Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 22:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla HUM

Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
ArKaTeL
Wiadomość [#181]: 08.09.2006 o 13:50

Konto skasowane

Cześć gram sobie HUM, i zawsze gdy gram coś mnie atakuję rushem i nie mogę powstrzymać, a szczególnie orka z FS i 2 gruntami bo milicja jest trochę nieprzydatna bo, złota masz wtedy strasznie mało a przeciwnik działa na full wypas.

deymos
Wiadomość [#182]: 08.09.2006 o 14:27

Konto skasowane

jak on ma 2 grunty i fs to ty co masz ? -.- powinienes juz miec 3 fotmanow+am+2 zywiolaki , niezbieraj calej milicji tylko tych 4-5 ktorzy pracuja przy drewnie , otaczasz wrogow i bijesz

Noli
Wiadomość [#183]: 08.09.2006 o 15:19

Konto skasowane

przypisz sobie ty chlopkow od drewna pod grupe jakas najlepiej,tylko uwazaj zeby zaden nie budowal nic akurat.

OT:a ja myslalem ze shunt to jakis 25 latek biggrin.gif

ArKaTeL
Wiadomość [#184]: 08.09.2006 o 15:51

Konto skasowane

Hmm, kiedyś przypisywałem podgrupy, ale do ch***ja teraz nie działa klikam np ctrl+3 gdy mam jakąś grupę i nic, więc to mi nie działa sad.gif, a gdy on ma FS+2 grunty + dwa wilki to ja mam około 3 footów, AM i 1 elemental bo w walce je dopiero odpalam, a co mam zrobić z chamskim mana burnem DH, bo wtedy to totalnie ownuję żywiołaki.

Noli
Wiadomość [#185]: 08.09.2006 o 16:00

Konto skasowane

to sobie trzymaj jednego zywiolaka caly czas anwet jak kampisz w bazie. co do grup to ctrl uzywasz tylko do stwoerzenia grupy pozniejs ame numery klikasz.

ArKaTeL
Wiadomość [#186]: 08.09.2006 o 16:01

Konto skasowane

Thx, teraz pewno zadziała, sory, ale muszę lecieć lekcję odrabiać i kosić trawnik(nie znoszę tego, ale jak trzeba to trzeba).Hmm, gdy ostatnio ktoś mnie ojechał DH z naga, było tam pare archów z draidami i massowaniem miśków ja miałem pare footów, riflów, i knightów i dwaj kanonierzy, 2 towerki, obudowane farmami, nie mogłem gościa powstrzymać, ja później zrobiłem MK bo się skapnołem że nie mam 2 boha.Jak to ojechaćconfused.gif

[Edycja - ArKaTeL w 09-09-2006 o 19:41]

Tompson
Wiadomość [#187]: 11.09.2006 o 16:44

Konto skasowane

1. Mele na arche.
2. SB koniecznie, na miśki żeby leczyć się nie mogły.
3. Mortalom rozkazujesz atakować driady.
4. Jeśli przeciwnik ma 2 bohaterow to ty tymbardziej powinieneś mieć, AM + MK to zabójcza kombinacja. ;)
To all = gg dla ciebie, oczywiście jak w każdej grze humem bedzie trzeba wykazać się "jakimś-tam-skillem".
P.S. Te mele na arche, to moga byc zwykle footy ze skilled defa bo przeciez sb tez maja atak normalny i mk w przodzie sporo pomoże.

ArKaTeL
Wiadomość [#188]: 11.09.2006 o 19:31

Konto skasowane

Eeee, a co to mele ogólnieconfused.gif

Shunt
Wiadomość [#189]: 11.09.2006 o 20:20

Konto skasowane

Określenie na wszystkie jednostki walczące w zwarciu - czyli te NIEdystansowe...
http://forum.battlenet(...)p;page=0

ArKaTeL
Wiadomość [#190]: 13.09.2006 o 15:43

Konto skasowane

Ostatnio ojechał mnie, ORC który harasował na mnie Bmem a ja nie mogłem się obronić bo kasy na chłopy dawałem i na hama przegrałem, zawsze grając z orkiem to jestem na FSa przygotowany.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#191]: 13.09.2006 o 17:43

Konto skasowane

Arcane tower -.-?

ArKaTeL
Wiadomość [#192]: 14.09.2006 o 14:56

Konto skasowane

Miałem , ale zapomniałem o widzeniu bo drewna mi brakowalo na sanktuarium.

LordShu
Wiadomość [#193]: 14.09.2006 o 16:25

Konto skasowane

wiesz sprzedam Ci dobry sposob;p dzieki niemu bardziej ciesze sie jak orc robi bm niz fs+tc bo ich chain i fala jada po moich casterach az zal patrzec, a bm na wariata atakuje ama zazwyczaj, wiec buty, slow na bm i pyl ujawnienia/zyro w late game robia swoje i masz jednego hera mniej do zalatwienia;p oczywiscie potrzebny jest mk jak kolo ma bm. jesli chodzi o harass, to kolega Ci dobrze podpowiedzial ze trza arcane tower miec, TRZEBA to miec na orca i koniec. stawiaj kolo chlopow od drewna. ale mowisz ze nie masz surowcow, wiec na orca graj, tak jak ja tez zaczalem i jak pro ostatnio w modzie maja, fast tartak. czyli 4 chlopow do zlota, jeden robi altar, 6. chlop (ten co sie zrobi) buduje od razu tartak, 7. farme potem druga i potem drewno, 8. chlop robi baraki, a 9. dopiero do zlota (jako 5. ogolem do kopalni) nastepni do drewna juz tylko, jak sie robi druga farma i masz juz 20 wooda to od razu tower, a potem od RAZU (przed techem jeszcze) przekszztalcasz w tajemna wierze, ta ktora zzera mane, jak bm pojdzie na harras i jak sie uprze na jednego chlopa a Ty nim pouciekasz w miare mozliwosci to jeden tower powienien pozbawic go many, rzucasz militie na kolesia i zastawiasz unitami wyjscia z bazy i kolo musi albo tp albo zginac, bo nie ma juz many na wind walk dzieki Twojemu towerowi, musisz go miec jak sam widzisz na orca^^ (na random tez radze Ci grac fast tartak;p) co do dalszego builda to jak masz am+3 footy i lacznie 22/22 supply (czyli dwie farmy) to dajesz tech i dopiero potem budujesz kolejne farmy, jak zauwazylem na repach, dzieki fast tartakowi masz tech minimalnie szybciej niz orc, ktory gra bm+1-2grunty+tech, do tego masz jeszcze sam tartak i wieze oraz tyle chlopow czyli tez pozniej drewna, ze od razu po techu mozesz postawic kuznie i dwa santkuaria albo co tam jeszcze sobie chcesz;) polecam repy lysego/toda/skya vs orc, tam zazwyczaj graja fast tartak, zobaczysz jak to w praniu wyglada;)

[Edycja - LordShu w 14-09-2006 o 16:26]

[Edycja - LordShu w 14-09-2006 o 16:27]

ArKaTeL
Wiadomość [#194]: 14.09.2006 o 17:08

Konto skasowane

Thx, Shu ale mam pewną wątpliwość co do baraku, bo w końcu jak gościu mi wleci do bazy a ja będe miał same Tajemne wieże to po mnie, czy tartak umożliwia budowę wież strzelniczychconfused.gif

GarfFun
Wiadomość [#195]: 14.09.2006 o 17:35

Konto skasowane

No ale zawsze bedziesz mogl sie bronic milita, bo te robole w pancerzach tez potrafia niezle namieszacsmiley.gif

Tompson
Wiadomość [#196]: 14.09.2006 o 18:55

Konto skasowane

ArKaTeL napisał: czy tartak umożliwia budowę wież strzelniczychconfused.gif

Dopiero zaczynasz przygodę z Warcraftem co? :> Jasne że umożliwia robienie wież strzelniczych.
I jeszcze to >
ArKaTeL napisał:mam pewną wątpliwość co do baraku, bo...

,co ma barak do tartaku? Cylon_anim.gif

ArKaTeL
Wiadomość [#197]: 15.09.2006 o 12:51

Konto skasowane

Z barakiem o to że armia jest zbyt mała bez niego.

Tompson
Wiadomość [#198]: 15.09.2006 o 15:25

Konto skasowane

No to go zbuduj.

LordShu
Wiadomość [#199]: 15.09.2006 o 21:18

Konto skasowane

ej jak czytales to co napisalem?biggrin.gif co 4 wyraz?biggrin.gif napisalem ze "8. chlop buduje baraki" jak grasz fast tartak to robisz tech kiedy masz 3 footy, kolo tez robi 1-2 grunty i techuje bo sobie mysli ze bedzie Cie jechal bmem i mu grunty niepotrzebne, ale jak sie nadzieje tym bmbem na milite i tajemna wierze i Twoje 3 footy +am to moze podziekowac juz jesli nie ma bardzo dobrego skilla. baraki robisz, nigdzie nie napisalem ze ich nie budujesz xD czytaj dokladniej;p

ArKaTeL
Wiadomość [#200]: 16.09.2006 o 08:52

Konto skasowane

Tompson napisał:
No to go zbuduj.

Nie rozumiesz, jak buduje to 4 chłopów do kopalni, jeden altar, 2 robi się w ratuszu, wtedy pierwszy robi mój ulubioną farmę, trzeci robi barak a nie tartak, a wtedy gdybym robił tartrak to wojsko byłoby małe, nieprawdaż jka altara kończe to chłop do złota, a reszta do drewna, żadko odkrywam mapę.A Ciebie Shu czytałem, nie martw się zawsze czytam.

[Edycja - ArKaTeL w 16-09-2006 o 08:53]

REKLAMA
Strona 10 z 15.
Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :