Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 19:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla HUM

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
deymos
Wiadomość [#161]: 21.08.2006 o 13:35

Konto skasowane

Po dość długiej przerwie próbuje powrócic do WC : P , i tu pytanie do was : ile się zmieniło przez ostatnio rok ? w grze humem i ogólnie ;-]

ulti15
Wiadomość [#162]: 21.08.2006 o 16:18

Konto skasowane

Jeśli chodzi Ci o to czy priesty walą atakiem chaosu, a budynki po upgradzie pancerza mają divine armor, to nie, to się nie zmieniło.

A tak poważnie to chyba faktycznie nic się nie zmieniło.. ale ja chobo jestem i się nie znam..

[Edycja - ulti15 w 21-08-2006 o 16:18]

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Wielki90
Wiadomość [#163]: 21.08.2006 o 19:20

Konto skasowane

Witam. W Wara gram od niedawna (kilka tyg.) jak na razie posiadam zwyklego reign of chaos (wersja 1.0)- (czekam na przysłanie "platynowej edycji). Jak na razie gram z kompem i nawet niezle mi idzie biggthumpup.gif biggrin.gif. Mam jednak pare pytan, oraz chcialbym pokazac jak ja gram, a pozniej uslyszec komentarze biggrin.gif. No wiec do dziela biggrin.gif

poczatek:
3 gosci do golda, jeden do drewna, 1 buduje barak, robie pieciu chlopow. Pierwszy idzie robic farme, drugi pomaga przy baraku, 3 do kopalni, 4 zaczyna budowac oltarz, piaty idzie do drewna, w tym czasie zdazy sie juz zbudowac farma (od razu buduje druga), jeden koles od baraku pomaga stawiac oltarz, a drugi idzie do drewna. Robie arcymaga i 3 footmanow. W tym czasie buduje kuznie. Po "wyprodukowaniu" 3 footow i magusia ide na pierwszy creep (max. 3 poziom), oczywiscie biore ze soba zywiolaka i kieruje na niego caly wrogi ostrzal. W tym czasie robie 3 rifli, i zaczynam ulepszac town hall. Majac: Arcymaga, 3 footow, 3 rifli ide zajac kopalnie. W tym czasie zrobie juz keep, i od razu rekrutuje 5 chlopow, ktorzy stawiaja: sanctrum i workshop, a pozniej pomagaja budowac hall przy drugiej kopalni. W tym czasie robie dwoch priestow. Oczywiscie caly czas staram sie rozwijac technologie (kuznia i zbieranie drewna, a pozniej long-rifle)
Pozniej gram juz roznie, ale najczesciej sprowadza sie do zrobienia zamku i kilku knightow. A gdy juz zamierzam sie do zaatakowania robie kilka mortarow, czasem gryfy i czarodziejki.

Co robie źle?? biggrin.gif Czy we Frozenie warto duzo zmieniac (w poczatkowej fazie).

Jak mi dosla oryginala, mam zamiar grac z kumplem przez neta. On czesto buduje sporo orkowych wiezyczek (+15), jakie jest na to najlepsze lekarstwo. Zastanawiam sie nad spora iloscia mortarow, choc z drugiej strony zajmuja sporo miecha i moge miec klopoty z pojechaniem jego armii (sporo taurenow, trolli i wolfow). Co doradzacie biggrin.gif

Dzieki za ten caly poradnik bo niektore informacje mi na prawde pomogly.
Czekam na odpowiedz diablotin.gif

ulti15
Wiadomość [#164]: 21.08.2006 o 19:37

Konto skasowane

Jesli robi 15 wiezyczek, to ciężko mu będzie zrobić armie - nie starczy zasobów. Wykorzystaj to i go wykończ nim się rozkręci.

Możesz go harassować - tj. bigniesz do jego bazy herosem, od razu jak Ci się wytworzy, i bierzesz się za wybijanie mu robotników. Inny sposób, to kiedy on sobie buduje swoje wieżyczki - Ty szybko techuj do gryfów - ich magiczny atak zmiażdzy wieże w kilka sec. Ew inne rozwiązanie, kiedy robisz jakąś tam iną armię - to jeźdźcy smoczych jastrzębi - ich umiejętność 'fog' uniemożliwia wieżom oddawanie strzałów.

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Wielki90
Wiadomość [#165]: 21.08.2006 o 21:00

Konto skasowane

Dzieki smiley.gif

Zapomnialem spytac. Co jest teraz modą w graniu ludzmi?? Czytalem o takich opcjach jak full rifle, full steamtank itp. Ja szczerze mowiac najczesciej mam kolo 10 rifli, arcymaga i 2 priestow (czasem jeszcze 2 czarodziejki), ze 3 mortary, 2 czolgi, kilku rycerzy, MK oraz gryfy. Czy cos takiego jest dobre?? Bo grajac z kompem ciezko jest mi ocenic.

Tompson
Wiadomość [#166]: 04.09.2006 o 14:53

Konto skasowane

Nie wiedziałem ze istnieje "moda" jaką się gra, chyba chodzi ci o najbardziej osławione techniki?
A co do tego czy zadziałają te junity co wymieniłeś, to ja osobicie uważam że zależy jeszcze na co, ale to jest mix a mixy sa przeważnie najlepsze.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#167]: 04.09.2006 o 15:12

Konto skasowane

Najlepszym mixem i najbardziej uniwersalnym u huma jest:
AM MK PALA / Tanki Gryfy pare Najtów

Tompson
Wiadomość [#168]: 04.09.2006 o 15:23

Konto skasowane

+1 zyro, zawsze trzeba go miec zeby sie nie nadziać na BM'a czy inne niewidzialne shity jak np cień(ta jednostka nieumarłych co to szpiegować może).

Voodoopl
Wiadomość [#169]: 05.09.2006 o 18:02

Konto skasowane

Ostatnio grłem orc v orc ja Fs i TC, gówniany Bm na początku rozjebał mi FS wind walkami a ja nie mmogłem pyłu kupić bo zapomniałem sklep, a jak zbudowałem już to cholera nie było go w końcu wygrałem, ale pewnie dzięki temu że na creepie stracił BM.BM i inne invisibility unity są do pizzzzzzzzzzzz

Noli
Wiadomość [#170]: 05.09.2006 o 18:15

Konto skasowane

na orka to sie chyba tc nie gra tylko sh i bm jest niegrozny wtedy to raz.po drugie to poradnik dla huma wiec co tu orkowe mirrory opisujesz? a po 3 to jest debilem jak stracil bma na creepie...

Doomforge
Wiadomość [#171]: 05.09.2006 o 20:52

Konto skasowane

Voodoopl napisał:
w końcu wygrałem, ale pewnie dzięki temu że na creepie stracił BM.BM i inne invisibility unity są do pizzzzzzzzzzzz

o stary wymiatasz hahaha.gif Jak wygrasz bo przeciwnik przypadkiem odeśle wszystkie swoje budynki grając UD to daj znać!

Voodoopl
Wiadomość [#172]: 06.09.2006 o 19:14

Konto skasowane

Lol, tak to raczej nie wygram ale ostatnio grałem z hueme i go ojechałem bo miał gówno Mk zamiast AM na 4 lvl ja TC na 2 w walce i FS an 3 ale ojechałem go bo gościu uwzioł się na mojego Fsa to ucikałem a moje wojska go wykańczały.Następny gracz który wzioł MK nie AM, mam teraz 2 winy orem dwa losy i 1 lose ud.

PureEvil
Wiadomość [#173]: 06.09.2006 o 21:49

Konto skasowane

Voodoopl napisał:
Lol, tak to raczej nie wygram ale ostatnio grałem z hueme i go ojechałem bo miał gówno Mk zamiast AM na 4 lvl ja TC na 2 w walce i FS an 3 ale ojechałem go bo gościu uwzioł się na mojego Fsa to ucikałem a moje wojska go wykańczały.Następny gracz który wzioł MK nie AM, mam teraz 2 winy orem dwa losy i 1 lose ud.

Zdziwiłbyś się, jak potężny może być MK... Grając MK + AM (niezależnie od kolejności ich użycia) to AM jest tylko fontanną many dla MK.

Funny Fact:
Mój brat grał RT 3v3. W jednej z gier trafił w teamie na teala Francuza, HUMa grającego MK jako jedynym herosem. Był on najlepszym graczem na planszy i tą grę drużyna mojego brata wygrała. Następna gra. W drużynie mojego brata teal gra HUMem, ma jakiś z francuska brzmiący nick. "Hero?" "MK". Jesteśmy pełni nadziei. Oczywiście gra jest wygrana, przy sporym udziale Avatara. Następna gra. W drużynie mojego brata znowu teal gra HUMem. Herosem - MK. "from?" "ger"... diablotin.gif Niestety lose, głównie prze postawę teala biggrin.gif

Ps. Zapomniałem dodać - mój brat grał AM i korzystał z Aury Świetności. To bardzo przydaje się każdemu MK.

Shunt... We miss you sad.gif

Fan Pokemonów, Kodu Lyoko i Power Rangers.

http://www.pokemonff.prv.pl - moje opowiadanie o Pokemonach diablotin.gif
Voodoopl
Wiadomość [#174]: 07.09.2006 o 14:22

Konto skasowane

No właśnie MK bez AM to chleb powszedni do rozwalenia straczy mu na 1 levelu na 2 razy bolt czy np.inną umiejętność i po MKdlatego nie polecam mK noobom bez takiego strzelca ikony, bo nie wiedzą jak nim zagrać gdy najpierw wezmą AM a później gdy AM ma 2 lvl auy to sprawa jest inna.

deymos
Wiadomość [#175]: 07.09.2006 o 14:27

Konto skasowane

Voodoopl napisał:

przestań opisywać tu takie gó*** warte winy , trafiasz na kompletnie nowych graczy którzy nic nieumieja(jak ty)wygrywasz przez szczescie i sie cieszysz

Voodoopl napisał:
No właśnie MK bez AM to chleb powszedni do rozwalenia straczy mu na 1 levelu na 2 razy bolt czy np.inną umiejętność i po MKdlatego nie polecam mK noobom bez takiego strzelca ikony, bo nie wiedzą jak nim zagrać gdy najpierw wezmą AM a później gdy AM ma 2 lvl auy to sprawa jest inna

a co ty o tym wiesz? rozwalanie mk chleb poprzedni ?masz 2 winy ''OREM'' 2 losy i 1 los ud(lol) czyli grałeś 5 gier , masz ogromne doswiadczenie z grze przeciwko mk w takim razie :blahblah:

Voodoopl
Wiadomość [#176]: 07.09.2006 o 14:37

Konto skasowane

Miał 20 lvl a ty pewnie masz 1000000 ikone rexxara jainy illidana archimonda sylvanasi oczywiście maiev i teraz mówisz że jesteś pro graczem najlepszym na świecie, ten topic jest też do opsiywania gier przez słabych graczy, chyba że to forum jest poświęcone tylko jakimś mega pro graczom świata top 20.

deymos
Wiadomość [#177]: 07.09.2006 o 14:49

Konto skasowane

ten temat to (wiem trudno ci bylo to skapowac) PORADNIK DLA HUMA służy temu żeby gracze grajacy ludzmi pytali tu o cos dotyczace ich rasy i otrzymywali na to odpowiedz , a nie zeby nooby ''ORY'' opisywały swoje zwycieztwa nad nobami innych ras

Noli
Wiadomość [#178]: 07.09.2006 o 14:59

Konto skasowane

noobom bez takiego strzelca ikony... po 1 to ktos ze strzelcem na swoim 1 koncie dalej jest noobem... sam mam chyba 60 winow humem a tak nim lamie ze to nieporozumienie... ale co tam,ty jak nabijesz strzelca to bedziesz mega pro i rozjedziesz grubbego wink.gif

Voodoopl
Wiadomość [#179]: 07.09.2006 o 18:56

Konto skasowane

Taaa, rozjechać grubbego to bym musiał mieć strzelca ale nie zmieniać go na maga krwi.

LordShu
Wiadomość [#180]: 07.09.2006 o 20:44

Konto skasowane

Shunt chyba na wakacje wyjechal bo juz widac zasyfianie forum niepotrzebnymi postami, gratulacie Twojego zwyciestwa boskim orciem nad humanem dlatego ze koles ktory mial mk focusowal Ci farseera a Ty nim zwiales (a dlaczego go nie zostawiles? o ja co za przejaw skilla) a Twoje wojska go wyniszczyly, tylko ze juz widac ze to duren jakis skoro widzi ze fs ucieka a ten go dalej goni zbierajac razy, spoko, tylko co to ma wspolnego z poradnikiem dla huma? to ze koles mial mk na first i wtopil? a moze on dopiero kupil warcrafta, sprawdzales ile gier mial? i na tej podstawie twierdzisz ze mk na 4lvlu na first ssie? bo fuxem z nim wygrales bo Ci gonil hera zamiast niszczyc unity? to powodzenia, moze zaloz offtop moj najbardziej boski win i tam sobie go opisz a nie w poradniku dla huma bo to bez sensu troche...

[Edycja - LordShu w 07-09-2006 o 20:46]

//nie, jestem trochę zmęczony nową szkołą, a raczej dojazdami do niej :/ A z nim nie bardzo mam co zrobić, nawet po banie się odzywa sad.gif

[Edycja - Shunt w 07-09-2006 o 21:46]

REKLAMA
Strona 9 z 15.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :