Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo III: Niebo vs. Piekło

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
niepoprawny
Wiadomość [#141]: 03.08.2006 o 13:17

Konto skasowane

Niech sobie płodzą pomalutku "trójeczkę". Póki co, Blizz mógłby ciągle dopracować nieco D2. Gra ma swoje lata, pisana była na sprzęt, który dziś jest już zabytkiem (oczywiście szanujemy graczy, którzy ciągle na takim sprzęcie grają), a większość graczy siedzi już na mocnych maszynach. Tak samo jak wyszedł ostatnio patch 1.14 do Starcrafta, tak samo mógłby wyjść 1.12 dla Diablo2...
Kilka rzeczy na pewno poprawiłoby grywalność (takie moje spostrzeżenia):
- powiększenie lokacji - kilkukrotne (bo pojęcie olbrzymiego świata gry - tak chyba jest na pudełku - mocno się zdewaluowało), oczywiście w spokoju zostawiłbym lokacje stałe (cs, tron i inne pieczary stałych bossów), same dojścia mogłyby być powiększone nawet 4-8 razy;
- większa losowość immunów - generowana dla każdej tworzonej gry;
- większe szanse na wypadanie konkretnych run;
- losowo generowana nagroda za 2 quest w piątym akcie na poziomie koszmar i piekło (na normie mogłoby zostać Ral Ort Tal) - "kuźnia" #2 (?) - oczywiście nieprzegięta;
- permamentny skaner eliminujący jakiekolwiek działanie "wspomagaczy" (wytępić boty, wyeliminować maphacki) - bo okresowy skan i mass bany w sumie niewiele dają (wczoraj znów na losowym baalrunie pal-bot przy 2-ej fali nadawał "Clearing TP spot" - to już nie jest śmieszne - to jest żałosne);
- zrobienie pożytku ze sztandaru...
Gdybać można. Gra się dalej.

doublekiler
Wiadomość [#142]: 09.08.2006 o 22:36

Konto skasowane

Mam nadziej że wyjdzie 3 bo granie w 2 nie ma już kompletnie żadnego sensu , każdy kto siedzi w temacie zna każdy build na pamięć co do najmniejszego szczegułu , zrobić najlepszą psotać pvp to teraz nie problem jak na początku że siadało sie i myślało jak rozadać staty skile , co ubrać itp (to miał sens i klimat) teraz tylko siedzą maniacy po 8 h dzienie latają na pindla tak przez kilka miesięcy żeby mieć itemy opisane w najlepszych buildach i tyle , co niekórzy z nich (ci bogatsi zazwyczaj) czają sie tylko żeby kupić coś ista taniej sprzedać ista drożej i tyle , bezsens i strata czasu , już nie rozumiem co w tej grze ciekawego , jak ktoś jest innego zdania to niech uzasadni sens gry:P , a co do 3 to przez pierwszy powiedzmy rok chociaż była by słaba to i tak była by lepsza od 2 bo ludzie nie wiedzieli by jak robić psotacie nie korzystali by z gotowych buildów , nie znali by sie na cenech , itp wtedy gdy na początku umiemy stworzyć super postać to jest coś a nie gra którą każdy zna na wylot.

espo_bc
Wiadomość [#143]: 10.08.2006 o 19:21

Prawde mowi a raczej pisze. Ja moze nie gram na BN zbyt dlugo ale generalnie podtrzymuje zdanie doublekiler'a. Pomimo tego ze caly czas jest mnostwo ludzi na BN to jakos wole pobiegac po LANIE z kumplami. Powiedzmy sobie szczerze
Gra wydana tyle lat temu na maszyny - nie ma co sie oszukiwac - juz prehistoryczne pomimo tego,ze dzieki swojemu klimatowi nie nudzi sie tak szybko- juz nie przyciaga tylu graczy co wczesniej i raczej Blizz o tym wie, wiec calkiem prawdopodobne ze cos szykuja. Sorry ale LOD i kolejne Patche juz nie wystarcza. W dobie takich olbrzymow jakie teraz mamy dostepne na rynku MUSI wyjsc D3 i juz
Rulezzz Athlon 1.2 zadzi diablotin.gif

Mala pomylka anaalfabetyzm RZadzi pozdro

[Edycja - Robsonf w 10-08-2006 o 19:27]

PM Email
Peorth
Wiadomość [#144]: 28.08.2006 o 23:06

Konto skasowane

Hah aż ciekawa jestem czy na moim komputerze poszłoby takie cudeńko jak Diablo3... ;D Zrobili panowie z Blizzarda smaczek, nie ma co.

Imadeush
Wiadomość [#145]: 09.09.2006 o 12:51

No moze byc Ciekawe moze byc podobne do gothica ale zeby nie zrabali jak heroesa5 lol.gif

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#146]: 09.09.2006 o 13:23

akurat heroes 5 wypas jest. w przeciwienstwie do gownianej 4... no chyba ze dla ciebie zrabany==wysokie wymagania.

PM Email
kazik82
Wiadomość [#147]: 09.09.2006 o 14:24

co do hirosow to uwazam ze 5 jest bardzo dobra, choc mimo wszystko nadal wole WOGa, a co do diablo 3 to ciezko jest zrobic juz cos lepszego niz d2. ja naprzykład nie wyobrazam sobie grania na non ladder bo dla mnie najciekawsze jest to szukanie przedmiotow robienie postaci od zera i wogole poczatek. boty i dupe programy troszke to psuja i akurat jestem calkowicie przeciw temu. tak ze doublekiller kazdemu sie podoba co innego, Tobie sie znudzilo szukanie itemow, sprzedawanie, kupowanie, bicie leveli, duele to w takim razie poprostu Ci sie znudzilo diablo smiley.gif mi jeszcze nie wiec nie czekam z utesknieniem na d3 tylko na reset laddera, choc oczywiscie mam nadzieje ze jakies nowosci, poprawienie parametrow pewnych postaci zeby ... mozna bylo wymyslic nowe buildy. (co do d3 sadze ze nie bedzie mi dzialalo zbyt plynnie i chyba nie kupie specjalnie do tego nowego kompa ) hehe

PM Email
gejkiller
Wiadomość [#148]: 09.09.2006 o 17:12

Konto skasowane

heroes 4 to rule them all.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#149]: 09.09.2006 o 17:35

h4 smierdzi moczem i starymi ludzmi. wogole nie powinien ujrzec swiatla dziennego...

PM Email
Krecik
Wiadomość [#150]: 09.09.2006 o 18:30

i'm what i'm

w H4 podobała mi się tylko fabuła kampanii, po za tym to mało co reszta, heroes 5 to już jest coś biggrin.gif /5 kampania 2 misja i dalej już nie miałem sił biggrin.gif/ ale i tak rulez, a co do d3 to ciekawe co zrobiliby za fabułę, do 3x sztuka na upolowanie Diablo?? xD

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PM Email
doublekiler
Wiadomość [#151]: 09.09.2006 o 21:57

Konto skasowane

h 4 śmierdzi racja :] h5 owszem dobre , ALE TO NIE FORUM O HEROES !!

gejkiller
Wiadomość [#152]: 10.09.2006 o 01:45

Konto skasowane

h4 rules them all, odwalcie się szczerze mówiąc, macie własne zdanie to wyrażać je gdzie indziej a nie obrażać, ziomalek, uspokój się, że lubisz h3 i h5 to nie znaczy że h4 ma być na tym forum przeklęte, dla mnie h4 > h1 and h2 and h3 and h5smiley.gif

kazik82
Wiadomość [#153]: 10.09.2006 o 03:41

Okej przyznam tylko racje gejkillerowi ze h4 nie jest takie zle, coprawda wole WOGa i h5 ale swojego czasu jak wyszlo h4 to tez troszke pogralem smiley.gif az mi pamieci wirtualnej nie starczyło smiley.gif hehe

PM Email
TrangOul
Wiadomość [#154]: 10.09.2006 o 16:36

Władca Mroku

Dla mnie h5, dmomm < cała saga HoMM i MM. Dlaczego? Dlatego, że ubisoft spie...... fabułę.

[Edycja - TrangOul w 10-09-2006 o 16:37]

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
PM Email
Simply FryC
Wiadomość [#155]: 10.09.2006 o 16:40

Konto skasowane

d3 imho by styknelo jakby dali grafe w stylu nwn i by bylo si. a co do homm to dla mnie po 5 latach grania w h3 h5 jest po prostu nudne (no poza malymi wyjatkami w postaci kampanii necro/academy). a h4... dla mnie qpa ale qmpel moowil ze jak sie juz przelamie te 1sze slabe wrazenie i pogra troche to okazuje sie byc konkretna gierką.

Robson
Wiadomość [#156]: 10.09.2006 o 16:43

Konto skasowane

Przestańcie gadać o Herosach, są do tego inne fora.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
DontAskMeWhy
Wiadomość [#157]: 10.09.2006 o 17:13

a ja chcialbym zeby d3 nadal bylo w rzucie izometrycznym (tak jak teraz) tylko zeby byla lepsza grafika, nowe postacie, nowe umiejetnosci itp. powinni lekko zmienic sama gre, bo expowanie sie nudzi szybko. ciagle tylko br i br. exp powinien byc zwiekszony w niektorych lokacjach zeby expowanie nie bylo monotonne...

PM Email
Robson
Wiadomość [#158]: 10.09.2006 o 17:20

Konto skasowane

Dodam jeszcze coś od siebie, większa interakcja ze światem, lepsze rozwiązanie z paskiem skilli (coś jak wow czy gw), zwiekszona liczba osob w danej grze, fajnie jak byloby wiadomo kiedy bedzie nastepny reset laddera (a nie jak bedzie to bedzie), a tryb kamery moglby byc do wyboru izometryczny i TPP i niech blizz zainteresuje sie problemami dupowania przedmitow.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
TrangOul
Wiadomość [#159]: 10.09.2006 o 18:20

Władca Mroku

Wg mnie lpeiej, gdyby nie podawali daty resetu. Jeżeli np. sezon trwałby już rok, a reset miałby być za miesiąc, zniechęciłoby to nowych graczy.

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
PM Email
espo_bc
Wiadomość [#160]: 01.10.2006 o 21:46

ja mam nadzieje ze D3 zwali wszystkich z nog oszalamialaca grafika, jeszcze wieksza iloscia itemow, rozwoj postaci jeszcze bogatszy po prostu wypas...Bo czy nie najlepiej sie gralo za pierwszym razem w D2?Kiedy to nie wiedzielismy co i jak?

PM Email
REKLAMA
Strona 8 z 12.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :