Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 03:01
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo III: Niebo vs. Piekło

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Elv_Ne
Wiadomość [#61]: 15.02.2006 o 10:43

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
http://speeddemosarchi(...)ist.html diablo2 1h 54 minuty xx sekund. nie ogladalem akurat diablo ale jak widzialem pare innych gier to bez cheatowania, bez kodow itp. wiec mysle ze 7x 2,5h to da rade w 1 gora w 2 dni przejsc smiley.gif bez taxi, bez itemow itp

taa ale to tylko normala on przechodził...

Merfiuso
Wiadomość [#62]: 15.02.2006 o 16:09

Konto skasowane

Yano napisał:
eh zastanawaim sie czemu normlane firy robia gry 2-4 lata a blizz 8 ? biggrin.gif to sie mozna zesrac tongue.gif gdyby robili naprawde mega ogromny swiat albo caly symulatro zycia to rozumiem ale zeby diablo robic z 7 lat? bez jaj to chyba oni tam jacys idioci pracują tongue.gif

Jakby tam pracowali jacyś idioci, to nie powstałaby żadna fajna gra, jak D1, D2, SC, WoW, itd. A to, że niestety tak długo robią D3, to dobrze, bo nie będzie (a przynajmniej nie powino być) żadnych błędów.

ziomalek16
Wiadomość [#63]: 15.02.2006 o 16:22

Konto skasowane

badzmy szczerzy. wow jest wielka gra ale zdecydowana wiekszosc nas jest innego zdania bo jest platny diablotin.gif . wszystkie gry blizza ktore wyszly do tej pory byly i sa wielkie i zabojczo grywalne(war, war2, war3, d1, d2, wow +dodatki). o to ze spaprza d3 raczej sie nie boje. boje sie o ten abonament smiley.gif jeszcze kurde zeby ze 20 zl byl to mozna przebolec. 1 pizza i piwo mniej i bedzie na abonament. ale nie 50

[Edycja - ziomalek16 w 15-02-2006 o 16:23]

Robsonf
Wiadomość [#64]: 15.02.2006 o 16:26

Konto skasowane

Jednak sporo ludzi, którzy tworzyli diabełka i nawet jeszcze WoWa przeszło do innych firm, chociaż wierzę, że Blizzard zatrudnia tylko profesjonalistów.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
UnHolyPri3sT
Wiadomość [#65]: 15.02.2006 o 16:36

Konto skasowane

Robsonf napisał:
Jednak sporo ludzi, którzy tworzyli diabełka i nawet jeszcze WoWa przeszło do innych firm, chociaż wierzę, że Blizzard zatrudnia tylko profesjonalistów.

O to możemy być spokojni =]

Garreat
Wiadomość [#66]: 15.02.2006 o 19:00

Konto skasowane

Marka Blizzard akurat jest na tyle profesjonalna, że spapranie D3 to ostatnie o co się boję.

Heh... myślę, że nasze marzenia co do braku abonamentu/jego symbolicznej kwocie są nierealne i troche beznadziejne sad.gif. Niestaty, ale Blizzard tworząc WoWa jasno pokazał, że stawia na $$$ i to, że w Polsce niewielu potencjalnych graczy nie chce/nie może sobie na to pozwolić ma głęboko w dupie za przeproszeniem... a skoro ma zamiar stworzyć nową grę, jeszcze większą, lepszą itd... odpowiedź nasuwa się sama... Ja również uważam WoW za grę wielką, świetną, czemu nie gram? ano, jako że mam ~16 lat, nie mam własnych stałcyh dochodów, nie jestem "dziany". Pewnie mógłbym jakoś kołować te 5x zł na miesiąc (6xx zł rocznie!), ale pytanie, czy warto? Rezygnować z wszystkiego dosłownie po to żeby mieć forsę na granie... na które zresztą mam coraz mniej czasu...
Dla mnie kwestia prosta - bez sensu.
Za 6xx zł można sobie co rok kupować grafę która w nadchodzącym roku zmiecie wszystko...

Tak btw - co to jest dla przeciętnego Niemca te 1x euro miesięcznie? Naprawdę niewiele, a skalę zjawiska grania można zaobserwować choćby przez liczbę kanałow GER-x. I to właśnie tam widać przyszłość produktów Blizza, taka prawda.
Nawiązując jeszcze do słów ziomalka - 20 zł to w wielkim uproszczeniu 5 euro ;). Czyli, szybko licząc w głowie, jakieś 2,5x mniej jak to co za WoWa. Wątpię, żeby Blizz skusił się na taką opcę tylko po to, aby dostosować się do warunków nawet przeciętnego (a nawet ponad) Polaka.

Poza tym, wszystkie te wielkie plotki traktuję z przymrużeniem oka. Jak ktoś dobrze powiedział, jeszcze wiele czasu upłynie i wody w Wiśle przepłynie, zanim przyjdzie nam zobaczyć jakiekolwiek KONKRETY nt D3, które na dobrą sprawę nie wiadomo, czy powstaje. Tymczasem coraz więcej słychać o dodatku do WoWa. Na chwilę obecną wiemy, że D3 będzie (BlizzCon).

Możemy wierzyć, w sumie nadzieja umiera ostatnia.

pozdr

[Edycja - Garreat w 15-02-2006 o 19:02]

[Edycja - Garreat w 15-02-2006 o 19:08]

Yano
Wiadomość [#67]: 15.02.2006 o 20:17

Konto skasowane

Merfiuso napisał:

Jakby tam pracowali jacyś idioci, to nie powstałaby żadna fajna gra, jak D1, D2, SC, WoW, itd. A to, że niestety tak długo robią D3, to dobrze, bo nie będzie (a przynajmniej nie powino być) żadnych błędów.

bez przesady to nie sa az tak cudowne gry, a w dodatku maja błedy mimo tak dlugiej pracy wiec to nie sa zadne argumenty , inni poptrafia zrobic lepiej i szybciej

najwieksza wada robienia gry 8 lat to postęp jaki sie dzieje caly czas, przecie oni 4 lata temu chciali cos tam osiagnac a teraz to na starcie bedzie przestarzałe, a jak wyjdzie za 2 lata to tym bardziej tongue.gif co bedzie jak sie okaze ze to bedzie w 80% dungeon siege? czyli diablo w 3d z paroma bajerami = stareeee!!!

napewno duzo ludzi zagra i moze bedzie nawet wciagac ale nie spodziewam sie rewolucji ani rewelacji ... Cylon_anim.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Robsonf
Wiadomość [#68]: 15.02.2006 o 20:20

Konto skasowane

No już nie bądź taki sceptykiem, WoW ma 5 milionów graczy, jest to najpopularniejszy MMORPG na świecie, D2 też było świetne, lepiej czekać, niż narzekać zanim to wyjdzie ;].

Merfiuso
Wiadomość [#69]: 15.02.2006 o 20:25

Konto skasowane

Yano napisał:

bez przesady to nie sa az tak cudowne gry, a w dodatku maja błedy mimo tak dlugiej pracy wiec to nie sa zadne argumenty , inni poptrafia zrobic lepiej i szybciej

Nawet jeśli mają błędy to bardzo niewiele, których zwykli gracze raczej niezauważają. Ja wolę, żeby Blizzard robił gre dłużej, niż sie śpieszył i zrobił coś na odwal.

Yano napisał:

najwieksza wada robienia gry 8 lat to postęp jaki sie dzieje caly czas, przecie oni 4 lata temu chciali cos tam osiagnac a teraz to na starcie bedzie przestarzałe, a jak wyjdzie za 2 lata to tym bardziej tongue.gif co bedzie jak sie okaze ze to bedzie w 80% dungeon siege? czyli diablo w 3d z paroma bajerami = stareeee!!!

Dopóki Blizzard robi jeszcze Diablo III to nie możemy powiedzieć, że D3 bedzie przestarzałe. Jak sie wkurzą to wszystko pozmieniają, wprowadzą jakieś coś, co sprawi, że gra bedzie gites.

Edit: Zgadzam sie z Garreat'em. Po co wydawać co miesiąc ileś tam kasy za abonament. Tak serio to gry nie dają nam żadnych korzyści, jedynie przyjemność.

[Edycja - Merfiuso w 15-02-2006 o 20:27]

ziomalek16
Wiadomość [#70]: 15.02.2006 o 20:29

Konto skasowane

co nie zmienia faktu ze zanim zacznie sie robic gre koluje sie engine. a po 8 latach to juz jest na tyle przestarzaly ze lepiej juz nie wypuszczac gry bo grafika bedzie na takim poziomie ze skzoda gadac. zdaje sobie sprawe ze mozna caly czas updatowac engine ale to roboty od zajebania i nei wiem czy by sie szybciej nowego nie napisalo smiley.gif chociaz d2 powstawalo chyba 5 lat i niezle jak na tamte czasy wygladalo. pozostaje miec nadzieje na pierwsze screeny i na ukazanie sie gry smiley.gif

Merfiuso
Wiadomość [#71]: 15.02.2006 o 20:40

Konto skasowane

Nie wiem jak inni, ale mi starczyłaby grafa z D2. Nie potrzebuje lepszej. Niektórzy sie podniecają np. "Wow D3 bedzie w 3d". Niestety, niektórzy, żeby mogli pograć w miare płynnie w Trójwymiarowe D3 pewnie będą musieli upgrade'ować kompy.

A teraz zobaczcie grafe np. z Tibii i ile osób w to gra X-)

Robsonf
Wiadomość [#72]: 15.02.2006 o 20:42

Konto skasowane

Na 90% będą pisać na nowym engine-nie, nie można z niepełnego 3D zrobić grafikę trzymającą poziom odpowiadający dzisiejszym standardom. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że nie posłużą się silnikiem od WoWa, bo gra stała by się zbyt cukierkowata i straciłaby na mrocznym klimacie diabełka.

Garreat
Wiadomość [#73]: 15.02.2006 o 20:43

Konto skasowane

No prawda prawda... w RPGach engine nie musi być pokroju Q3 czy Lith - ważna jest przede wszystkim niezawodność.
Z kolei dla Diablo - typowej rąbaniny nastawionej na młóckę i szybką rozgrywkę engine, mechanika gry są bardzo ważne... chcę przy tym zauważyć, że grafika nie jest jakimś ważnym elementem... WoW jak na współczesne produkcje też wygląda lekko mówiąc słabo, i co z tego? IMO zdecydowana większość graczy ma sprzęt na standarty 2-3letnie. Tak więc zbytnie inwestowanie w grafę może odbić się czkawką, tym bardziej jeśli mówimy o internetowej masówce, raidach etc...

Yano
Wiadomość [#74]: 15.02.2006 o 21:02

Konto skasowane

no wlasnie podtsawowe pytani ejest czy to bedzie mmo czy zywkla sieczka ;p jesli mmo to podejzewam ze bedzie prawie identyko jak wow (co nie znaczy ze bedzie ciekierkowe bo engine nie wplywa na to czy beda różowe sukienki czy mroczne płonące diabły ktore gwałca anioly;p)

jesli bedzie sieczka to powinni sie jednak postarac o grafike i efektownosc bo jednak sieczka niewiele oferuje oprocz tego i.. sieczki tongue.gif dla mnie grafa nie jest najwazniejsza ale jednak nie lubie jak ktos wypuszcza syf ;p *po 8 latach gra nie jest mega dopracowana i piekna tylko stara tongue.gif)

nie jestem sceptykiem tylko patrze obiektywnie na to co blizz zrobil do tej pory: gry ktore zyskuja ogromna popularnosc ale nie sa jakos specjalnie głębokie i rewelacyjne tongue.gif (wow pewnie najbardziej z tych gier typu d2, war3)

[Edycja - Yano w 15-02-2006 o 21:06]

Garreat
Wiadomość [#75]: 15.02.2006 o 21:11

Konto skasowane

Oczywiście, każdy lubi jak z ekranu lecą wodotryski i samą grafą można się zachłysnąć, z tym że jak już wcześniej pisałem - może to nie wyjść na dobre.

A masówa i sieczka chyba się nie wykluczają ;)

BTW Co kto woli, ale gry Blizza to absolutna klasyka gier PC.

EDIT: Kontynuując temat gier Blizza, w sumie War3 to kontynuacja starych idei, skok o dwie eopki technologicznie i szeroka skala BN... więc całkiem niemało... Do D2 może niezbyt pasuje ten zwrot z epokami ;), jednak dla mnie jak i chyba dla większości tutaj D2 to najwspanialsza gra na świecie i nie trzeba się dalej rozwodzić ;).
A taki Starcraft? biggrin.gif

[Edycja - Garreat w 15-02-2006 o 21:16]

jack466
Wiadomość [#76]: 15.02.2006 o 21:15

Konto skasowane

klasyka to można powiedzieć o settlersach,homm,civilisation:P od biedy... mario xDxDxD
no i klasyki to gry blizza ale juz nie az takie jak w/w

Garreat
Wiadomość [#77]: 15.02.2006 o 21:21

Konto skasowane

No jasne, jeszcze pong, Jaggerfall i Galaxian...
Te tytuły które przytoczyłeś wywołują już raczej wspomnienia i uśmieszek na twarzy, lecz poza tym niewiele, sam przyznasz...

Oczywiście każdy za klasyk rozumie co innego, dla ciebie są to akurat swoiste kamienie milowe w rozwoju gier... ja starałem się przedstawić gry Blizza jako klasyki współczesne pod względem całokształtu - idei, grywalności... Klasyk łączy dla mnie wszystko - ideę, formę, klimat, jakieś społeczności graczy...

Trochę to bez sensu napisałem ;)

jack466
Wiadomość [#78]: 15.02.2006 o 21:28

Konto skasowane

dzieki za przypomnienie o wiecznym galaxianie xD a i zapomnialem jeszcze arkanoid i pinball XDXDXD
koniec offtopa~~
Mam nadzieje ze diablo bedzie mialo grafe jak WoW-dobrą i niewymagającą super kompa:P
no i co wazniejsze zeby nie bylo abonamentó

Robsonf
Wiadomość [#79]: 15.02.2006 o 21:28

Konto skasowane

Najlepsze byłoby pójście w grywalność, to przecież najbardziej się liczy, grafika powinna być właśnie taka średnia (wymagania rzędu 1GhZ, 512RAM, żeby ruszyło na Ge Force 2, ale oczywiście nie przesadzajmy w drugą stronę...

Yano
Wiadomość [#80]: 15.02.2006 o 21:34

Konto skasowane

mowisz ze war3 to skok, ale zauwaz ze pomiedzy war2 a war3 jest chyba z 10 lat roznicy ;p (moze z 8) czyli baaardzo duzo, gdyby nie bylo skoku to juz by byla paranoja, pomysl , sa ludzie ktorzy wydaja kontunuacje co 2 lata i tez widac wielki skok wiec war3 wcale nie jest powalajacy (jest kupa podobnych rtsów , wcale sie jakos nie wyroznia)

REKLAMA
Strona 4 z 12.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :