Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo III: Niebo vs. Piekło

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Merfiuso
Wiadomość [#41]: 12.02.2006 o 20:58

Konto skasowane

UnHolyPri3sT napisał:
Hmmm... no i podstawowe pytanie, które mi się ciągle nasówa: MMO czy cRPG lub Hack'n'slash?

Mogłoby to być połączenie tego wszystkiego (MMO, cRPG, Hack'n'slash). Dla mnie cRPG i Hack'n'slash to prawie to samo.

DreamTheater
Wiadomość [#42]: 13.02.2006 o 15:10

Konto skasowane

O to sie baaaardzo mylisz skoro mowisz ze dla ciebie powiedzmy baldurs gate to to samo co diablo...

Beorn
Wiadomość [#43]: 13.02.2006 o 15:20

Konto skasowane

Ja sądze że mogliby zrobić z tego MMO ale z możliwością gry ''normalnej'' czyli w singlu. Ale pod warunkiem że w singlu moby nie byłyby głupie.Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Zresztą wszyscy dobrze wiemy że gra przez neta jest lepsza niźli w singlu (no oprócz kilku zagorzałych fanów którzy na tym forum sie wypowiadali i których broń Boże nie chce obrazić). Aprzecież twórcy gier coraz częściej stawiają na multi. angel2.gif

TrangOul
Wiadomość [#44]: 13.02.2006 o 15:26

Konto skasowane

Beorn napisał:
Zresztą wszyscy dobrze wiemy że gra przez neta jest lepsza niźli w singlu.

Niekoniecznie, gra w Diablo na singlu polega przede wszystkim na przejściu gry, a na multi to tylko taxi, expowanie i zdobywanie coraz lepszych przedmiotów. Oczywiście nie chcę nikogo obrazić, są gracze, którzy przechodzą grę multi "uczciwie".

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
UnHolyPri3sT
Wiadomość [#45]: 13.02.2006 o 15:54

Konto skasowane

Hmm... Ja też mam nadzieje ze bedzie Single Player i MMO, skoro gra ma być płatna... a jeżeli nie, to może być MMO =]

Merfiuso
Wiadomość [#46]: 13.02.2006 o 16:45

Konto skasowane

DreamTheater napisał:
O to sie baaaardzo mylisz skoro mowisz ze dla ciebie powiedzmy baldurs gate to to samo co diablo...

Hmm... cRPG lub Hack'n'slash. W obu walisz potworki, są różne postacie(ci sprzedawcy itd.), rozdajesz umiejętności, statystyki i zdobywasz exp, tyle że w cRPG fabuła jest o wiele bardziej rozbudowana, pełno wątków. W Hack'n'slash zaś największe znaczenie ma walka. Nie powiedziałem, ze to to samo, ale prawie.

Jeśli D3 będzie płatne - abonament to do d.. z takim czymś.

[Edycja - Merfiuso w 13-02-2006 o 16:45]

Merain
Wiadomość [#47]: 13.02.2006 o 18:19

Konto skasowane

Merfusio, sry ze to powiem, ale jestes plytki jak kaluza przed moim blokiem. Sry, ale jesli dla Ciebie cRPG i H&S to to samo to... Ty masz jakis wyjatkowy dar niedostrzegania tego co naistotniejsze, a o co mi chodzi prosze bardzo przyklad. Jesli ty traktujesz fabule w cRPG jak kolejny zwykly element to juz mnie taka wypowiedz rozklada. To wlasnie jest najwieksza zaleta cRPG, to dla fabuly sie siedzi godzinami nad roznymi questami i wczuwasz sie w klimat gry...

ziomalek16
Wiadomość [#48]: 13.02.2006 o 18:40

Konto skasowane

h&s i crpg to to samo ? O_o pierwsze slysze. hack and slash to gra glownie nastawiona na walke, elementy rpg (a wiec zdobywanie poziomow, statystyki itp) sa ograniczone do minimum. natomaist w crpg nie ma tyle siekania, jest wiecej questow ale nadal to nie jest czysty rpg gdzie glowny nacisk polozono na fabule, odkrywanie swiata i wykonywanie zadan.

Abizigal
Wiadomość [#49]: 13.02.2006 o 18:45

Konto skasowane

Merain napisał:
Merfusio, sry ze to powiem, ale jestes plytki jak kaluza przed moim blokiem. Sry, ale jesli dla Ciebie cRPG i H&S to to samo to... Ty masz jakis wyjatkowy dar niedostrzegania tego co naistotniejsze, a o co mi chodzi prosze bardzo przyklad. Jesli ty traktujesz fabule w cRPG jak kolejny zwykly element to juz mnie taka wypowiedz rozklada. To wlasnie jest najwieksza zaleta cRPG, to dla fabuly sie siedzi godzinami nad roznymi questami i wczuwasz sie w klimat gry...

polac mu biggthumpup.gif beerchug.gif nie dam nikomu powiedziec ze BG i d2 to to samo !!! grales w BG ?? przeszedles BG I + dodatek BGII+dodatek piekny zarazem ^^ i trocher przydlugawy ^^ confused.gif d2 to generalnie walenie expa i szukanie dropow biggrin.gif a BG to SAGA ktorej nic nie dorowna !! BG to nie godziny i nie dni spedzone przed miesiacem a czasemm miesiace a d2 cala gre sie przechodzi od 1 lv nie wiem .. w tydzien ? 2 ? zalezy od poswiecanego czasu. BG to w ogole osobna gra i napewno nie jest to "prawie" to samo co d2 bo "prawie" robi WIELKA roznice smiley.gif pozdro

ziomalek16
Wiadomość [#50]: 13.02.2006 o 19:01

Konto skasowane

ehh ? jakie kurde tydzien? chyba wsystkimi postaciami smiley.gif i to zeby miec poziom kolo 80 po skonczeniu. jak chcesz moge w ciagu 1 dnia skonczyc 7 roznymi postaciami (pal, barb, sorc, necro, ama, assa, dru) smiley.gif diablo da sie skonczyc w 1,5h jedna postacia

Abizigal
Wiadomość [#51]: 13.02.2006 o 19:07

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
ehh ? jakie kurde tydzien? chyba wsystkimi postaciami smiley.gif i to zeby miec poziom kolo 80 po skonczeniu. jak chcesz moge w ciagu 1 dnia skonczyc 7 roznymi postaciami (pal, barb, sorc, necro, ama, assa, dru) smiley.gif diablo da sie skonczyc w 1,5h jedna postacia

norm kosz hell od 1 lv bez MH bez itemow bez taxi 1 dnia 7 postaciami na 80 lv ?? smiley.gif bo o takie przechodzenie mi chodzilo ^^ nie tylko norm i nie tylko taxi ^^

ziomalek16
Wiadomość [#52]: 13.02.2006 o 19:34

Konto skasowane

http://speeddemosarchive.com/gamelist/FullList.html diablo2 1h 54 minuty xx sekund. nie ogladalem akurat diablo ale jak widzialem pare innych gier to bez cheatowania, bez kodow itp. wiec mysle ze 7x 2,5h to da rade w 1 gora w 2 dni przejsc smiley.gif bez taxi, bez itemow itp

Merfiuso
Wiadomość [#53]: 13.02.2006 o 20:14

Konto skasowane

Ludzie...>:-(

Napisałem:
"Hmm... cRPG lub Hack'n'slash. W obu walisz potworki, są różne postacie(ci sprzedawcy itd.), rozdajesz umiejętności, statystyki i zdobywasz exp, tyle że w cRPG fabuła jest o wiele bardziej rozbudowana, pełno wątków."

W BG nie grałem za wiele, za to dużo w Icewind Dale. Wiem, że w BG i ID jest postawione głównie na fabułe, klimat i to napisałem wyżej (tak myśle).

Napisałem:
"W Hack'n'slash zaś największe znaczenie ma walka. Nie powiedziałem, ze to to samo, ale prawie."

Czyli po prostu siekanie potworków, walenie expa.

Jak wy wszystko dosłownie bierzecie. Dla mnie te wasze BG i diablo to nie to samo. Nigdzie nie napisałem, że to to samo, lecz prawie, bo w obu są podobne elementy, tylko w jednych więcej tego, a mniej tego. MKoże czasami coś, źle napisze (sorx), ale przynajmniej czytam dokładnie.

pozdro

Beorn
Wiadomość [#54]: 14.02.2006 o 17:02

Konto skasowane

Dobra, dobra smiley.gif A tak w ogóle to Blizz mógłby bardziej postawić na fabułe właśnie, bo to zdobywanie lvl i killowanie stworów to mi sie zazwyczaj nudziło przy III akcie. No raz doszedłem do otwierania pieczęci przy diablo ale musiałem formatować dysk. A dodatek to grałem raz angel2.gif .A jeszcze jakby walnęli jakiś dobry system walki czyli jakieś odparowywanie ciosów i zasłanianie się. Bo tak na dobrą sprawę to chyba nigdy nie grałem w gre, w której jest możliwość blokowania (oczywiście nie przez umiejętność jaką możemy zdobyć i mamy szanse ,taką a taką, tylko jakimś guziczkiem). Nom czyli fabuła, system walki i grafa a przy tym dobre sterowanie. A grywalność (która wg. mnie jest najważniejsza) mamy jak nic. Oj będzie sie działo diablotin.gif

[Edycja - Beorn w 14-02-2006 o 17:03]

ziomalek16
Wiadomość [#55]: 14.02.2006 o 17:15

Konto skasowane

poczekaj na wiedzmina smiley.gif tam ma byc rozbudowany system blokowania, wyprowadzania ciosow i kontrataku smiley.gif

Alessander
Wiadomość [#56]: 14.02.2006 o 17:39

Konto skasowane

jak bedzie abonament to nie kupuje napewno uzi2.gif i mam nadzieje ze wyjdzie niedlugo ;]...undefined

Beorn
Wiadomość [#57]: 14.02.2006 o 19:36

Konto skasowane

Dobra wielu ludzi nie kupi jak będzie abonament!!!! Więc bez takich gadek bo ten temat już był poruszany. I wszyscy liczymy na to że szybko wyjdzie , oczywiście jeżeli blizz wie co to pośpiech . Ale z drugiej robią same dobre gry. I jacyś polscy ''wysłannicy' 'mogliby czytać te fora i uwzględniać inteligentnte pomysły inteligentnych forumowiczów biggthumpup.gif
A tak w ogóle to Witchera(Wiedźmina) to juz tez dawno reklamowali bodajże już na E2003. Żeby mu ta zwłoka nie wyszła na gorsze.

ziomalek16
Wiadomość [#58]: 14.02.2006 o 20:06

Konto skasowane

na e2003 to nie mogli bo jeszcze nie zaczeli tego robic smiley.gif reklamowali w zeszlym (no bo juz luty a e jest w maju zawsze).

Yano
Wiadomość [#59]: 14.02.2006 o 22:40

Konto skasowane

eh zastanawaim sie czemu normlane firy robia gry 2-4 lata a blizz 8 ? biggrin.gif to sie mozna zesrac tongue.gif gdyby robili naprawde mega ogromny swiat albo caly symulatro zycia to rozumiem ale zeby diablo robic z 7 lat? bez jaj to chyba oni tam jacys idioci pracują tongue.gif

druga sprawa to ze z tych newsow nie wynika nic fajnego tongue.gif to ze ma byc w niebie juz slyszalem pol roku temu a teraz nie widze nic nowego ;p

z tego co mowia ze bedzie jak w wow czyli niebo vs pieklo to pewnie zrobia jednak mmo i bedzie mozna grac tez złymi itp.. oczywiscie platne blabla bla czyli albo klon d2 w 3D albo klon wow w niebie tongue.gif lol

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
BeLial
Wiadomość [#60]: 14.02.2006 o 23:06

Konto skasowane

W sumie, to fajnie się jarać takim infem. No ale mi już przeszło :P Nie ma oficjalnego infa, więc tak jakby nie ma projektu gry, a jak nie ma projektu, to nie ma się czym jarać i kółko się zamyka. Spoko poczekamy na oficjalny odzew Blizza... może coś na targach, w sumie oni lubią zaskakiwać graczy. Ogólnie to już zwalili sprawę z tym SC:Ghost, więc może obawiają się żeby nie zwalić sprawy z przypuszczalnym przez "Nas" projektem Diablo3.

[Edycja - BeLial w 14-02-2006 o 23:09]

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
REKLAMA
Strona 3 z 12.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :