Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: gra mi tnie !?!?!?!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Lucas1984
Wiadomość [#21]: 22.02.2006 o 23:04

Konto skasowane

Kożystając z tego tematu zapytam czy miał ktoś problemy z kartami graf. Radeon. Mama Radeona 9550XTurbo Guru i jakoś słabo mi WoW chodzi... przynajmniej moim zdaniem. Otórz mam ustawioną rozdzielczość 1280x768 pozostałe ustawienia na minimum i podczas np raidów lub kiedy widze dużo graczy mam zwisy. Zdażają sie też przycinki w niektórych instancach (około 15 FPS). Mój sprzęt to dokładnie Athlon 2200; 768 RAM. Jezlei ktoś ma podobny sprzęt to bardzo bym prosił o podanie ustawień na których gra chodzi płynnie.
z góry dziękuje.

Ogar
Wiadomość [#22]: 22.02.2006 o 23:07

Konto skasowane

1) ram 1gb, timingi CL najlepiej 2.5, taktowanie 333mhz+

2) procek - jest slaby. poprostu i zwyczajnie. bez 512kb cashe wow sie slimaczy.

mimo wszystko, w medium 1024x768 _powinno_chodzic plynnie (minimum 20 fps).

hornblower
Wiadomość [#23]: 23.02.2006 o 00:53

Konto skasowane

Lucas1984 napisał:
Kożystając z tego tematu zapytam czy miał ktoś problemy z kartami graf. Radeon. Mama Radeona 9550XTurbo Guru i jakoś słabo mi WoW chodzi... przynajmniej moim zdaniem. Otórz mam ustawioną rozdzielczość 1280x768 pozostałe ustawienia na minimum i podczas np raidów lub kiedy widze dużo graczy mam zwisy. Zdażają sie też przycinki w niektórych instancach (około 15 FPS). Mój sprzęt to dokładnie Athlon 2200; 768 RAM. Jezlei ktoś ma podobny sprzęt to bardzo bym prosił o podanie ustawień na których gra chodzi płynnie.
z góry dziękuje.

768 ramu to troche malo na raody 40 osobowe bez wzglendu na ustawiania graficzne, 1GB najlepiej miec do mc/bwl jezeli chce sie normalnie grac smiley.gif

-= Nhiha 90 lvl Priest:
-= Profile: EU WoW Armory Nhiha Profile =-
Nebis
Wiadomość [#24]: 24.02.2006 o 03:02

Konto skasowane

czemu taka wielka rozdzielczosc ?

nabonid
Wiadomość [#25]: 24.02.2006 o 12:26

Konto skasowane

Nebis napisał:

Duza rozdzielczosc? Dla mnie raczej nietypowa, ustaw 1280x1024 lub 1024x768. Chyba ze uzywasz laptopa lub masz jakis wyswietlacz(?) ale tu sie nie wypowiem bo sam nigdy nie uzywalem.
W grze wejdz w Video Options i wylacz Vertical Sync, Terrain Distance ustaw na minimum. Ja majac kiedys mocnego Radeona stwierdzilem, ze wylaczajac efekty graficzne uzyskalem wyrazny spadek a nie wzrost wydajnosci. Wcisnij w grze Ctrl + R tak bys widzial ile masz fps i zacznij eksperymentowac z detalami graficznymi.

Lucas1984
Wiadomość [#26]: 24.02.2006 o 17:10

Konto skasowane

Nebis napisał:

Moim zdaniem bardzo mała. Niewiele widać szczególnie jak się gra na WSG/AB kiedy oczy trzeba mieć "z tyłu głowy".

nabonid napisał
Duza rozdzielczosc? Dla mnie raczej nietypowa, ustaw 1280x1024 lub 1024x768. Chyba ze uzywasz laptopa lub masz jakis wyswietlacz(?) ale tu sie nie wypowiem bo sam nigdy nie uzywalem.
W grze wejdz w Video Options i wylacz Vertical Sync, Terrain Distance ustaw na minimum. Ja majac kiedys mocnego Radeona stwierdzilem, ze wylaczajac efekty graficzne uzyskalem wyrazny spadek a nie wzrost wydajnosci. Wcisnij w grze Ctrl + R tak bys widzial ile masz fps i zacznij eksperymentowac z detalami graficznymi.

Grałem na 1280x1024 i to samo, ale spróbuje, tak jak piszesz, zminiać ustawienia i experymentować. BTW wszystkie opcje w Video options mam powyłanczane a terrain distance mam prawie na min. Wskaźnik FPS mam włączony prawie cały czas i obserwuje co się dzieje. Zauważyłem że ilość klatek zmnijsza mi się w naprawdę różnych miejscach. Ale regułą jest że jak widze dużo graczy na ekranie to jest najgorzej :/ Może to żeczywiście wina moich RAM-ów i wypadałoby dokupić ich więcej... Sam nie wiem...
Raz jeszcze dziękuje za zainteresowanie i pomoc biggthumpup.gif

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :