy dodatkowy crit tankujacego warriora, to wieksza mozliwosc dpsowania dla innych klas.

robilismy testy przez pewien czas.
defaultowa grupa skladala sie z trzech rogali, huntera i druida (wkladanie do grupy z tankiem to imo strata i calkowity bezsens).
ludki mniej wiecej wiedzialy ile robia dmg na poszczegolnych walkach bez tej aury, wiec nie trudno bylo dokonac porownania.
przyrost dmg podczas takiego nef eventu byl naprawde bardzo niski (najmniej skorzystal hunter, najwiecej dagger rogal z imp. s'n'd, combast/sword rogale skorzystali sredniawo). sam druid dpsowal jak tylko mogl (13 rang gear + maca z aq + rozne fajne ringi, necki, trinkety takie jka earhtrike) i po zsumowaniu jego dmgu + dodatkowego dmgu grupy, uzyskanego dzieki aurze, wyszedl sredni dmg....tier1 rogala z bronmi z MC....

tak wiec druid wrocil sobie do leczenia, a na jego miejsce wolimy wziasc dobrze wygearowanego desygnowanego dpsra, ktory sam zrobi wiecej dmg, niz druid i crity z jego aury (i nie ma koniecznosci mieszania z grupami).

argument, ze druid moze wiecej, niz np. rogal, bo jka zajdzie potrzeba to mzoe leczyc / tankowac, jest chybiony.
jak na nefie padna healerzy MT, to gg (druid w gearze pod feral dps gowno zrobi).
jak padnie tank i zostanie zachwiana rotacja, to gg.

[Edycja - Ogar w 14-09-2006 o 09:30]

[Edycja - Ogar w 14-09-2006 o 09:47]

majev
Wiadomość [#96]: 14.09.2006 o 09:38

Konto skasowane

tu sie z Ogarem zgodze Warrior > drood

a Warrior z TF... to juz wogole

Drood tylko na healing, reszta to po prostu dodatek zeby mial te 3 drzewka jak inne klasy itp

moze i jest dosc wszechstronny ale oprocz leczenie w zadnej z tych stron nie jest dobry

Merain
Wiadomość [#97]: 14.09.2006 o 14:53

Konto skasowane

Tylko, ze jak MT padnie to druid w ciagu 2s moze go resnac spowrotem, a healerowi odnowic mane dzieki innervate. Jak juz mowilem, blizz musi zarzucic feral/balance druidowi jakas umiejetnosc przydatna dla grupy raidowej, wtedy bedzie on brany do teamu.

DeathClaw
Wiadomość [#98]: 14.09.2006 o 16:16

Konto skasowane

Ogar napisał:
z ciekawosci zapytam - jakie sa twoje doswiadczenia w end gamie?

domysl sie po profilu, no chyba ze to cie przerasta...
Ogar napisał:

Ogar co chyba zle patrzyles ;p Akurat druid w misku generuje znacznie wiecej aggro niz prot warrior

swoimi dwoma wspanialymi tauntami (z czego jeden kilkuminutowy CD) i maulem?
warrior ma sundera, ravage, heroic strike, wiekszy atack speed (no chyba, ze jest noob i tankuje z wolna bronia), a wiec wiecej rage.

przerabialismy to juz w topicu dla druida
kolejny raz powiem ze nie masz pojecia o tankowaniu, nie opiera sie ono o taunty, a warr ktory spamuje taunt majac caly czas aggo powinien wybrac latwiejsza klase.. moze locka?;p SBs spam... heh wielka filozofia
co do speedu: combo maul+swipe spam jest szybkie (jednoczesnie, maul nie ma global cooldowna)
rage: na wiekszosci end game bossow druid bedzie mial praktycznie non stop full rage bar... ale powiedzmy ze nie ma: maul kosztuje 7rage, swipe 12, ff jest darmowe; to bardzo malo w porownaniu do kosztu skilli warrka. jeden crit w bear formie (z maula lub swipe'a) daje +5 rage, czyli prawie zwraca koszt nastepnego maula
ogolnie: nie trafiles, druid generuje znacznie wiecej aggro w sytaucjach ograniczonego rage'a
ps. o ile me wiadomo warr ma takie same taunty... tylko maja inne nazwy, warr za 2 talenty moze zmniejszyc cd na tauncie o 2s (do 8s)... wielkiej roznicy nie robi tbh
Ogar napisał:
besides, troche end game zwiedzilem i wiem jak warrior tankuje i ile dmg moge wsadzic, wiem jak druid tankuje i ile dmg moge wsadzic przed zerwaniem agroo.

nie wiem, moze mieliscie(wulg.)owego druida? ostatnio widzialem filmik z druidem (ally :S) ktory tankowal nefa (i innych bossow w bwl) uzywajac TYLKO maula... przez takich debili ludzie pozniej mowia ze druid nie moze trzymac aggro itp
Merain napisał:
jednak nie ma on shield blocku i parry orazu paru innym skilli, ktore daja warriorowi wieksza wytrzymalosc na ataki, dlatego tez rzadko bywa tankien w instance, gdyz healerzy mieli by ciezsza robote,

block=crap, zawsze smiesza mnie pseudo tanki z 2%block enchantem na tarczy
parry- tym warrior nadrabia mniejszy armor
imo jest latwiej leczyc druida ze znacznie wieksza iloscia hp (i odpowiednim armorem ofc)

oglnie skonczmy ten temat juz.. ty masz swoje zdanie, ja swoje.

majev napisał:
Drood tylko na healing, reszta to po prostu dodatek zeby mial te 3 drzewka jak inne klasy itp

moze i jest dosc wszechstronny ale oprocz leczenie w zadnej z tych stron nie jest dobry

powiedziec wam dlaczego wiekszosc raidow potrzebuje druidow jako healerow? bo jest za malo leczaczych klas, w porownaniu to ilosci tych nastawionych na dps...
w BC to sie zmieni, nie pasuje mi dojscie pala do hordy, ale tak czy siak jest to klasa potrafiaca leczyc, to dobre posuniecie ze strony blizza

[Edycja - DeathClaw w 14-09-2006 o 16:52]

ponuraq
Wiadomość [#99]: 14.09.2006 o 16:33

Konto skasowane

DeathClaw napisał:

oglnie skonczmy ten temat juz.. ty masz swoje zdanie, ja swoje.

[Edycja - DeathClaw w 14-09-2006 o 16:24]

I tak wiadomo ze przeciez ogar maracje bo szystko widzial wszystko zrobil no i anwet etsty dla druida przeprowadzil.. ciazowe pewnie tez roibili xD

ogar to typ clzowieka ktory.:
1.zawsze musi miec racje nawet gdy jej nie ma
2.do niego musi zawsze nalezec ostatnie zdanie.

a warr ktory spamuje taunt majac caly czas aggo powinien wybrac latwiejsza klase.. moze locka?;p

ciekaw co na to evil warlock ogara hahaha.gif

pieknie pojechane... grats biggrin.gif

Merain
Wiadomość [#100]: 14.09.2006 o 17:44

Konto skasowane

Ktos kiedys robil tabelke i zestawil statystyki druida w misku i prot warka. Warek w tym pojedynku nieznacznie wygral i to z tego powodu, ze niby nie wchodza w niego crushing blowy przy wysokim def. Druid niby nie, moze tego zniwelowac... Ogolnie, jak juz mowilem, warek i druid misiek prezentuja podobny poziom tankowania, jednak caly szkopul polega na tym, ze druid w pve nie ma setu do tankowania i musi zbierac randomowe epiki, warek ma znacznie latwiejsza sytuacja i dlatego z reguly to on tankuje.

REKLAMA
Strona 5 z 9.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :