Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 16:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo III: Niebo vs. Piekło

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Garreat
Wiadomość [#81]: 15.02.2006 o 21:43

Konto skasowane

Mhm afaik War2 to 1996 czy 7 a War3... 2002?
5-6 lat ^^

A akurat dobrze im się złożyło, bo w tych latach był bardzo szybki postęp... teraz ofc też jest, ale dla przeciętnego użytkownika wystarcza 3-4letnia grafa pokroju gf2 do gf4ti, poza tym od dłuższego czasu obserwujemy tylko dokładanie mhz... dobra ide spac ;)

pozdr

Knight
Wiadomość [#82]: 15.02.2006 o 22:45

Konto skasowane

O tym, że Diablo3 nadchodzi mówiło się na tym forum bez ogródek już od końca października przynajmniej. Spójrzcie na 6 post od końca pierwszej strony:

http://forum.battlenet(...)p;page=0

BeLial
Wiadomość [#83]: 16.02.2006 o 09:27

Konto skasowane

Knight: Gdybyś przeczytał tamten temat to wiedziałbyś że ktoś sobie jaja jak berety robił z tym całym trailerem. A rozmowy na temat Diablo3 toczone były jeszcze znacznie wcześniej... :} I gdybyś nie wiedział, to debatujemy na temat newsów pisanych przez Phoenixa. Aś się wybił :P

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
ziomalek16
Wiadomość [#84]: 16.02.2006 o 10:23

Konto skasowane

o ile 1ghz procek (lub odpowiednik amd smiley.gif w ghz to procki intela sie wyraza bleeeeeeeee) i 512 ramu da sie przezyc, to gf2 (albo jeszcze lepiej mx) juz odpada. wszyscy wiemy ze karta ma kolo 6 lat a to juz stanowczo za duzo. gf 2 wychodzilo chyba w 99 lub 2000 roku, nie pamietam dokladnie. zreszta mnie to wisi. 4 miechy temu se kompa kupilem i jestem pewny ze pogram na nim jeszcze z 3-4 lata we wszystkie gierki ofc za 3 czy 4 lata nie bedzie to wszystko na full, ale grac sie bedzie dalo na medium detalach smiley.gif

Robsonf
Wiadomość [#85]: 16.02.2006 o 11:05

Konto skasowane

Ja mam ponad rocznego kompa i kartę graficzną Radeon x800 (nie żebym się chwalił tongue.gif), tylko poprostu myślę o innych. Dobra w takim razie myśle, że może być od Ge Force 4 w górę, co wy na to?

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
cien00
Wiadomość [#86]: 16.02.2006 o 13:09

Konto skasowane

Ja już nie moge się doczekac nowego diabelka ^^ kiedy dowiedzialem się, że prowadzone są prace nad D3 zacząłem odkładac każdy grosz. Niedawno poddałem swojego kompa tunningowi i mam nadzieję, że spełni "prawdopodobnie kosmiczne" wymagania sprzetowe D3. zakupiłem procka P4 3.2 w dualu (czyli 6.4Gh) radeona 9600, 1000 DDR x2. kiedy luknąłem news'a na bnet.pl o D3 nie mogłem spac przez kilka pierwszych nocy ^^ mowi się, że premiera może nastac pod koniec 2008 roku w co nie wątpię ale jakoś wytrzymam... smiley.gif żeby tylko nie dowalili płatnych rozgrywek sieciowych jak w WOW bo automatycznie fani odlecą ^^

ziomalek16
Wiadomość [#87]: 16.02.2006 o 13:38

Konto skasowane

cien00 napisał:
Ja już nie moge się doczekac nowego diabelka ^^ kiedy dowiedzialem się, że prowadzone są prace nad D3 zacząłem odkładac każdy grosz. Niedawno poddałem swojego kompa tunningowi i mam nadzieję, że spełni "prawdopodobnie kosmiczne" wymagania sprzetowe D3. zakupiłem procka P4 3.2 w dualu (czyli 6.4Gh) radeona 9600, 1000 DDR x2. kiedy luknąłem news'a na bnet.pl o D3 nie mogłem spac przez kilka pierwszych nocy ^^ mowi się, że premiera może nastac pod koniec 2008 roku w co nie wątpię ale jakoś wytrzymam... smiley.gif żeby tylko nie dowalili płatnych rozgrywek sieciowych jak w WOW bo automatycznie fani odlecą ^^

powiem ci tyle: noob jestes. p 4 3,2 w dualu hahaha.gif dobre 6,4 ghz jezu jeszcze lepiej. te 6,4 jeszcze przez x2 z ddr przemnoz to 12,8 bedziesz mial potluczony.gif. te podwojne rdzenie to chwyt marketingowy bo raz ze w tym momencie malo aplikacji potrafi wykorzystac 2 rdzenie, a dwa ze najczesciej procesory dwurdzeniowe pracuja wolniej niz 1 rdzeniowy o tej samej czestotliwosci (nie przy wszystkich programach, ale jesli program nie potrafi obsluzyc wiecej niz 1 rdzenia to zawsze wolniejsze bede wielordzeniowe procesory) a intel musial cos wprowadzic by wyprodukowac procesory niby to lepsze od amd. pogon na ghz sie juz konczy, ciezko wyprodukowac procesor pracujacy z predkoscia 4ghz a intel sam sie osmieszyl wypuszczajac p4 (kompletnie natrafiona architektura, ogromne ilosci wydzielanego ciepla, mozna by dlugo wymieniac). jesli kupiles 9600 radeona to tez "gz". mam nadzieje ze chociaz pro wersje bo jak kupiles zwykla to zes sie dal w(wulg.)a zrobic. 9600 radeon to ma ponad 3 lata. wiem bo sam mam taka na drugim kompie i wiem ze jak kupowalem to juz byly kilka miesiecy na rynku. powiem ci tyle ze kompa to zes se sredniaka kupil, wiec nie masz sie czym chwalic. i nie ddr x2 tylko ewentualnei ddr2. no chyba ze ci chodzilo o 2x 1024 MB kosc smiley.gif
zapamietaj chlopak/dziewczyna ze od kilku lat to procesor gowno co robi w grach, liczy sie karta graficzna wylacznie oraz pamiec ram, bo 95% operacji w 3d grafice wykonuje karta graficzna, a w ramie sa dane przechowywane. procek w tym czasie stoi i gowno co robi. to tyle mojego przydlugiego wywodu

PS: sprawdz czy uczciwy sprzedawca napewno ci dwurdzeniowy p4 sprzedal a nie zwykly p4 z wielowatkowoscia bo to nie jest to samo smiley.gif sklepy komputerowe w hipermarketach jeszcze dlugo beda mialy na kim zarabiac bo ciemnota jest wszechobecna sad.gif

edit: ehh te literowki

[Edycja - ziomalek16 w 16-02-2006 o 14:24]

Elv_Ne
Wiadomość [#88]: 16.02.2006 o 14:27

Konto skasowane

y madrze prawisz ziomalek ;p
Jak ja bym teraz kupowal to jakis boxowy athlon 64 bit ~3ghz or sempron 2.8 ghz+ i chyba zaniedlugo cos z tych 2 kupie
ps. po co cytujesz post nad soba?:P

[Edycja - Elv_Ne w 16-02-2006 o 14:27]

ziomalek16
Wiadomość [#89]: 16.02.2006 o 14:34

Konto skasowane

zeby inni tez sie mogli posmiac smiley.gif zeby przypadkiem koles nie usunal swojego posta ^^

xMohaax
Wiadomość [#90]: 16.02.2006 o 14:35

Konto skasowane

hm ja kupilem sobie athlonka 64 3000+, 1gb ram, radeon x700 i wszystko chodzi ladnie na max detalach, na kompa duzo nie wydalem wiec jak cos to cos takiego kupujcie tongue.gif pewnie ramu bede sobie musial tylko dokupic za jakis czas a tak to spoko bedzie, a pozniej wymiana karty graf na jakiegos x1800 czy cos smiley.gif

ziomalek16
Wiadomość [#91]: 16.02.2006 o 14:51

Konto skasowane

no mysle ze za jakis czas czemu by nie smiley.gif 2000 na grafike to moim zdaniem przesada. za 3000 zl bede mial wyjebanego kompa na ktorym wszystko odpale w max detalach w 1024x768 z aa 16x filtrowaniem anizotropowymi tez niezlym i bedzie chodzic plynnie smiley.gif

co do kompa xMohaaxx: mozna jeszcze pomyslec nad geforce 6600gt-6800 gt. nizszych sie nie oplaca bo badziewie, wyzszych sie nie oplaca, bo wzrost ceny nie idze w parze ze wzrostem mocy smiley.gif

Knight
Wiadomość [#92]: 16.02.2006 o 15:12

Konto skasowane

BeLial napisał:
Knight: Gdybyś przeczytał tamten temat to wiedziałbyś że ktoś sobie jaja jak berety robił z tym całym trailerem. A rozmowy na temat Diablo3 toczone były jeszcze znacznie wcześniej... :} I gdybyś nie wiedział, to debatujemy na temat newsów pisanych przez Phoenixa. Aś się wybił :P

Cóż...Nikt nie jest idealny... :p
Akurat powoływałem się tylko na ten konkretny post, a nie na cały temat. A dany post bodajże był zaczerpnięty z tej to strony:

http://www.megagames.com/ne(...)mo.shtml

Wiem, że debatujemy na temat newsów Phoenixa. Chciałem tylko zauważyć pewne podobieństwa:

"Akcja Diablo III ma miejsce w Niebie. Siły Piekła starają się przejąć kontrolę nad Niebiosami."

"Diablo 3 takes place in heaven.(...) Imagine the brightness of heaven being taken over by the darkness of hell"
...
"Wyobraźcie sobie także WoW, jednak w świecie Diablo, ta wielkość i grywalność... "

"Imagine WoW but in a Diablo world in amount of size and playability..."

Dla braku nieporozumienia dodam, że nie tłumaczyłem tego tekstu, tylko przytoczyłem kawałki artykułu Phoenixa i kawałki postu z 30 października...

Co do wymagań d3 to u mnie w 100% nie pójdzie... Od 1999r. mam tego samego kompa, praktycznie bez żadnych zmian w sprzęcie. Nawet nie próbujcie sobie tego wyobrazić :)

Garreat
Wiadomość [#93]: 16.02.2006 o 17:58

Konto skasowane

Jest problem, 6800gt oficjalnie już nie istenieje ;). Zastąpiony przez 6800gs, niby okrojony potokami, lecz przyspieszony zegarami - wydajność nawet lepsza o włos.
Tak nawiasem. Teraz nie bardzo opłaca się kupować kompa, 6 czerwca debiutuje sAM2.

Aha - i procek mimo wszystko MA znaczenie w grach. Może w produkcjach typu WoW nie bardzo, lecz w shooterach typu Half widać wpływ (AI). Co nie zmienia faktu, że z reguły starczy "słaby procek" z dobrej serii (A64) ;). Reszta w ram i gpu.

pozdr

ziomalek16
Wiadomość [#94]: 16.02.2006 o 18:14

Konto skasowane

jesli to do mnie odnosnie tego procka to chcialem zauwazyc ze napisalem ze 95% w grafice 3d robi karta smiley.gif ale faktycznie procesor odpowiada za ai przeciwnika a takze za fizyke w grze (wykorzystanie roznych systemow typu Havok np biggrin.gif ). co do ai to zauwazylem wyrazna roznice w nfs mw pomiedzy a64 3000 i axp 2000 smiley.gif. hmm sam 2 hmm mysle ze nie bedzie mial niewiadomo jakich wymagan. sam 1 jak na swoje czasy nie wymagal neiwiadomo jakiego kompa. na sredniakach chodzil i to plynnie w wysokich detalach. mysle ze z 2 bedzie dokladnie to samo. a wlasciwie to jestem pewiem bo bete juz mialem i chodzilo plynnie na axp 2000 1024 ram i radeon 9600 pro smiley.gif w 800x600 ale chodzilo plynnie w wysokich detalach. diablotin.gif

Garreat
Wiadomość [#95]: 16.02.2006 o 18:20

Konto skasowane

Uhm, chyba się nie rozumiemy ;) Mam na myśli socket AM2.

A widze, że bete miałeś, kurde neizłe masz znajamości no beerchug.gif

[Edycja - Garreat w 16-02-2006 o 18:20]

Merain
Wiadomość [#96]: 16.02.2006 o 19:22

Konto skasowane

LOl ja widze, ze ludzie to sie lubia chwalic kompami smiley.gif To i ja dolacze: Athlon 64 3200, 1024 dual channel ddr, geforce 7800gtx :P i plytka tylko czeka na druga karte, tylko niech troche potanieja :P

ziomalek16
Wiadomość [#97]: 16.02.2006 o 19:27

Konto skasowane

hmm no coz gz smiley.gif jesli wywaliles na karte graficzna 2k zlotych to tylko pozazdroscic smiley.gif widocznie masz nadzianych starych lub srasz pieniedzmi smiley.gif mysle ze mozna juz skonczyc watek z konfiguracja sprzetowa smiley.gif btw: nie wiem czy wiesz ale jak dorzucisz drugiego gf 7800 i w sli odpalisz to zyskasz 25-40% wydajnosci, co nei jest duzo. taki maly offtop z mojej strony smiley.gif

btw: zastamawiam sie czy twoj komp nie jest przypadkiem glosniejszy od odkurzacza jak grasz w wymagajace 3d gry ^^. a takze zastanawiam sie czemu wszyscy wymieniaja: procesorm ram i karte graficzna (zawsze w tej kolejnosci ^^) a zapominaja o zasilaczu. jak dla mnie to jest jeden z najwazniejszych elementow kompa. no pochwal sie tym nonamem biggrin.gif

[Edycja - ziomalek16 w 16-02-2006 o 19:30]

Robsonf
Wiadomość [#98]: 16.02.2006 o 19:41

Konto skasowane

Dobra bo robicie OT tongue.gif, przestanmy się chwalić sprzętami xD (może ElemenT ma gorszy i nas zbanuje :masakrasmiley.gif

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Garreat
Wiadomość [#99]: 16.02.2006 o 19:42

Konto skasowane

Eeee no to chyba logiczne... zasilacz jako taki nie świadczy o mocy kompa... inna sprawa że w dobie, gdy komputery z dnia na dzień zużywają więcej prądu, dobry zasilacz jest niezbędny dla spokoju duszy ;)
Lecz co za różnica? Jeśli dobra marka - Antec, Silverstone, ToPower, Enermax, Huntkey, Tagan nawet Chieftec... można wymieniać... + odpowiednia ilość W = odpalić i zapomnieć.
Dobra to i ja się pochwalę:
celeron 600mhz
tnt2 m64 32mb
384 sdram
specjalnie dla ziomalka: zasiłka noname 300W ;) na taki złom to i korba wystarczy
... puwnt? potluczony.gif nie żartuje potluczony.gif

btw Merain - Athlon 3200 bedzie waskim gardlem twojego kompa... taki proc z trudem nadąża za 7800gt, a jeśli myślisz o 7800gtx sli to chyba twój budżet nie ucierpi bardzo przy zmianie procka :P

[Edycja - Garreat w 16-02-2006 o 19:48]

modestvermin
Wiadomość [#100]: 16.02.2006 o 19:55

Konto skasowane

Zapewną bedą dostępne pre-ordery i przed naszą polską premierą można będzie mieć biggrin.gif

REKLAMA
Strona 5 z 12.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :