Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 16:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik dla HUM

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Doomforge
Wiadomość [#141]: 07.07.2006 o 18:10

Konto skasowane

przesadzasz.

Hum w swojej bazie jest nietykalny, exp z towerami też praktycznie niezniszzczalny, a UD też jakoś musi scoutować żeby nie nadziać się np. abosami na gryfy i jakoś nikt nie płacze. ;)

Vogelsang
Wiadomość [#142]: 08.07.2006 o 18:17

Konto skasowane

Ud ma swojego shadowa :P Teoretycznie hum może zrobić niewidzialnego chłopa i też nim scoutnąć ale niewidzialność na 120 sec tylko no i chłop jest wolniejszy.
A towery to nie żadne lamenty tylko prawda. Od desów z maną i fiendów lecą bardzo szybko. Zanim zdążysz użyc tp to nie ma już 2 :[

Doomforge
Wiadomość [#143]: 08.07.2006 o 23:00

Konto skasowane

nie ma dwóch, zostaje 8. ^^ Desom kończy się mana i z górki ^^

Vogelsang
Wiadomość [#144]: 09.07.2006 o 16:01

Konto skasowane

Jak desom kończy się mana to hum już nie istnieje potluczony.gif

LordShu
Wiadomość [#145]: 20.07.2006 o 20:22

Konto skasowane

ehh znowu problem z tym ud;/ co zrobic jak koles ma crypt lorda, robi z 8 fiendow, 6 necrosow i 3 wozy miesa? i wpada do mnie jak ja mam dwa warsztaty, zamek, expa, 3 hero, 2 knighotw, 4 footy i 3 mortare? no i jeszcze mam sanktuarium i zrobilem 2 czarodziejki, zanim mi wpadl? wyskautowalem ze robi necro jak juz mialem dwa warsztaty wiec nie robilem gyro tylko mortare ale jak mi wpadl to mialem tylko 3 sad.gif wiem ze sie powinno wczesniej skautowac ale on nie expowal tylko zrobil te debilne necro i co ja mu mialem zrobic niby? od cholery fiendow i tych zukow no i szkieletow i necrosow-.- help!!!! ma ktos sposob na elastyczna gre? bo o ile sobie jako tako radze ze standardem ud, tak jesli kolo pojdzie w co innego to mam zazwyczaj wala i prawie nigdy nie wygrywam. mam na mysli rozbudowe, jakie budynki postawic zawsze najpierw, zeby potem w przypadku wyskautowania ze kolo robi co innego niz standard, nie okazaly sie one zbede tylko zeby mozna bylo do nich dobudowac inne w zaleznosci od strata przeciwnika, czyli np czy mam zawsze bez wzgledu na strategie budowac warsztat, czy on przydaje sie tylko na standardy? bo potem niezly lol jest jak sie postawi budynki ktore okaza sie bezuzyteczne, bo nie oplaca sie w nich nic szkolic. jak czesto skautowac? prosze pomozcie, mam nadzieje ze nie zamotalem;p

[Edycja - LordShu w 20-07-2006 o 20:34]

PureEvil
Wiadomość [#146]: 20.07.2006 o 21:38

Konto skasowane

Może jako UDek nie powinienem utrudniać gry kolegom diablotin.gif Jeśli scoutować u ludzi, to albo Mechaniczny Critter (ale trzeba uważać na niego, i co jakiś czas nim ruszać; jak będzie stał cały czas w jednym miejscu, to nawet noob się zorientuje w planie), albo Żyro (jeden żarcia i łatwa możliwość ucieczki).

Jeśli przeciwnik wpada ci do bazy z necro i catapultami (ze wszystkich jednostek MW najbardziej przypomina mi realną katapultę biggrin.gif ) to ubijaj necro w pierwszej kolejności. Bez licznych szkieletów ich szanse są niebywale zmniejszone (to smutne, gdy masz ekshumację bez necro crying.gif własne doświadczenia). Jeśli koleś ma CLa z żukami (oryginalny wybór, chociaż mój kuzyn tak gra) to można spróbować SpellBreakerów z Kontrolą Magii

PS. Co ja robię?! Pomagam HUMowi?!

Shunt... We miss you sad.gif

Fan Pokemonów, Kodu Lyoko i Power Rangers.

http://www.pokemonff.prv.pl - moje opowiadanie o Pokemonach diablotin.gif
LordShu
Wiadomość [#147]: 21.07.2006 o 13:17

Konto skasowane

no dzieki;) ale dalej nie wiem nic o budynkach, mam je stawaic dopiero po skaucie? sa jakies budynki ktore moge postawic bez zadnego ryzyka ze okaza sie nieprzydatne? (ale nie chodzi mi tutaj o farmy czy sklep czy town hall)

Tompson
Wiadomość [#148]: 21.07.2006 o 14:17

Konto skasowane

A może zamiast ciągle prosić all o pomoc sam do czegoś dojdziesz? :blahblah: A co do tych budynkow, Sanktuarium mozna stawiac bez obaw, Warsztat tez się bardzo przydaje, jesli nie do niszczenia jednostek to do niszczenia budynkow. Tartak, zeby wzmocnic budynki, Koszary tez powinno się mieć.

LordShu
Wiadomość [#149]: 21.07.2006 o 14:22

Konto skasowane

moze forum jest po to zeby zaciagnac porady od tych co maja wieksze doswiadczenie albo mieli podobne problemy? szczegolnie w topicu PORADNIK, nie uwazasz?

Tompson
Wiadomość [#150]: 21.07.2006 o 17:04

Konto skasowane

Tompson napisał:
...zamiast ciągle prosić all o pomoc sam do czegoś dojdziesz?...

Czytaj ze zrozumieniem, napisalem CIĄGLE, dlatego że czasem twoje pytania mają banalnie proste odpowiedzi.

[Edycja - Tompson w 21-07-2006 o 17:05]

PureEvil
Wiadomość [#151]: 21.07.2006 o 20:01

Konto skasowane

Tompson, te pytania mają przynajmniej jakiś konkretny cel. Jeśli cię denerwują te wypowiedzi, to po prostu je zignoruj biggrin.gif
Budynki:
W każdej rasie zanim zroisz Tier2 masz duże możliwości manewru. Zawsze powinieneś mieć Tartak, Koszary i Kuźnię. Warsztat i Arcane Sanctum (także Gryphon Aviary) możesz dobrać zależnie od a) swojego stylu gry b) tego, co potrzeba do skontrowania wroga

To na tyle

LordShu
Wiadomość [#152]: 21.07.2006 o 20:06

Konto skasowane

-.- a gdzie ja napisalem ze nie napisales "ciagle"? i skad wiesz ze ja nie przeczytalem twojego "ciagle" tudziez nie zrozumialem? jakis problem masz to nie czytaj, po co mam zaliczyc 12 lossow zanim odkryje skuteczna kontre jak moge o nia zapytac? lubisz stwarzac problemy z niczego?
...................
spoko juz nie bede nic pisac na ten temat ale kolo jest na forum pare dni zaledwie i sie czepia-.- tragedia

[Edycja - LordShu w 21-07-2006 o 22:45]

PureEvil
Wiadomość [#153]: 21.07.2006 o 22:37

Konto skasowane

Walka została przerwana! Ludzie, to poradnik a nie ladder, tu sobie pomagamy! 1zhelp.gif Nie piszcie nic więcej nie na temat, OK?

//howgh!

[Edycja - Shunt w 22-07-2006 o 02:23]

EveRcAsT
Wiadomość [#154]: 22.07.2006 o 14:24

Konto skasowane

@ LordShu

Ze mnie jeszcze żaden pro, więc też mogę się mylić [oh, aż 15 gier humem + 1k obejrzanych repów ^^], ale :

Ogólnie przeciw UD [przynajmniej jak gra fiends] polecam pushe footami z defem na akolitach ^^. Uszkodzona ekonomia [no gold jak robi t2 , huhu :>] spowoduje nadszarpnięcie poważne jego taktyki podczas, gdy Ty masz już t2 i z altara wychodzi mk. Od tego momentu zaczyna się pwnage fiendów [ bolt + surround ] w każdej potyczce. Domyślnie techuje się do t3 i wtedy już dowolność - gyro, mortary, knighty etc.

Poza tym te naloty footami to scout idealny i praktycznie całą grę kontrolujesz jego bazę/strat ^^

LordShu
Wiadomość [#155]: 22.07.2006 o 14:48

Konto skasowane

to wcale nie takie glupie jest w sumie;) a co myslicie o ostrym pushu na niego podczas mojego t2 i armii zlozonej z footow kilku sorek i priestow i okolo 10 rifli? zabrac sie za jego rzeznie jesli postawil je w debilnym miejscu a okolo 3-4 footami +zywiolakiem probowac killowac acolitow a reszta armii probowac nie dac ubic sobie ama i w miare mozliwosci wycofywac i chronic dzialajace footy, jesli one padna, maly wycof do bazy i dorzucic do tego 4 SB i znowu go jechac u niego w bazie, destra nic sbkom nie zrobia i wiec mozna sie juz zabrac za herow ud bo jego coil i nova na SB nic nie zdziala, jak juz bedzie mial te swoje destra to ja mam od groma rifli wiec on powinien raczej tymi destrami uciekac, bo rifle przyjmuja na klate zmniejszony demycz od magicznych atakow a jego hero killowalbym niewrazliwymi na magie sbkami, to jak mam dobry pomysl czy nie?biggrin.gif sb zamiast knightow albo glownie sb i pare knightow. natomiast jesli poszedlby w necrosow, to one padaja od przebijajacych atakow riflii mozna im jeszcze nawet spalic mane za pomoza sb, wiec mysle ze to dobry strat, bo raz: obaj zostajemy na t2 a nie on na t2 i kupa necrosow a ja tech do t3 i jeszcze nie mam nic przeciwko jego armii, dwa: wiem co on ma w bazie, bo przewaznie siedze u niego i staram sie go pushowac, wiec co o tym myslicie? xD

[Edycja - LordShu w 22-07-2006 o 14:51]

[Edycja - LordShu w 22-07-2006 o 14:55]

[Edycja - LordShu w 22-07-2006 o 14:58]

Tompson
Wiadomość [#156]: 24.07.2006 o 17:25

Konto skasowane

spoko juz nie bede nic pisac na ten temat ale kolo jest na forum pare dni zaledwie i sie czepia-.- tragedia

Odezwał się ten co na forum siedzi od wieczności --.--''
@ EveRcAsT
Czy ja wiem, żeby robić takie akcje trzeba mieć nie tylko skilla ale i fart.
@ LordShu
Może to i jest jakiś pomysł ale najpierw trzeba wytrwać do t2 a potem jeszcze w pushu uważać bo splugawiona ziemia + aura dk może Cię troche wkurzyć... Cylon_anim.gif

LordShu
Wiadomość [#157]: 25.07.2006 o 12:30

Konto skasowane

ej ludzie mam juz rozwiazanie wiekszosci problemow zwiazanych z mu vs und. a mianowicie Mountain King & Paladyn jako first i second hero. na 3. blood mage i banish na umarlaka, na ktorym potem odpalamy nuke. i koniec. armia und bez herosow jest cienka jak barszcz. nawet nie wiecie jaka to satysfakcja nukowac herosow unda ;o ktory mysli ze tylko on ma do tego prawo bo ma boskie coil+novabiggrin.gif jako dowod mam zapisanego replaya gdzie powiozlem unda ktory mial 273 apm ;o;o;o;o a mi gre wygral mk+pal i mialem tylko 99 apm i popelnilem sporo bledow, miedzy innymi popstawilem dwie hodowle i zrobilem 4 gryfy ktore padly mi od razu bo koles mial mnostwo fiendow, wiec niepotrzebnie wydalem kase i stracilem czas na budowe a i tak wygralem, moge przeslac repa kazdemu kto bedzie chcialbiggrin.gif vs und jako first zdecydowanie lepiej jest brac mk, nawet grubby to pokazal kiedy wzial huma grajac na terrora, wzial mk, pala, i bm i wygral, bo und bez dk nie istnieje, dk out, to lisz pada w pol sekundy, trzeci hero jesli jest to jeszcze szybciej i juz nawet destra i fiendy nie uratuja goscia, bedzie musial sie wyvofac a zanim ozywi tyh herosow to my stworzymy wiecej jednostek, a jesli kolo wykupi wszystkich z tawerny to musi sypnac kupa szmalu a i tak ryzykuje znowu znukowanie, bo hera ozywione w tawernie maja 1/2 hp, naprawde polecam mk jako first, jak und nie ma herosow to my nie potrzebujemy nawet strategii, standardowo knighty+ zyro, najlepiej z bombami, i po kolesiu, proste i przyjemnebiggrin.gif

Tompson
Wiadomość [#158]: 26.07.2006 o 10:33

Konto skasowane

Ja chcę replaya! biggrin.gif
Btw, ja na ud jako pierwszego hero biorę paladyna z blaskiem.

abdel
Wiadomość [#159]: 26.07.2006 o 12:07

Konto skasowane

Mi też możesz przesłać - abdel_(at)_go2.pl biggrin.gif
Chętnie to zobacze.
Pozdro !

Tompson
Wiadomość [#160]: 16.08.2006 o 11:12

Konto skasowane

Co tu tak spokojnie? biggrin.gif
Btw to chcialbym sie dowiedziec czy kiedy gram z nelfem który robi to co każdy nelf oczywiście czyli miśki i driady, to czy warto zamiast kanonierow pojść w zyro z bombami?

REKLAMA
Strona 8 z 15.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :