Dziś jest: Czwartek, 19 października 2017, godzina 02:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo III: Niebo vs. Piekło

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
KuntaKinte
Wiadomość [#161]: 01.10.2006 o 22:06

Konto skasowane

ta i barb na max atak z wyskoku bo "fajny damage" :d

Smilodon
Wiadomość [#162]: 02.10.2006 o 13:04

Też z utęsknieniem czekam na D3, ale w międzyczasie mogliby wypuścić nowy patch, który kompletnie zamieszałby synergiami, bo już się rzygac chce jak sie widzi milionowego z kolei Hammerka, który nosi taki sam sprzęt jak wszyscy. Powinna być większa różnorodność w buildach, a nie tylko te "jedyne słuszne" z "jedynymi słusznymi" itemami.

Jeżeli chodzi o D3 to mam kilka propozycji (oczywiście nie łudze się, że Blizz ich wysłucha smiley.gif):

1. zrezygnowanie z unikatów - tylko crafty i rare rzeczy (dzięki temu skończyło by się budowanie postaci pod konkretne itemy i dzięki temu postaci byłyby bardziej zróżnicowane),
2. coś na kształ olejów z Diablo 1. Pamiętacie? Ulepszają broń (min-max obrażenia, wytrzymałość itemów itp.),
3. brak kostki Horadrimów - zamiast tego kapliczki ofiarne, gdzie można transmutować przedmioty (kapliczki występujące dość rzadko),
4. słowa runiczne, ale tylko takie jakie da się zrobić dzięki znalezionym scrollom, gdzie runewordy układane byłyby losowo (runeword wymagałby też do zrobienia owego scrolla, żeby nie można go było powtórzyć w innym przedmiocie). Po co to? Patrz punkt 1 smiley.gif

Co myślicie o tych pomysłach?

PM Email
KuntaKinte
Wiadomość [#163]: 02.10.2006 o 13:05

Konto skasowane

nie w Diablo1 tylko w HF

Smilodon
Wiadomość [#164]: 02.10.2006 o 13:18

KuntaKinte napisał:
nie w Diablo1 tylko w HF

No fakt, w Hellfire smiley.gif
A co sądzisz o pomysłach?

PM Email
kazik82
Wiadomość [#165]: 02.10.2006 o 14:41

nawet moze byc, chodz to nie zmienia faktu ze i tak dla hammera czy smiterra jest jakis build najlepszy i ludzie poprostu zamiast unikaty beda nosili rare czy crafty o podobnych wlasciwosciach. Powinno sie wymyslic wiecej ciekawych profesji dla danej postaci a nie np: paladyn to tylko foch smiter i hammer, chodz i tak wiadomo ktora najlepsza, albo zabujczyni: tylko na pulapki i to light bo zadna inna nie jest rownie dobra. niech sie postaraja i wymysla wiecej dobrych i ciekawych profesji do kazdej z klasy postaci. co do runewordow ... no mi sie podoba jak jest tylko zeby bylo wieksze zabezpieczenie przed kopiowaniem bo i tak wszyscy nosza nie unikaty tylko runewordy (unikaty tylko tam gdzie runek nie mozna zrobic) czy ktos widzial paladyna z jakims unikatem w raczce ?? albo barba ?? kazdy mag ma hoto nawet czarka, wiec poprostu trzeba zlikwodowac kopiwanie run albo poprawic jakosc itemow zwykłych np: craftow czy rare.

PM Email
Blade2006
Wiadomość [#166]: 02.10.2006 o 16:23

Mag Naszych Czasów

Witam wszystkich ponownie dawno mnie tu nie było , troche sie pozmieniało . Ja to słyszałem że może w następnym roku będzie może już D3 , ale nie wiem , już dawno słyszałem że ma być , 2 lata temu miał byś , potem gadali że za rok będzie i teraż ze za rok będzie , ciekawe kiedy w końcu wyjdzie .

[img]http://img170.imageshack.us/img170/4812/sygnaturadbur5.gif[/img]
PM Email
LuxMundi
Wiadomość [#167]: 02.10.2006 o 16:38

Konto skasowane

kazik82 napisał:
czy ktos widzial paladyna z jakims unikatem w raczce ?? albo barba ?? kazdy mag ma hoto nawet czarka, wiec poprostu trzeba zlikwodowac kopiwanie run albo poprawic jakosc itemow zwykłych np: craftow czy rare.

death cleaver, astreon, storm, hoz ?

eschuta, df, occu, wizz ?

kazik82
Wiadomość [#168]: 02.10.2006 o 17:41

LuxMundi napisał:
kazik82 napisał:
czy ktos widzial paladyna z jakims unikatem w raczce ?? albo barba ?? kazdy mag ma hoto nawet czarka, wiec poprostu trzeba zlikwodowac kopiwanie run albo poprawic jakosc itemow zwykłych np: craftow czy rare.

death cleaver, astreon, storm, hoz ?

eschuta, df, occu, wizz ?

nie no okej co do czarki jeszcze ujdzie bo wkoncu df rulezz, ale co do paladyna ( nie chodzilo mi o tarcze chodz zadko mozna spotkac smiteraz bez exile, a dobry duch i tak bije na głowe zake) to grief i tak rzadzi nie zadne astreony czy cos ...

bynajmniej chodzilo mi o to ze runewordy bija na glowe wszystkie unikaty ( ofc kilka wyjadkow jest jak wspomniany wczesniej df czy zaka [arreat czy chocby homu])

[Edycja - kazik82 w 02-10-2006 o 17:42]

PM Email
Magik de Lowe
Wiadomość [#169]: 03.10.2006 o 13:07

Konto skasowane

Smilodon napisał:

1. zrezygnowanie z unikatów - tylko crafty i rare rzeczy (dzięki temu skończyło by się budowanie postaci pod konkretne itemy i dzięki temu postaci byłyby bardziej zróżnicowane)

Bardzo dobry pomysł. Nikt by nie nosił takiego samego item setupu. Np na servie by był jeden ring, który by dawał +n do umiejętności, cbf, mana bonus itd. , wszystko by zależało od szczęścia w znajdowaniu itemków. Tylko by pewnie pojawiło się wiele dup jak np na CL...Ktoś znalazł kiedyś tam rare zajefajny łuczek(nie pamiętam nazwy), a później już wielu go miało. Czyli potrzebny by był też extra super strong system zabezpieczeń, bany itd...Blah!

Smilodon
Wiadomość [#170]: 04.10.2006 o 10:08

Magik de Lowe napisał:
Czyli potrzebny by był też extra super strong system zabezpieczeń, bany itd...Blah!

Najlepiej by było, gdyby Blizz tak zrobił grę, żeby w żaden sposób nie dało się skopiować przedmiotu lub innego czitu zrobić. Oczywiście jest to trudne, ale... No i bezlitośnie walczyć z cziterami!
null

PM Email
idacho
Wiadomość [#171]: 09.10.2006 o 11:25

Smilodon napisał:
Magik de Lowe napisał:
Czyli potrzebny by był też extra super strong system zabezpieczeń, bany itd...Blah!

Najlepiej by było, gdyby Blizz tak zrobił grę, żeby w żaden sposób nie dało się skopiować przedmiotu lub innego czitu zrobić. Oczywiście jest to trudne, ale... No i bezlitośnie walczyć z cziterami!
null

Mysle ze to da sie zrobic, patrz WoW - bardzo malo jest cziterow - ale jak wszystko w takim przypadku kazdy kij ma dwa konce, taka sytuacja ma miejsce tylko na serwerach BN - PŁATNYCH serwerach i tylko w taki sposób mozna skuteczni walczyc z cziterami.
Co do samego D3 wydaje mi sie ze bedzie to gra oparta głownie na WoW, podobny system gry, grafa 3d z duzymi mozliwosciami korekty poziomu widoku, ktos w tym topicu wspomniał o koniach w grze - kazdy kto gra/grał w WoW nie wyobraza sobie gry bez tzw mounta, czyli np konia który pozwala na szybkie przemieszczanie sie po swiecie i słuzy tylko do tego. Wiekszosc rozwiazan zastosowanych w WoW wydaje sie wrecz idealnych do gry Diablo3, np system rozwoju postaci, które w sumie rzeczy zostały oparte na doswiadczeniach z D2, dlatego wydaje mi sie ze bedzie duzo "zapozyczen" rodem z WoW, oprócz oczywiscie klimatu który jest niepowtarzalny zrówno samego Warcrafta jak i Diablo. Jednego napewno mozemy byc pewni - jezeli ta gra ujrzy swiatło dzienne to bedzie to super hit - niezaleznie od formy czy koniecznosci placenia abonamentu.

PM Email
Hubim7
Wiadomość [#172]: 09.10.2006 o 18:11

Przejzalem temat i tego nie znalazlem.... http://www.youtube.com/watc(...);search= Czy wam tez sie wydaje ze to jakis szit zrobiony przez fanów ? :P

PM Email
Smilodon
Wiadomość [#173]: 09.10.2006 o 18:30

Hubim7 napisał:
Przejzalem temat i tego nie znalazlem.... http://www.youtube.com/watc(...);search= Czy wam tez sie wydaje ze to jakis szit zrobiony przez fanów ? :P

Na 100 % shit... A już ten napis "Diablo III" na końcu to szczyt tandety. Jak Blizz robi jakiś filmik, to jest to pretendent do Oskara, a nie taka żenada jak tu.

PM Email
Hubim7
Wiadomość [#174]: 09.10.2006 o 18:34

Hmmm blizz powinien znalezc osobe ktora to umiescila/stworzyla i pozwac o uzywanie nazw i loga ;]

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#175]: 09.10.2006 o 18:47

Hubim7 napisał:

byl ten filmik dawany w ktoryms topicu. nie wiem czy akurat w tym, ale na 100% ktos go juz pokazywal

PM Email
gekon
Wiadomość [#176]: 09.10.2006 o 19:36

http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1415350 Cylon_anim.gif

PM Email
Hubim7
Wiadomość [#177]: 09.10.2006 o 20:03

gekon czemu taki jakis emoticon nie pozytywny? Przeciez tak świetną grą trzeba pozwolić się cieszyc uzytkowniką wielu platform ;]

Szczerze bym wolał zeby diablo zachowało swój styl hack n slash a nie jakies mmorpg (mimo iz jestem fanem tego gatunku) wtedy to by byla inna gra... tak jak WoW i w3

PM Email
Smilodon
Wiadomość [#178]: 09.10.2006 o 21:13

Hubim7 napisał:gekon czemu taki jakis emoticon nie pozytywny? Przeciez tak świetną grą trzeba pozwolić się cieszyc uzytkowniką wielu platform ;]

Gorzej jak wyjdzie tylko na PS3 sad.gif

PM Email
Hubim7
Wiadomość [#179]: 10.10.2006 o 10:11

Śmiesz twierdzić ze taka instytucja jak blizz odpuści sobie taką dawke kasy? Brak wersji na PC = starty starty straty ;]

PM Email
deymos
Wiadomość [#180]: 10.10.2006 o 13:40

Konto skasowane

"to jest szansa, że gra może się ukazać także na PlayStation 3.Oczywiście to wszystko jedynie spekulacje, nie potwierdzone jak dotąd żadnymi faktami"

wiemy już że diablo III się ukaze , a to że ukaze się TAKŻE na playstation 3 to spekulacje , jeśli na playstation 3 ma się ukazac TAKŻE to sądze że jest przeznaczona raczej na pc :P

[Edycja - deymos w 10-10-2006 o 13:40]

REKLAMA
Strona 9 z 12.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :