Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 16:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Diablo III: Niebo vs. Piekło

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
sus3l
Wiadomość [#21]: 11.02.2006 o 23:07

Konto skasowane

Merfiuso napisał:
Nie moge sie doczekać na D3. D2 już mi sie powoli znudziło. Ratuje się modami, bo nie mam orginała i nie zamierzam kupować. Diablo 3 jak wyjdzie musze kupić.

nie wiesz co tracisz

a czekać poczekasz jeszcze czasu...

Abizigal
Wiadomość [#22]: 11.02.2006 o 23:26

Konto skasowane

sus3l napisał:
Merfiuso napisał:
Nie moge sie doczekać na D3. D2 już mi sie powoli znudziło. Ratuje się modami, bo nie mam orginała i nie zamierzam kupować. Diablo 3 jak wyjdzie musze kupić.

nie wiesz co tracisz

a czekać poczekasz jeszcze czasu...

dokladnie nie wiesz co tracisz.. czym predzej zalatw sobie keya i graj biggrin.gif ja na poczatku tez myslalem ze skolowac keya trudno bo trza kase bulic sad.gif ale teraz kosztuje np tylko 59 zl biggthumpup.gif po za tym moze jakis Twoj kolega ma keya a nie gra smiley.gif ja tak mialem ze kumpel mial org a nie ma neta to mi dal. pozniej mialem przerwe od d2 jakies 9 miechow i gralem w lineage2 gdzie poznalem paru ludzi i mam od jednego hiszpana chyba zreszta xD nxt keya smiley.gif inny gosc mi mowil ze zostalo mu pare keyow po kafejce i moze mi dac jeszcze z 6 ;P i takich gosci mam teraz chyba z 2 czy 3 wiec teoretycznie mozna miec nawet 20 keyow jak sie chce ;D wystarczy chciec ^^

PS. tylko nie piszcie zalatw keya albo z 4 ^^ sam N pare ne RH diablotin.gif

Robsonf
Wiadomość [#23]: 12.02.2006 o 10:49

Konto skasowane

No patrzcie, wracam z gór, a tu miła niespodzianka biggrin.gif. Też mam nadzieję, że opłat jak za WoWa nie będzie.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Merfiuso
Wiadomość [#24]: 12.02.2006 o 12:10

Konto skasowane

sus3l napisał:

nie wiesz co tracisz

Abizigal napisał:

dokladnie nie wiesz co tracisz..

Raczej niewiele trace. Według mnie bardzo niewiele. W multi jest dokładnie wszystko to samo co w singlu. No może poza duelami i tym zadaniem w 1.11.

ziomalek16
Wiadomość [#25]: 12.02.2006 o 12:12

Konto skasowane

diablo 2 na singlu to shit. potega gry ukazuje sie dopiero w multi. a ze jestes lekko ograniczony to juz nie moj problem. mi d2 na sinlgu znudzili sie po miesiacu, na bn gram juz ponad 2 lata i ciagle mam ochote grac

Merfiuso
Wiadomość [#26]: 12.02.2006 o 12:16

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
diablo 2 na singlu to shit. potega gry ukazuje sie dopiero w multi. a ze jestes lekko ograniczony to juz nie moj problem. mi d2 na sinlgu znudzili sie po miesiacu, na bn gram juz ponad 2 lata i ciagle mam ochote grac

Wielka potęga... to samo tylko, że grasz z innymi. Bardzo wielka potęga. Nie obrażaj innych każdy ma prawo do swojego zdania.

Merain
Wiadomość [#27]: 12.02.2006 o 12:28

Konto skasowane

On Ciebie probwal z bledu wyprowadzic, ale ty oczywiscie wiesz lepiej. Kazdy kto gral na multi powie Ci, ze to kompletnie inna bajka niz na singlu. Mowisz, ze "tylko" co rozni single od multi to wspolna gra z ludzimi, to ja Ci powiem, ze chyba nie wiesz ile to naprawde daje mozliowosci.

ziomalek16
Wiadomość [#28]: 12.02.2006 o 12:34

Konto skasowane

czlowieku na singlu to co masz? idziesz, zabijasz nic innego. przedmiotow masz 0 albo same crapy. na bn jest handel, jest pvp jest wzajemna pomoc ludzi. sa dodatkowe questy. jest duzo innych bajerow. a ze ty nie masz org keya (bo cie np nie stac) to sie glupio tlumaczysz ze single jest lepszy. a ja ci powiem tyle: gowno prawda.

Merfiuso
Wiadomość [#29]: 12.02.2006 o 12:40

Konto skasowane

Merain napisał:
On Ciebie probwal z bledu wyprowadzic, ale ty oczywiscie wiesz lepiej. Kazdy kto gral na multi powie Ci, ze to kompletnie inna bajka niz na singlu. Mowisz, ze "tylko" co rozni single od multi to wspolna gra z ludzimi, to ja Ci powiem, ze chyba nie wiesz ile to naprawde daje mozliowosci.

grałem na necie i wiem. Jakie możliwości? moze takie ze można wyhandlować przedmiot, który sie potrzebuje. I tak nie kupie D2, bo nie chce wydawać kasy na cos co już znam, żeby tylko zagrać na multi. Wole poczekać nawet te 3-4 lata na D3.

Edit: Ziomalek16 nie denerwuj sie tak. Nie powiedziałem, że singiel jest lepszy. biggthumpup.gif

[Edycja - Merfiuso w 12-02-2006 o 12:44]

ziomalek16
Wiadomość [#30]: 12.02.2006 o 13:01

Konto skasowane

nie denerwuje sie biggrin.gif jakbym sie zdenerwowal to bys na forum nie wszedl za to ze jawnie sie przyznajesz do posiadana pirata diablotin.gif

Robsonf
Wiadomość [#31]: 12.02.2006 o 13:15

Konto skasowane

Wyluuzujcie, mam dziś dobry humor, więc też nie dam bana, ale jak dyskusje o piratach będą, to zostaną skasowane. A kłótnia singiel vs. multi nie ma sensu. I tak większość woli grać na multi, tylko część graczy, która nie ma neta, może się tym singlem właśnie poratować...

KuntaKinte
Wiadomość [#32]: 12.02.2006 o 14:10

Konto skasowane

ale wy zryci jestescie , niby w singla graja tylko ci co netu albo oryginała nie maja ? haha dobre. jakos mam i to i to a wole singla , bn sie znudzil . moze nie tyle bn co jego idea ... taxi taxi baal baal baal baal .....

morphisiusz
Wiadomość [#33]: 12.02.2006 o 15:40

Konto skasowane

To prawdopodobnie będzie najdłuższy topic w serwisie tongue.gif .Teraz się zacznie. Machina komercji ruszyła. Za rok dadzą jeden obrazek i 4 sek mp3 i wszyscy będą sie jarali latami.Poźniej beta testy dla wybranych (czytaj nie dla polaków).Nastepnie masy zapowiedzi oficjalnych jak i nieoficjalnych. Wywiady plotki zgadywanie .Kilka spotów reklamowych żeby pod koniec powiedziec że to nie o taką gre nam chodziło. Uważam że z obecną nową ekipą nie wskrzeszą potegi Diablo.To już nie będzie ta sama gra.

Merfiuso
Wiadomość [#34]: 12.02.2006 o 15:51

Konto skasowane

KuntaKinte napisał:
ale wy zryci jestescie , niby w singla graja tylko ci co netu albo oryginała nie maja ? haha dobre. jakos mam i to i to a wole singla , bn sie znudzil . moze nie tyle bn co jego idea ... taxi taxi baal baal baal baal .....

Brawo ziomal!! biggthumpup.gif

Co do Diablo 3 mogli by sie pośpieszyć.

morphisiusz napisał:

Uważam że z obecną nową ekipą nie wskrzeszą potegi Diablo.To już nie będzie ta sama gra.

Obawiam się, czy nie zepsują gry, ale blizzard dotąd nie zepsuł żadnej gry, więc można liczyć na porządny produkt.

TrangOul
Wiadomość [#35]: 12.02.2006 o 16:30

Konto skasowane

Merfiuso napisał:ale blizzard dotąd nie zepsuł żadnej gry, więc można liczyć na porządny produkt.

A PŁATNY WoW to co?! To się nazywa zepsucie gry!

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
Merfiuso
Wiadomość [#36]: 12.02.2006 o 17:21

Konto skasowane

Mam nadzieje,że twórcy D3 nie wprowadzą abonamentu tak jak w Wow'ie. Myślę, że wtedy nie wiele osób kupiło by Diabełka, większość by miała piraty. Nie wiem jak sie ma sprawa z Wow'em czy jest dużo osób, któe płacą abonament (pewnie są takie świ.. tacu ludzie).

Jak myślicie jakie postacie będą w D3? Kilka starych, wszystkie stare + nowe? I jakie mogły by to być?

[Edycja - Merfiuso w 12-02-2006 o 17:21]

ziomalek16
Wiadomość [#37]: 12.02.2006 o 17:38

Konto skasowane

wow sie rozszedl chyba w 5 milionach kopii. liczac ze nawet 50% odpadnie po miesiacu/dwoch/pol roku to maja 2 500 000 * 12*3,8zl = 114 000 000 zlotych miesiecznie. moze mi ktos powiedziec po co placic az tyle? no ale mniejsza z tym, sa ludzie i taborety. jesli wyjdzie d3 i trzeba bedzie placic abonament to ja powiem: blizz chcialbym kupic ale pocaluj mnie w dupe. nie bede sie sponsorowal co miesiac 12 euro biggrin.gif o ile pamietam roznice miedzy diablo i diablo 2 to doszly 2 nowe postacie, a stare lekko zmieniono. wiec mysle ze z d3 bedzie podobnie. dojda moze z 2-3 nowe postacie i zostana zachowane stare. stare lekko przebuduja, zmienia statystyki, moze plec i bedzie dobrze biggrin.gif

Merfiuso
Wiadomość [#38]: 12.02.2006 o 17:51

Konto skasowane

Uważam, że powinni zmienić wszystkie postacie. Znowu przechodzić gre barbem, albo czarką? Nie! Mogli by wymyślić coś fajnego i zmienić system umiejętności na jakiś inny, wogóle powinni wszystko zmienić biggrin.gif zostawić samą nazwe.

Robsonf
Wiadomość [#39]: 12.02.2006 o 17:54

Konto skasowane

Bez przesady tongue.gif, Blizzard ma tam sporo mozgów od marketingu, na pewno nie będzie jakichś mega rewolucyjnych zmian. Ale fakt, że jeżeli dostaniemy odgrzewany kotlet, to też nie będzie miło. Dlatego myśle, że będzie coś po środku.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#40]: 12.02.2006 o 19:41

Konto skasowane

Hmmm... no i podstawowe pytanie, które mi się ciągle nasówa: MMO czy cRPG lub Hack'n'slash?

REKLAMA
Strona 2 z 12.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :